Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

015. Milioner o zarabianiu w internecie. Inwestowanie w akcje, bukmacherka, kryptowaluty.


grvbas

Rekomendowane odpowiedzi

 

Obraz


9Byu2s2.png

(Daily Globe)

Zu Dan: Witam tym pięknym popołudniem Los Santos! W dzisiejszym odcinku Night American Discussions goszczę ze sobą milionera, który zdobył swój majątek tylko przez internet. Mowa tutaj o tematach, jak bukmacherka, kryptowaluty czy inwestowanie w akcje. Poruszymy sobie tematy o inwestowaniu, możliwościach zarobku, czy też straty pieniędzy. Więc witam Cię Peter.

Peter Khalid: Witam Cię Zu, witam Los Santos, z góry dziękuję za zaproszenie do programu, poważnie.

ZD: Nie ma za co, przechodząc do pytań, zyskałeś swój majątek w internecie, czy przed swoimi pierwszymi sukcesami pracowałeś gdzieś?

PK: Oczywiście, gdy skończyłem studia, pracowałem w paru restauracjach, wiesz - każdy franklin się wtedy liczył. Jestem zdania że żadna praca nie hańbi, sam czyściłem kible w klubach po imprezach, wtedy nawet nie miałem pojęcia o potędze krypto, czy generalnie zarabianiu w internecie.

ZD: Mówisz, że nie miałeś pojęcia jeszcze wtedy o zarabianiu w internecie, więc może powiesz nam, jak do tego doszło?

PK: Pamiętam to jak dziś, piątkowego wieczoru kumpel pokazał mi aplikacje, gdzie można obstawiać mecze, chwalił się wtedy że wygrał tam parę stówek. Nie myśląc długo pobrałem tą apke, zarejestrowałem się i wpłaciłem pierwsze siano. Zaczynałem obstawiać mecze, gdzie wygrana była prawie pewna, oczywiście - kurs na takie mecze był znacznie mniejszy, jednak po paru takich zakładach na moim koncie było już parę stówek. Po jakimś czasie przyjąłem trochę inną taktykę;  obstawiałem parę meczy na jeden kupon, gdzie kurs powiększał się, razem z wygraną. Właśnie tutaj zaczęły się zarabianie fajnej kasy, od bukmacherki. Właściwie, z biegiem czasu patrząc na to, uważam ją aktualnie jako zabawę, jest to zwykły hazard, gdzie wygrana pieniędzy jest tak samo prawdopodobna, jak ich strata.

ZD: Strzelam że na tym się nie skończyło. Jakie były twoje następne kroki w internecie do zarobku?

PK: Dobrze strzelasz, wiesz - gdy zacząłem już coś zarabiać, zacząłem grzebać na czym można jeszcze zarobić, gdzie nie trzeba wkładać ogromnego kapitału, by zyskać. Zaczynałem od pseudo sklepów internetowych, wiesz jak takie działają? Takie sklepy nawet nie mają swojego magazynu, tworzysz stronę, dodajesz produkty. Gdy ktoś kupi jakiś produkt, masz jego dane - wtedy zamawiasz produkt, z innej strony, gdzie jest tańszy, na adres osoby kupującej na twojej stronie. Klient ma produkt, ty masz czysty zarobek na tym - oczywiście nie jest on duży, jednak to były moje początki. Po paru miesiącach takiej pracy, opuściłem robotę gdzie byłem zatrudniony, na rzecz zarabiania w internecie. Wtedy stwierdziłem że przydałby się dodatkowy zarobek, było mi mało pieniędzy. Zacząłem się edukować na temat inwestowania w firmy, akcje. Po miesięcznym ciągłego badania rynku wiedziałem w co wrzucić swoją kasę, w pewnym stopniu było to zamrożenie, z zyskiem. Po paru miesiącach, kasa którą wrzuciłem, wróciła do mnie parę razy pomnożona.

oP0iM2V.pngZD: Mówisz, że trochę czasu Ci to zajęło, rozumiem że taka praca jest dla cierpliwych osób, jak to wygląda od twojej strony?

PK: Masz rację, jeśli chcesz mnożyć swoją kasę w necie, musisz liczyć się z tym, że będzie to długo trwać, czasem parę miesięcy, czasem nawet parę lat, jednak jeśli znajdziesz pewną akcje, możesz być pewny że zwróci Ci się to, po jakimś czasie.

ZD: Okay, może przejdźmy to tematu kryptowalut, inwestowałeś w to? A może trzymasz swój majątek w jakiejś walucie?

PK: Szczerze, temat krypto jest na tą chwile dosyć ciężki. Aktualnie mamy crash gospodarki, wszystkie waluty idą strasznie w dół, a potem powoli do góry. Jest to dobry sposób na zarobek, jeśli jakaś waluta poszła w dół, jak dla mnie warto w to włożyć kasę, z czasem Ci się to zwróci, ale z czasem - inwestowanie to głównie czekanie, naprawdę trzeba mieć do tego cierpliwość. Jeśli chodzi o trzymanie kasy w takich krypto, nie jestem tego zwolennikiem. Tak jak mówiłem, waluty często idą w dół, przez co możemy również stracić sporo forsy, wole po prostu trzymać wszystko w banku, a tylko część zamrażać w takie rzeczy.

ZD: Z czasem, jak rodzina na to? I jak ze znajomymi? Czy miałeś sytuacje, gdzie odezwali się starzy znajomi, bo zauważyli jak Ci idzie?

PK: Jeśli chodzi o rodziców, zawsze miałem z nim dobry kontakt do teraz, zawsze wspierali mnie oraz wierzyli w mój sukces. A co do starych znajomych.. oczywiście że miałem parę takich sytuacji, wiesz - nagle ktoś, z kim nie miałem spory czas kontaktu się odzywa, pisze do mnie czy zgadamy się na melanż, jak za dawnych czasów. Nie otrzymuje kontaktu z takimi osobami, trzymam tylko z przyjaciółmi, oraz znajomymi, z którymi nigdy kontakt się nie urwał.

ZD: Więc to tyle ode mnie na dziś, chciałbyś dodać coś od siebie na koniec?

PK: Pamiętajcie drodzy, inwestowanie to nie zwykła zabawa. Możecie dużo zyskać, ale możecie też dużo stracić, mam paru znajomych co straciło przy tym sporą ilość pieniędzy, więc róbcie wszystko z głową! I jeszcze raz dziękuję Ci Zu za zaproszenie.

ZD: Moim gościem był Peter Khalid, dziękuję za obejrzenie programu, no i widzimy się wkrótce! 


 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin