Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/gbekarton] Gruby5191


Gruby5191

Rekomendowane odpowiedzi



Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/7711-gruby5191/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Sophia Rosenfield
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.)Blokada Postaci
Powód nałożenia kary: 
Skoki kaskaderskie w trakcie ucieczki przed PD, wyjście z gry.
Członek ekipy nakładający karę:gbekarton
Wyjaśnienie sytuacji:Witam ponad miesiąc temu zrobiłem dość znaczną głupotę a mianowicie w trakcie ucieczki przed PD swoim pojazdem skoczyłem najpierw z małego mostu na chodnik to już było głupie ale przejdźmy dalej,sunąc po miescie w pewnym momencie zaczęły mi znikać tekstury po chwili ścieło mi totalnie gierke gdy zobaczyłem kolejny radiowóz a miałem chyba wgraną podmiankę wtedy po freezie powiedziałem nie no nie da się grać i zdenerowany wyszedłem z gry po miesiącu jednak postanawiam wrócić bo bądź co bądź gra się tu fajnie jest to jedyny serwer role play pisany także chciałbym tu właśnie dalej sobie pograć ale na tej postaci którą wymieniłem wyżej bo miałem na nią plan już zacząłem wtedy giereczke z paroma ludźmi no ale wyszło jak wyszło teraz chciałbym powrócić na tą postać i bawić się dalej z mojej strony chciałbym bardzo przeprosić administrację za głupią wtedy grę i danie drugiej szansy dla Sophie.

Pozdrawiam czekam na odpowiedź. 🙂
Ewentualne screeny/świadkowie:Brak

Edytowane przez Gruby5191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin