Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[11.15.22] [vTube] BABYPRINCE | VLOG ZE STUDIA


wink

Rekomendowane odpowiedzi

TwwMXDK.png**Na kanale vTube Aishy bez żadnych zapowiedzi pojawił się kolejny materiał - jest to vlog, ze studia Stronzo Records w którym pracują raperzy Baby Ray, oraz MOB Prince. Film ma na celu promować nowy album artystów, pokazuje pracę zza kulis nad najnowszym krążkiem i singlami które na nim się znalazły, spostrzegawczy fani we vlogu mogli usłyszeć refren inny niż w wydanej wersji DIRECT MESSAGE. Raperzy również zapowiedzieli dokładną datę premiery krążka - album ukaże się światu 25 listopada**

**Na pierwszym ujęciu widać Prince pijącego sobie Henessy z kubka, raper stoi przy konsoli i coś tam przy niej majstruje**

Braylon Higgins : Yeah, cool.
** Braylon Higgins wyciągnął telefon z kieszeni i odpalił jakieś notatki; dostosował mikrofon do swojej wysokości i finalnie pokazał okejke w strone MOB Prince.**
** Princeton Whitney puscil mu beat w kabinie, buja glowa na krzesle do muzyki, spiewa pod nosem.**

**Dziewczyna zaczęła nagrywać przebitki z pracy Prince przy konsoli, oraz Baby Raya śpiewającego w kabinie**

**Braylon Higgins czeka aż intro MOB Prince dojdzie do końca, od razu po nim zaczyna nawijać energiczny i nieco szybszy refren, składający się z ośmiu wersów.**

**Aisha weszła do kabiny w której jest Braylon, aby złapać lepsze ujęcia, nagrywa go z kilku różnych kątów**

w7gDMX0.png**Muzyka ucichła**

Princeton Whitney: Stop, stop stop... Czarnuchu, co jest nie tak?  Rozluznij sie, to nie jest to.
Braylon Higgins : Pierdolona sesja… Whatever, daj mi to jeszcze raz.
** Braylon Higgins podciągnął nieco rękawy bluzy i przesunął tekst na telefonie znów na refren.**
Princeton Whitney: Wyobraz sobie, ze za dobre nawinięcie tego otrzymasz prywatne nagie zdjecia KDB, ziomus... Od nowa.
Braylon Higgins: Nie pomagasz.
**Princeton Whitney popił sobie Hennesy, puścił mu beat po kilku sekundach.**
**Braylon Higgins: po odsłuchaniu intro MOB Prince znowu wstrzelił sie w beat i zaczął nawijać 8-wersowy refren w dość szybkim tempie**
**Princeton Whitney czeka az skonczy nawijac, rozpalił backwood ze swoim ziołem w srodku.**
**Braylon Higgins skończył ostatni wers refrenu, odbił wzrok od telefonu na P.Whitney.**
Braylon Higgins: Jak?
Princeton Whitney mówi: Powiedzmy, ze cos z tego bedzie.. Nie poszlo najgorzej, chyba?
Braylon Higgins: Dobra, zwrotka..
**Princeton Whitney przewinął beat, puścił mu po paru sekundach instrumental.**
**Braylon Higgins nawijając swoją melodyczną zwrotkę, nie trafił kilka razy w beat, pokiwał głową na boki.**
**Princeton Whitney zlapal sie za glowe, wylaczyl beat.**
Princeton Whitney: Od... Nowa, ziomus - jeszcze raz... Nie wiem o czym mozesz pomyslec.
Braylon Higgins: Dam rade..
**Braylon Higgins wlepił wzrok w telefon, dokładnie czytając i powtarzając pod nosem swoje wersy.**
Braylon Higgins: Jeszcze raz, Prince..
**Princeton Whitney puścił mu od nowa beat..**
**Braylon Higgins wlepił wzrok w zwrotke na telefonie i /wyłączył/ się, skupiajac sie w pelni na nawijaniu zaczął śpiewanym wstępem zaraz po zwrotce MOB Prince, w połowie przechodząc do bardziej "szorstkiego" wokalu, po siedmiokrotnym powtórzeniu słowa "nie" wleciał refren nagrany chwile temu.**
**Aisha Huxley ponownie weszła do Braylona i zaczęła go nagrywać go z kilku różnych kątów, pokazując przy tym jego notatki.**
qLVqrwS.png

**Beat ponownie się zatrzymał**


Braylon Higgins: Daj mi to na słuchawki.
Princeton Whitney: Mamy, to ziomus, mamy to.
**Prince puścił świeżo nagrany wokal w studio, raperzy zaczęli bujać się do nagranej zwroty, dodając do tego jakieś komentarze.**
Braylon Higgins: Jest w porzo, mamy to..
Princeton Whitney: To jest to, haha, to będzie pieprzony diament.
Braylon Higgins: Ey, Aisha.
**Dziewczyna zrobiła zbliżenie na Braylona**
Aisha Huxley: Tak?
Braylon Higgins mówi: Kiedy ten vlog wleci do sieci?
Aisha Huxley: To od was zależy, bo mi w sumie z dwa-trzy dni zajmie nagranie tego. W sensie ogarnięcie do kupy.

**Princeton Whitney obrócił się do kamery, wrzucil gang sign W (Watts) na palce.**

2iLz3HK.png

Braylon Higgins mówi: Prince, wrzucisz na głośniki direct message? Niech poleci na vlogu.
Braylon Higgins: Jeśli ten vlog wleci za kilka dni... Ludzie, streamujcie DIRECT MESSAGE i czekajcie na premierę BABY PRINCE.
**Princeton Whitney wybrał utwór z listy, puścił go odpowiednio głośno na glosnikach w calym studio.**
**Wszyscy w studio zaczęli bujać się do lead singla z BABY PRINCE.**
Braylon Higgins: Uwielbiam ten refren, chyba najlepszy jaki nagrałem..
Aisha Huxley mówi: Jest zajebisty, to prawda.
Braylon Higgins: Prywatne wiadomości męczą mnie nocami… 
Braylon Higgins: Piszą biznesy, znajomi i psychopaci, psychopaci.
Braylon Higgins: I będą pisać ciągle, bo ciągle w siłę rosnę, rosnę.
Braylon Higgins: Pytają o wszystko, przecież to nieistotne.
**Braylon Higgins zaczął podśpiewywać utwór z nagłośnienia**
Braylon Higgins: Co następne do nagrania, Prince?
Princeton Whitney: Nie mam pojęcia, ziomus - Fucking Your Culture? HAHA.

OiXXuCb.pngBraylon Higgins mówi: Wskakuj do kabiny.
**Raperzy zamienili się miejscami, Braylon wkradł się przed obiektyw A.Huxley.**
Braylon Higgins mówi: 25 listopada, BABY PRINCE, streamujcie najlepszy album roku.
Princeton Whitney: Utwor z dedykacja dla Kulture De Betances..
**Princeton Whitney dopil cale Henessy, nawija swoja zwrotke do mikrofonu czytając tekst ze swojego iphone.**
Braylon Higgins: Dobra, dobra... Ty dałeś radę od razu..
Princeton Whitney: Czarnuchu, jestem największym czarnuchem w tym miescie, nie potrzebuje powtorek.
Braylon Higgins mów: Wybacz, książe. Gotowy na refren?
**Princeton Whitney dokończył backwood, wyrzucił gdzieś w kąt.**
Princeton Whitney: Yeah, ready..
**Braylon Higgins utworzył nową ścieżkę dźwiękową i włączył beat chwile przed refrenem, zaraz przełączył nagrywanie.**
**Weszła do środka kabiny, gdy Prince nagrywał swoją zwrotkę**
Princeton Whitney: I jak wyszło, ziomus...? Nie chce mi się tego powtarzać.
Braylon Higgins: Sam oceń.
**Braylon Higgins wrzucił na nagłośnienie przed chwilą nagrany refren, zaczął bujać nieco głowa do nagrania.**
Braylon Higgins: Jak dla mnie w porzo, co myślisz?
Princeton Whitney: To jest najwieksze gowno jakie zrobiłem w tym roku, to przebija Heaven Aint Free, powaznie..
Braylon Higgins: Najlepszy album roku nadchodzi, bratku.

Le6ntDf.png

**W późniejszej części filmu artyści skończyli nagrywać wszystkie utwory, w filmie widać przebitki po jedną dwie minuty z prac nad nowymi kawałkami raperów, w studio pojawia się CHA$E, który nagrał featuring do kawałka, który raperzy nagrywali na samym początku vloga. Dodatkowo na nagraniu można również zobaczyć dobrą synergię Prince i Baby Raya, jak po prostu przekomarzają się ze sobą w studio, spędzają zajebiście czas nagrywając nowy album, paląc zioło, oraz popijając alkohol. Aisha towarzyszy im przez większość prac nad nowym albumem i wszystko dokumentuje, aby ukazać to w nadchodzących vlogach.**

**Pod koniec odcinka widać dziewczynę z raperami zapowiadających następne odcinki z prac nad albumem Baby Prince, czy chociażby zwykłe ruchy raperów podczas przygotowywania nowego krążka dla fanów.**

Braylon Higgins: Następne vlogi już niedługo, ziomuś.
Princeton Whitney: Nie przegap i wpadaj na kanał Aishy.

**Tym akcentem odcinek się skończył**

Spoiler


Imie i nazwisko postaci: Aisha Huxley
Numer konta postaci: 5924677773

 

Edytowane przez wink
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin