Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Mitsu] nfset


nfset

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/2475-nfset/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Aaliyah Mallory
Rodzaj kary: Blokada
Powód nałożenia kary: Wielokrotne przekazywanie majątku, bez uzasadnienia narracyjnego.
Członek ekipy nakładający karę: Mitsu
Wyjaśnienie sytuacji:

Hej, piszę apelacje po konsultacji z @Mitsu

Nie chcę się zbytnio rozpisywać na sam start, ze względu na to że nie wiem zbytnio co może być powodem, przejrzałem swoje logi i jedyną nieprawidłowością którą pamiętam jest
pojazd Sultan ówczesnego lidera SD, we frakcji w jakiej grałem, zapłaciłem mu za samochód przelewem, ponieważ sam prowadził rozgrywkę IC z tego co było mi wiadomo.
Po uregulowaniu opłaty odebrał za mnie auto @szeryfuwa jakoś niedługo po zapłacie jeżeli pamięć mnie nie myli, możliwe że było to nawet tego samego dnia.
Graliśmy razem przez okropnie długi czas (kwestia paru miesięcy) więc auto było na jego /v. Nie śpieszyło mi się z jego odebraniem ze względu iż był
przypisany pod Naszą rodzinkę więc dostęp miałem tak na dobrą sprawę ciągle. Finalnie oddał mi go po jakimś okresie czasu, tutaj bym musiał poszukać w logach
ile upłynęło, ale nie wydaje mi się aby to było ważne z uwagi na to iż pojazd jednak był ciągle pod moją /kontrolą/ czy nie został sprzedany lub inne tego typu sprawy.
Dodatkowo IC tak samo posiadaliśmy kluczyki, same pojazdy trzymaliśmy w Naszym garażu. Co do kwestii domu o której pisał mi Mistu to nie jestem pewien, znalazłem w swoich logach sytuacje
z (01/05/2022) gdzie postać Betsy Rendon podała mi klucze do budynku, a ja sam zwróciłem za kwotę dziesięciu dolarów, za które nawet nie można nic kupić na tym serwerze.
Chętnie odpowiem na sytuacje które są powodem blokady, postaram się je uzasadnić jak najlepiej.

Ewentualne screeny/świadkowie: -

 

Edytowane przez nfset
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, poniżej przedstawię sytuacje, które są dla mnie niejasne. Od siebie dodam, że inspekcję Twoich logów rozpocząłem po anonimowym donosie.

Jedną z częstych sytuacji było przekazywanie pojazdu, bez żadnego odegrania. Po prostu był prowadzony jakiś wątek i w międzyczasie był przekazany pojazd. Sprawa tyczy się tych sytuacji.

#1
unknown.png

#2
unknown.png

#3

unknown.png

#4

unknown.png

Sytuacja z drzwiami, o której odniosłeś się powyżej.

unknown.png

Kolejna sytuacja, która dla mnie jest dziwna, a miała związek z osobami, które otrzymały blokady postaci. Sytuacja z zamianą Rebli na Torosa. Z tego co zauważyłem po odegranej akcji powinien pójść przelew po wymianie na $100.000, jednak nie został on zrealizowany. Przy tej sytuacji również była wymiana pojazdów za $0.

unknown.png

unknown.png

MarceI, nfset i Król Dogeł lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć @Mitsu, tak rzeczywiście większość sytuacji mogły wyglądać tak jak piszesz, ale tutaj na dole w mojej wypowiedzi postarałem się wytłumaczyć to jak najlepiej potrafię.
Niektóre rzeczy miały parę miesięcy, więc nie łatwo było sobie przypomnieć. W razie dodatkowych pytań chętnie udzielę dalszych odpowiedzi, a teraz przejdźmy do sedna.

#1 Tutaj jest sytuacja z tym Sultanem jak pisałem, wyżej w apelacji, po prostu auto teoretycznie było moje, opłacone przeze mnie, więc po prostu dał mi klucze abym to ja miał je na /v.
   Dodatkowo Nasze postacie były zaręczone, ale właśnie żeby nie było takich problemów został przekazany w końcu w moje ręce, a sam go znowu podpisałem do grupy.

#2 W sumie jak widać w logach najwyraźniej próbowałem przypisać auto do rodzinki o której również pisałem w wyjaśnieniu, jak wiadomo skrypt nie zawsze jest idealny
i nie za każdym razem pozwala na podpisanie go pod grupę a tym bardziej odpisanie gdy jest się właścicielem, finalnie auto zostało mi zwrócone po minucie od
przekazania kluczyków.

punkt2.png

#3 Tutaj chodziło o prezent dla postaci Audrey Joyce z okazji urodzin, była to postać o która ja i @szymek dbaliśmy, opiekowaliśmy się ze względu na cala historie jego postaci+ wiek.
Dodatkowo wspomniana postać mieszkała u Nas długi czas, więc prezent to raczej normalna sprawa. Dodatkowo też ten wątek IC prowadzony był tak samo dłuższy czas.

#4 Tutaj śmieszna sytuacja , tym razem chodziło o buga z pojazdem - przypadkowo wykonaliśmy sekwencję że zrespiliśmy jedno auto z tymi samymi numerami UID podwójnie, ale
/v l nie zmieniało właściciela. Dlatego w następnym czasie dla Naszej pewności próbowaliśmy wykonać jeszcze parę razy, za każdym razem działało w ten sam sposób.
Po upewnieniu się nie minęło nawet dziesięć minut a zgłosiliśmy to aby zapobiec ewentualnym nadużyciom.

bugzgloszenie.png

#5 Sytuacja z drzwiami, najpewniej chodzi tutaj o garaż ewentualnie o dom poza miastem, chciałem zobaczyć coś na informacji z poziomu domu, od razu go zwróciłem, głupio
pisać to samo parę razy, ale według mnie to raczej bez sensu rzeczy. Dodatkowo zaznaczyłem w tekście z logu wypowiedź postaci @szymek o problemach technicznych gdzie
pisał o tym na IC, żeby nie przerywać bez sensu gry z powodu jakiegoś tam problemu z intkiem.

Bez_tytuu.png

#6 Sytuacja z Torosem, to była długa sprawa  w skrócie mówiąc wymieniliśmy Reble GTS na Torosa, a ze względu na blokadę tego auta we frakcji o czym
z początku zapomnieliśmy. Musieliśmy go wymienić, finalnie wyszło ze odsprzedaliśmy te auto z powrotem do postaci Ruska, dlatego przelew się nie pojawił.
Musieliśmy najzwyczajniej cofnąć Nasza transakcje, dogadaliśmy się w taki sposób z tego powodu.

Edytowane przez nfset
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin