Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Magik] Verenar


Verenar

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3816-verenar/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę: James Walker
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada postaci
Powód nałożenia kary: Nijaczenie postaci.
Członek ekipy nakładający karę: Magik
Wyjaśnienie sytuacji: Dostałem blokadę postaci za rzekome nijaczenie jej, co uważam za niesłuszne. Dlaczego? Już wyjaśniam. Postać według mnie była prowadzona dobrze i choć log paneli jest dosyć długi, to w większości jest to jeden biznes (Vanilla Unicorn) w którym "pracowałem" będąc pod panelem organizacji, która ten biznes posiadała. Później zostałem właścicielem, kiedy organizacja upadła. Kilka razy byłem wyrzucany i wrzucany ponownie przez pomyłkę, lub jakieś bugi i dlatego biznes figuruje kilkukrotnie. Przed dołączeniem do zgp pracowałem jako taksówkarz, bo od strony IC sprawa wyglądała tak, że jeszcze nie miałem w planach dołączyć do zgp, a każdy musi mieć jakieś początki. To samo tyczy się baru w którym pracowałem jako bouncer i restauracji. Natomiast przynależność do lostów tak na prawdę nie miała miejsca, a fakt że byłem pod panelem wynika z tego, że dogadałem się z liderem ooc i nic w tym kierunku nie zdążyłem odegrać, bo owa organizacja również została zamknięta. IC nie byłem i nawet nie miałem zamiaru być członkiem tego klubu, a RP jest przecież ważniejsze niż skrypt. W związku z tym proszę o odblokwanie postaci, gdyż mam jeszcze na niej niedokończone wątki z wieloma postaciami i chciałbym to kontynuować.
Ewentualne screeny/świadkowie: -

Maupa lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak napisałem w apelacji. Zaczynając grę na tej postaci, poszedłem sobie na taksówkę. Nie miałem konkretnego planu na grę. Później, gdy już nieco bardziej ukierunkowałem rozwój tej postaci, zatrudniłem się w dwóch knajpach jako bouncer. Następnie kolega dał mi info, że możemy grać w organizacji przestępczej i ma plan jak nas w to wkręcić, więc się zgodziłem. Od tamtej pory grałem właśnie w Burton Group, nie będąc już pod panelem żadnego biznesu. Po pewnym czasie organizacja przejęła klub Vanilla Unicorn, w którym znowu pracowałem jako bouncer. Byłem tam dodawany i usuwany przez jakieś błędy dotyczące wypłat (ranga "tancerka" w tym biznesie to był żart od strony kolegi). W międzyczasie chyba klub został zamknięty do czasu aż jeden z członków organizacji postanowił samemu napisać aplikację i ponownie ruszyć z biznesem. Burton padło, bo lider dostał bana, więc zostałem po prostu z tamtym kolegą i pomagałem mu w prowadzeniu biznesu. Niedługo po tym on dostał CK przez przedawkowanie sterydów, więc z uwagi na to iż byłem w tamtym okresie współwłaścicielem biznesu, opiekunowie zgodzili się przekazać go w moje ręce, jako pełnoprawnego właściciela. Prowadziłem biznes przez ponad miesiąc i nikomu wtedy nie przeszkadzało to, że mam taki log paneli. Potem była ta sytuacja z Lostami, gdzie zostałem przyjęty pod panel bez żadnych rozmów na ten temat IC. Jak już wspomniałem, poszło to przez dogadanie się drogą OOC z liderem. Oczywiście mieliśmy plan, jak rozpocząć naszą współpracę. Jendakże nie miałem nawet szansy niczego odegrać w tym kierunku, ponieważ dzień po otrzymaniu panelu serwerowe FBI wykonało RICO Act na Lostach i organizacja została zamknięta. Sprawa mojej przynależności była wyjaśniana z Bozmerem i Mejaru, gdyż moja postać została powiązana z organizacją przez fakt iż jestem pod panelem. Rzekomo były dowody IC na współpracę mojej postaci z zgp, ale ostatecznie okazało się, że tych dowodów nie ma i postać została ułaskawiona. Po jakimś czasie postanowiłem już grać cywila i zatrudniłem się w agencji ochrony, a że postać miała już w tym zawodzie spore doświadczenie, to od razu dostałem wyższe stanowisko. W międzyczasie zrobiłem sobie prawie dwumiesięczną przerwę od gry, by przemyśleć to, co chcę robić dalej na tej postaci. Gdy agencja została zamknięta przez brak aktywności lidera i brak aktualizacji wątku na forum, nie miałem zamiaru szukania pracy w żadnym innym biznesie. Dopiero gdy pojawiła się organizacja, która miała być kontynuacją West Vinewood Colective, pomyślałem o powrocie do półświatka, jednak to nie wyszło ze względu na dwa panele przestępcze, pod którymi już byłem. Odpuściłem ponownie grę jako przestępca i miałem zamiar kontynuować historię postaci jako zwykły facet z kolorową przeszłością. Reasumując, nie widzę tutaj żadnego znijaczenia, ponieważ prócz pracy jako taksówkarz na początku, cały czas trzymałem się pracy związanej z ochroną. Nie było to też zależne ode mnie, że organizacje były zamykane i musiałem szukać czegoś innego, by móc kontynuować grę na postaci. Przed blokadą rozpocząłem kilka przyziemnych wątków, które chciałbym kontynuować, jako że ta postać miała mi już służyć tylko do zrelaksowania się. W związku z powyższym, ponownie proszę o odblokowanie postaci, by jej historia mogła toczyć się dalej, a wątki nie zostały nagle ucięte, gdyż osoby powiązane z nimi zapewne również chciałyby kontynuować. Jestem skory do ustalenia warunków, na jakich postać miałaby zostać odblokowana.

Maupa i Nexisten lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin