Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/deptak] G4liK


G4liK

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, aikon napisał:

Na wstępie dodam, ze wypowiadam się tutaj jako lider organizacji do której należy dwójka, biorących udział w akcji graczy. 

Cytuje @Westabo jest to przykład odpowiedniego podejścia, zdrowego i szerokopojętego RP, które każdy powinien praktykować logując się na serwer. Brak chęci do budowania długofalowych wątków, obarczonych jak w tym przypadku niekorzyścią dla gracza ze strefy cywilnej to problem, który od pewnego czasu można dostrzec. Zdarzają się wyjątki i działa to świetnie bo wtedy każda ze stron może budować akcje i kreatywnie tworzyć coś nowego. Jednak jak w tej skardze widać gołym okiem, mamy tutaj żywy przykład podejścia strefy cywilnej do organizacji przestępczych, co owszem nie jest tylko winą tych pierwszych. Gracze są zniesmaczeni, zażenowani i niechętni najprawdopodobniej przez zle doświadczenia z przeszłości. Ciężko przełamać te barierę jaką stawia strefa cywilna w stosunku do każdego (?) projektu z sektora przestępczego. Projekt jaki prowadzę tworzymy razem z myślą zmiany tego schematu, ale takie akcje jak ta wyżej dalej potrafią wyprowadzić z równowagi. Przykład jak na siłę uprzykrzyć życie drugiej stronie, byle tylko to jej się oberwało, a nie mi!

Ze strony @deptakbyło wiele punktów odniesienia do pociągnięcia tego dalej na jego niekorzyść w przyszłości, ale @G4liKwolisz wypluwać niechęć niż grać. Jak wspomniał kolega, kamery, świadkowie, brak rękawiczek, kominiarek i brak użycia broni w waszą stronę to te małe rzeczy miały zachęcić do rozbudowania akcji, tak się nie stało. Ja z pełną odpowiedzialnością za swoje słowa mogę powiedzieć, że @deptakakurat jest typem gracza, któremu nie zależy na żadnych profitach, nie ma przywiązania do postaci, nie robi tego co robi bo to było czy dalej jest niespełnione marzenia z życia codziennego.

Jakiś czas temu napisałem post w dyskusji skierowanej do strefy cywilnej i biznesów, właśnie poruszając temat tej niechęci. Było to dwa, a może trzy tygodnie temu, nikt się nie wypowiedział. Zachęcam was do poruszani tematu, zbudowaniu rozwiązania żeby wspólnie znaleźć rozwiązanie. Strefa cywilna, którą reprezentujesz @G4liK jest bardzo ważnym elementem serwera, ważniejszym od strefy porządkowej, przestępczej i branży rozrywkowej w końcu każdy z nas zaczyna od bycia cywilem i jest nim na codzień, ubiera tylko mundur, kastet i bierze w łapę aparat czy mikrofon gdy wykonuje swoją pracę. Zacznijcie w końcu myśleć nieszablonowo, nie każdy (przepraszam za słownictwo) uj w dupe musi was boleć. 

@Bubaczu jako supporter w takich sytuacjach to czasem nie warto na własną rękę podejmować pewnych działań, tym bardziej jeśli brakuje ci doświadczenia lub trzeźwego spojrzenia na sprawę. Ukaranie w tej sytuacji warnem @deptak było przesadzone, bo drugiej stronie również należał się warn za prowokacje do gry OOC. Sam fakt rozpoczęcia akcji i cofnięcia jej o 2 minuty to słabe rozwiązanie. Gramy na tekstowym rp, pewnej części graczy czasami 2 minuty zajmuje napisanie czytelnego me lub do. I w tym wypadku ośmielę się powiedzieć, że ta akcja nie rozwinęłaby się bo za nim jedna i druga strona mogłaby się skupić na graniu tego co powinni, to @deptakby już miał prawo Mirandy czytane albo co lepsza zarezerwowany autobus do Bolingbroke.

Edytowane 3 godziny temu przez aikon

Order organizacji roku powinniście otrzymać! 
Jeżeli deptak po przez swoje zachowanie w obecności suportera otrzymał warna to raczej jest słuszny, okej ja również mogę otrzymać za to że na /b napisałem odnośnie szkodniczego zachowania gracza, nie mam nic przeciwko. Ale to tak czy siak nie zmienia niczego że raczej nie jest znajomy Wam regulamin serwera.

  • Tortury, trwałe okaleczenia, gwałty, etc. wymagają zgody obu stron 
    - Jakby nie patrzeć jest to okaleczenie postaci poprzez odgrywania danej czynności, mógł w normalny sposób zapytać mnie czy wyrażam na to zgodę, co nie zmienia faktu że sam @deptakpo wszystkim chciał dopiero uzyskać danej zgody od CM bądź GM'a, ale jak mówię już po całej sytuacji, co nawet sam podkreślił wyżej. 

    Nie ma sensu się tutaj bardziej rozwodzić.. Regulamin jest po coś napisany, aby nie psuć drugiej osobie rozgrywki za wszelką cenę, tak jak napisał @Bubaczubyłem skłonny odegrać wszystko ponownie, ale @deptaknie wyraził takowej chęci, tyle.
Edytowane przez G4liK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, G4liK napisał:

 

  • Tortury, trwałe okaleczenia, gwałty, etc. wymagają zgody obu stron 
    - Jakby nie patrzeć jest to okaleczenie postaci poprzez odgrywania danej czynności, mógł w normalny sposób zapytać mnie czy wyrażam na to zgodę, co nie zmienia faktu że sam @deptakpo wszystkim chciał dopiero uzyskać danej zgody od CM bądź GM'a, ale jak mówię już po całej sytuacji, co nawet sam podkreślił wyżej. 

     

Ale gdzie masz problem skoro?

unknown.png

To byś se kupił peruke, także pozdro. Daj mi już spokój człowieku bo ja z twojej strony widzę tylko i wyłącznie lament i ryk o to, że ktoś chciał zrobić krzywdę inną, niż bw dla twojej postaci po którym byś sobie wstał za 5 minut i potuptał grać swoje, bo właśnie takim typem gracza jesteś. Unikałeś gry ic z moją postacią, co jest ukazane w logach i @malibudreamsto potwierdziła. Twoja ekipa zmyślała narracje na swoją korzyść podczas akcji z tą całą maszynką, co też jest potwierdzone logami. Sam rozpocząłeś batalię słowną na /b bez żadnej podstawy, akcja była tak nieprawdopodobna dla ciebie, że takie wyjście ze strefy komfortu sprawia u ciebie paraliż i każdego uważasz za niepełnosprawnego umysłowo, bo ktoś chce skrzywdzić twoją beauty simke. Dostałem warna za to, że odpowiedziałem w głupi sposób na twoje głupie stwierdzenie na /b co też jest dla mnie dziwne, powinieneś również zostać ukarany. Jak na moje to po wycofaniu akcji i wrzuceniu dla mnie kary powinieneś dać sobie spokój, dalej grać swoje i nie marnować czasu na tą batalie słowną w dalszym ciągu, dlaczego? Dlatego, że masz jeszcze sporo do nauczenia się na poziomie rozgrywki i charakter developu - mogłbyś ten czas poświęcić właśnie na to. Nie mam zamiaru już odpowiadać na rzeczy, które piszesz bezpodstawnie. Chcesz doprowadzić do ukarania mnie samemu mając tak wiele za uszami podczas tej akcji, mi by było wstyd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, G4liK napisał:

Order organizacji roku powinniście otrzymać! 
Jeżeli deptak po przez swoje zachowanie w obecności suportera otrzymał warna to raczej jest słuszny, okej ja również mogę otrzymać za to że na /b napisałem odnośnie szkodniczego zachowania gracza, nie mam nic przeciwko. Ale to tak czy siak nie zmienia niczego że raczej nie jest znajomy Wam regulamin serwera.

  • Tortury, trwałe okaleczenia, gwałty, etc. wymagają zgody obu stron 
    - Jakby nie patrzeć jest to okaleczenie postaci poprzez odgrywania danej czynności, mógł w normalny sposób zapytać mnie czy wyrażam na to zgodę, co nie zmienia faktu że sam @deptakpo wszystkim chciał dopiero uzyskać danej zgody od CM bądź GM'a, ale jak mówię już po całej sytuacji, co nawet sam podkreślił wyżej. 

    Nie ma sensu się tutaj bardziej rozwodzić.. Regulamin jest po coś napisany, aby nie psuć drugiej osobie rozgrywki za wszelką cenę, tak jak napisał @Bubaczubyłem skłonny odegrać wszystko ponownie, ale @deptaknie wyraził takowej chęci, tyle.

https://sjp.pwn.pl/slowniki/okaleczenie.html

0mercy i doozan lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, G4liK napisał:

Order organizacji roku powinniście otrzymać! 
Jeżeli deptak po przez swoje zachowanie w obecności suportera otrzymał warna to raczej jest słuszny, okej ja również mogę otrzymać za to że na /b napisałem odnośnie szkodniczego zachowania gracza, nie mam nic przeciwko. Ale to tak czy siak nie zmienia niczego że raczej nie jest znajomy Wam regulamin serwera.

  • Tortury, trwałe okaleczenia, gwałty, etc. wymagają zgody obu stron 
    - Jakby nie patrzeć jest to okaleczenie postaci poprzez odgrywania danej czynności, mógł w normalny sposób zapytać mnie czy wyrażam na to zgodę, co nie zmienia faktu że sam @deptakpo wszystkim chciał dopiero uzyskać danej zgody od CM bądź GM'a, ale jak mówię już po całej sytuacji, co nawet sam podkreślił wyżej. 

    Nie ma sensu się tutaj bardziej rozwodzić.. Regulamin jest po coś napisany, aby nie psuć drugiej osobie rozgrywki za wszelką cenę, tak jak napisał @Bubaczubyłem skłonny odegrać wszystko ponownie, ale @deptaknie wyraził takowej chęci, tyle.

Jest jedno kluczowe słowo, którego nie użyłeś w swojej wypowiedzi, odnoszącej się do regulaminu. TRWAŁE okaleczenie- obcięcie włosów nie jest trwałym okaleczeniem i z tego co deptak pisał obojętne mu było robienie tego skryptowo. Ten punkt regulaminu jest łapaniem się czego tylko można żeby nie wyszło, że sto procent winy jest tylko po jednej stronie, a w tym przypadku twojej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, G4liK napisał:

Order organizacji roku powinniście otrzymać! 
Jeżeli deptak po przez swoje zachowanie w obecności suportera otrzymał warna to raczej jest słuszny, okej ja również mogę otrzymać za to że na /b napisałem odnośnie szkodniczego zachowania gracza, nie mam nic przeciwko. Ale to tak czy siak nie zmienia niczego że raczej nie jest znajomy Wam regulamin serwera.

  • Tortury, trwałe okaleczenia, gwałty, etc. wymagają zgody obu stron 
    - Jakby nie patrzeć jest to okaleczenie postaci poprzez odgrywania danej czynności, mógł w normalny sposób zapytać mnie czy wyrażam na to zgodę, co nie zmienia faktu że sam @deptakpo wszystkim chciał dopiero uzyskać danej zgody od CM bądź GM'a, ale jak mówię już po całej sytuacji, co nawet sam podkreślił wyżej. 

    Nie ma sensu się tutaj bardziej rozwodzić.. Regulamin jest po coś napisany, aby nie psuć drugiej osobie rozgrywki za wszelką cenę, tak jak napisał @Bubaczubyłem skłonny odegrać wszystko ponownie, ale @deptaknie wyraził takowej chęci, tyle.

Sory, że się wtrącę, ale jako opiekun organizacji przestępczych roszczę sobie do tego prawo, szczególnie że skarga dotyczy gracza z mojego sektora. Na dobrą sprawę ścinanie włosów to nie jest akcja, do której deptak potrzebowałby pilnie mojej zgody, przynajmniej w mojej opinii. Nie jest to trwałe okalecznie ani uszczerbek na zdrowiu bo wyobraź sobie, że po dwóch czy trzech dniach grania mógłbyś sobie odegrać, że po prostu ci one odrosły i każdy by był zadowolony. Ja tak patrząc na sprawę i przeglądając logi osobiście jakbym tam był to bym wlepił tobie AJ albo warna za te marne prowokowanie, podbija do ciebie dwóch kafarów i chcą golić cię na łyso a ty mała fryzjerka im lepę walisz w pysk. No słabe zagranie jak cholera. Książkowy przykład niekonsekwencji i niedostosowania się do narracji. Poza tym twoja niechęć do odegrania czegokolwiek na swoją niekorzyść jest tak rażąca, że samemu odechciałoby mi się z tobą grać. Te na siłę wpisywanie na /do, że maszynek tam nie ma mimo, że nie odegrałeś wcześniej, że je zabierasz można na upartego podpiąć pod kłamanie na /do i za to byś mógł wylecieć z AJ. Ludzie uczcie się grać na swoją niekorzyść, szczególnie że nikt postaci ci nie chciał zabić ani spalić lokalu tylko ogolić łepetynę co skończyłoby się jedynie w najgorszym przypadku odegraniem przez jakichś ludzi krzywych spojrzeń chociaż też nie do końca bo widok łysej babki w LA nikogo w zasadzie nie dziwi. Po prostu grałeś tak, aby twojej postaci nic się nie stało, nie grałeś strachu i zachowałeś się słabo. Potwierdzam, że deptak pisał do mnie na discordzie, ale nie mogłem mu odpisać bo akurat byłem na uczelni czy gdzieś tam w drodze z niej nie pamiętam, ale nie miałem możliwości odpisać więc jego zwłoka jest uzasadniona bo chłopak był na tyle miły, że wolał się upewnić czy odegranie tego jest w dobrym smaku mimo, że w sumie jakby tego nie zrobił to nie miałbym do niego o to pretensji. Ta skarga pokazuje, że to ty powinieneś się jeszcze wiele poduczyć, a przede wszystkim gry na własną niekorzyść bo mimo, że akcja została rozwiązana to ty jakieś skargi walisz po forach. Z pomysłu na w miarę fajną akcję, która mogłaby zaangażować więcej osób stworzyłeś jakieś gówno bo bałeś się, że twoja simka będzie nieładna xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Sidneyo napisał:

Sory, że się wtrącę, ale jako opiekun organizacji przestępczych roszczę sobie do tego prawo, szczególnie że skarga dotyczy gracza z mojego sektora. Na dobrą sprawę ścinanie włosów to nie jest akcja, do której deptak potrzebowałby pilnie mojej zgody, przynajmniej w mojej opinii. Nie jest to trwałe okalecznie ani uszczerbek na zdrowiu bo wyobraź sobie, że po dwóch czy trzech dniach grania mógłbyś sobie odegrać, że po prostu ci one odrosły i każdy by był zadowolony. Ja tak patrząc na sprawę i przeglądając logi osobiście jakbym tam był to bym wlepił tobie AJ albo warna za te marne prowokowanie, podbija do ciebie dwóch kafarów i chcą golić cię na łyso a ty mała fryzjerka im lepę walisz w pysk. No słabe zagranie jak cholera. Książkowy przykład niekonsekwencji i niedostosowania się do narracji. Poza tym twoja niechęć do odegrania czegokolwiek na swoją niekorzyść jest tak rażąca, że samemu odechciałoby mi się z tobą grać. Te na siłę wpisywanie na /do, że maszynek tam nie ma mimo, że nie odegrałeś wcześniej, że je zabierasz można na upartego podpiąć pod kłamanie na /do i za to byś mógł wylecieć z AJ. Ludzie uczcie się grać na swoją niekorzyść, szczególnie że nikt postaci ci nie chciał zabić ani spalić lokalu tylko ogolić łepetynę co skończyłoby się jedynie w najgorszym przypadku odegraniem przez jakichś ludzi krzywych spojrzeń chociaż też nie do końca bo widok łysej babki w LA nikogo w zasadzie nie dziwi. Po prostu grałeś tak, aby twojej postaci nic się nie stało, nie grałeś strachu i zachowałeś się słabo. Potwierdzam, że deptak pisał do mnie na discordzie, ale nie mogłem mu odpisać bo akurat byłem na uczelni czy gdzieś tam w drodze z niej nie pamiętam, ale nie miałem możliwości odpisać więc jego zwłoka jest uzasadniona bo chłopak był na tyle miły, że wolał się upewnić czy odegranie tego jest w dobrym smaku mimo, że w sumie jakby tego nie zrobił to nie miałbym do niego o to pretensji. Ta skarga pokazuje, że to ty powinieneś się jeszcze wiele poduczyć, a przede wszystkim gry na własną niekorzyść bo mimo, że akcja została rozwiązana to ty jakieś skargi walisz po forach. Z pomysłu na w miarę fajną akcję, która mogłaby zaangażować więcej osób stworzyłeś jakieś gówno bo bałeś się, że twoja simka będzie nieładna xD 

Moim zdaniem użytkownicy typu G4LIK powinni albo być blokowani albo dostawać time-outs na przynamniej jeden dzień w celu przeczytania poradników + zrozumienia jak działa sama nazwa ;ROLEPLAY; co to ma w ogólę być że gracz ma prawo do takiej głupiej skargi? XD - moim zdaniem za coś takiego nie powinno być tylko jakiegoś warna lub publicznego powiedzenia że by on coś dostał, minimalną karą jaką użytkownik G4LIK powinien dostać to najwyżej 3 DNI Bana & 24H zakaz pisania na forum by to była nauczka że głupie skargi nie mają miejsc na serwerze ewentualnie osobna publikacja dla takich ludzi gdzie opisuję schemat RP. Tutaj nie chodzi by pała ci stała na widok włosów oraz ładnej buzii, tutaj chodzi o ciągłości Fabuły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Sidneyo napisał:

a ty mała fryzjerka im lepę walisz w pysk

Szkoda że nie czytasz logów, bo nikomu nie waliłem lepy na pysk.

 

12 minut temu, Sidneyo napisał:

jakieś gówno bo bałeś się, że twoja simka będzie nieładna xD 

Tutaj też widzę nie potrafisz odnieść się do całej tej sytuacji, gdzie gracz odegrał dane /me nikt kto znajdował się w lokalu nie wiedział jakie zamiary ma dany gracz, za to Anastasia odegrała pierwsze /do że maszynki się tam nie znajdują, gracz już powinien przynajmniej zapytać co gdzie się znajduje, nie zrobił tego, później gdy podszedł do mnie i zaczał odgrywać maszynkę poinformowałem go kolejnym /do że maszynek tam nie było, odegrała to Nana na samym początku więc również to odegrałem, nikogo nie oszukałem na /do. Najwidoczniej ranga Community zwalnia Was z czytania czegokolwiek zwłaszcza logów całej sytuacji skoro jak stwierdziłeś że to moja postać kogoś zaatakowała, brawo. Tak samo jak pisałem byłem skłonny odegrać wszystko od nowa nawet zamiarem ogolenia także nie wiem dlaczego wasz dalszy idiotyczny tok myślenia mówi że "bałem się że moja simka będzie nie ładna"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż zostałam totalnie nieumyślnie wciągnięta w ta dziwna akcje postanowiłam iż się wypowiem i podzielę sobie cała akcje na części. Musimy sobie tutaj zadać pytanie na jakim serwerze gramy, czy na takim gdzie organizacji przestępczej wszystko wolno nawet jeżeli już zagubi się smaczek dobrej rozgrywki, dobrego klimatu?(tak jak w tym przypadku) Czy gramy na serwerze gdzie są jakieś zasady organizacje nie są must win i potrafią zagrać coś bardzo klimatycznie.

Tak więc wchodzi oskarżony do salonu i pyta czy się Nim zajmie @G4liK  na co wiadome postać widzi łysego gościa bez totalnego zarostu i odgrywa zdziwienie. Po odegraniu zdziwienia, pojawią się nagle lampka u oskarżonego "trzeba napisać na /do bo przecież postać ma włosy na głowie" No i spoko jednak nieco za późno(akcje krótkiego iż postać ma włosy została odwgrana po o wiele dłuższej akcji zdziwienia Oskarżony potrzebował, aż  minuty na olśnienie iż postać ma włosy, wcześniej grając "dziwaczny wzrok na kobietę"/Zamiast choćby od razu interakcje iż postać ma włoski) Z powodu odegranego zdziwienia choć gracz Leslie NIE WIEDZIAL ZE OSKARŻONY GRA JEDNAK WŁOSY, zaczynają się schody. Zamiast oskarżony odegrać "niech Pani zobaczy chciałbym całkiem na łyso etc" to zaczyna ciągnąć akcje z odgrywka Leslie, gdzie ewidentnie widać później iż została nawet przegapiona akcja /do iż postać oskarżonego ma włosy(widać to na chacie ooc gdzie nawet galik upomina by oskarżony odegrał, że jednak ma wlosy). Oskarżony nie powtórzył tej akcji na /do 

Wina Leslie -> dokładniej czytać chat

Wina oskarżonego -> istotne rzeczy wypisywać na /do zanim się zacznie interakcje słowną z 2 postaci, dodatkowo skoro już odegrane zostało zdziwienie (beż jego /do przypominam nie było jeszcze /do iż ma wlosy) to je po prostu zignorować pociągnąć normalnie rozgrywkę beż nerwów postaci gdyż PO PROSTU LESLIE NIE JEST CZARODZIEJEM BY WIEDIZEC ZE ŁYSA POSTAC MA WLOSY BEZ ODEGRANEGO /DO. jak chodzi o sam wstęp tak to osobiście widzę. Akcja totalnie by się przywalić do kogoś mam nadzieję że logi zostaną dokładnie przeanalizowane i wyjdzie iż faktycznie akcja już od pierwszych zdań jest źle odegrana od strony oskarżonego, który wprowadził w błąd gracza poprzez zbyt późne/do.
Chatlog: 

[06.10.2022 19:20] Vartan Galstyan mówi: Zajmiecie się mną?
[06.10.2022 19:20] Leslie Thatcher mówi: Jedyny pomysł to peruka.
[06.10.2022 19:20] Leslie Thatcher mówi: Jesteś łysy, to co mam Ci wyczarować na głowie?

[06.10.2022 19:20] * Vartan Galstyan spojrzał w dziwaczny sposób na Leslie.

[06.10.2022 19:21] Vartan ma około 5-6mm długość włosów na głowie. (( Vartan Galstyan ))  <- 
cześć 2.
moja postać w trakcie pojawiła się w lokalu. Oskarżony zapytał się gdzie jest właściciel tego burdelu.

 

[06.10.2022 19:28] Anastasia Brasi mówi: On naćpany?
[06.10.2022 19:28] Cinthia Cardenas mówi: Twoja nowa dziewczyna?
[06.10.2022 19:28] Vartan Galstyan mówi: Zaraz wrócę.
[06.10.2022 19:28] Vartan Galstyan mówi: Przygotuj mi maszynkę.
[06.10.2022 19:28] * Vartan Galstyan wska na S. Ogura palcem.
[06.10.2022 19:28] Shiho Ogura mówi: Cześć *machneła ręka*.
[06.10.2022 19:28] * Cinthia Cardenas zerknęła na Ogura.
[06.10.2022 19:27] Leslie Thatcher mówi: Stoi za tobą.
[06.10.2022 19:27] Shiho Ogura mówi: Za tobą!
[06.10.2022 19:27] Cinthia Cardenas mówi: No. Jakbym nie chciała, to bym usunęła ogłoszenie.
[06.10.2022 19:27] Vartan Galstyan mówi: Słyszysz mnie? Gdzie tu jest właściciel tego pierdolnika?

Bezpodstawne nerwy grane i wcześniejsze wprowadzenie w błąd gracza @G4liK tutaj akcja powinna się skończyć. Właścicielka stała za oskarżonym i każdy na nią wskazał. Na co oskarżony jak zaragował? Totalnie to zlał i wyszedł z lokalu wcześniej grając dość dziwna akcje, a mianowicie tak jakby miał powiedzieć na telefonie  jednak coś nie wyszło

"

[06.10.2022 19:27] Vartan Galstyan mówi: Daj mi chwile, cool? Jakaś głupia cipa ma problem, oddzwonie."

 Nadużywanie panelu organizacji . Gram w organizacji jestem Bogiem ja mogę wszystko. Choć miał właścicielkę 2 metry obok totalnie do niej nie zagrał. Zagrał do Shiho by mu przygotowała maszynkę. Ale przecież ona nie pracuje Nawet w salonie... Tutaj akcja powtórzę POWINNA SIE DEFINITYWNIE SKONCZYĆ NA ROZMOWIE Z WŁAŚCIELKA jak normalny cywilizowany gracz by zrobił grający normalną osobę lub nie chcący się wywyższać "Ej słuchaj jestem mafiozą mam panel mogę wszystko".  @G4liK w jakikolwiek sposób nie sprowokował postaci oskarżonego. Nawet go nie olała, wskazując właścicielkę do której postać oskarżonego mogła złożyć skargę.  Wprowadzenie w błąd gracza @G4liK przez odegranie zbyt późne akcji z części 1, wywołało dalszy ciąg akcji, a jak widać oskarżony kompletnie nie chciał odpuszczać akcji przyznając sie do winy iż po prostu faktycznie /do zostało napisane zbyt późno, wtedy postać @G4liK by inaczej zareagowała. Oskarżony już wtedy jest wrogo nastawiony do zwykłego CYWILA, który wbrew pozorom nic nie zrobił. (potwierdza to fakt ignorancji informacji o właścicielce w lokalu, o którą SAM PROSIŁ)

część 3.

oskarżony wychodzi wpada nagle że znajomym pomimo iż wie że jest właścicielka kompletnie ma to w czterech literach. wchodzi na salon wgąb. Nie ukrywam mnie to zdziwiło że przeszedł od tak obok jednak może chciał odegrać WC etc.
image.png.24a5cfc19eda5bcda44d0ca61a3feca9.png

Tutaj widać w trzeciej części brak umiejętności grania w cywilem i realizacje jedynie swojego planu zemsty choć można to załatwić drogą IC z właścicielką lokalu. Gracz robi napad na postać @G4liK(przypomne tutaj co to napad "agresywny i niespodziewany atak w celu uczynienia krzywdy lub odebrania cennych rzeczy, które ktoś posiada lub które gdzieś się znajdują") Z powodu tego iż sam wprowadził w błąd? Nie rozumiem tego postępowania. Podobnie jak on odegrał /do postać ma włosy, podobnie my odegraliśmy iż nie ma golarek na widoku. No skoro @G4liK widzi łysą postać to odgrywa łysą postać, wpada narracja iż jednak jest nie łysa, no więc to samo my mamy prawo odegrać. Iż na widoku nie ma golarek, choć są widoczne w interiorze.  No chyba, że organizacja ma większą władze i oni mogą a cywile nie? (Zasada działania w obu akcjach jest identyczna)

Wracając....

 Oskarżony kompletnie nie reagował na Nasze /do iż na widoku nie ma golarki.(co widać po logach), później na odwal sie  zagrał już po dokonanej napaści na @G4liK(gdzie jak doskonale widać wtrąca się 2 osoba z organizacji, nie wiadome po co, skoro akcje odgrywa oskarżony, a nie jego kolega)

[06.10.2022 19:35] ** Więc gdzie są maszynki do golenia? Są gdzieś widoczne? (( Vartan Galstyan ))
[06.10.2022 19:35] (( Maxim Vasko (34): Pokazcie mi fryzjera który kitra maszynki xDDDD. ))
[06.10.2022 19:34] ** Zapewne znalazł ją bez problemu gdzieś w salonie, jak to u fryzjera. (( Maxim Vasko ))

No tak więc tutaj mamy dowód iż gracze z organizacji grają sami ze sobą, nie reagując na resztę w tym przypadku cywili. Osoba postronna zaczyna grzebać w szafkach salonu fryzjerskiego i fryzjerzy, ani właścicielka nic z tym nie robi? No niestety gracz również nie dał tego rozegrać. Odegrał suchą akcje gdzie ma totalnie gdzieś osoby postronne. (A czemu tak zrobił? Bo chciał jaknajszybciej wyjaśnić akcje "skąd ma maszynkę, nie widząc, iż jakby zagrał szukanie po szafkach oraz tak jak należy ową akcje, wtedy byłyby zupełnie inne konsekwencje, kłótnie etc).  By ukarać Leslie za (?) swoje słowa choć nie wiedziała iż oskarżony JEDNAK NIE GRA CALKIEM ŁYSEJ POSTACI JE WYPOWIADAJAC, taki trochę absurd. Jednocześnie zaczęła się toczyć akcja z Cinti gdzie gracz odegrał ze dzwoni na lspd co poskutkowało wyrwaniem telefonu i jego odrzuceniem , na co gracz zaragował "plaskaczem w polik" no niestety reakcja jaka była Maxima? Grożenie cywilowi za to, że chce wezwać LSPD do akcji, która nie powinna istnieć. Podejście drugiego osobnika z organizacji do CYWILA, który nic nie zrobił super.  Tak więc logi niestety pokazują podejście graczy z owej akcji do strefy cywilnej. Są nastawieni negatywnie.

[06.10.2022 19:33] ** Zatem upadł jej telefon, od razu strzeliła mu z płaskiego w polik. (( Cinthia Cardenas ))
[06.10.2022 19:33] ** Użył siły wobec Leslie. (( Vartan Galstyan ))
[06.10.2022 19:32] /me skinęła jedynie na Shiho.
[06.10.2022 19:32] * Anastasia Brasi skinęła jedynie na Shiho.
[06.10.2022 19:32] ** Zapewne kobieta odleciało szybko do tyłu, wyrwała się od niego. (( Leslie Thatcher ))
[06.10.2022 19:32] * Maxim Vasko podszedł do rudej Cinthii, trzasnął lepe na jej telefon.
[06.10.2022 19:32] Vartan Galstyan mówi: Trzymaj tą dziwkę, Shaggy.
[06.10.2022 19:32] ** Cinthia Cardenas wyciąga telefon i wybiera numer.
[06.10.2022 19:32] Leslie Thatcher mówi: I się zaczyna..
[06.10.2022 19:32] Anastasia Brasi mówi: Hej kurwa ogarniesz dupe?
[06.10.2022 19:32] * Cinthia Cardenas wyjęła od razu telefon z kieszeni, wybrała numer alarmowy.

 

[06.10.2022 19:33] Maxim Vasko mówi: Zaraz się okaże, że był też wart więcej niż Twoje zycie, dziwko.

 

Więcej nie ma co dodawać, wpadło LSPD, zarazem suporter. 
Część 4,

Jak wiadome pomimo krzywej akcji jak już da sie zobaczyć z części 1 i 2 cześci, na agresji organizacji wobec cywila, która kompletnie nie miała podstaw. zostało "w miare" wszystko wyjaśnione, a następnie każdy chciał kontynuować akcje, jednak jak sie okazuje NIE OSKARŻONY, który obecnie sie broni "jak sie rozeszliście mogłem już grać" Hurra, jednak GM nie tepnął się do miejsca akcji, nie widzial akcji, z pewnością nie wiedział jak dokładnie wyglądała (czyli gracz napisał zbyt późne /do, a później zaczął się pruć do @G4liKza jego odgrywkę).  Mógł grać wcześniej, każdy wyraził zgodę choć akcja grubymi nićmi szyta powinna sie skończyć w części pierwszej wypowiedzi.  
Podstawa według oskarżonego do odegrania tak absurdalnej akcji.

Za niedługo to nie będzie można krzywo się spojrzeć na kogoś z organizacji bo dostanie się IC kose w brzuch albo gorzej. Nauczcie się grać z cywilami, pisząc coś takiego pokazujecie, że NIE UMIECIE tego robić. Ciąć cywila bo skomentował wygląd osoby z organizacji(ps: nie wiedząc iż postać jednak nie jest łysa, bo odegrane zostało za późno). 

 

(( Vartan Galstyan (38): Wiec zgolenie laski na łyso bo skomentowala wyglad goscia. ))
(( Vartan Galstyan (38): Gramy taki chgarakter organizacji, skupiający się na przemocy. ))

 

Albo robimy serwer gdzie każdy umie ze sobą grać, albo robimy serwer gdzie panuje sama przestępczość i nie można skomentować kogoś wyglądu (czy czegokolwiek innego jak chodzi o członka organizacji, nawet nie wiedząc iż nim jest) gdyż zaraz dostanie sie kose. Wtedy to sie nazywa Serwer pod organizacje przestępcze i po co grać cywilów etc. Grajmy same organizacje + pd, które ma problem z odegraniem nawet przeszukania auta.

 

//Edit: jakby takie golenie cywil odegrał, byłaby od razu zadyma, że musi mieć panel, że to działanie podchodzące pod organizacje przestępczą.

Edytowane przez Nana
G4liK lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

No skoro @G4liK widzi łysą postać to odgrywa łysą postać, wpada narracja iż jednak jest nie łysa, no więc to samo my mamy prawo odegrać. Iż na widoku nie ma golarek, choć są widoczne w interiorze. 

Od siebie dodam iż oskarżony wyraźnie napisał już gdzieś wyżej, że kilka razy przeładował komendą tatuaże, byście widzieli skryptem jego meszek (a skoro nie zadziałało to i dalej widzieliście go łysego, odegrał wam w końcu na /do jak ma się sprawa i tutaj nie jego wina, że często gęsto tatuaże nie pokazują się u osób trzecich). A to dowód, że faktycznie gracz przeładowywał kilkukrotnie wygląd swojej postaci - zatem nie miał obowiązku na start pisać /do ma włosy, skoro nie wiedział że skrypt nie zadziałał prawidłowo.

image.png.030cea702684728bb12d82988eb1cb69.png

image.png.a3ba760b7f7b1ec13956ba1bb9fe8fde.png

image.png.e7ab222304df9d26e699928019148422.png

Zresztą jak dla mnie nawet gdyby przyszedł łysą postacią miał prawo grać odrost włosów, bo właśnie od tego jest wasz biznes by skryptem zmienić wygląd jego postaci, do czego on sam dostępu nie ma. Co więcej same osoby w salonie zamiast grać od razu, że wpadł łysy i mają mu wyczarować perukę, mogły wyjść z interakcją na /do i zapytać jak ma się stan faktyczny na jego łbie. I tak można odbijać piłeczkę z jednej strony w drugą - oni mogli zagrać tak, a oni tak.

Co do golarek, nożyczek etc - jak już wspomniałam Tobie przeglądając logi z 3 dni ani razu nie trafiłam, by ktoś odgrywał chowanie sprzętu do szafek po każdym kliencie. Tak samo wątpię że w barach każdy odgrywa chowanie noża do szuflady, bo to nonsens. Pracując ludzie nie myślą o tym, by wszystko było idealne, sterylne etc. Jeśli jest ruch, to większość rzeczy robi się chaotycznie, a nie rozmyśla czy aby na pewno wszystko schowano, by za dwie minuty znów wyjąć, bo wszedł klient. Po to jest możliwość personalizowania interiorów pod siebie, by gracze mogli korzystać z tego, co widzą wchodząc do środka. Jak dla mnie to uważam, że ta akcja powinna być rozstrzygnięta w pełni IC bez zbędnego OOC, skoro PD zostało poinformowane, lokal ma monitoring + są świadkowie, a sam salon znajduje się w sercu Vespucci niemalże, gdzie mogło to wszystko mocno się rozkręcić, a postać @deptakponieść pełne konsekwencje swoich czynów w sposób IC. Nie było to trwałe okaleczenie, więc można było to swobodnie rozegrać do końca. 

Tłumaczyłam Ci wczoraj długo gdzie były błędy i sama przyznałaś, że obie strony je popełniły. Całą sprawę do rozstrzygnięcia pozostawiam @kuzyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, G4liK napisał:

Szkoda że nie czytasz logów, bo nikomu nie waliłem lepy na pysk.

 

Tutaj też widzę nie potrafisz odnieść się do całej tej sytuacji, gdzie gracz odegrał dane /me nikt kto znajdował się w lokalu nie wiedział jakie zamiary ma dany gracz, za to Anastasia odegrała pierwsze /do że maszynki się tam nie znajdują, gracz już powinien przynajmniej zapytać co gdzie się znajduje, nie zrobił tego, później gdy podszedł do mnie i zaczał odgrywać maszynkę poinformowałem go kolejnym /do że maszynek tam nie było, odegrała to Nana na samym początku więc również to odegrałem, nikogo nie oszukałem na /do. Najwidoczniej ranga Community zwalnia Was z czytania czegokolwiek zwłaszcza logów całej sytuacji skoro jak stwierdziłeś że to moja postać kogoś zaatakowała, brawo. Tak samo jak pisałem byłem skłonny odegrać wszystko od nowa nawet zamiarem ogolenia także nie wiem dlaczego wasz dalszy idiotyczny tok myślenia mówi że "bałem się że moja simka będzie nie ładna"

Krótko, był obiekt maszynki czy nie? Tak czy nie? Jeżeli tak kończymy dyskusje z /do ze czegoś nie było, był item = była maszynka, end of story 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda osoba się wypowiedziała, nadszedł wieczór jak i czas na werdykt.
Deptak, tak jak możemy to zauważyć w logach, kilkukrotnie przeładowywał swoją postać, aby poprawnie się u każdego załadowała. I nie, mody tutaj nie mają żadnego znaczenia, gracz je ma na swoją odpowiedzialność, nie ingerujemy w to, czy ktoś ma lepszą grafikę, czy grafikę 'komputera ziemniaka'. Do tego, odegrał po wejściu do salonu, po całej rozmowie, że posiada on włosy na swojej glowie, co również jest potwierdzone logami. Nie jestem w stanie tylko pojąć, po co padało to bezsensowne OOC, że może kupić perukę i w niej chodzić. Rację ma malibudreams, że jako salon fryzjerski, macie obowiązek dać graczowi możliwość zmienienia wizerunku swojej postaci.
Odegranie agresywnej narracji na drugą postać, przez co mam na myśli 'ścięcie włosów' maszynką której niby nie było, niby była.
Fakt faktem jest to, że posiadając obiekt maszynki, gracz ma prawo sugerować się, że ona się tam znajduje, więc nie możemy się do tego przyczepić.
Osoby, które pracowały w lokalu dały narracje, że maszynki tam nie ma. Malibudreams, sprawdzając wasze logi sprzed kilku dni, nie znalazła ani jednej narracji, że chowacie maszynki do szafek, bądź gdziekolwiek. Na co wychodzi, że deptak miał pełne prawo do zagrania takiej akcji. 
Kolejna sprawa. Wysyłacie ofertę fryzjera, bez niczego, kiedy gracz odgrywa coś do was - kolejne uargumentowanie w logach graczy. Ale to zostawiam do decyzji malibudreams, jako że jest to opiekun biznesów.

Podsumowując, ze względu na to, że wypowiedziały się każde osoby, do tego opiekun półswiatka przestępczego, który jasno stwierdził, że nie jest to akcja, ktora wymagałaby zgody od niego, bo nie jest to po prostu trwałe okaleczenie i równie dobrze, osoba mogłaby odegrać, że po x dniach jej włosy odrosły. 

Skarga zostaje odrzucona.


 

JamaTo_, Sidneyo, Yiru i 15 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin