Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Willie "White" Sanders


DeVo

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.de55d19c929a2c643a67eb4bb867dacc.png

image.png.db115b1d3f4849878febb3f8c2735a66.png

Spoiler

Zamierzam odgrywać postać sportowca o kontrowersyjnym stylu bycia, przez który będzie często na językach paparazii. Przeróżne skandale, będą nieodłączną częścią jego kariery. Mam ciekawe pomysły jak Gamemasterzy mogą pomóc mi w kreowaniu dalszych losów Williego. Nie zamierzam robić z siebie terminatora, czy pisać w następnym poście o tym, że zostałem mistrzem świata - dopiero zaczynam na scenie zawodowej. Pozdro świry

 

Gdyby ktoś nie potrafił się rozczytać z fotek;

Willie Sanders (ur. 8 marca 1995 w Los Santos) - Amerykańkki zawodnik mieszanych sztuk walki, reprezentant klubu "Scorpion". trzykrotny zwycięzca amatorskiej ligi mma "FFK" - Future Fighter King.

 

Willie Sanders posługujący się pseudonimem "White", jest obiecującym zawodnikiem MMA. Na swoim koncie posiada kilkanaście stoczonych i wygranych walk amatorskich, z czego najistotniejsze są jego ostatnie trzy wygrane z rzędu, na znanej gali "FFK". Ostatnio zrobiło się o nim głośno za sprawą skandalu na jednej z jego walk, kiedy po pokonaniu przeciwnika przez KO, nie odpuszczał, serwując nieprzytomnemu rywalowi potężne ciosy. Kiedy sędzia wkroczył aby go odciągnąć, "White" wyprowadził kilka ciosów w jego kierunku, tym samym powalając go na ziemie. Prawie przekreśliło to jego karierę sportową, jednak uratowało go to, że jego walki były śledzone przez łowce talnetów w świecie MMA - Davida Smitha. Według ostatnich plotek, Willie Sanders, już niedługo zadebiutuje na scenie zawodowej i tym samym, ma szansę pokazać swój talent większej publiczności. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać i trzymać kciuki za Williego!

 

Trener Williego, Charles Murray, zapytany o to, jaką przyszłość wróży podopiecznemu - odpowiada:

"Chłopak zostanie mistrzem - wiem to.. Prędzej czy poźniej będę nazywać się trenerem mistrza świata. Willie ma ten swój ciężki i kontrowersyjny charakter, co ma swoje plusy i minusy. Na pewno musi nauczyć się panować nad emocjami, przykładem na potwierdzenie moich słów jest napaść na sędziego.. Tak czy siak, ma duże umiejętności, które nie raz mieliście okazję podziwiać, jeśli pójdzie dalej w tym kierunku, nie odpuści sobie - podbije świat"

 

Spoiler




Imię i nazwisko postaci: Willie Sanders

Numer konta postaci: 9189790624

Przynależność (np. do wytwórni muzycznej jeśli grasz artystę, do agencji menadżerskiej jeśli grasz menadżera, do klubu sportowego jeśli grasz sportowca itd.): Brak

Imię i nazwisko menadżera (jeśli posiadasz): Brak

Numer konta menadżera: -

Kontrakt zawarty z menadżerem (dot. podziału zysków, np. 10% zysków trafia do menadżera): - 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez DeVo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

((Nie mam niestety postów sprzed czystki forum, więc wysłużę się narracją z racji tego, że chcę spróbować czegoś nowego))

* Willie Sanders nieustannie szlifował swoje umiejętności, pokonywał coraz to silniejszych przeciwników - dzięki czemu został zauważony przez zawodową federację MMA. Pomimo jego kontrowersyjnego stylu bycia i skandali wokół jego postaci, walki Williego były zawsze chętnie oglądane przez publiczność (małą, ale publiczność). Obecnie Sanders jest w trakcie przygotowań do walki zawodowej na gali MMA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Willie Sanders spotkał się ze swoim przyjacielem, którego zna od dziecka - Alanem Bloomem, założycielem 509 RECORDS. Alan zaproponował Williemu, aby ten spróbował się na mikrofonie, ponieważ spodobała mu się nawijka Sandersa na jednym z melanży. Po nagraniu wokalu, Alan był zadowolony z efektów do takiego stopnia, że postanowił wydać na teledysk i mastering nuty Williego kupę siana.

 

Screenshot_22.thumb.png.04ed52b278ec0d855e818bb0309232dc.png

Screenshot_23.thumb.png.5272c22e4531cf451ced22945b8ea6f7.png

 

Zdjęcie z planu

 

Image2.thumb.png.ea56350df9ad0b3d9d9959205463c134.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( Sorki za SS'y coś mi się tam spierdoliło w rozmiarach ))
 

Spoiler

 

 

** Postać Williego Sandera pod wpływem ostatnich wydarzeń, postanowiła odciąć się od półświatka przestępczego. Willie postanowił, iż zacznie rozwijać się w kierunku sportu i poniekąd muzyki.


800710018_NAWRT!.png.67e8b63ed111b46721938ffc84ba9f3f.png

216809278_powrot2.png.06e841577da8c7c4a99cd70edf5c5612.png

1793997074_NAWROT2.png.dc84d5a833e7fb9ba051c153aec684ed.png

koniec.png.67337f423e0b15b353a35120c6f1a526.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

** Willie Sanders zadebiutował w walce MMA pod szyldem organizacji LFA. Przeciwnikiem Williego, był również debiutant - Anthony Malave. Zawodnicy stoczyli walkę rozpoczynającą galę. Sanders wygrał przez nokaut w 1 rundzie. **
** Cała walka odbyła się w rękawicach do MMA z odpowiednim komentarzem sportowym (przez ograniczenia techniczne, trzeba sobie to wyobrazić pozdro). **


FIGHT HIGHLIGHTS

Spoiler

(( Muzyka nie pasuje i trochę pogubiłem się przy przejściach, w następnej walce będzie lepiej ))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin