Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

022. GENERATION-A umarło śmiercią naturalną? Co mają do powiedzenia byli artyści?


MarceI

Rekomendowane odpowiedzi

yYiKeBj.png

Co ma do powiedzenia MOB PRINCE, CHASE "CHA$E" LOVE & Braylon "BABY RAY" Higgins na temat GENERATION-A?


cTLCnpK.png
(Od lewej: Aisha Huxley, MOB PRINCE, CHA$E, BABY RAY)

3dSIz97.pngW ostatnim czasie Aisha Huxley przeprowadza naprawdę masę jakościowych, ciekawych wywiadów - są to prywatne spotkania & livestream z INSTAGRAM. Kim byli goście influencerki? Czy to zbieg okoliczności, czy zaplanowana zagrywka? - MOB PRINCE, CHASE LOVE i BABY RAY to jedni z czołowych artystów, którzy mieli wiele do powiedzenia na temat byłej już wytwórni, GENERATION A.

#1 Micreated with MOB PRINCE: → ODNOŚNIK DO MATERIAŁU AISHY

- Oczekiwaliśmy czegoś więcej od wytwórni niżeli prawdę mówiąc, zabierania nam forsy za nic. Management całego przedsiębiorstwa po prostu nie podołał swoim zadaniom, nawet najprostszym jak wsparcie artystów. [..] Nawet nie zaoferowali mi przedłużenia kontraktu. Nie dostałem żadnej wiadomości z propozycją czy zapytaniem czy nadal chcę zasilać szeregi wytwórni.

 

Możemy jasno stwierdzić, że MOB PRINCE nie był zadowolony stanem rzeczy, ale według naszych atomówek - wcale tak źle nie było. Zostańcie z nami do końca, bo mamy rzetelny komentarz od przedstawicieli GENERATION-A.


PRYWATNY ZAPIS LIVESTREAM FROM INSTAGRAM WITH CHA$E [10.31.22]:ODNOŚNIK DO MATERIAŁU AISHY

- [..] Ostatnie dni pracy dla Tavaresa, hah. Cholernie dobrze to nazwałaś, serio. [..] Robiłem swoje, dostałem szansę - tworzyłem kawałki. Wydałem EP, która osiągnęła w moim mniemaniu niemały sukces. [..] Wszystko się zmieniło, bo GEN-A było nastawione na promocję tylko jednego gracza. [..] Nie ciężko zauważyć, że żadna wzmianka o moich nowościach nie pojawiła się na social mediach wytwórni. Po prostu poczułem, że idę w odstawkę.

Skomentował podczas livestream raper, CHASE LOVE który również nie zostawia suchej nitki. Opowiada o całej sytuacji jakby pracował dla Azjatyckiego magazynu, ciężko wyrabiając piętnaście godzin w ciągu doby. Czy rzeczywiście tak było? W późniejszej części rozmów wynika z tego, że GENERATION-A nie było nastawione na zysk, a jedynie więź. Według rapera - wszystko finansował sam, tylko pytanie - czy kiedykolwiek poprosił o pomoc lub zwrot gotówki? Nie nam to oceniać.


J22jNB9.pngDochodzi do punktu kulminacyjnego, czyli kolejne spotkanie face2face z Braylon "BABY RAY" Higgins, który wszedł w rozmowę podczas podcast'u z Aisha Haxley. Czego udało się dowiedzieć z drugiego odcinka?

#2 Micreated with BABY RAY: → ODNOŚNIK DO MATERIAŁU AISHY

- Wiesz, po przekazaniu mojej decyzji o tym, że chcę podpisać kontrakt ze 101 RECORDS zostałem nazwany pieskiem. [..] Memphis pisał, że chciał dla mnie dobrze, a teraz tak się odwdzięczam. [..] Ta wiadomość przeczyła sama sobie, bo gdyby nie chciał dobrze dla mnie jako muzyka, to zrozumiałby moją decyzję. [..] W GENERATION-A nie miałem do tego pola. Zawiodłem się, bo gość pokazał wtedy, że tak naprawdę nie chał dobrze dla mnie, a chciał dobrze zliczać procenty z moich ruchów!

- Po powrocie spotkałem Memphisa na imprezie w Clouds Night Club. Nawijał coś o kontrakcie. [..] Skończyłem pracę nad projektem, nad EP - kontrakt z GEN-A wygasł, a ja mam do wydania gotową świeżynkę. [..] Nie przekonały mnie ich formy wsparcia. [..] Nie żałuję tej decyzji.

- GENERATION-A to projekt, który skupiał się tylko na jednym gościu, a w dodatku tym, który pociągał tam za sznurki. [..] Mam to gdzieś, serio. Skupiam się na ruchach, które w końcu mogę robić.

Każdy z raperów miał naprawdę wiele do powiedzenia - komentarze są skierowane ofensywnie na Memphis "MEMPHIS6" Tavares, który był Chief Executive Officer of GENERATION-A. Wspomnijmy, że Chase "CHA$E" Love & Kulture "Carmella B" De Betances byli uznanymi (według wpisu LIFEINVADER) Chief Operating Officer's of GENERATION-A. Czy zatem CHA$E nie mógł wyciągnąć pieniędzy z sejfu, a Carmella B nie pomogła podopiecznym? Kto właściwie zawinił w upadku młodej wytwórni, która miała szansę wspiąć się na sam szczyt - a jak CEO Tavares komentuje, wytwórnia jest w stanie hibernacji.

 

 


XEHWZGy.png
(Od lewej: Memphis "MEMPHIS6" Tavares, CHA$E, MEMPHIS6, MOB PRINCE, BABY RAY, Lexie Tavares)

1. Komentujemy aktualnie sprawę i serię wywiadów na temat odejść z GENERATION-A kluczowych uczestników tj. BABY RAY, CHA$E czy MOB PRINCE. Zarzucają głównie brak przepływu gotówki, brak zainteresowania zarządu względem ich osoby, brak promocji. Jak to skomentujesz, Memphis?

MT: - Nie rozumiem tych zarzutów, bo warunki kontraktu były całkowicie normalne i identyczne są stosowane w innych wytwórniach. 10% szło do GEN A, resztę dostawali artyści. Nie wiem też o jakim braku zainteresowania mowa, przecież choćby Chase czy Kulture byli w zarządzie razem ze mną. Mieli taką samą możliwość jak ja by zmieniać to co się im nie podobało. Nie skorzystali z tej możliwości. A przy propozycji kontraktu dla Baby Ray padła propozycja sfinansowania jego promocji. Również z tego nie skorzystał. Nie wiem jak to komentować, wyciągnąłem rękę w ich stronę, a potem zostałem kopnięty w dupę. Tak to czuję.

2. Co się aktualnie dzieje z GENERATION-A? Czy ona kiedykolwiek wróci do funkcjonowania? Jak skomentujesz sprawę masowego bojkotu na Twój projekt i Twoją osobę?

MT: - Działanie GEN A zostało zawieszone i na tę chwilę nie chcę mówić o swoich dalszych planach. Bojkotem jak to nazywacie się nie przejmuję, cała ta sytuacja, mimo, że trudna, czegoś mnie nauczyła. Uważać do kogo wyciągasz rękę. Jestem na bieżąco ze wszystkim, odpoczywam sobie i nawet mnie cieszy, że moi "kumple" robią mi darmową promocję zawieszonej wytwórni.

3. Kulture De Betances - co ma do powiedzenia Team Management, który zajmował się celebrytką wewnątrz GENERATION-A? Jakie ma spojrzenie na całą sprawę po upływie czasu?

Team Management: - Uznaliśmy, że wygodniej będzie gdy wypowie się sama Carmella B.

KDB: - Memphis to mój wieloletni przyjaciel z branży, którego znam od samego początku - gdy jeszcze był producentem i zajmował się moim debiutanckim kawałkiem "GIMME MORE, VINEWOOD". Nie mogę się zgodzić z atakiem na jego osobę - miałam wolną rękę we wszystkim i nigdy nie usłyszałam skarg, zażaleń czy próśb. Byliśmy samowystarczalni, a gdy ktoś potrzebował pomocy.. A raczej ja - otrzymałam ją. Po wyjeździe Anthony Krok coś się skończyło - pewien etap. Ja tego nie neguję, ale nie zgodzę się, że był tylko promowany Memphis. Byliśmy rodziną, wydawało mi się, że każdy z nas to czuł. Po czasie myliłam się, ale to nie są moje zatargi. Każdy z nas miał taką samą umowę, na takich samych warunkach.


A WY CO O TYM SĄDZICIE?

Edytowane przez MarceI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Ayumi Amaya-Ferreira nie przeczytała w ogóle artykułu, zerknęła tylko na zdjęcie Memphis'a w garniturze SESSANTA NOVE. Zadzwoniła do niego by umówić się na wspólne granie na konsoli.** 🤝 @houstonfornication

Edytowane przez Ksunix
"bary — 02/08/2023 19:25
nie pinguj mnie tępa kurwo
czego nie rozumiecie"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** Chase Love przeczytał artykuł od góry do dołu, wracając myślami do starych czasów. Podtrzymuje on stanowiska, które dotyczyło zaniedbania i pójścia w odstawkę jego osoby. Zastanawia się, czy osobista chęć rozwoju i nowych wrażeń w świecie show-biznesu jest równoznaczna z kopnięciem w dupę M. Tavares. Rozmyśla również nad swoją pozycją w GEN-A, głowiąc się, kiedy tak właściwie podpisał papier, który ustanowił go pełnoprawnym COO wytwórni. Zamknął okienko z artykułem, obiecując sobie nie wypowiadać się więcej na temat swojego odejścia. **

Edytowane przez nvtan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Baby Ray, podobnie jak jego kuzyn, zostaje twardo przy swoim stanowisku i uważa, że tłumaczenie M.T to tylko PR-owe zagranie mające na celu wbić szpilkę w /mniejszych/ od niego byłych podopiecznych. Najbardziej rozbawił go tekst o kopnięciu w dupe, gdy kilka linijek wcześniej, z relacji Baby Ray wynika, że CEO GEN-A porównał go do psa, gdy ten chciał rozwoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin