Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Zakłady bukmacherskie] LSBET


Bolec

Rekomendowane odpowiedzi

Tlvdgu6.png

 

 

LSBET - działalność bukmacherska założona pod koniec 2020 roku przez japońskiego przedsiębiorcę. Zajmuje się ona wszelkimi rodzaju zakładami bukmacherskimi poczynając od e-sportu aż po różnego rodzaju wyścigi, wyróżnia się profesjonalnością i innowacyjnością. Firma obecnie nie posiada swojego gruntu, wszystkie usługi realizowane są elektronicznie.

 

***

 

Otóż postanowiłem założyć projekt coś typu jednoosobowej firmy (przynajmniej tymczasowo) oferującej usługi bukmacherskie w celu urozmaicenia rozgrywki graczom i umożliwienia im kolejnego sposobu zarobku. Postanowiłem wykorzystać możliwość jaką oferuje serwis dot. przelewów na konta bankowe In Game i właśnie głównie tym sposobem przekazywane będą ewentualne wygrane. Mam zamiar wykorzystywać lifeinvadera w celach marketingowych, uczestniczyć w wydarzeniach głównie sportowych i podejmować się współprac z organizatorami. W miarę możliwości finansowych w temat będę wstawiał zakłady (nie tylko wydarzeń z IRL ale również z serwera) i potencjalni klienci będą mogli podjąć się zakładu po wpłacie na konto bankowe dowolnej kwoty. Dokonywanie zakładów będzie odbywało się za pomocą strony internetowej przystosowanej do tego typu usług co wydaje mi się najwygodniejszym sposobem. Serdecznie pozdrawiam.

 

STRONA INTERNETOWA JUŻ DOSTĘPNA (KLIKNIJ TUTAJ)
 

Edytowane przez Bolec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Spis 5 ostatnich przelewów za zakłady z wydarzenia Los Santos Race League z 30.11.2020.

 

tUkpvNt.png

 

Dziękujemy za tak liczne udziały! Pokazuje to nam jakie jest zainteresowanie projektem i motywuje do dalszej pracy. Dziękujemy jeszcze raz i lecimy z tym dalej. Zapraszamy do typowania, na bieżąco strona z zakładami jest aktualizowana.

Strona internetowa z zakładami

Lifeinvader

Edytowane przez Bolec
Zeppek i MRozix lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin