Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[12/08/2022] Steezy - Developer (prod by ScoreFace)


bartlomiej

Rekomendowane odpowiedzi

**Dnia 12/08/2022, o godzinie 20:00 na kanał undergroundowego rapera o pseudonimie Steezy, został wrzucony pierwszy kawałek pod nazwą ,,Developer". Dzieciak godzinę przed wypuszczeniem, poinformował internautów o pierwszej piosence na swoim kanale, dodatkowo zapowiadając swój sobotni koncert w Vanilla Unicorn, by promować swój numer podjął się rozdawania biletów V.I.P oraz zabrania na koncertowe after paty do rezydencji Kulture De Betances alias Carmella B, co pokazuje, że chłopak zna się z kontrowersyjną artystką. Całość można zgarnąć za udostępnianie numeru lub postu dzieciaka na Lifeinvader. Audio całego utworu jest na wysokim poziomie, dzięki udostępnieniu domowego studia przez Carmella B. Tekst utworu charakteryzuje się agresywnością, pewnością siebie w wypowiadanych słowach. Prócz o życiu w ghetto, opowiada również na temat swojego przelotnego związku.**

 

Spoiler

[Chorus: Steezy]
nie mow, ze jestem nikim, bo jestem pietnastoletnim developerem przyszlej rapgry 
dlaczego laczycie moja ksywe z dziecmi? ja wyprzedzam ich nawet w gry
mam blammery, mam suki, mam nowe nintendo switch, ale jestem tylko trenerem pokemon
"po co w ogole startujesz z tym gownem?" bo chce by memorial mojego zioma byl w TV
i skumaj w koncu co mowie, robie to dla gangu a nie by miec fajny whip

nie mow, ze jestem nikim, bo jestem pietnastoletnim developerem przyszlej rapgry 
mam blammery, mam suki, mam nowe nintendo switch, ale jestem tylko trenerem pokemon
"po co w ogole startujesz z tym gownem?" bo chce by memorial mojego zioma byl w TV

[Verse 1: Steezy] 

jakis demon przechodzi mi przez drzwi.. przewidzialo mi sie mixowalem trzy dni
rozmawialem o tym kawalku czterdziesci dni i bylem smutny jak carmella b odmowila mi feat
ouaouwhat..? tak ona zna takiego dzieciaka jak ja, nie wiem czy chce miec dzieci, ale jesli tak to musi zamieszkac na davis
pomyslala, ze jestem nacpany, pieprzy mnie to, oby nie mowila matce bo nie wyjde na turf
na koncu wsiadla do swojego sportcar, byla spieta ale glupio zaproponowac mi masaz
jestem czarnuchem co mowi fakty, teraz wiekszosc czarnuchow mowia historie dziadkow
na moim bloku nie znajde takiego, ale jeden dostal bon na wieczne wakacje
nawet nie wiedzialem czy boi sie latac, zreszta teraz robi to wiecznie
ale ty mozesz byc lepszy i mowic fakty, pieprz beeziego i nie sluchaj surenos
damnn jestes gluuuuupi.. szkoda, ze nie mowilas tak jak siadalas na kolano
chyba cos mam, huh? na szczescie odmowilem ci pieprzona blacharo
gdzie ona poszla..? dziwka ukradla mi fiji water

[Chorus: Steezy]
 

nie mow, ze jestem nikim, bo jestem pietnastoletnim developerem przyszlej rapgry 
dlaczego laczycie moja ksywe z dziecmi? ja wyprzedzam ich nawet w gry
mam blammery, mam suki, mam nowe nintendo switch, ale jestem tylko trenerem pokemon
"po co w ogole startujesz z tym gownem?" bo chce by memorial mojego zioma byl w TV
i skumaj w koncu co mowie, robie to dla gangu a nie by miec fajny whip

nie mow, ze jestem nikim, bo jestem pietnastoletnim developerem przyszlej rapgry 
mam blammery, mam suki, mam nowe nintendo switch, ale jestem tylko trenerem pokemon
"po co w ogole startujesz z tym gownem?" bo chce by memorial mojego zioma byl w TV


promocja; 
- jego ksywa pojawila sie na promocyjnej grafice imprezy w Vanilla Unicorn
- zapowiedz nuty na Lifeinvader, ogloszenie konkursu zwiazanego z promowaniem numeru
- koncert w Vanilla Unicorn
- bojka z LITTLE po koncercie, ktora zostala naglosniona przez media
- celebrity preview o wyrzuceniu little i diddy z helitage

profil postaci; 

 

 

 

Edytowane przez bartlomiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Koncert w Vanilla zrobił robote, aby numer przyjął się dobrze ale konflikt z Little to jeszcze polepszył. Środowisko gangowe propsuje rapera po bójce z większym od siebie raperem pokazując, że trzeba liczyć się z brudną przestępczością na Davis.**

cash-dani-leigh.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin