Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gastronomia] Pleasure Plaza


thelordzibi

Rekomendowane odpowiedzi

logo_bar.png

 

Pleasure Plaza – wszechstronny, dosyć nowy bar muzyczny założony przez kontrowersyjnego, młodego przedsiębiorce kojarzonego jako Amare Harvey. Jak mówią plotki, lokal został mu odsprzedany za budzące podejrzenia pieniądze od starszego, lokalnego biznesmena, który w ostatnim czasie średnio radził sobie z swoim interesem. Harvey zainwestował w spory remont, nową otoczkę wokół baru, a przede wszystkim ustalił mu nową, aktualnie promowaną nazwę.

 

Pleasure Plaza stawia przede wszystkim na rozrywkę i dobrą zabawę na wszelkich płaszczyznach, a w swoich sloganach i reklamach głosi hedonistyczne postawy, które jak można zauważyć są również wyznawane przez jego właściciela. W barze usłyszysz tylko muzykę rap, jego podgatunki i od czasu do czasu zmysłowe rnb.

 

Lokal stawia na elastyczność, po południu możesz wpaść sobie tutaj na kawę w przerwie od pracy, a wieczorem na mocnego drinka. Jest dosłownie otwarty na każdego, kto lubi panujący tutaj klimat. Jeśli preferujesz inny rodzaj zabawy – w Pleasue Plaza od czasu do czasu organizowane są eventy nastawione głównie na występy striptizerek, które jak mówią plotki – za kulisami są skłonne za odpowiednie pieniądze zrobić coś więcej, niż tylko zatańczyć. Ale jeśli to Cię nie obchodzi, jest coś jeszcze. Pleasure Plaza słynąc przede wszystkim z swojej miłości do hip hopu organizuje u siebie walki freestyle z satysfakcjonującymi nagrodami oraz koncerty wschodzących gwiazd. Jednak jeśli nie zależy Ci na rozrywce, a na jedzeniu to tutaj też znajdziesz swoje zbawienie. W skrócie - dobra zabawa, świetna atmosfera, hip hopowy klimat, koncerty, striptizerki, bitwy freestyle i wyśmienite jedzenie. Tak można podsumować Pleasure Plaza.

 

Wszystkie słynne drinki są w zasięgu Twojej ręki. Mojito, Martini, Caipirinha, Pina Colada, Margarita, Tequilla Sunrise, Cosmopolitan, Cuba Libre, Manhattan i tak dalej i tak dalej. To samo jeśli chodzi o shoty i gatunki alkoholów.

 

bar2.png

Screenshot_7.png

 

Lokal ma kilka założeń. Pierwsza sprawa, raczej najważniejsza – ma być miejscem do gry. Aktywnym miejscem do gry, przede wszystkim. Będę dbał o to, by zawsze wieczorem było można znaleźć kogoś u nas za barem. Chcę przyjmować pod swoje skrzydła tylko graczy z pomysłem na grę, nie potrzebuje kłód na duty. Stawiam na to, by nawet z pozoru nic nieznaczący barman potrafił nakręcić rozgrywkę swoim klientom. Zależy mi na interakcji z różnymi graczami. Każdy się tutaj odnajdzie, nie ważne czy ktoś gra przestępce z Davis czy biznesmena z Vespucci. Druga sprawa – chcę tutaj organizować eventy właśnie pokroju walk freestyle, myślę, że to ciekawa opcja dla ludzi, którzy grają początkujących raperów i szukają szans na rozgłos. Poza tym, w przyszłości będę myślał nad labelem muzycznym, więc nawet walki freestyle mogą być dla mnie polem do popisu, gdy jak łowca talentów będę szukał wartościowych artystów. Trzecia sprawa – jak dobrze pójdzie rozwinę tutaj cichy projekt z ekskluzywnymi prostytutkami, a no i ogólnie – bar ma być też rynkiem zbytu lepszych, imprezowych narkotyków pokroju mdma. Myślę, że lepiej sprzedawać narkotyki graczom podczas fajnej imprezy, niż botom na cornerze jeśli mam wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin