Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA / Boxidro / 0MATY]


0MATY

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bez powodu nie byłeś akceptowany w gronie "ścigantów". Wielokrotnie łamałeś wyznaczone zasady, kilkukrotnie byłem świadkiem jak obrażałeś na kanale głosowym mamę innego użytkownika. Ponoć jesteś pełnoletni ale mentalnie zatrzymałeś się na poziomie 13 latka. Dla mnie jedna jedyna dziwna rzecz jaka się wydarzyła to taka, że tą blokadę i to całe wykluczenie Ciebie nadeszło tak późno. Jesteś strasznie toksyczny i takich ludzi nie potrzebujemy w naszym gronie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, venice napisał:

a ja uwazam ze boxidro zrobil dobry ruch w kierunku community vibe role play usuwajac omatego z pozycji sciganta na pozycje bentruma

nie jesteś nawet w temacie, dlaczego w ogóle się tutaj wypowiadasz?

 

8 minut temu, LordSokol napisał:

Jako, że bardzo często przytaczasz tu mnie, jako swojego oprawcę to odezwałem się do Boxidra, czy chciałby żebym się odniósł co do samego 'ściganckiego' tematu poruszonego w apelacji. Ponownie próbujesz zrobić z siebie ofiarę. Oświecę Cię, ale nikogo kompletnie nie ruszyło to, że stworzyliście sobie warsztat, czy ekipę. Z grona ścigantów(projektu, który prowadzę) zostałeś wykluczony z powodu toksyczności i złego wpływu na ogół projektu. Zaczynając od abusowania systemów wyścigów, poprzez jazda na czasówkach rodem z NFS, aż do niesmacznej gry IC i manipulowanie nagraniami, żeby się wybielić.
 

Trzymaj się jednej wersji, pozdro.
pVXlQ8a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Buli napisał:

Nie bez powodu nie byłeś akceptowany w gronie "ścigantów". Wielokrotnie łamałeś wyznaczone zasady, kilkukrotnie byłem świadkiem jak obrażałeś na kanale głosowym mamę innego użytkownika. Ponoć jesteś pełnoletni ale mentalnie zatrzymałeś się na poziomie 13 latka. Dla mnie jedna jedyna dziwna rzecz jaka się wydarzyła to taka, że tą blokadę i to całe wykluczenie Ciebie nadeszło tak późno. Jesteś strasznie toksyczny i takich ludzi nie potrzebujemy w naszym gronie. 

A w tej bajce były smoki? Piszcie śmiało, punkty wpadną 😄

MusthardziK lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 0MATY napisał:

A w tej bajce były smoki? Piszcie śmiało, punkty wpadną 😄

 

MusthardziK i swiezowski lubią to

تبدو الخنفساء في القصب ، تبا لي أيتها العاهرة !!! تعال إلينا سرقة السيارات الكبرى 2023 rp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin