Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[SZUKAM] ludzi podzielajacych moja wizje


mxx

Rekomendowane odpowiedzi

temat aktualny na zawsze

zrob_to_dla_sztuki_v3.png?size=4096 

 

Click !

czesc, szukam dopelnienia squadu do projektu branzy rozrywkowej wizzie.  projekt jest miejscem aktywnej rozgrywki i najlepiej jezeli bylibyscie tu na glownej postaci. 

W głównej mierze zależy mi na character development waszych postaci, by gra np. sesji nie byla glupim gownem i obowiazkiem, tylko byla wielowatkowa, ciekawa i angazujaca.

 

  • dyrektor kreatywny (ogarnianie inspiracji, branie udzial w dyskusjach, rzucanie istotnych pomyslow, wychodzenie z wlasna inicjatywa.)
  • fotograf (menyoo, bede placil wedle wewnetrznych ustalen.)
  • designer (znajomosc programow graficznych [niewymagana, ale bardzo wskazana], wrzucanie inspiracji, minimalna znajomosc trendow i mody)
  • model (postac w branzy, mozliwosc udzialu w tworzeniu projektu. udzial w sesjach, wykorzystywanie twojego wizerunku.) 

!!!!!!! nie chce kukieł, jak zgłaszacie sie na modela to zadbajcie o to by w waszej wiadomosci do mnie zawrzeć jakiś plan na charakter postaci, co ma sobą wnieść. 

  • wszystko, co uznasz za sluszne (dogadamy się na discord, smialo mozna proponowac kazde stanowisko.)

 

wymagam zaangazowania w zycie projektu, kreatywnosci oraz samodzielnosci. chce postawic glownie na interakcje in character, wiec wymagam takze dyspozycyjnosci. wszystkich zainteresowanych zapraszam na

discord mx#3315

 

 

 

Edytowane przez mxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, mxx napisał:
  • model (postac w branzy, mozliwosc udzialu w tworzeniu projektu. udzial w sesjach, wykorzystywanie twojego wizerunku.) 

!!!!!!! nie chce kukieł, jak zgłaszacie sie na modela to zadbajcie o to by w waszej wiadomosci do mnie zawrzeć jakiś plan na charakter postaci, co ma sobą wnieść. 

 

Barru i champagnenasti lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin