Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Boxidro] Erkiz


LEARNHOWTOHUSTLE

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/3295-erkiz/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Damian Flynn
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.)Ban
Powód nałożenia kary:Prawdopodobnie bugowanie gotówki Wyjaśnij na forum.

Członek ekipy nakładający karę:Boxidro
Wyjaśnienie sytuacji: Dobry wieczór, pisze to z tego powodu iż dostałem bana za bugowanie gotówki; nic o tym nie wiedziałem, mieliśmy biznes który po dłuższym okresie sie zamknął a moja postać z tego biznesu nie dostała ani dolara więc po zamknięciu gracz obiecał mi danie mi gotówki za bycie prawą ręką biznesu, gdy sie umawialiśmy wszedłem z nim do zamkniętego już biznesu i dawał mi dolary które kazał mi oddawać  ( pisał to na PW) potem gdy już dał mi te dwieście tysięcy nalegałem go żeby dał więcej za zamawianie produktów, wiedziałem ze ma bogatą postać ponieważ był wysoko postawiony w organizacji , gdy znów  gracz zabrał mnie do biznesu dał mi najpierw dwieście tysięcy które znowu kazał oddać a potem czterysta, więc znowu mu je oddałem bo mi po prostu to pisał i dawał więcej, mój błąd że nie domyśliłem się o co chodzi, na koniec oddałem mu tą kase i dostałem bana. Z tamtej kasy kupiłem sobie tylko auto spectre i garaż. Wyrażam skruchę i przepraszam Administracje za moją niewiedzę..
Ewentualne screeny/świadkowie: - 

Edytowane przez Erkiz
nie dodałem linka do mojego konta
doozan lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager
W dniu 31.10.2022 o 17:24, Erkiz napisał:

Jasne,  lecz mój majątek który miałem przed tym zdarzeniem moglibyście zostawić, ale niech będzie

Nie ma takiej opcji, nikt nie będzie weryfikować ile majątku miałeś przed bugowaniem. Wchodzimy z blokadą postaci na której doszło do bugowania, zdecyduj czy ci pasuje.

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Spectre napisał:

Nie ma takiej opcji, nikt nie będzie weryfikować ile majątku miałeś przed bugowaniem. Wchodzimy z blokadą postaci na której doszło do bugowania, zdecyduj czy ci pasuje.

tutaj daje link do apelacji gracza, tam sie rozpisał i przyznał że nic o tym nie widziałem więc nie rozumiem dlaczego chcecie mi zabierać tą postać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin