Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[25/09] [LIVE] Tori Ramirez


Krejzi

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 25/09/2ez-gif-ten-poprawny.gif022r nastolatka w okolicach godziny 20:13 odpaliła swój stream na swoim oficjalnym profilu LifeInvader. Sam live był w miarę luźny gdzie piosenkarka rozmawiała sobie z widzami, śpiewała oraz poruszała ciekawe dla niej tematy dotyczące branży oraz swojego życia. Pomijała ona negatywne komentarze, seksistowskie oraz takie które najzwyczajniej jej się nie spodobały. 

Najciekawsze odpowiedzi/momenty rozmów z widzami.

T.R - Tori Ramirez                                  O - Oglądający

 

O - Kiedy będzie jakiś koncert? Od Heritage nigdzie nie zagrałaś i fajnie byłoby znowu móc cię posłuchać! 🤠

T.R - Umm.. Generalnie to jest w planach coś ciekawego, ciężko byłoby mi teraz się tak o tym wypowiadać, bo jest to też mała niespodzianka dla was, więc niestety.. ale musicie poczekać.

 

O - Planujesz jakieś colabo?

T.R - Właściwie to.. jest kilka planów i właściwie artystów z którymi chciałabym spróbować coś nagrać, ale co wyjdzie to pokaże czas. 

 

O - Jesteś w stanie polecić jakichś ciekawych artystów? 

T.R - Osobiście.. Aiko tworzy ciekawą muzykę, lubię też posłuchać od Asami,  The Bad One, serio ten track jest mocny. Też track od Ronniego z tymi cyferkami jest spoko, nie pamiętam nazwy.. ale polecam gorąco. Po za tym jest jeszcze wiele ciekawych nazwisk, przykładowo raperów.. MOB Prince, Chase czy Memphis są świetni w tym co robią, a podczas jazdy ich muzyka wchodzi perfekcyjnie. Nie dałabym rady wymienić chyba wszystkich dobrych artystów, aczkolwiek sądzę że Ci których wymieniłam, to często goszczą na moich słuchawkach.

 

O- Będzie jakiś drop merchu? 

T.R - A tutaj was zaskoczę, bo tak. Na ten moment mogę wam powiedzieć że wraz z 101 planujemy drop merchu, z ciekawostek mogę wam w sumie zarzucić że na ciuchach będziecie mogli nawet dodać swoje inicjały, więc.. warto czekać.

 

O - Laska, a co z tymi projektami nadchodzącymi? Miałaś podobno coś planować, a nadal jest cisza.

T.R - A, no tak.. złapała delikatnie za kotkę, układając ją sobie na nogach i powolnie ją głaszcząc Więc tak.. mam plan na oba projekty, o pierwszym nie będę zbyt dużo mówiła, bo nie uważam że jest teraz czas by o tym rozmawiać. Zaś jeżeli chodzi o drugi projekt to w sumie.. chętnie mogę się podzielić? Tak sądzę.. Jeszcze jak Diddy była z nami to planowałyśmy założenie duetu, ja i ona - FLAIR GIRLS. Niestety się to nie udało, ale.. postanowiłam że spróbuję ponownie coś zdziałać, chciałabym stworzyć duet, colabo tak mocne że wszystkim by czapki z głów pospadały, bo w sumie.. znacie jakiś fajny duet obecnie w branży? Szczerze mówiąc.. jeśli takowy jest, to ja o nim nic nie wiem, ale to w sumie.. ja może jestem troszeczkę do tyłu, chociaż duet Carmelli i Conana fajnie się pokazywał. No.. ale reasumując, chciałabym z kimś stworzyć takie mocne colabo, nie na pięć minut, a na dłuższą metę.

 

O - A co z Pearl? Ty w ogóle z kimś jesteś? 

T.R - Pearl to już przeszłość, obecnie skupiam się na sobie, zwierzakach i.. w sumie jednej osobie? Czas pokaże co z tego wyjdzie, ale mogę powiedzieć że to chyba coś.. mocniejszego.

 

Między innymi rozmawiała ona również o uczeniu się na ULSA, wychwalając przy tym cały uniwersytet, włącznie z swoim Spirit Squadem oraz całą społecznością która znajduje się na kampusie.. Pokazała ona na live swoje zwierzaki (tj. dwa koty i jeża) które wyglądały na zadbane i szczęśliwe. Cały live trwał koło godziny, a całość została zwieńczona słodkim ''Dziękuje że jesteście, kocham was i do następnego!''.

 

 

Materiał nie podlega wycenie.

 

 

Edytowane przez Krejzi

Dua Lipa Break My Heart GIF - Dua Lipa Break My Heart Future Nostalgia -  Discover & Share GIFs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin