Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

W skrypcie do poprawy/dodania jest...


Jesus

Rekomendowane odpowiedzi

Dodać możliwość customizacji tekstur.
W panel gracza zakładka do customizacji tekstur. Gracz wgrywa teksturę, ta dodaje się na serwer po restarcie lub natychmiast.

Gracz może wejść do gry i wybrać teksturę z listy dodanych. Tekstura w stałym formacie i rozmiarze powiela się we wszystkie strony niczym szachownica, otulając dowolny obiekty z /oe lub tylko wybrane, np. ściany/podłogi. (efekt widoczny tylko dla osoby w /oe, inni gracze nie widzą tekstury, jeśli ta nie jest wprowadzona oficjalnie na serwer)

Jeśli gracz wgra teksturę, ale nie zatwierdzi jej na obiekcie w grze to znaczy, że prawdopodobnie coś sobie w niej źle zrobił i np. nie powiela się jednolicie, tworząc odcinki, wtedy nie zatwierdza i do tego czasu przy teksturze w panelu gracza widnieje tylko przycisk "usuń", tekstura po restarcie serwera usuwana jest z bazy - zostają tylko te wysłane do akceptacji lub zaakceptowane.

Jeśli gracz stwierdzi, że tekstura mu pasuje i ładnie układa się na obiekcie to zapisuje obiekt z tą nałożoną teksturą i wyskakuje komunikat, że wybrana tekstura jest niezatwierdzona i czy przekazać ją do akceptacji. Jeśli gracz zatwierdzi to wraca do panelu gracza, gdzie przy pozycji wgranej tekstury ma "Wyślij do akceptacji'. Po zaakceptowaniu przez członka administracji tekstura wprowadzana jest do gry i możliwa do nałożenia na obiekt z widocznością dla wszystkich.

Dodatkowo przydałaby się parametr wydajnościowy pozwalający na ustawienie czy chcemy, aby wyświetlały się nam customowe tekstury w grze. Wchodząc w /drzwi powinna wyświetlać się informacja, że w wejściu są zaimplementowane customowe tekstury, aby ktoś kto ma taką opcję wyłączoną nie był zdziwiony, że np. w muzeum ktoś komentuje białe ściany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwość skorzystania z automatycznego fryzjera, jeżeli salon otwarty przez gracza jest od nas dalej niż np. 4-5km. Frustrujące jest to, że kiedy nie ma fryzjera w LS, a jest w Sandy to trzeba dymać 11km po 5 minut gry i wydanie 800$.

Tito Toscani i abc lubią to

NIE WIEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ogólnie kupowanie ciuchów oddzielnie trochę głupie i fajnie jakby był wprowadzony system /generujubrania i można to zapisywać jako outfity za jakąś cenę i zwiększać limit outfitów na VP - czy coś, fakt wygląda tak samo prawie jak na GTA WORLD US ale to by ułatwiło życie, ja naprzykład musiałem nago popierdalać w mieście przez pierwszą 1H bo mi się ciuchy w kreatorze zbugowały a siana nie miałem przez postawowę itemy które musiałem sb kupić na grę, ewentualnie zwiększyć gotówkę startową na $5.000 lub $3.000. Ale i tak system /generujubrania byłby najwygodniejszą opcją na ten moment.

Wprowadzenie dodatkowych funkcji do pojazdu, odnowienia za jakiś procent ubezpieczeń na pojazd, zadbanie o jego stan czyli naprzykład po iluś przejechanych kilometrów - powiedzmy 1K musisz pojechać do mechanika w celu sprawdzenia czy nic się nie pieprzy, spoko byłaby to opcja ze względu że - ubezpieczenia to kolejny wątek dla cywilów oraz LEA by mogli taką osobę bez ubezpieczenia złapać, a taka osoba mogłaby z ryzykiem się poruszać + zniewelowałoby to jazdę barmanów italio gtx bo dla mnie to co zrobiliście z usunięciem sportowych aut to i tak idiotyzm pod względem tego że komisy sprzedawają sportowe auta więc i tak to nie wyeliminowało do końca problemu (moim zdaniem). A dla mechaników byłaby to spoko opcja bo nie zawsze musi być coś złego z autem a jakby było to by wyskoczył że musi zostać jakaś partia wymieniona za drobną sumę.

Dodanie psów K9 oraz zwykłych dla graczy, byłoby to dość ciekawą opcją jakby było można skryptowo wyjść sobie z psem na drobny spacer a wiem że chyba kiedyś nad czymś takim pracowaliśmy więc byłoby to całkiem cool pod względami możliwości dodatkowej gry, wiem że niektórzy zaraz powiedzą (no ale masz /do) no spoko ale /do a pies fizyczny chyba byłby git (no ale serwer tym bardziej będzie się opóźniał itp) spoko radiolki robią swoje. Psy K9 były by ułatwieniem mega dla osób którzy nie mogą znaleźć gracza chętnego na K9 a nie każdy gracz chcę jeździć z tb 2H i grać /do cieszy michę patrząc za okno co piętnaście minut.
 

Jesus lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mokot napisał:

Może od dawna wałkowany temat /generujubrania dla każdego? Sam koncept jeżdżenia po sklepach z ciuchami zależnie od tego z jakiej półki chce się zakupić ubranie jest ok, ale.
W sklepach nie ma 2/3 z dostępnych czapek, akcesorii, ubrań, przez co asortyment sklepów jest bardzo ubogi. Dobrym pomysłem byłoby wprowadzenie czegoś jak /generujubrania, ale w formie blipa w sklepie, jak na pewnym anglojęzycznym serwisie. 

meh, na serwie jest rozwiazanie typu tani ciuch = ciuch z podstawki

drogi ciuch = ciuch podmieniony

generujubrania dla kazdego zrujnowalo by podejscie typu „jak masz dukacik to sobie kupisz revenge drip a jak nie masz za duzo pieniedzy to biegasz w prolapsie”, co oczywiscie nie jest zla rzecza, jest to poprostu odwzorowanie swiata ktory nas otacza

Edytowane przez slaughterhouse
Nexisten lubi to

NIE WIEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin