Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Jedrekk] FaZirek


FaZirek

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/16976-fazirek/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Lui Paltegummi
Rodzaj kary: Blokada postaci
Powód nałożenia kary: Podejrzewam że za brak odgrywania IC ale to tylko przez to że byłem co chwilę AFK ze względu na psa którym muszę się opiekować.
Członek ekipy nakładający karę: Prawdopodobnie @jedrekk
 ponieważ był ostatnią osobą która z nami rozmawiała.
Wyjaśnienie sytuacji: Próbowaliśmy ze znajomymi założyć rodzinę w grupie specjalnie wykupiliśmy tą opcje aby z tego skorzystać ale Alberto nie wiedział jak nas tam dodać naglę zaczął do nas pisać jeden z administratorów że nie odgrywamy nic IC po zapytaniu się go jak dodać się do tej grupy odpowiedział że takowej nie mamy i po chwili dostaliśmy karę. Również chciałbym przeprosić za małą ilość odgrywania IC ale jestem początkującą osobą w tego typu odgrywaniu RP jedyne doświadczenie z RP miałem na FiveM na serwerach WL-ON i miałem tam z 2000h. Prosił bym o pozytywne rozpatrzenie odwołania ponieważ chciałbym sobie zagrać jeszcze na serwerze bo bardzo mi się spodobał. 
Ewentualne screeny/świadkowie: Dwójka moich znajomych Alberto Paltegummi oraz Ugo Paltegummi oraz dowód posiadania grupy.

obraz_2022-08-01_155832470.png

Edytowane przez FaZirek
Zmiana z kary na Forum na karę w Grze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin