Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Ezio Kolonick, Jeffrey Bullet] darknesiksik


m1nem

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/17240-darknesiksik/
Link do konta oskarżonego: nie udało mi się znaleźć
Powód składania skargi: doxowanie ooc, odwalanie grajac jeffreya dahmera, bojki bez gierki.
Wyjaśnienie sprawy: stałem sobie na afku na goma st. i zauwazylem dwoch typow w garniturze (Ezio Kolonick i Jeffrey Bullet), spytalem ich IC co tam u nich a oni wyjechali odrazu z dziwnymi tekstami. gadali ze zabijaja i porywaja, zapraszali mnie na jakies whiskey z tabletkami. Poszedlem z nimi do tego domku na vespucci przy deptaku z tym otwartym intkiem  tego jakiegos tam chlopa z fabuly. Spytalem ooc czy bawia sie w Jeffa Dahmera i po odpowiedzi "kto to?" napisałem "twoja matka, koleś" śmiejąc się. Po tym Jeffrey Bullet skopał mnie bez jakiejkolwiek gierki ic, Ezio Kolonick cos gadal ooc ze mam cos z glowa nie tak bo  pisze jeff dahmer IC (nie wiedzialem o co mu chodzi). po tej calej akcji spieprzyli stamtad, po skonczeniu bw    zobaczylem ich w emperorze albo factionie (nie rozrozniam tych aut) i ja im mowilem ze wolam admina, bo wolalem ale akurat byli zajeci a oni ciagle mnie pytali glupio "i co jest admin? ja sam zawolam admina". przypominam ze w tym domu pozostawiali jakies durne blipy, ze smierdzi okropnie z mieszkania i na stole lezy miska z dziwnym krwistym miesem. pozniej sie chlop tak zestresowal ze chcial to skonczyc i sie pogodzic piszac na ooc "bijemy się 1 na 1 czy zapominamy o tym i podajemy sobie ręke?". tutaj mialem takie wielkie XD, ze chlop chce sie bic zeby pokazac ze jest cool i swietny i w ogole, odpowiedzialem ze nie, ze pisze skarge na forum bo nie maja prawa bytu. nizej sski z calej akcji
Dowody:

Spoiler

obraz.png.6088d28de679511ba304eb33f2348ee5.pngobraz.png.df43b53cf882315138d2975a4f7e6c36.pngobraz.png.8a089e126a17b580d1747bf447520754.pngobraz.png.3cf6f22cdb160b9a30265a6cc2939808.pngobraz.png.777e3c61a7313cc8e5368323596232f5.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin