Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Akcesoria] [Męskie] Torby i plecaki


Wacha

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, doozan napisał:

ja tam nie jestem za tym by to dodawac. Procz tego ze jak dla mnie srednio to wyglada, to tez mysle niezbyt wpasowuje sie w styl miejsca, ktore odgrywamy (la) 

Jeśli chodzi o te pierwsze co z przodu leżą, widziałem masę filmików z LA gdzie osoby akurat takie noszą. Te na plecach to akurat średnie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, doozan napisał:

ja tam nie jestem za tym by to dodawac. Procz tego ze jak dla mnie srednio to wyglada, to tez mysle niezbyt wpasowuje sie w styl miejsca, ktore odgrywamy (la) 

no niektóre to totalny odlot, bardziej pasujące do san francisco niż l.a, ale te designer są w miare spoko, o ile ktoś nie będzie w nich latał jak typowy drillowiec z uk (london)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadacie że pasują do San Francisco a do LA nie tylko dlatego, że taka torba jest charakterystyczna dla głównej postaci Watch Dogs 2 które dzieje się w wymienionym mieście. Prawda jest taka, że wszędzie w US się takie nosi - a nawet jeżeli nie, to zbyt dużej rozbieżności regionalnej nie ma, bo San Francisco to też Kalifornia, tak jak LA.

2 godziny temu, vintage napisał:

TA 4 to byly w watchdogs 2 xdd a te mniejsze to spoko sa mega

Ale tego, że te większe torby na plecy to retexture z AC Brotherhood to już nikt nie zauważył, a przynajmniej nie wspomniał. Z resztą ta czwarta nie jest z Watch Dogs, to po prostu torebka Off White przewieszona za plecy xd.

Edytowane przez Wacha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Wacha napisał:

Gadacie że pasują do San Francisco a do LA nie tylko dlatego, że taka torba jest charakterystyczna dla głównej postaci Watch Dogs 2 które dzieje się w wymienionym mieście. Prawda jest taka, że wszędzie w US się takie nosi - a nawet jeżeli nie, to zbyt dużej rozbieżności regionalnej nie ma, bo San Francisco to też Kalifornia, tak jak LA.

Ale tego, że te większe torby na plecy to retexture z AC Brotherhood to już nikt nie zauważył, a przynajmniej nie wspomniał. Z resztą ta czwarta nie jest z Watch Dogs, to po prostu torebka Off White przewieszona za plecy xd.

ogólnie to wspomniałem o wd2 tylko dlatego, że po prostu w to grałem i mi się skojarzyło, nie był to fakt dla którego mi nie pasuje, nie pasuje mi przez moje gusta, i tego jaka jest po prostu no.. duża, to czy wd2 jest w SF czy gdzie indziej, nie pisałem tego po to. 

Wacha lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin