Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

South Covenant Hustlers


OSK4REKOFFICIAL

Rekomendowane odpowiedzi

 

MICHAEL "REY" LOOREY

image.thumb.png.dfd3efa909079ab01dba80ac60b7167b.png 

 

Mężczyzna, którego nazwiska nie znała nawet żadna z jego byłych partnerek. Imię znali nieliczni, a wśród nie jednej organizacji czy gangu znany jako ,,Rey". Jego dane osobowe zna tylko prawo z którym niejednokrotnie miał styczność, bo łamał je całe życie. Mężczyzna, który wychował się na Jamestown w upadłym już secie grupy Top Six

image.png.a92b1c7962ac3c91982ab5d2ccb1266e.png


 

Spoiler

Jabłko nie pada daleko od jabłoni, więc niedługo po tym jak upadł próbując podążać legalną ścieżką nie mogąc znaleźć pracy znalazł ratunek na sąsiedniej ulicy u lidera latynoskiej zorganizowanej grupy przestępczej zwanej Most Wanted Players 13. Przez swój kolor skóry nigdy nie był traktowany przez członków latynoskiej grupy jak swój, lecz aktualny na tamten moment lider - Robert Montoya, wchodzący na coraz to wyższe szczeble w kryminalnym półświatku wziął go pod swoje skrzydła czyniąc go jednym z plugów Lowenstein Plug Mafia

image.png.b4515af0c35b62e70f3d8a728207ab78.png

Michael miał dostęp do narkotyków po bardzo niskich cenach, zaczął dystrybuować je po Davis szybko rozrastając się aż po tereny wschodniego Santos wraz z przydziałem terenu jaki otrzymał. Pracował sumiennie żyjąc dobrze z każdym. Nie unosił się ponad nikim, nie raz spędzał czas wśród ludzi z którymi współpracował i nie raz im pomagał, lecz zawsze starał się pozostać neutralny pomiędzy grupami. Po czasie zaczął handlować także bronią którą rozprowadzał aż na Sandy Shores. 

image.png.9af60c2c4198018bf867180f216aaac3.png

Rey wraz z przypływem gotówki zaczął działać także legalnie zostając współwłaścicielem coffee shopu w centrum Santos - White Widow. Wciąż głodny zysku poznał ludzi z włoskiej mafii, którzy dostarczali mu kokainę po niższej cenie niż miał u swojego lidera. Wciąż pobierał od niego bronie i narkotyki, lecz gdy przydział który dostawał do rozprowadzenia był za mały postanowił skupować kokainę od samego Lawrence'a Padelliego - głowy The Sclafani Crime Family. Jego najbliższy przyjaciel Riguel Barrett przerabiał ją na crack, który później sprzedawał wraz ze swoim przydziałem z organizacji. 

image.png.e0307127bb4d95522a88ae919c44d69c.png

Loorey próbował się ustatkować. Mieszkał z piękną blondynką na Mirror Parku, lecz nawet na dzielnicy departamentu został napadnięty. Była to napaść na tle rabunkowym, odzyskał swoje rzeczy i znalazł napastników przez przyjaciela z lombardu, w którym próbowano sprzedać jego telefon. Po pewnym czasie uznał, że nadchodzi czas odejść z gry mając przy sobie szczęście o blond włosach i opuścił stan zacierając po sobie możliwie wszystkie ślady - oddał swoje nieruchomości, pojazdy. Dziś wraca do miasta bez grosza, ale z pseudonimem który może wiele kosztować.

 

 

South Covenant Hustlers

unknown.png

Nowo powstała zorganizowana grupa przestępcza zlokalizowana przy Covenant Avenue, bangująca na Groove Street. Założycielem i liderem grupy jest Michael "Rey" Loorey, charakter dobrze znany półświatkowi przestępczemu. Lider postanowił wykupić dom przy Covenant Avenue czując największy sentyment do tej ulicy. Niejednokrotnie ludzie z tej ulicy ratowali mu życie a on sam zarobił na niej duże pieniądze. Został na niej dobrze zapamiętany i dobrze przyjęty przez lokalnych mieszkańców, przez co udało mu się zebrać członków grupy z którymi Rey ma zamiar zapewnić sobie i ludziom mu towarzyszącym lepszy byt. Celem grupy jest wzbogacenie się, wykurzenie zamieszkujących członków departamentu z ich domów na Davis i podniesienie standardu życia na Davis poprzez legalizowanie brudnej gotówki zdobytej z nielegalnych źródeł i tworzenie nowych miejsc pracy, nowych lokalnych biznesów i ciągłe rozwijanie dzielnicy. Przestępcy począwszy od wzbogacenia się, chcą następnie zainwestować w Davis aby kiedyś życie młodych ludzi  jak i tych aktualnie zamieszkujących ulice Davis było prostsze niż ich. Członkowie grupy są różnej rasy, łączy ich chęć podniesienia swojego standardu życia a następnie naprawienia brudnych ulic na których całe życie musieli walczyć o przetrwanie. Są to mieszkańcy Groove Street znający zamiary Rey'a i osoby z którymi udało mu się nawiązać kontakt po powrocie do miasta. 

unknown.png

 

 

Spoiler

NOTKA OOC: 

Cel organizacji jest bardzo odległy, przede wszystkim wciąż poszukujemy graczy do jakościowej rozgrywki. Grupa będzie znacznie różnić się od tego co aktualnie znajduje się na Davis. Organizacja jest budowana na historii postaci graczy które rzeczywiście przeżyły swoje co pokazałem na swoim przykładzie w powyższej historii postaci. Z czasem mamy zamiar stawiać biznesy na Davis dając ludziom miejsca pracy, nie robiąc metropolii z niszy jaką aktualnie jest Davis mam nadzieje, że dojdziemy do momentu gdzie będę mógł oddawać pieniądze na odnowę dróg na Davis której skryptowo raczej nie zobaczymy. Chcemy pograć crime, mam doświadczenie w prowadzeniu organizacji i wiem, że realnym jest postawienie choćby głupiego sklepu na tych ulicach. Dopilnowanie rozwoju Davis ciąży na mnie z racji tego, że to ja będę kierował finansami i postaram się jak najwcześniej umieszczać w tym poście owoce naszego równania Davis z resztą miasta. Gracze chętni do gry niech odzywają się do mnie w wiadomości prywatnej. 

 

CZŁONKOWIE:

@OSK4REKOFFICIAL

@Aliéné

@dawid

@Siarrra

@Tarqen13555

@Lissowsky

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez OSK4REKOFFICIAL
nie ta osobe oznaczylem
MrAndreios i 5000 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin