Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA / Boxidro / 0MATY]


0MATY

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/1145-0maty/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Akiko Nishiyama
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada
Powód nałożenia kary:
 Brak poszanowania postaci, ciągłe wypadki i brak odegrania + ucieczka przed departamentem po torach i chowanie się w tunelach metro. Nie apeluj
Członek ekipy nakładający karę: Boxidro
Wyjaśnienie sytuacji:
Cześć, po krótkiej przerwie od całej sytuacji postanowiłem zabrać się za napisanie tej apelacji, ponieważ czuję że końcowy werdykt byłego CM Boxidro, którym okazała się blokada postaci została nałożona specjalnie, zbyt wygórowanie + celem tej kary było wykluczenia mnie z community "ścigantów" gdzie niezabardzo byłem tam akceptowany po założeniu własnego projektu ścigantów z kolegami, wraz z warsztatem. Moja postać IC nie za bardzo lubiła się z postacią IC Boxidra, gdzie cała gierka z czasem przeniosła się w zły kontakt OOC, Specjalnie ignorował moje wiadomości , prośby o pomoc kiedy był na /aduty , a na dodatek udawał, że nie przeczytał  wiadomości od teddy'ego na mój temat - celem tego było nadanie mi Vpoints za pomoc w evencie u teddiego, karę potrafił już nadać bez żadnego ale ( podeślę na to dowody pw jeśli będą potrzebne ) . Między mną, a lordem sokolem doszlo do niemałej sprzeczki, z powodu iż opuściłem jego ekipę i założyłem własną (jeżeli to też Was zainteresuje to wszystkie dowody chatu z discorda, co udowadnia wplątywanie emocji OOC do IC i nakręcanie reszty graczy przeciw nam podeślę na pw, nie chcę ich tutaj udostępniać) Przejdźmy do rzeczy. Którejś nocy były wyścigi o dystrykt, w których brałem udział, to był pierwszy wyścig z trzech Klip numer 1. Cały ten pierwszy wyścig na początku jak widać były jednymi wielkimi derbami, których za wszelką cenę starałem się uniknąć - oczywiście z powodzeniem. Drugi wyścig przejechałem z moim kumplem @de janeiroi tutaj serio nie ma co się dalej rozwijać - wygrałem go, obaj jechaliśmy uczciwie i czysto (jeżeli będziecie potrzebować na to potwierdzenia, również podeślę Wam film z tego wyścigu). Dochodzi do ostatniego wyścigu finałowego, gdzie stawka była naprawdę wysoka, przejęcie danego dystryktu, wiadomo. Trzymałem się TYLKO asfaltu nie skracając trasy, ponieważ szybko stracił bym opony (lord sokol nadzorował cały wyscig), aczkolwiek jedno celowe zepchnięcie przeciwnika z toru zrobiłem specjalnie, to w końcu ULICZNE WYŚCIGI NOCĄ - więc rozumiem, że zasadą jest wygrać, a nie dbać o zdrowie przeciwinika - ryzyko każdemu jest znane biorąc udział w takich "zawodach", tutaj krótki shot z tego, o co wyszedł największy dym. Klip numer 2 - zepchnięcie przeciwnika( jeśli będziecie potrzebować filmu od początku do końca z tego wyścigu, wyrenderuję go - niczego nie ukrywam, po prostu szkoda mi renderować 30 minutowe filmy ) Po wygranym trzecim wyścigu LSPD zaczęło za mną łapankę, schowałem cometa do swojej dziupli uciekając policji ze wzroku, pojawiłem się w ustalonym miejscu całkowicie inną furą nikogo nie informując poprzez rozmowę telefoniczną IC czym się zjawię, posiadałem przyciemnione szyby, oraz zamaskowanie, co zostało ujęte w filmie dowodowym. Udałem się na miejsce spotkania po "wygraną". Departament od razu wiedział kogo powinien gonić, pomimo tego, że ludzi tam było chyba z 40+ tak naprawdę nie mieli żadnych podstaw do namierzenia mnie IC, to również posiadam jako dowód - Na tym filmie na chacie IC wyczytacie pewne zdanie " Jak zobaczyłem co ci odjebala ta biała szmata, to od razu wpakowałem się do gabloty żeby się w nią wpierdolić  - tak też się stało (1:51) Klip numer 4 - nieco dłuższy. Uciekałem tak przez dłuższy czas, aż w końcu ten  gracz( ten sam, który uczestniczył w filmie "Klip numer 2") czysto dla zemsty zablokował mi  drogę ucieczki dosłownie wjeżdżając tym samym autem, którym się ścigał ze  mną wpadając mi na czołówkę Klip numer 3 z celowego utrudnienia ucieczki Więc jednak gracz z ekipy nightride nieposzanował życia wiedząc, że wyjeżdża wprost na rozpędzony pojazd- jeden z graczy LSPD poinformował mnie, że mogę kontynuować ucieczkę po tym zderzeniu, widzieli że krzywy ruch ze strony białego sultana był celowy, odegrałem oczywiście na /do ten "wypadek", który podczas całej ucieczki był JEDNYM i JEDYNYM wypadkiem, na dodatek zamierzanym jak widać na filmie - logi możecie sprawdzić dzięki dokładnej dacie na filmach z odegrania + wiadomości ooc z LSPD. Ignoruję fakt, helikopter policyjny cały czas nade mną wisiał korzystając z termowizji  i byłem widoczny pod każdym tunelem, z których BARDZO często korzystałem, aby im umknąć - do tego problemu nie mam. Jak pewnie obejrzeliście film do końca, niefortunnie zostałem zablokowany wjeżdżając w tunel, gdzie na końcu zaczynały się tory - zauważyłem je i od razu zamierzałem się stamtąd wycofać (co też znajduje się w materiale dowodowym (5:50min)  ,  radiowoz policyjny całkowicie zablokował mi drogę wyjazdu powoli spychając mój wóz na początek torowiska - tam dosłownie zrobiłem jeden obrót o 360 stopni kończąc swoją ucieczkę z niepowodzeniem - po bardzo dobrej grze RP z departamentem dostałem blokadę z tak śmiesznym powodem, z którym kompletnie się nie zgadzam, mam nadzieję że moja apelacja zostanie pozytywnie rozpatrzona pod okiem RZETELNEGO administratora.  "Brak poszanowania" - bzdura, wszystko widać na filmach "Ciągłe wypadki" - Bzdura - gdybym się non stop o coś rozbijał to zniszczył bym furę i nigdzie nie pojechał, na filmie widać że jest ona w bardzo dobrym stanie i nawet nic się nie dymiło spod maski, to również moje dowody potwierdzają "Brak odegrania" - również kłamstwo " Ucieczka po torach " - śmiech na sali, czegoś takiego nawet nie było - będąc już na tych torach, gdzie zostałem SAM wepchnięty ucieczkę zakończyłem. "chowanie się w tunelach metro" - po prostu myślałem, że z drugiej strony będzie wyjazd w jakieś kanały burzowe, myliłem się i tam zostałem złapany, koniec kropka. Dziękuję, że przeczytaliście do końca całą apelację, pozdrawiam i liczę na uczciwe podsumowanie całego zdarzenia, nadal chciałbym kontynuować rozgrywkę na tej postaci.
Ewentualne screeny/świadkowie:
świadkami są koledzy, którym grę streamowałem na discordzie - podejrzewam, że żaden to dla Was dowód.
https://streamable.com/xkfzb6
https://streamable.com/to8l1t
https://streamable.com/vvbycm


 

Edytowane przez 0MATY
xenderx i yee menik lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćbyś nie wiem, jaką lekturę wypisał, to odpowiedź brzmi NIE. Wszyscy mają dość Twojego zachowania, czyli zgrywania ofiary, usilne tryhardowanie, żeby wygrać i manipulowanie ludźmi. Wstępu na tą postać, jak i do naszego społeczeństwa ścigantów (jakkolwiek to brzmi, nie śmiać się) nie masz i pisałem wyraźnie w powodzie - NIE APELUJ. Zalecam czytanie ze zrozumieniem i miłego wieczoru.

stodola, Spectre, Katsu i 12 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

تبدو الخنفساء في القصب ، تبا لي أيتها العاهرة !!! تعال إلينا سرقة السيارات الكبرى 2023 rp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że bardzo często przytaczasz tu mnie, jako swojego oprawcę to odezwałem się do Boxidra, czy chciałby żebym się odniósł co do samego 'ściganckiego' tematu poruszonego w apelacji. Ponownie próbujesz zrobić z siebie ofiarę. Oświecę Cię, ale nikogo kompletnie nie ruszyło to, że stworzyliście sobie warsztat, czy ekipę. Z grona ścigantów(projektu, który prowadzę) zostałeś wykluczony z powodu toksyczności i złego wpływu na ogół projektu. Zaczynając od abusowania systemów wyścigów, poprzez jazda na czasówkach rodem z NFS, aż do niesmacznej gry IC i manipulowanie nagraniami, żeby się wybielić.
 

unknown.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znikaj, pieprzony parszywcu. Nikt Cie już nie chce, ani patrzeć na Twój nick, jesteś na tyle chory psychicznie że piszesz do mnie jakieś kurwa słowa jakbyś uczestniczył w jakiejś sekcie spierdolenia, goń się łajzo

تبدو الخنفساء في القصب ، تبا لي أيتها العاهرة !!! تعال إلينا سرقة السيارات الكبرى 2023 rp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Boxidro napisał:

Choćbyś nie wiem, jaką lekturę wypisał, to odpowiedź brzmi NIE. Wszyscy mają dość Twojego zachowania, czyli zgrywania ofiary, usilne tryhardowanie, żeby wygrać i manipulowanie ludźmi. Wstępu na tą postać, jak i do naszego społeczeństwa ścigantów (jakkolwiek to brzmi, nie śmiać się) nie masz i pisałem wyraźnie w powodzie - NIE APELUJ. Zalecam czytanie ze zrozumieniem i miłego wieczoru.

To chyba ja decyduję, co zamierzam grać na tej postaci. Opis, który widnieje w blokadzie postaci to czyste lanie wody z Twojej strony, co wszystko ukazałem filmami, chciałeś na siłę mnie zablokować - zrobiłeś to, chciałbym abyś się teraz wytłumaczył dlaczego zrobiłeś to niesłusznie - nie zrobiłem rzeczy karygodnej, która zasługuje na blokadę postaci wg mnie oczywiście- sam werdykt proszę aby podjęła osoba kompetentna, a nie zmówiony administrator z gronem "ścigantów"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 0MATY napisał:

To chyba ja decyduję, co zamierzam grać na tej postaci. Opis, który widnieje w blokadzie postaci to czyste lanie wody z Twojej strony, co wszystko ukazałem filmami, chciałeś na siłę mnie zablokować - zrobiłeś to, chciałbym abyś się teraz wytłumaczył dlaczego zrobiłeś to niesłusznie - nie zrobiłem rzeczy karygodnej, która zasługuje na blokadę postaci wg mnie oczywiście- sam werdykt proszę aby podjęła osoba kompetentna, a nie zmówiony administrator z gronem "ścigantów"

 

unknown-159.png

4 minuty temu, Murdoc napisał:

Nie znam cie, ale spierdalaj

unknown.png

 

Edytowane przez przelot

تبدو الخنفساء في القصب ، تبا لي أيتها العاهرة !!! تعال إلينا سرقة السيارات الكبرى 2023 rp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin