Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Salon Tatuażu] Droopy's Studio


Vitolo

Rekomendowane odpowiedzi

"Kiedyś tatuaże były używane do rytuałów. Malowanie dziwnych znaków i pentagramów na ciałach ludzkich i zwierzęcych było czymś normalnym – oczywiście tylko gdy się przynależało do sekty lub innego zgrupowania post religijnego i ubierało w długie czarne szaty niczym Władca Cieni. Później tatuaże służyły ludziom głównie aby pokazać przynależność do grup przestępczych."

 

Ale hold on homies… mamy 21. Wiek. Dzisiaj tatuaże to nic przy czym trzeba by było się bać lub co trzeba by było chować przed ludźmi. Tatuaże to dzisiaj dzieła artystyczne, przypominające o ważnych dla nas ludziach, datach czy wydarzeniach. Tatuaże to część naszej tożsamości i dzięki nim każdy człowiek ma szansę wyrazić się na nowo, nie ważne czy został urodzony czarny, czy ma trądzik lub czy jest po prostu brzydki jak dupa osła. Krótko mówiąc – tatuaże to dobra rzecz. Ważne tylko aby je wykonywał człowiek który zna się na robocie i nie spieprzy sprawy. W końcu ludzka skóra to nie kartka papieru, którą można zgnieść i zacząć szkicowanie od nowa na czystej kartce.

doopys.png

Droopy’s Studio czyli twój pierwszy wybór na Jamestown i Ranczo jeśli chodzi o tatuaże. Świeżo założone przez Javier'a Vargas'a studio oferuje dużą ilość przygotowanych wzorów, podejmie się również mniejszych projektów indywidualnych dla swoich klientów. Czy to boli? Jak cholera. Ale w rękach artystów z Droppy’s Studio ból zamieni się w dobrej jakości tatuaż którym będziesz mógł się chwalić na ulicy i przy swoich ziomkach. Kremy i preparaty po zabiegu są w cenie.

Biologiczny tusz? Kremy z dodatkiem aktywnego węgla i z drobinkami złota? A po co to komu. W Droopy’s Studio nie płacisz za jakieś wynalazki. Twoja skóra jest czyszczona przed tatuowaniem, rysowany jest szkic cienkim węglem a kontury wypełniane czarnym tuszem – bez dodatków jakiegoś organicznego syfu. Potem na życzenie wypełniane kolorem, nakładanie kremu ochronnego i gotowe. Po 3 do 10 godzinach, w zależności od wielkości tatuażu, możesz cieszyć się swoim własnym dziełem sztuki. Bez promocji jakiś produktów do pielęgnacji, bez zbędnych specyfików. Po prostu: Tatuaż tak jak być powinien.

 

tattoo.png

 

Chcesz się przekonać na własnej skórze jak wyglądają nasze usługi? Może masz już tatuaż który jedynie wymaga odświeżenia? Nieważne z jakiego też powodu, wizyta w Droopy’s Studio na Jamestown nigdy nie zaszkodzi.

 

Droopy’s StudioTattoos like they should be

 

Created with association of Starway Consulting. All rights reserved 2022

 

OOC:
 

Spoiler

Chciałbym otworzyć studio tatuaży na Jamestown które będzie prowadzone przez moją postać latynosa z gangu. Ma to być dla mnie środek legalnego zarobku ale i też dla graczy możliwość interakcji z członkami naszego setu. Nie planuję zrobić z tego jakiegoś światowego studia, po prostu chcę mieć możliwość fajnego odgrywania i kreowania historii naszych postaci. Studio chcę prowadzić w stylu old school, to oznacza bez nowych wynalazków, tak jak tatuaże były robione kiedyś.  Stawiam na ciekawą rozgrywkę RP, dużo interakcji z graczami oraz biznesami np. w przypadku podpisywania kontraktów na dostawy sprzętu i tuszu. Co do mojej postaci, gram lekkiego artystę który szuka inspiracji którymi będzie mógł zasilić swoje studio.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

unknown.png?width=1440&height=424


unknown.pngW ostatnich czasach salon nieźle się rozwinął - mimo kilku komplikacji powolnie ciągnie się ku górze. Mocna zmiana zarządu, czy zrekrutowanie kilku pracowników z pewnością jedynie pomaga temu procesowi. Prócz samego otwarcia budynku studia, została uruchomiona również strona na Life-invader, która ma potencjalnie zacząć przyciągać nowych pracowników i klientów. Poza tym wschodzącą gwiazdą wśród tatuażystów z Droopy's studio stał się Jesse Cuevas, który posługuje się pseudonimem Risky/soufs1d3 risky. Dzięki talentowi mężczyzny, oraz dokładności i jakości jego prac, studio zyskało kilku pierwszych, stałych klientów. 

Ci, którzy mieli przyjemność zasiąść na fotelu studia, doświadczyć mogli miłej atmosfery, oraz wbrew pozorom profesjonalnego, oraz sterylnego podejścia do sprawy tatuażu - dużą robotę robi "znieczulenie", którym rzecz jasna jest marihuana, hodowana przez członków gangu ulicznego Numb Alley Locotes 13 - to członków właśnie tego gangu widuje się tam najczęściej, są oni tam stałymi bywalcami, a co lepsze - wpuszczani są poza kolejką.

unknown.png

unknown.png

Yo, podczas nieobecności lidera kontrolę nad biznesem sprawuję ja - stąd też wzmożona ostatnimi dniami aktywność biznesu. Każdego chętnego pracownika, czy klienta, zapraszam na trzy możliwości skontaktowania się z nami - pierwsza, czysto IG - przyjść do salonu w godzinach wieczornych/nocnych, gdy z chłopakami kręcimy tam rozgrywkę; kontakt przez lifeinvader, czy zwyczajnie przez nasz DISCORD - wejście na discorda jest dla każdego. Dodatkowo przewidujemy możliwość zostania "stałym klientem" poprzez polecanie naszego biznesu znajomym, oraz zwyczajne, częste pojawianie się w naszych skromnych progach. Dla każdej takiej osoby wymyślimy coś, co was zadowoli. Widzimy się w gierce, seeya! 


73diari.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

RPAdQ0f.png

Cb3g094.png

Projekty wspomniane na screenach to Underground Fight Club & Gym, oraz Louis Milvez (alias Too Tall).

Dziś luźne screeny z wczorajszej gierki. Aktywność u nas jest jaka jest, jednak gdy już otworzymy się chociażby na dwie godziny, odwiedza nas średnio 15-20 graczy, co dla mnie jest właściwie fajną i atrakcyjną liczbą. Cieszy mnie to, że taka ilość ludzi korzysta z usług naszego projektu 🙂 Od jakiegoś czasu udostępniliśmy wam również możliwość uzyskania statusu stałego klienta - możecie dzięki niemu otrzymać darmowy tatuaż, bądź otrzymywać zniżki przy każdej usłudze ($100 - $250 mniej od każdej dziary) - by uzyskać taki status wystarczy regularnie do nas wpadać i promować nas ig. Każdego chętnego na umówienie się na grę zapraszam na nasz discord.


TaOwca, katae, Strzala i 2 innych lubią to

73diari.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin