Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[SM] #001 Awful but Lawful | Ilario Gallo o tym jak być bogatym, ostra odpowiedź na post Celebrity Preview, kryzysie wieku średniego.


soleki

Rekomendowane odpowiedzi

logoABL.png

**Późnymi godzinami, od Stronzo Media pojawił się nowy, solowy program znanego prawnika - Ilario Gallo, współprowadzącego Stronzo Talks. Całość programu jest oparta o krótkie ujęcia, w których główny bohater porusza przeróżne tematy. Pierwszy odcinek zaczyna się od Ilario klęczącego na bolidzie Progen F1 Racing Team,**

unknown.png

ILARIO GALLO: Cześć.. ja jestem Ilario Gallo. Część mnie zna z tego, że wziąłem ślub z japońskim demonem - Yukiyo Shimanouchi.. coprawda, nie ukrywajmy, że miała spoko głos, same jej piosenki były w miarę słuchalne. Ale nie jestem tu gadać o moich bogatych podbojach miłosnych, chociaż.. w sumie też to dzisiaj poruszę. Pierw odpowiem na pytanie, które zadała mi pewna osoba - jak stać się bogatym? Jak widzicie.. dorobiłem się depresji, a kiedyś nawet problemów z narkotykami.. no i gotówkowo też coś zarobiłem, przez co mogę trzymać własny bolid, na własnym piętrze w własnym apartamentowcu.. tutaj disclaimer - koszty utrzymania apartamentowca są ogromne, nie zalecam kupować apartamentowca z powodu prośby swojej narzeczonej.. późniejszej żony, z którą się rozstajesz. Wracając i odstawiając żarty na bok, przepis na stanie się bogatym człowiekiem jest stosunkowo prosty. Zauważyłem, że żeby zarobić duże pieniądze to.. trzeba sprawiać, że ludzie z którymi działasz też będą otrzymywali z tego pieniądze. Wtedy się najlepiej napędza biznes. To jest morał historii jak poznałem się z Yukiyo i posiadam bolid w apartamentowcu. Pewnie też zastanawiacie się skąd taka nazwa programu.. sądzę, że to idealne określenie treści, jakie w nim będą. Program jest czystą formą wyrzucenia z siebie wszystkiego, co mnie personalnie wkurwia na forum publiczne.

**Płynne przejście do następnej sceny pod kościołem**

unknown.png

ILARIO GALLO: Jesteśmy pod kościołem, jak wiecie - prawnicy to diabelski zawód.. tak samo jak diabelsko wysokie są ceny za paliwo lotnicze. Wiecie, jak każdy mężczyzna przechodzę kryzys wieku średniego, więc kupuje dziwne rzeczy i uzasadniam to kryzysem wieku średniego. Dlatego stałem się szczęśliwym posiadaczem prywatnego luksusowego helikoptera, który sam pilotuję. Bo podobnie tak jak mam z autami - nie potrafię oddać komuś swojego życia, czy to za kierownicą czy za sterami samolotu - z wykluczeniem latania liniówkami, czy moich lotów wynajętym, prywatnym odrzutowcem z Europy do Stanów. Uprzedzam Celebrity Preview - mam licencję lotniczą, nie porywam do helikoptera jakiś kobiet czy co tam jeszcze jesteście w stanie sobie wymyślić.

**Na koniec ujęcia Ilario Gallo wsiadł do wozu i odjechał, kamera odprowadziła jego wóz.**

unknown.png

ILARIO GALLO: Tak.. ten Progen MF1 765lt Spyder jest również moim kryzysem wieku średniego.. i tutaj chciałbym rozważyć jedną kwestię. Za mną jest Bolingbroke Penitentiary. W związku z ostatnią aferą, która wynikła wobec mnie i moją serdeczną.. uwaga, uwaga.. przyjaciółką. O samej sytuacji wypowiem się w dalszej części, lecz tutaj chciałbym napomnieć o body shaming. W tych czasach body positive zasłania choroby ludzi z otyłością, lecz nie po to powstały takie określenia. To powstało po to by nie wstydzić się swojej wrodzonej wady, urody - a nie nabytej bez brak dbania o siebie otyłości. Oczywiście wiecie, ja nie mam nic do osób otyłych, lecz bardziej mam problem do osób zasłaniających się tym. Przykład szukania chuja do dupy przez Celebrity Preview też jest dobrym przykłądem body shamingu.. ich zdaniem szefowa EMC, jest brzydka i pochodzi z bagna, zdefiniowanego jako polityka. Serio?

**Na koniec przemowy Ilario wsiadł do swojego różowego Progena, zakręcił nim bączka i odjechał szybkim tempem do głównej drogi. Nowe ujęcie zaczyna się wjechaniem przez buldożer prowadzony przez Ilario Gallo na Karin Rebel, z którego wysiadł i potem wdrapał się na jego łychę.**

unknown.png?width=1246&height=701

ILARIO GALLO: Co do Celebrity Preview.. uwaga teraz użyję niecenzuralnych słów - czy was kompletnie popierdoliło? Wy naprawdę nie macie co robić, a wchodzicie obcym ludziom do łóżka? No tak, zapomniałem, że fałszywie oskarżaliście Connella, za co odpowiedzieliście sporą sumą, więc teraz chcecie Mi uprzykrzyć życie. Wiecie co? Jedyne co zrobiliście to zepsuliście mi dotychczasowy związek.. ale okej, jeśli to był wasz plan to super wam to wyszło. Jednak nie liczycie się ze słowami i działacie ponownie na krawędzi prawa. Jedyne kogo przeproście, to Stormi Cooper za to, że nakłamaliście w swojej narracji. Na zdjęciu jest TYLKO PRZYTULENIE, a wprowadzacie ludzi w błąd swoją błędną narracją. Naprawdę? Przeproście lepiej też Cynthię.. i wpłaćcie sumę odpowiadającą ilości komentarzy pod waszym nędznym postem na Li, w którym ją obraziliście. Na moment nagrywania tego programu to jest dwadzieścia cztery tysiące dolarów na konto fundacji. Dodatkowo, przeproście jej męża - a mojego serdecznego kumpla, że dorabiacie jej łatkę osoby, która zdradza.

**Gallo zszedł bezpiecznie z przodu łychy HVY Dozer, otrzepał ręce, odjechał różowym Progenem, na następnym ujęciu podjechał pod swój apartamentowiec.**

unknown.png

ILARIO GALLO: Kończąc już ten program.. chyba pozostaje mi się spakować i zabrać walizkę, bo Celebrity Preview mnie niszczy i ma ból po tym jak widzieliśmy się na sali sądowej.. zaczyna mi brakować pieniędzy, więc pora się wyprowadzić. Dodatkowo.. w następnym odcinku będę odpowiadał na zarzuty, że jestem homoseksualistą bo jeżdżę różowym Progenem? Niestety was uprzedzę.. nie mam nic do osób, które mają inną orientację odemnie, sam należę do grona osób heteroseksualnych. Jeśli macie jakieś inne zarzuty, zapraszam śmiało do dyskusji, lecz bez krzywdzenia osób postronnych. Muszę już iść, bo za chwilę mam lot do Tokyo odwiedzić byłą żonę, bo nic innego mi nie zostało po tym artykule poza tykaniem się wymarłych muzycznie artystów.

**Ilario Gallo zabrał dwie walizki, odszedł w nieznanym kierunku.**

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Gregory Russell przesłuchał materiał nie wiedząc co się odpierdala, jednak popiera swojego dobrego przyjaciela w tym co mówi wysyłając mu słowa wsparcia i randomowe zdjęcia Karina Rebela**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin