Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[10.30.2022] [vTube] Vlog, oprowadzenie po studio Stronzo, i rozmowa z gośćmi!


wink

Rekomendowane odpowiedzi

**30 października na kanale Aishy pojawił się drugi odcinek - tym razem vlog, w odcinku dziewczyna trochę się wygłupia i pokazuje jak wygląda jej studio od kuchni, przy okazji odwiedza studio nagraniowe Stronzo Records gdzie prowadzone są nagrywki nowego singla RONNIE, który premierę będzie miał na dniach.**

 

pH0uEsE.png**Dziewczyna stoi pod budynkiem Stronzo Tower, w którym znajduje się studio.**

 

Aisha: Hej wszystkim, tu Aisha i nadchodzę z kolejnym zaskoczeniem - znowu niezapowiedziany odcinek, bo w sumie się nudzę. Dzisiaj pokażę wam jak wygląda moje studio i opiszę mniej więcej w jaki sposób to wszystko tam działa.

**Aisha wchodzi do budynku, wita się kiwnięciem głowy z kobietą pracującą w recepcji, pokazuje ją na kamerze. Kieruje się do windy i jedzie do studia śmiejąc się.**

Aisha: No w sumie jeśli będę w stanie wam to wyjaśnić, bo mi to wyjaśniają co każde spotkanie tutaj. Może ktoś będzie na tyle miły i mi pomoże, haha.

**Winda się otwiera, dziewczyna pokazuje pobieżnie jak wygląda studio, kieruje kamerę na siebie i idzie do tyłu.**

Aisha: No to tak, w sumie to zaczniemy troche od tyłu bo na początku pokażę realizatornię, bo jednak to tam dzieje się najwięcej i bez tych ludzi to raczej bym nic nie zdziałała.

**Dziewczyna kontynuuje chód w tył, aż w końcu się potyka praktycznie przewracając, zaczyna się śmiać siedząc na ziemi, podnosi telefon, który jej wypadł i kieruje go na swoją twarz.**

Aisha: NO CHYBA ŻE NIE DOJDĘ DO TYCH DRZWI BO NIE POTRAFIĘ CHODZIĆ NAWET, HAHAHA.

**Wstała cały czas się śmiejąc, poprawiła włosy, pokazała mniej więcej całe studio, skierowała się do drzwi realizatorki, otworzyła je i zaczęła pokazywać sprzęt.**

48TYjY0.png

Aisha: Tutaj jeszcze nikogo nie ma, ale pewnie ktoś jest w drugiej to tam może uda mi się załatwić jakieś profesjonalne wytłumaczenia jeśli was to interesuje. Ogólnie to tu są jakieś pokrętła, przyciski i inne pierdoły, ale w sumie nie wiem co robią.

**Zaczęła czytać oznaczenia przy przyciskach, machnęła ręką i dodała**

Aisha: No w sumie to nie ważne bo i tak nic z tego nie rozumiem. Zaraz pójdziemy do ekipy i wtedy się zobaczy. Tak swoją drogą to drugiego listopada wychodzi odcinek podcastu z Baby Ray, jeśli ktoś nie zauważył, bo w sumie wyświetlało się to przez dosłownie chwilę.

**Wyszła z pomieszczenia, weszła do drugiego w którym jest ekipa, która widocznie nad czymś pracuje, przywitała się z nimi, została zaatakowana spojrzeniami, bo im przeszkadza, po chwili ciszy przeprosiła i ulotniła się ze studia**

Aisha: No dobra, czyli z technicznych rzeczy to nic nie wiemy na dzisiaj, ale może kiedyś się dowiemy, ale chociaz zobaczycie jak wygląda studio

 

**Pokazała główną część studia, ustała przy mikrofonie, postukała w niego paznokciami i dodała.**kMKOXqc.png

Aisha: No i tutaj mamy sprzęt, w sumie nie wiem co to jest też, ale ekipa mi wszystko ustawia przed nagrywkami, ja sobie ogarniam tak mniej więcej na laptopie tematy o które chcę zapytać i tyle, po prostu rozmawiam z gośćmi.

**Wzięła łyka wody ze szklanki, która stała sobie na stoliku, poszła do windy**

Aisha: Teraz pokażę wam studio nagraniowe. Może akurat ktoś coś teraz robi to pokażę jak pracują.

 

**Podeszła do drzwi studia zza których słychać jakiś instrumental, w drodze do drzwi spotkała infant nightmare, przywitała się z nim, a nastepnie uchyliła drzwi, pokazała wnętrze telefonem, otworzyła drzwi i weszła do środka, pokazała całe towarzystwo - w studio widać min. Ray’a Atwella, RONNIE, HEAT**

Aisha: O KURWA, JA SIĘ MYLĘ CZY WIDZĘ DOBRZE?

**Widząc MOXY Aisha obeszła ją cały czas trzymając kadr na niej, ta wysłała do kamery znak pokoju, a dziewczyna bez słowa nagrywa raz dziewczynę, a raz infant nightmare za szybą.**

AGApTKE.pngMOXY: Oh...OH. HI SPIDEEEY!

Aisha: NIE WIESZ ILE CZEKAŁAM NA TO SPOTKANIE.

MOXY: Co za zbieg okoliczności, phah! OH! PARDON! CZEKAJ, CZEKAJ, MUSZĘ SIĘ WSŁUCHAĆ.

**Moxy prędko złapała za słuchawki, przysunęła lewą słuchawkę do lewego ucha, wsłuchuje się w wokal, Aisha nie przestaje jej nagrywać, po chwili między dziewczynami wywiązała się konwersacja, z biegiem czasu Aisha nagrała ludzi w studio, wróciła do Moxy, zrobiła zooma na jej twarz**

Aisha: Jak skomentujesz to spotkanie? SZYBKO.

MOXY: Jakby mi się braindance spierdolił i byś mi się do niego wjebała jakimś cudem, PHAH.

 

**W tym momencie zakończyła się pierwsza część nagrania, wchodzi kolejne wyrwane już z kontekstu, Aisha dalej nagrywa DJ’kę, do nich dołącza RONNIE. Aisha próbuje namówić Moxy do powiedzenia czegoś, ta schyla się do kamerki i mówi**

MOXY: Hii. To na żywo?

Aisha: Nie.

MOXY: Oooooohhhhh...HEEEEEJ LUDZISKAAAAA.

Aisha: Powtarzaj co mówiłaś.

**Do dziewczyn podchodzi Infant Nightmare po swoich nagrywkach, zaczynają sobie rozmawiać, po chwili raper zaczyna pokazywać do kamery gangsign (cztery palce (400), P(iru), W(estside).**

Nightmare: Wesside finest, girl..

**Dziewczyna wraca do MOXY kontynuuje napieranie o odpowiedź**

8Rrlq2D.pngAisha: DLACZEGO UNIKASZ MOICH PYTAŃ.

MOXY: Chciałam tylko powiedzieć, że królowa cyberprzestrzeni zaczyna właśnie rozsyłac swoje demony w tym mieście i już wkrótce wszyscy będziecie w moich szponach. A pierwsze efekty ujrzycie NIEBAWEM.

**Moxy wydęła usta w dziubek, puściła typowy /smug face/ do kamery i podrzuciła wymownie brwiami. Poprawiła słuchawkę przy uchu.**

**Aisha Huxley podeszła z telefonem do Atwella, zrobiła zooma na jego twarz i dodała.**

Aisha: Jak skomentujesz wgranie do swojego systemu dodatku the sims 4 wampiry?

**Zza obiektywu słychać śmiech HEAT**

Atwell: Zajebiście, girl! KOCHAM GO!!! *zaśmiał się*.

**Aisha odwróciła się do HEAT, zaczęła ją zagadywać, Atwell w tym momencie zanucił tekst jakiejś piosenki - prawdopodobnie jego następnego singla, gdy zdał sobie sprawę, że dziewczyna nagrywa dodał.**

Atwell: Laska, ale nie postuj tego jeszcze.

Aisha: WRZUCAM FILM W NIEDZIELE.

 

**Kolejny raz nagranie się urywa w dość chaotycznym momencie, następny kadr znowu ukazuje MOXY, która ma jakąś wiadomość do przekazania**

Aisha: DAWAJ

MOXY: ASAMI, CZEKAM NA YUMMERSY O SMAKU MASŁA ORZECHOWEGO! TYM RAZEM JA NAGRAM ICH RECENZJE, HA!

Aisha: ALBO NAGRAMY JĄ RAZEM!

MOXY: ALBO NAGRAMY JĄ RAZEM!

**Dziewczyny zbiły piątkę na wizji, tym kończy się odcinek**

 

(pełny czat z tego co tak właściwie będzie na filmie jakby ktoś chciał sobie obejrzeć, od momentu wejścia do studia ofc))

Spoiler

Aisha Huxley uchyliła drzwi, pokazała wnętrze telefonem, otworzyła drzwi i weszła do środka.
Aisha Huxley mówi: Hejka.
Aisha Huxley popatrzyła na Judy, zawiesiła na niej kamerę, obeszła ją dookoła i krzyknęła.
Aisha Huxley mówi: O KURWA.
Aisha Huxley mówi: JA SIE MYLE CZY JA WIDZE DOBRZE?
Judy Roux puściła podkład. Podrzuciła spojrzenie na Aishe. Nie lustrując za bardoz dziewczynę, patrząc tylko na kamerę, posłała znak pokoju i głupkowatą minę do obiektywa.
Judy Roux wróciła prędko wzrokiem na konsoletę, zaraz to znowu na Aishę, tym razem już przyglądając się dziewczynie.

Judy Roux mówi: Oh...OH. HI SPIDEEEY!
Aisha Huxley schyliła się, przybliżyła kamerę do kobiety, krzyknęła.
Aisha Huxley mówi: NEI WIESZ ILE CZEKAŁAM NA TO SPOTKANIE.
Judy Roux wyszczerzyła się od ucha do ucha, puściła oczko.
Judy Roux mówi: Co za zbieg okoliczności, phah! OH! PARDON! CZEKAJ, CZEKAJ, MUSZĘ SIĘ WSŁUCHAĆ.
Judy Roux prędko złapała za słuchawki, przysunęła lewą słuchawkę do lewego ucha, wsłuchuje się w wokal M.Webster.
Aisha Huxley przeszła do kobiety cały czas nagrywając, raz to ją, a raz faceta za szybą.

Aisha Huxley mówi: OSZUKAŁAŚ MNIE.
Judy Roux mówi: H-Huh?
Judy Roux mówi: JAK TO OSZUKAŁAM?
Aisha Huxley mówi: NO NIBY JESTEŚ W ARIZONIE?
Judy Roux mówi: PO TYCH NAGRYWKACH SPIERDALAM, GIIIIRL, HAH.
Aisha Huxley mówi: KURWA NIE TERAZ TO JUZ ZOSTAJESZ.
Judy Roux mówi: A zwrócisz mi za lot i zabookujesz kolejny na jutro?
Aisha Huxley mówi: Oczywiśćie, że nie.
Aisha Huxley mówi: Ale zabierzesz mnie na mroczne brzmienia?
Judy Roux parsknęła smiechem, puściła oczko, i odbiła do mikrofonu.
Judy Roux mówi (megafon): No...Kurwa! Dude! Poczuj się, że masz kurwa nad kimś wladzę, yanno? Czujesz mnie? Jakbyś wydawał na niego wyrok śmierci. Albo się nad nim znęcał.
Judy Roux parsknęła mimowolnie w trakcie wypowiedzi, spogląda na M.Webster czy zrozumiał instrukcje.
Aisha Huxley odwróciła się, nagrała ludzi w studio, następnie wróciła kamerą na laskę przy konsoli, zrobiła zooma.

Aisha Huxley mówi: Jak skomentujesz to spotkanie.
Aisha Huxley mówi: Szybka odpowiedź.
Judy Roux mówi: Jakby mi się braindance spierdolił i byś mi się do niego wjebała jakimś cudem, PHAH.
Monyae Webster znów przesunął głowę w tył. Ponownie wszedł w odpowiedni moment beatu, by powtórzyć swoją zwrotkę.
Judy Roux rzuciła bez namysłu, szczerząc się głupkowato do obiektywu. Podrzuciła wymownie brwiami.

**nagranie wraca**
Aisha Huxley mówi: POWTARZAJ TO.
Tyrone Schrader mówi: Aisha, co mi męczysz kumpele.
Aisha Huxley mówi: Sory to moja internetowa przyjaciółka jest.
Tyrone Schrader mówi: Internetowy troll chciałaś powiedzieć.
Tyrone Schrader mówi: Podrywa moją żone już.
Judy Roux mówi (megafon): Yeah! Mamy to. Jest zajebiście. Masz kurwa piękny głos, słowo.
Aisha Huxley skierowała telefon w stronę faceta, zaśmiała się i dodała.
Aisha Huxley mówi: No widzisz, taka już ona jest i jej nie zmienisz.
Judy Roux mówi (megafon): Ait. Zjadłeś nawet Ronniego. Nie będę potrzebowała kolejnych nawijek, chyba, że czujesz, że potrafisz polecieć jeszcze niżej.
Aisha Huxley mówi: To jaka jest jest w niej piekne.
Tyrone Schrader mówi: Aha, zjadł mnie?
Monyae Webster mówi (megafon): Myśle, że wystarczająco. Niżej chyba się nie da.
Judy Roux mówi (megafon): Ait, ait. To mamy wszystko. Teraz jeszcze niech Ronnie wleci drugi raz.
Aisha Huxley mówi: Nie wiem czy zjadł, ja nawet nie wiem co nawijał, bo jestem skupiona na JEDNEJ OSOBIE TUTAJ.
Judy Roux wróciła spojrzeniem na Aishe, podrzuciła brwiami.
Aisha Huxley wróciła kamerą na dziewczynę, zaśmiała się.

Judy Roux mówi: Hiii…
Judy Roux uśmiechnęla się niewinnie, pomachała do obiektywu.
Judy Roux mówi: To na żywo?
Aisha Huxley mówi: Nie.
Judy Roux nachyliła się do niego, wręcz jakby chciała wsadzić twarz w kamerkę.
Judy Roux mówi: Oooooohhhhh...HEEEEEJ LUDZISKAAAAA.
Judy Roux zadarła głowę do gory, pokazując słodki uśmiech i powoli się odsunęła.
Aisha Huxley mówi: Powtarzaj co mówiłaś.
Monyae Webster podszedł do grupy.
Monyae Webster mówi: Wyszło dobrze?..
Aisha Huxley popatrzyła na faceta, zaczeła go nagrywać.
Aisha Huxley mówi: TAK.
Monyae Webster spojrzał na kamere, zaczął wrzucać do niego gangsigns (cztery palce (400), P(iru), W(estside)).
Monyae Webster mówi: Wesside finest, girl..
Tyrone Schrader mówi (megafon): Okej, Moxx'. Zapętlisz mi po intro bit? Outro mamy z głowy, Nightmare zrobił kawał roboty.
Judy Roux mówi: Wyszło perfekcyjnie, dude. Jak Ronnie nawinie to zacznę to sklejać. Posłuchasz sam.
Judy Roux zasmiała się, obejrzała się w kierunku Tyrone, pokazała kciuk w góry.
Judy Roux mówi (megafon): Mam Cię! Przygotuj się, zaraz odpalam.
Judy Roux nachyliła się do konsolety, odpaliła podkład zapętlając go zaraz po intro.
Aisha Huxley uśmiechnęła się do niego, wróciła do MOXY.

Aisha Huxley mówi: DLACZEGO UNIKASZ MOICH PYTAŃ.
Judy Roux zarzuciła słuchawi na kark, lewą przysunęła do ucha i obróciła się do Aishy.
Judy Roux mówi: Chciałam tylko powiedzieć, że królowa cyberprzestrzeni zaczyna właśnie rozsyłac swoje demony w tym mieście i już wkrótce wszyscy będziecie w moich szponach. A pierwsze efekty ujrzycie NIEBAWEM.
Judy Roux wydęła usta w dziubek, puściła typowy /smug face/ do kamery i podrzuciła wymownie brwiami. Poprawiła słuchawkę przy uchu, obejrzała się na T.Schrader.
Aisha Huxley mówi: Dobrze, tyle mi wystarczy.
Aisha Huxley mówi: Czekaj bo muszę nagrać wampira.
Judy Roux mówi: Wampira? Uhm...HEAAAATHEEEER!
Heather Baxter mówi: COOOOO.
Aisha Huxley podeszła z telefonem do Atwella, zrobiła zooma na jego twarz i dodała.
Aisha Huxley mówi: Jak skomentujesz wgranie do swojego systemu dodatku the sims 4 wampiry?
Heather Baxter parsknęła śmiechem zza kamery.
Ray Atwell mówi: Zajebiście, girl! KOCHAM GO!!! *zaśmiał się*.
Aisha Huxley mówi: WIDAĆ KURWA CO TY SOBIE ROBISZ.
Ray Atwell mówi: Laska, daaamn. Urodziłem się jako demon, miałem taki sen!
Ray Atwell mówi: I promise!
Heather Baxter mówi: Brakuje Ci skrzydeł, dude…
Aisha Huxley skierowała kamerę w stronę kobiety, odsunęła się i przymrużyła oczy.
Aisha Huxley mówi: TY TEŻ TU JESTEŚ?
Heather Baxter mówi: DUUUH.
Heather Baxter stanęła przed kamerą i puściła oczko do kamery A. Huxley.
Ray Atwell mówi: Laaaska nie postuj jeszcze tego!
Heather Baxter mówi: Podtrzymuję ludzi duchowo... No i Moxxxy.
Aisha Huxley mówi: POSTUJE TO W NIEDZIELE.
Heather Baxter kiwnęła w stronę J. Roux, wyszczerzyła się.

Aisha Huxley mówi: Aha a ja myślałam, że jesteś tu dla mnie?
Ray Atwell spojrzał na Heat, później na Aisha, zaśmiał się.
Heather Baxter mówi: Nie dostałam zaproszenia…
Heather Baxter mówi: Nie dotarło czy jak?
Aisha Huxley mówi: No.. jakby to powiedzieć dotarłoby ale problemy techniczne.
Aisha Huxley popatrzyła na Atwella, zaśmiała się.
Aisha Huxley mówi: No to jego wina i tyle, tak powiedzmy.
Heather Baxter mówi: Faceci winni wszystkiemu, I know…
Ray Atwell mówi: What the fuck? *wytrzeszczył oczy*.
Heather Baxter podeśmiała się, spoglądając porozumiewawczo na A. Huxley.
Ray Atwell mówi: Nie wkurwiajcie mnie.
Aisha Huxley mówi: Czy jak wrzucę ten odcinek to coś zleakuję?
Heather Baxter mówi: Ummm... To chyba do niego pytanie.

**trzecie nagranie**
Aisha Huxley mówi: DAWAJ.
Judy Roux odgarnęła i poprawiła włosy, nachyliła się do obiektywu wpatrując się w niego i strojąc glupkowatą minę. Finalnie rzuciła /smug face/ podrzucając brwiami.
Judy Roux mówi: ASAMI, CZEKAM NA YUMMERSY O SMAKU MASŁA ORZECHOWEGO!
Judy Roux mówi: TYM RAZEM JA NAGRAM ICH RECENZJE, HA!
Aisha Huxley mówi: ALBO NAGRAMY JĄ RAZEM.
Judy Roux mówi: ALBO NAGRAMY JĄ RAZEM!
Judy Roux uniosła rękę by zbić high-five.
Aisha Huxley zbiła piątkę z dziewczyną, wyłączyła chwilę po tym nagrywanie.

 

Dane:

 

Spoiler

Imie i nazwisko postaci: Aisha Huxley
Numer konta postaci: 5924677773


 

Edytowane przez wink
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Ray Atwell obejrzał w całości odcinek, na którym się pojawił. Śmieje się demonicznym śmiechem do ekranu telewizora, na którym to ogląda. Jest jednak z drugiej strony nieco zły na Aishe, że ta nie uprzedziła go, że nagrywa przez co zaspoilerował kawałek nowej nuty, na jej kanale.**

Edytowane przez TheNikos
wink i doozan lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** RONNIE nie jest zadowolony z faktu, że na vlogu pojawił się R. Atwell jako - ogólnie - nieproszony gość w studio podczas sesji. Zamierza porozmawiać o tym z CEO Stronzo Records - Ilario Gallo - by zaniechać kolejnych takich występków. Pozostawił like pod vlogiem. **

wink lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Madeleine napisał:

**Heather B. obejrzała nagranie, podesłała potem do Moxi z kilkoma różnymi dziwnymi uśmieszkami**

@thaZu

**Moxxxy pod napływem obowiązków zapomniała obejrzec nowego vloga Aishy. Po wiadomości od Heather obejrzała go wybuchając śmiechem gdy widziała siebie w kadrze. Zostawiła like. Jest dumna, że udało jej się wraz z Aishą wywalczyć nowy smak płatkwo Yummers.**

wink i Madeleine lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin