Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Ripper

Rekomendowane odpowiedzi

**Gaspar Ocampo po incydencie pod Fox Custom ukrywa się. Mimo ukrycia wciąż dokonywane są ruchy w strefie wpływów Pesadillas. Mimo ukrywania się, wciąż zarządza swoim segmentem za który jest odpowiedzialny w rodzinie.**

 

3x ukrywać chuj w to jestem po kilku wiadrach pzdr

Edytowane przez Ripper
Danias, ODB, mogiel i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dni w wykonaniu Pesadillas, czy konkretniej mojej postaci to była prawdziwa gorąca gangsterka. Wywłaszczenie Unicorn, masa narkotyków, beef z Bloods. To musiało się skończyć źle dla Ocampo, w końcu został znaleziony i wpierdolony do stanowego na dożywocie. Tutaj moja gra się kończy. Przed osiwieniem chciałem jeszcze pograć w RP, udało się stworzyć organizacje przestępczą, która jest wielkim organizmem, który sięga ulicy, miasta i podziemia. 

 

Temat zostawiam, bo szkoda tracić jego zawartości. Od dzisiaj nie tylko IC, ale równiez OOC odpowiedzialny za Pesadillas jest @mogiel. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Ripper napisał:

Ostatnie dni w wykonaniu Pesadillas, czy konkretniej mojej postaci to była prawdziwa gorąca gangsterka. Wywłaszczenie Unicorn, masa narkotyków, beef z Bloods. To musiało się skończyć źle dla Ocampo, w końcu został znaleziony i wpierdolony do stanowego na dożywocie. Tutaj moja gra się kończy. Przed osiwieniem chciałem jeszcze pograć w RP, udało się stworzyć organizacje przestępczą, która jest wielkim organizmem, który sięga ulicy, miasta i podziemia. 

 

Temat zostawiam, bo szkoda tracić jego zawartości. Od dzisiaj nie tylko IC, ale równiez OOC odpowiedzialny za Pesadillas jest @mogiel. Pozdrawiam.

Stary wstawaj zsikałeś się, gramy dalej.

Edytowane przez Kaczkaaa

eLKRJ27.gif.f300f25150c3473076e4a657f632a9c4.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyczyn IC jesteśmy zmuszeni zamknąć organizację. Reorganizacja była możliwa, nasz zasób ludzki pozwoliłby na to, by zachować ciągłość w grze, lecz uznaliśmy, że bez ikonicznych postaci naszej organizacji to nie będzie miało większego sensu dla nas i dla innych. Dziękuje wszystkim, którzy grali z nami w większym, bądź mniejszych stopniu.

 

DO ZAMKNIĘCIA MISIACZKI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin