Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

SAOC [San Andreas Opinion & Control Community]


Vesa

Rekomendowane odpowiedzi

***Opinia przyznana przez jednego z kontrolerów SAOC, zweryfikowana kontrola.

Dzień 26/12/2022, godzina 23:00, Lokal Gastronomiczny Wigwam (( @NiezależnaFretka ))

Nie owijając w bawełnę, zawsze po słodkim mam gastro na coś tłustego, tak też pomyślałem że już o tej porze markety są zamknięte a w domu zbyt dużo nie posiadałem, tak też postanowiłem udać się do jednego z lokalnych lokali gastronomicznych, padło na otwarte w ów czas Wigwam.

Dojeżdżając na miejsce, a w tym przypadku okolicach Vespucci, zauważyłem iż lokal posiada małe miejsce parkingowe, co prawda może i zmieszczą się tam cztery pojazdy z przodu, lecz z tyłu jest większy obszar do zaparkowania nawet wyjątkowo sedanów, co jest bardzo dobrym manewrem, gdyż większość klientów którzy mogą dojeżdżając wolą zaparkować blisko miejsca, niż jeżeli kilka metrów dalej. Udałem się tak więc do środka lokalu, w nim standardowy wystrój, co prawda wiele miejsca do spotkania się na kawę bądź tłuste jedzenie, tak ów lokal serwuje standardy barowe takie jak burgery czy też żeberka, lecz nie udało mi się zauważyć jak wygląda sytuacja w kuchni, a sam lokal prezentował się na zadbany. Co prawda, żeberka były bardzo dobre, a sama atmosfera bardzo ale to bardzo spokojna. Co prawda, zauważyłem kilku klientów, a sam lokal jest bardzo standardowy, nie powiem że jakoś bardzo wychodzi poza schemat.

Podsumowując, lokal sam w sobie nie jest zły, fakt że pracownicy wykonują poprawnie swoją prace jest bardzo dobry, widać że potrafią standardowo obsłużyć klienta, a jedzenie w ów lokalu nie jest złe, tylko sam fakt standardu jaki posiada lokal nie jest jakoś za bardzo wyróżniający.

Ocena Kontrolera: 4/5

+ Miła Obsługa
+ Standardowy wystrój
+ Dużo miejsc do wspólnych przesiadówek
+ Spokojny klimat
+ Dobra higiena lokalu.

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Opinia przyznana przez jednego z kontrolerów SAOC, zweryfikowana kontrola.

Dzień 26/12/2022, godzina 23:30, Salon pojazdów używanych CarSpot Dealer (( @.Ukasz ))

Najedzony w lokalu gastronomicznym Wigwam, postanowiłem udać się do CarSpot Dealer głównie dlatego iż znudził mi się już Buccaneer Custom, tak też postanowiłem iż odsprzedam ów Buccaneera, a sam może kupie sobie coś ciekawego do przemieszczania się.

Lokal w środku prezentował się bardzo miło, co prawda dopiero niedawno zorientowałem się iż ów salon posiada swoją aplikacje co też jest strzałem w dziesiątkę, gdyż sporo klientów może zaoszczędzić czasu i również wybrać coś odpowiedniego dla siebie, bądź czekać dalej na ofertę, w dodatku w ów aplikacji znajdują się licytacje gdzie również można natrafić na ciekawy pojazd i próbować wylicytować go za rozsądną cenę. Wracając do przeprowadzonej kontroli, lokal był bardzo ogromny, posiadał on parter i piętro, jedynie nie zauważyłem informacji o pojeździe, lecz osoba pracująca aktualnie na zmianie dobrze obchodziła się z klientami. Zauważyłem iż ów pracownik, pomimo trudności z niektórymi klientami, starał się rozwiązać wszystkie problemy a zarówno nie utracić przy tym klientów. Ów pracownik potrafił się równie dobrze targować z jednym klientem, a ja za ten czas zauważyłem dwa pojazdy, tak też postanowiłem udać się do ów pracownika i dowiedzieć się ile one kosztują, przez ten czas nazbierało się sporo klientów z czego paru było lekko niecierpliwych, ale ów osoba świetnie sobie z nimi poradziła. Oczywiście, okazało się że pierwszy pojazd był dość drogi, a drugi nieco tańszy, postanowiłem się utargować za Buccaneera i dopłatę co udało mi się osiągnąć, przez co nie byłem zbyt wiele stratny. Przechodząc do biura z kartą pojazdu, osoba dokładnie sprawdzała dokumenty pojazdu, co mnie bardzo zadowoliło a wszystko nie trwało zbyt długo, po wszystkim spisaliśmy umowę, a ja wyjechałem swoim niestandardowym pojazdem.

Podsumowując, CarSpot Dealer zasługuje na bardzo dobrą ocenę, posiadanie własnej aplikacji, ogromnego wyboru oraz wykwalifikowanego personelu to trzy z wielu plusów ów biznesu, chętnie bym przyjechał po więcej pojazdów do przemieszczania się, lecz tym czasem poczekam na coś co również jak ten pojazd zaciekawi mój wzrok i będzie w rozsądnej cenie.

Ocena Kontrolera: 5*/5

+ Ogromny wybór
+ Dobrze wykwalifikowany personel
+ *Aplikacja z dokładnymi informacjami
+ *Licytacje pojazdów na aplikacji
+ Ciekawe pojazdy
+ Zadbane miejsce
+ Atrakcyjny wystrój wnętrza

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Opinia przyznana przez jednego z kontrolerów SAOC, zweryfikowana kontrola.

Dzień 29/12/2022, godzina 22:40, Restauracja Chébs Eaterie (( @AzozowskY ))

W ów dzień, udało mi się odwiedzić jedną z luksusowych restauracji Chébs Eaterie, postanowiłem udać się gdyż słyszałem bardzo dobre zdanie na temat ów lokalu i postanowiłem upewnić się czy to o czym mówią nie mieście to prawda.

Przed lokalem nie zauważyłem żadnego parkingu, co jest dość sporym minusem gdyż przyjeżdzający mają małą powierzchnie do zaparkowania pojazdu bez dalszego dochodzenia, a wiadomo że większość osób którzy lubią pławić się w luksusie wolą dojeżdżać własnymi pojazdami. Postanowiłem że udam się do środka i oczywiście lokal był bardzo zadbany pod względem swojego standardowego klasycznego wystroju był bardzo ogromny, wiele miejsc do odprężenia się oraz sporo roślinności, do zarzucenia pod względem stylistycznym nie mam nic, gdyż jak dla mnie miejsce nie było zbyt przesadzone, a zarówno było sporo i przestrzeni, co wiele osób sobie ceni. Podchodząc do lady, zauważyłem iż za nią stoi elegancko ubrany mężczyzna, kuchnia strefa kuchenna oraz barowa była bardzo zadbana, widoczne były również alkohole na pułkach oraz w zamrażarkach co było miłe gdyż można było zauważyć wspaniały wybór wielu alkoholi, sama obsługa była bardzo miła, zarówno gdy poprosiłem o informacje o danej whisky, dostałem niezbędne informacje które mnie zadowoliły, a menu posiadało wiele wyborów w tym zarówno zagranicznych jak i lokalnych napoi. Samo whisky posiadało dobrą paletę smaku z nutą waniliową, która utrzymywała wyrazisty smak. Po dobrej degustacji, postanowiłem iż opuszczę lokal z miłym wspomnieniem.

Podsumowując, lokal sam w sobie jest bardzo klasyczny, posiadający zarówno swój potencjał wnętrza do spotkań w dobrym gronie, odpoczęcia od rutyny miasta oraz spokojnego spędzenia wieczoru, zarówno świetny personel podaruje wam niezbędne informacje o napojach i daniach jakie serwuje lokal, w dodatku ogromny wybór sprawia iż można mieć trudności z wyborem, pomimo braku jakiegokolwiek parkingu, lokal sam w sobie jest godny odwiedzenia na dłuższy czas.

Ocena Kontrolującego: 5/5

+ Spokojne miejsce do spędzenia wieczoru
+ Klasyczny wystrój
+ Mili pracownicy
+ Informacje o posiadanych napojach oraz daniach
+ Zadbany lokal
+ Świetnej jakości alkohol zarówno zagraniczny jak i lokalny

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Opinia przyznana przez jednego z kontrolerów SAOC, zweryfikowana kontrola.

Dzień 30/12/2022, godzina 22:10, Klub The Warehouse (( @Savstiage ))

Końcówka roku i kończąca ów rok impreza w stylu Cyberpunk, lokal The Warehouse, DJ Moxxy (( @thaZu)). No cóż, jak zakończyć nowy rok to tylko wystrzałowo, udałem się do ów klubu by zobaczyć oblicze imprezowego Los Santos!

Dojeżdżając na miejsce, nie było nic dziwnego w tym iż dany klub mieścił się na obrzeżach miasta, a w tym wypadku na La Mesie. Dobre miejsce, gdyż większość imprez jest głośnych i mogą one przeszkadzać starszym mieszkańcom Los Santos, ale na pewno nie w tej strefie. Dojeżdżając na miejsce, ukazało się wielkie pole na którym swobodnie można by było zaparkować okolice pięćdziesięciu pojazdów typu sedan, co było bardzo miłe dla dojeżdżających gości. Wchodząc do lokalu zauważyłem bramki wykrywające metal, co jest bardzo dobrym zadbaniem o bezpieczeństwo zarówno personelu oraz gości, w dodatku toaleta umiejscowiona przed wyjściem z lokalu w dość dobrym miejscu, sam fakt nowoczesnego wystroju był czymś miłym dla oczu i można było wyczuć klimat klubu już będąc na schodach, co prawda trafiłem na imprezę w stylu Cyberpunk, co oznaczało sporo pomalowanych osób neonowymi farbami, sama Moxxy dodała miejscu sporo klimatycznej muzyki. Nie mogę powiedzieć że impreza była słaba gdyż zjawiło się na niej ogromnie sporo osób, dodatkowo jedna osoba przepowiadała tarota co było dodatkową atrakcją w klubie. Sam klub w sobie posiada sporo miejsca które jest dobrze zagospodarowane, zarówno jest sporo miejsca siedzącego, strefa VIP nie jest ogromna ale również nie jest zbyt mała. Jedynie przy strefie barowej był dość spory tłok, pracownicy ledwo co wyrabiali się z zamówieniami, lecz jest to nowo powstały lokal i myślę że z czasem się polepszy sytuacja z ilością barmanów na ilość gości. W menu był spory wybór, co było bardzo miłe gdyż każdy mógł wybrać coś dla siebie. Nie mogę nic zarzucić klubowi, gdyż poczułem w nim imprezowy styl życia Los Santos. Może nie jest on w moim guście, gdyż preferuje lata '80 oraz '90, postanowiłem po długim posiedzeniu opuścić klub zadowolony że takie miejsce istnieje.

Podsumowując, The Warehouse jest to klub który bardzo warto odwiedzić jeżeli chce się poczuć klimaty imprezowego Los Santos, zarówno spora ilość miejsca w środku dobrze zagospodarowanego sprawi że każdy odnajdzie swoje miejsce. Ogromny wybór alkoholi to kolejna cecha ów miejsca, dodatkowo wielki parking ułatwi wam zaparkowanie blisko klubu, a bramki wykrywające metal sprawią że poczujecie się bezpiecznie i będziecie mogli w pełni bawić się nocą bez większych zmartwień. Jedyny minus to aktualna ilość barmanów, przez co przy większych imprezach będziecie musieli dłużej poczekać na wasz ulubiony napój.

Ocena Kontrolującego: 5/5

+ Ogromna ilość dobrze zagospodarowanego miejsca
+ Ogromny parking
+ Bramki wykrywające metal w ramach bezpieczeństwa
+ Ogromny wybór alkoholi
+ Miły dla oka nowoczesny klimatyczny wystrój
+ Dobrej jakości alkohol
+ Dobrej jakości nagłośnienie lokalu

Edytowane przez Vesior

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Opinia przyznana przez jednego z kontrolerów SAOC, zweryfikowana kontrola.

Dzień 02/01/2023, godzina 22:00, Restauracja Marlowe Restaurant. (( @lon3star))

Tuż po nowym roku, postanowiłem iż udam się by odwiedzić kilka ciekawie prezentujących się lokali przez mieszkańców Los Santos, postanowiłem że skosztuje luksusu w tym roku dlatego też postanowiłem iż pierwszym miejscem w jakie się udam będzie Marlowe Restaurant.

Dojeżdżając na miejsce, zauważyłem niewielki parking blisko restauracji, tak też postanowiłem zaparkować w ów miejscu oraz udać się do środka restauracji. W środku lokal prezentował się bardzo nowocześnie i elegancko, sam wystrój lokalu był bardzo miły. W środku znajdywało się wiele miejsc siedzących, pięknie prezentująca się obsługa w dodatku spory wybór widoczny na pułkach, w dodatku z pięknym wyjściem na taras. Postanowiłem iż udam się do barku by coś zamówić, tak też spytałem jedną z osób za barkiem co polecają i miłym poleceniem było Calzone, w tym czasie spojrzałem na menu które było ogromne. W dodatku do Calzone, wybrałem białe musujące wino, a po zamówieniu obsługa odprowadziła mnie do stolika. Nie trzeba było zbyt długo czekać na zamówienie, tuż po krótkiej chwili do mojego stolika przyniesiono wino z  lampką do wina. Patrząc co chwile na kuchnie, widziałem jak osoby profesjonalnie podchodzą do przygotowywania jedzenia, które również było szybko wykonane. Po zdegustowaniu Calzone oraz białego wina, postanowiłem udać się do wyjścia będąc w środku duszy zadowolony.

Moja reakcja na restauracje? Wow, to było coś. Kulturalna i miła obsługa, w dodatku z doskonale wykonanym Calzone oraz winem w której można było wyczuć smak świeżych winogron to było coś przepięknego, a sam wystrój lokalu oraz klimat otaczający miejsce to niczym strzała amora tak potężna że nie chciało by się opuszczać ów miejsca.

Ocena Kontrolującego: 5*/5

+ Wyśmienita obsługa
+ *Doskonałe wino
+ *Doskonałe podejście do klienta
+ Unikalne wnętrze
+ Kulturalna oraz miła obsługa
+ Świetny klimat w otoczeniu

Mitsu lubi to

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

***Opinia przyznana przez jednego z kontrolerów SAOC, zweryfikowana kontrola.

Dzień 02/01/2023, godzina 22:40, Lokal gastronomiczny Rojo De Madera. (( @Xirmur))

Pokusiło mnie by tuż po odwiedzeniu Marlowe Restaurant, przejechać się do lokalu gastronomicznego który od dawna miałem sprawdzić, tak mowa tutaj o Rojo De Madera który zbiera mieszane opinie u mieszkańców Los Santos, udając się na miejsce zauważyłem kilka stojących pojazdów na małym parkingu co było lekkim zaskoczeniem, nie czekając ani chwili dłużej udałem się do lokalu.

W środku lokal posiadał dość średnią wielkość, no nic design był bardzo standardowy, a sam lokal posiadał wiele miejsc siedzących jak na swoją wielkość, rozglądając się dalej udałem się pod barek, za którym zauważyłem dość niewielki wybór alkoholów, przy barku zaś było dość sporo napoi jak i w lodówce, dość zaintrygował mnie ów wystrój więc też postanowiłem skusić się na to co poleci mi pracownik lokalu. Rozmowa była generalnie bardzo standardowa z samego początku do czasu aż nie usłyszałem pytania o pokazanie dowodu osobistego jak chciałem zakupić alkohol, co było nie małym zdziwieniem gdyż raczej widać po mnie że jestem osobą starszej daty, no nic, okazałem ów dokument i wybrałem jedna z polecanych przez lokal Whisky. Po odczekaniu dość sporego czasu, finalnie dostałem swoje zamówienie, pomimo faktu że whisky była delikatnie za słodka na mój gust to kurczak był bardzo dobry.

Podsumowując, nie mam zbyt wielkiego problemu do lokalu, lecz moim zdaniem osoba która mnie obsługiwała była widocznie przemęczona, moim zdaniem również etap czekania na zamówienie był zbyt długi, a zarówno mogli by nie pytać o dowód każdej napotkanej nowej osoby w lokalu gdy tylko chce zamówić alkohol bo to trochę utrapienie kiedy osoby po 30-stce są pytane o dowód w lokalu.

Ocena Kontrolującego: 4/5

+ Dobrej jakości Whisky
+ Dobrej jakości potrawy
+ Klasyczny Design
+ Dobrze zagospodarowane miejsce dla osób odwiedzających lokal.
+ Miła obsługa

Xirmur lubi to

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin