Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[06/11] [LIVE] @asamikiyoko


blacksugar

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png**W niedzielę 6 listopada o godzinie 17:00 na Instagramie Asami rozpoczął się niezapowiedziany LIVE. Dziewczyna kręci się chwilę po salonie, a następnie stawia na stoliku herbatę i siada na kanapie. Widać po niej zmęczenie na twarzy i podkrążone oczy, ale niezaprzeczalnie zniknął wizerunek gotki, co już ostatnio można było zauważyć na jej social mediach **

**Asami macha do kamery i posyła do niej mogłoby się zdawać wymuszony uśmiech **

AK: Hej wszystkim! Widzę, że już powoli Was tutaj przybywa, więc może na wstępie powiem kilka słów, po co właściwie ten live.. Jak mogliście zauważyć przez jakiś czas byłam nieobecna z czego większość Was się domyśla dlaczego, ale jest też część, która wierzy w plotki krążące na mój temat. Dzisiaj sobie troszkę do Was pogadam i rozwieje wątpliwości, których się nazbierało przez ostatni okres.

**Chwyciła kubek ze stolika, upiła łyk napoju i przez chwilę zawiesiła wzrok wpatrując się w ekran telefonu **

AK: Zacznijmy może od początku.. Rezygnacja z występu na Fuzzy motocross i największej imprezie tego roku czyli bankiecie Daily Globe.. Dostałam masę wiadomości odnośnie mojego pobytu w szpitalu i mojej nieobecności na tych wydarzeniach. Uprzedzając pytania, które teraz widzę na czacie: NIE, nie jestem w ciąży, więc byłabym wdzięczna za niewysyłanie mi zdjęć z FaceApp jak wyglądałoby bobo moje i Raya, a tym bardziej moje i Ronniego.

**Zmrużyła oczy patrząc w ekran **

AK: Zaraz odpowiem na resztę pytań tylko najpierw proszę dajcie mi dokończyć o co właściwie chodziło z tym szpitalem.. Sporo osób martwiło się, że znowu tracę głos, ale z tym możecie być spokojni.. Szczęście w nieszczęściu jest takie, że z moim głosem jest wszystko w porządku, ALE jeśli pamiętacie mój wypadek związany z oficerem Sherif's to muszę was poinformować, że niestety niektóre rzeczy zbagatelizowałam co wiązało się z przymusową obserwacją przez lekarzy i serią badań. Na chwilę obecną sytuacja się unormowała i miejmy nadzieję, że się nie powtórzy.

** Asami nachyla się nad ekranem i scrolluje czat **

O: Dlaczego nie pokazujesz się już z Baby Ray? Zerwaliście? Czy to prawda, że oświadczyłaś się Ronniemu?

AK: Ostatnio mam ciężki okres w życiu i ciężko mnie zobaczyć z kimkolwiek, ale nie, nie zerwaliśmy i nie, nie będzie ślubu z Ronnim. Widzę, że w komentarzach przewija się jeszcze temat o ostatnim artykule w Celebrity Preview, gdzie przyłamano Raya w stipclubie..

 

AK: Myślę, że wyjaśniliśmy to między sobą, ale i tak nie podoba mi się, że bywał w takim miejscu, a ja dowiaduje się o tym z portalu plotkarskiego, e zostawmy ten temat.

**Dziewczyna na chwilę zniknęła z ekranu, po chwili wróciła z butelką wody. **

O: Asami, czy pokażesz się jeszcze w emo wersji? Skąd ponowna zmiana?

AK: Nie będę ukrywać, że początkowo zmiana wizerunku miała być ruchem promocyjnym, ale.. *na moment przerwała i wbiła wzrok w podłogę* wszystko się zmieniło po śmierci Suii. Nie będę was okłamywać, że jest wszystko dobrze, bo nie jest. Było to dla mnie pewną terapią, która niestety pomogła tylko na chwilę. Aktualnie jestem pod stała opieką psychologa i nie boję się tego mówić.


**Przez kolejne minuty Asami odpowiadała na pytanie zadane w komentarzach pod postem na Li **

AK: Ostatnia kwestia, którą obiecałam Wam przybliżyć są moje plany na kolejny miesiąc.. Jak mogliście zauważyć aktualnie pracuję nad czymś z Tori, której z tej miejsca chciałam podziękować za wsparcie w ostatnim czasie. Miał to być pojedynczy singiel, ale finalnie będzie to coś znacznie większego. Nie chce zdradzać nic więcej póki nie dogadamy wszystkich szczegółów.. ale to nie jest jedyna rzecz, która aktualnie jest w trakcie realizacji, mam nadzieję, że już niedługo usłyszycie drugą część wodospadowego kawałka z Rayem, a także poznacie szczegółów odnośnie /ognistego/ projektu. Nie będę podawała konkretnych dat, ponieważ po prostu ich nie znam, ale obiecuje, że będę informowała na bieżąco.

**po paru minutach Asami pożegnała się z widzami i stream się zakończył**

 

🍒🍒🍒

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin