Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

MMA / UFC/ KSW/ FEN /ACA itp. Itd.


aikon

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież ten senelgaczyk, to ogór który przyjeżdża po wypłatę, on dwa tygodnie po tej walce z Mariuszem ma kolejną walkę z Le Bannerem. Nie mylcie proszę przypadkiem tego bambo z Reug Reugiem. Gość może i wygrał dwie walki ale z debiutantem i gościem, który miał 0-1. KSW jest nudne jak flaki z olejem.

Co do Gamrota, który też się przewija w tym temacie - kiedyś bardzo go lubiłem, potem mi przeszło. Umiejętności ma wielkie, ale myślę że w UFC wiele nie zwojuje, chociażby dlatego, że ma cholernie trudną dywizję. Jak znajdzie się w top 10 to będzie sukces. 

Legendary Polish Power mam nadzieję, że ogarnie tego czarnego Naruto (którego talentu jestem fanem, widzę w nim drugiego Bonesa), chociaż bardziej się obawiam tej walki niż gdy wychodził do walki o pas z Reyesem.

Ryba lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2021 o 17:26, buzian napisał:

Legendary Polish Power mam nadzieję, że ogarnie tego czarnego Naruto (którego talentu jestem fanem, widzę w nim drugiego Bonesa), chociaż bardziej się obawiam tej walki niż gdy wychodził do walki o pas z Reyesem.

Myślę podobnie. Fajnie by było gdyby dostał dziadka Teixeirę na pierwszą obronę, bo Glover w opór zasłużył, ale UFC zrobiła mu fikołka - jak zwykle zresztą. Janek by go zrobił na momencie, usadził się w fotelu, a potem to już Santos/Israel i niech sie dzieje co ma się dziać. Jano zrobił swoje i mimo, że z całego serca życzę mu wygranej i będzie wstawane w nocy to niczego nie oczekuję od niego.

buzian lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Budzik nie zadzwonił, ale po skrótach: 

Pierdolenie o starciu Dawida z Goliatem to jednak nadal tylko pierdolenie. Pomijając jednostkowe przypadki, jest tak, że jak już duży gość Cię złapie to masz zwyczajnie przejebane. Nie sądziłem, że to w ogóle jest wykonalne, aby Jan nawiązał walkę w stójce, a on zrobił to samo co zawsze - zamknął wszystkim mordy. 🤐

@E: Jeszcze lepiej rozmontowany niż Reyes, Janek idealnie reagował na przyruchy, kopnięcia na łydkę (unosił nogę), wyłapywał kopnięcia na głowę, a jaby zbijał. Izzy się rozkręcał to walka szła w parter, ale i tak przez większość walki Jan siedział w jego płaszczyźnie i nawet prowadził. Israel zgłupiał, bo pewnie gameplan był taki: "Błachowicz wielki tur, będą szarże, uciekamy i kontrujemy", a tutaj Błachowicz idealnie narzucił swój gameplan i to Adesanya był zmuszony się ruszyć. Kolejna walka Janka, którą trzeba pokazywać na szkoleniach z fighterskiego IQ. 

I kij w dupe fanboyom Israela, goście chyba mieli oczy w tej dupie jak punktowali remis po 4 rundach, a po walce odpalili płacz, że Jan wygrał tylko i wyłacznie dlatego, że obalał. 🤭 Co jest nieprawdą. 

Edytowane przez Ryba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...
W dniu 10.05.2023 o 16:02, aikon napisał:

jakie typy na kariere Gamrota i Błachowicza w UFC?

Jak Janek nie ma kontraktu na więcej walk, to myślę, że wybierze łatwiejsze, jednocześnie dobre finansowo walki, o których ostatnio się mówiło - chociażby z Khalidovem np. chodzi mi po prostu o "freaki". Jak o Gamera chodzi - myślę, że największe szanse ma na pokonanie Chandlera, który z dvpy jest przed Matim w rankingu. Z Makchaevem i Oliveirą będzie miał bardzo ciężko, najciężej. Trudno mi ocenić walkę z Beneil'em, bo nie wiem jaki progress zrobił, o ile zrobił, za to Gamer stójkę zdecydowanie podniósł wyżej, co było widać w walce z Fizievem. Z Poirierem, to nie wiem czy się w ogóle będzie bił, skoro są dobrymi kumplami, ale myślę, że małych szans na pokonanie Dustina i Gaethje'a nie ma, lecz pieniędzy bym na to nie stawił. Gamer musiałby popracować nad trzymaniem przeciwnika w parterze, bo zapasy ma świetne, ale z takim Makchaevem w parterze może mieć ciężko. Generalnie, pewny wyniku jestem jedynie przy Chandlerze, chciałbym zobaczyć rewanż z Fizievem albo z Beneilem i myślę, że takie walki za kilka miesięcy, mogłyby pokazać, jaki zrobił progress i dać szersze perspektywy. Btw. to, że doszedł tak naprawdę do top 5, najmocniej obsadzonej kategorii wagowej, w najmocniejszej federacji MMA na świecie, mówi samo za siebie, choćby miał teraz z każdym z tego top 5 przegrać, to żaden wstyd. Swoją drogą, najgorsze w tej kategorii jest to, że ciężko się dopina te walki, bo ludzie pokroju Poirier'a, Justin'a, Chandler'a chcą kasowych, sławnych walk, przez co zawodnicy pokroju Gamrota, Fizieva, Tsarukyan'a itd. mają problem ze znalezieniem dobrego przeciwnika. A najbardziej denerwujący jest Chandler, typ na 4 ostatnie walki, wygrał tylko przedostatnią z Fergusonem i jest piąty w rankingu... Z McGregorem zresztą było kiedyś chyba podobnie przez jakiś czas, uja walczył, ale był 5 razy za wysoko w rankingu.

Edytowane przez ZoltyMef
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin