Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[27.11] Tori Ramirez [LIVE]


Krejzi

Rekomendowane odpowiedzi

1350750136_2022-11-26(1).thumb.jpg.1b38741088a0baae63de50745df3a4df.jpgTrzy dni po dziewiętnastych urodzinach nastolatki, na jej oficjalnym Instagramie pojawił się live. Pomimo ostatnich najazdów na nastolatkę, ta pokazała się z jak najlepszej strony, będąc w pełni szczęśliwa. Live odbył się w jednym z domków mieszczących się przy Vespucci Beach, większość czasu piosenkarka siedziała na samej górze domku, gdzie co jakiś czas przewijały się różne persony.

 

Najbardziej przyciągające uwagę momenty

 

W - Widz

T - Torcia

W - Co z tym WIELKIM projektem o którym tyle mówiłaś?

T - Oh, yeah.. Planowałam wydać kolejny album.. i tu jest dosyć śmieszna sprawa, bo miałam go puścić w połowie października? A mamy zaraz grudzień więc z tym się jeszcze wstrzymam i skompletuje go tak by przypadł każdemu do gustu.

W dalszej części kontynuowała rozmowę z widzami na temat owego albumu, który początkowo miał nosić nazwę ''Pinky World Tori'', jednakże z biegiem czasu nazwa miała zostać zmieniona. Opowiedziała ona min. również o tym że album miał się skupiać główniej wokół życia nastolatki jak i stanu San Andres. Dopowiedziała ona też że utwór ''San Andreas'' z Baby Rayem i Chasem Lovem to jeden z dziesięciu utworów które ukażą się na owym albumie. Na ten moment nie wiadomo kiedy dokładnie album pojawi się w sieci, natomiast pewne jest to że nie będzie to kwestia tygodnia czy nawet miesiąca.

W - Co z tą kolaboracją z Asami?

T - **mlasknęła ustami, chwile się zastanawiając nad odpowiedzią**  Raczej obie sobie już odpuściłyśmy dalsze działanie w tym temacie więc z naszej kolaboracji nic nie będzie, ale nie ma tego złego, obie poszłyśmy w swoim kierunku i żadna z nas nie żywi do siebie jakichś negatywnych uczuć więc jest cool.

 

W - Jak relacje z Rawlingsem? Będzie drama?

T - Szczerze mówiąc relacja z Blakiem jest na dobrym poziomie, czasami piszemy ze sobą na Li, ostatnio też pisaliśmy i w sumie mogłabym powiedzieć że obecna relacja jest bardziej normalna i miła niż ta sprzed miesiąca, więc NIE. Nie będzie żadnej dramy, skarbie.

W - Coś na ten moment planujesz?

T - W sumie mam obecnie sporo rzeczy do zrealizowania, podjęłam się kilku ciekawych rozmów, których owoce mam nadzieje że niedługo urosną, ale po za tym postanowiłam nie zamykać się jedynie na to co robiłam dotychczas, czyli muzykę.. postanowiłam że nieco rozruszam się sama i zrobię coś dla siebie jak i was fajnego, ale o tym za chwilę bo mam coś jeszcze.. skoro już tak sobie tutaj fajnie siedzimy to pomyślałam o tym by zaśpiewać coś.. nie koniecznie swojego.

Przez następne chwile nastolatka prowadziła konwersacje z widzami na temat co mogłaby zaśpiewać, finalnie postanowiła zaśpiewać ona dwa utwory w których osobiście się zakochała. Pierwszym utworem był utwór BABYDOLL, który został stworzony przez Ari Abdul, przed zaśpiewaniem samego utworu, piosenkarka odpowiednio zwilżyła swoje gardło wodą kokosową a następnie puściła audio utworu, który zaraz po chwili zaczęła śpiewać. Całość brzmiała dosyć przyjemnie dla ucha, a nastolatka nie kryła uciechy tego że zaśpiewała owy utwór. Drugim utworem zaś był utwór autorstwa Beach Weather, który nosi nazwę Sex, Drugs, Etc. Utwór mógł nieść za sobą większą ciekawość, ze względu na tekst, który ma dosadnie ciekawy przekaz. Podczas śpiewania tego utworu nastolatka wycisnęła z siebie wszystko, przy tym tańcząc czy poruszając się jakby miała za chwile wydać z siebie ostatnie brzemię. Po zaśpiewaniu obu utworów nastolatka odetchnęła, a na jej twarzy pojawił się dosadnie szeroki i szczery uśmiech. 

T - Dawno się tak dobrze nie bawiłam, boże.. kocham was, kocham to życie **rzuciła swój wzrok na niebo, posyłając swoim rodzicom uśmiech, zaraz to wróciła wzrokiem do kamery i nawilżyła swoje usta wodą kokosową**

W tamtym momencie ciszej na streamie zaczęły lecieć utwory różnorakich artystów, zaczynając od Arctic Monkeys, kończąc na Matthewie Widerze i jego bardzo znanym utworze ''Brake my Stride''

T - Dobra, skoro już się chyba wszyscy rozluźniliśmy to chciałabym zapowiedzieć to że pracuje nad nowym utworem który prawdopodobnie za jakiś czas usłyszycie, będzie on prosto stworzony z serca i mam nadzieję że to będzie nieco taki nowy początek mnie, ale to nie wszystko.. jak mówiłam, postanowiłam otworzyć się też na coś innego i jako że lubię grać w gry to chciałabym postreamować jakieś gierki, mam już nawet w głowie to jakie to mają być gry, ale na najbliższy czas mam fajną grę fabularną, wszystko właściwie będzie na moim kanale V-Tube. Jasne jest też to że przy muzyce zostaje, ale czuje osobistą potrzebę otworzenia się również na coś innego i chyba takie coś nawiązałoby nie tylko ciekawą relację między nami wszystkimi, ale też sprawiłoby pewnie dużo przyjemności.

Przez kolejne chwile Borcia czytała czat i konwersowała z widzami na tematy gier. Pośród całej rozmowy od nastolatki wręcz można było odczuwać to że piosenkarka tętni mocno życiem i cieszy się z tego że będzie robiła to co sprawia jej przyjemność, tj. granie w gry i tworzenie muzyki. Po za rozmówkami z widzami, nagrała ona na live z drugiego telefonu tik toka  do utworu Chipz - 1001 Arabian Nights. Finalnie nastolatka po dłuższej rozmowie pożegnała się z swoimi widzami, dodając że kocha swoich Torinators, oraz to że dziękuje wszystkim za to że są. 

Cały stream trwał ponad 2godziny, cały live odbył się z uśmiechem na twarzy oraz widocznym szczęściem nastolatki. Na live w szczytowym momencie (śpiewanie piosenek) zebrało się 68k osób. Po tym wszystkim na stories nastolatki pojawił się standardowy już czarny ekran z dopiskiem - ''u are awesome 😍''.

 

 

 

 

Edytowane przez Krejzi

Dua Lipa Break My Heart GIF - Dua Lipa Break My Heart Future Nostalgia -  Discover & Share GIFs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Heather zastanawia się czy Tori doznała jakiegoś porażenia, ponieważ wydaje jej się, że dziewczyna jest zepsuta i wszystkie jej uśmiechy są wyćwiczone przed lustrem, zaś nie widzi w dziewczynie ani jednej prawdziwej emocji. Nie słysząc żadnej odpowiedzi na swoje pytania z innego konta odnośnie napięcia z Ronnie czy Heather oraz innymi osobami w branży, zażenowana wyłączyła stream rzucając do samej siebie, że zmarnowała na /idiotkę/ dwie godziny.**

thaZu, Piklo, naughty i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin