Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[gra/jedrekk] adamnaprzepustce1


adamnaprzepustce1

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/17232-adamnaprzepustce1/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Mike Williamson
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) ban na rok
Powód nałożenia kary: 
Gra nastawiona na odwalanie, poprzedni ban niczego Cie nie nauczył. / Dodatkowo multikonto: https://forum.v-rp.pl/profile/17231-adamnaprzepustce/
Członek ekipy nakładający karę: jedrekk
Wyjaśnienie sytuacji: nie wiem czy można to nazwać odwalaniem jeżeli pomagam bratu bo rdm-uje go jakieś dziecko bez podstawy co do multikonta zrobiłem konto adamnaprzepustce zapomniałem do niego weryfikacji 2-etapowej przez co zrobiłem nowe konto adamnaprzepustce1 który jest aktualnie moim głównym kontem i czy odwalanie to odgrywanie na me i do i ogólny roleplay na serwerze viberp nie sądzę jeżeli da się usunąć konto "adamnaprzepustce" a zostawić moje teraźniejsze to bardzo o to proszę wydaje mi się że ban jest nie słuszny i chciał bym prosić o un bana gdyż na mojej postaci mam rzeczy typu mieszkanie czy dobry motor i opłacalną pracę w lombardzie a co do tego "odwalania" wyglądało to następująco odebrałem wypłatę za 45 minut duty po czym pojechałem z kolegą na motorze zatrzymała nas policja dostałem wezwanie do sądu jadąc prosto zadzwonił do mnie brat mówiąc że jakiś obłąkany człowiek go atakuje nożem podjechałem schodzę z motoru i zacząłem atakować również nożem napastnika co do napastnika jest to 12-latek który robi metagaming przenosząc z ooc gdzie mój brat pokłócił się z nim a on w akcie zemsty zaatakował go ic co było low rp rdm a do tego metagamingiem co nie jest wspierane na viberp i prosił bym aby mój ban chociaż został skrócony do tygodnia 
Ewentualne screeny/świadkowie: mój brat (nemems) i kolega koper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin