Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[SM] #005 miscreated. by Aisha | Mae Nidrooke o modeligu, dbaniu o sylwetkę, oraz rutynie treningowej, oraz Art of Beauty.


wink

Rekomendowane odpowiedzi

WpI0iNF.png**W poniedziałek 28 listopada w okolicach godziny 21 na streamingach ukazał się nowy odcinek miscreated. by Aisha w którym gościem tym razem jest modelka Mae Nidrooke. Modelna wypowiedziała się między innymi o modelingu, rutynie treningowej, muzyce, środowisku LGBT, oraz Art of Beauty. Dziewczyna pod sam koniec odcinka zapowiedziała również odcinek "specjalny" informując, że więcej szczegółów poda później.**

Skrót odcinka: Modelka opisała swoją pracę - uważa, że jest ciężka, oraz wymagająca. Sesje potrafią trwać bardzo długo, a niektóre pozycje nawet jeśli są ciężkie są powtarzane przez długi czas co przekłada się na zmęczenie. Dodatkowo praca modelki wpływa na psychikę, bo zdaniem kobiety modelki są wystawione na wszelki hejt. Dodatkowo praca modelki to spory wkład własny - praca nad ciałem, wyglądem. Zapytana o to czy agencje modelingowe są wymagające częściowo się z tym zgodziła - oczekuje się od nowych dziewczyn dobrego wyglądu, ale niekoniecznie wymagana jest perfekcja, a wszystko idzie wyszkolić. Potem dziewczyna opowiedziała o swojej rutynie treningowej - korzysta z usług trenerki personalnej, która ustala jej plan treningowy, tak samo jak dietę - dodała, że jest wegetarianką. Mae została również zapytana o grę na gitarze, oraz jej piosence, która już dawno temu ujrzała światło dzienne.  Odpowiedziała, że gra na gitarze to jest jest hobby i nigdy z nic więcej w związku z tym nie planowała. Piosenka została wydana pod wpływem próśb fanów na DM modelki. Dziewczyna poza tym bardzo dużo zawdzięcza fanom, zrobienie czegoś takiego i spełnianie próśb fanów to jest jej forma podziękowania jej za wsparcie i to co dla niej zrobili. Zapytana o jej relację z Velą, bo w czasie nagrywania epizodu były “razem” powiedziała, że przeszły na przyjacielskie relacje i nie są już parą. Dodatkowo wyraziła swoją opinię na temat zasłaniania się środowiskiem LGBT - nie uważa tego za coś dobrego, jak zresztą każdy. Takie środowiska nie powinny być wplątywane w sprawy, które ich nie dotyczą. Na sam koniec wywiadu dziewczyna zostala zapytana o Art of Beauty, jej stanowisko w agencji, które zdobyła bardzo szybko, oraz jak dużo dla niej to znaczy. - Jest to dla niej wyróżnienie, oraz spory kamień milowy do rozwijania kariery. Odniosła się też co do szybkiego awansu - pochwaliła Lexie Tavares, oraz wydaje jej się, że jej potencjał został zauważony na szkoleniach, czy sesjach - dlatego tak szybko objęła stanowisko dyrektor kreatywnej.

miscreated.png

Spoiler

AH: Hejka! To kolejny odcinek miscreated. W dzisiejszym odcinku moim gościem jest modelka Mae Nidrooke.

MN: Hejcia wszystkim i chciałam na samym podziękować Tobie Aisha zaproszenie tutaj do twojego odcinka.

AH: Nie ma problemu, mnie nadal cieszy to jak ciepło odbierany jest podcast i że chcecie w nim występować, serio. A teraz powiedz jak tam u ciebie, wszystko okej?

MN:  Wszystko u mnie jak najbardziej okej, kochana.. Nie mam na co narzekać.. Aktualnie zderzam się ze swoją rutyną trochę grania na gitarze, trochę ćwiczenia.. A międzyczasie wypady ze znajomymi do klubów, barów i tak dalej..

AH: Rozumiem, przejdźmy do pytań, gotowa?

MN: Jasne, że tak.. Już nie mogę się doczekać, co dla mnie Aisha; przygotowałaś.

AH: Zaczniemy od tego czym się zajmujesz. Jak Twoim zdaniem wygląda praca modelki? Uważasz to za coś ciężkiego?

MN: Hmm.. Uważam, że praca modelki jest to ciężka praca.. A jest ona dosyć wymagająca, bo sesje w których się występuje w różnych pozycjach mogą trwać kilkadziesiąt minut, aby uzykać w najlepszej jakości wygląd występującej modelki, co idzie za tym zmęczenie.. Ale również osoby w branży modelingowej mogą ucierpieć psychicznie przez krytyki dotyczące ich pracy, wyglądy i tak dalej; taka praca jest narażona na wiele opinii z których może być zadowolone czy też wręcz przeciwnie, Aisha.

AH: Rozumiem, na pewno też poza tym wszystkim też modeling wymaga ogromnego wkładu z Twojej strony. Wiesz, praca nad sobą, nad ciałem i wyglądem, prawda?

MN: Jasne, że tak.. Nic nie działa w jedną stronę, tylko obie.. My jako osoby w modelingu musimy dać coś ze swojej strony. Jak na przykład praca nad ciałem czy też ograniczenie się w różnych to w rzeczach na poprawę wyglądu; więc tak.

AH: Też kiedyś słyszałam, że te wszystkie agencje modelingowe są bardzo wymagające, zwłaszcza te, które szukają nowych modelek - wymagają od modelek ogromnej perfekcji i idealnego wyglądu. Też często wymuszają zmiany - zgodzisz się z tym?

MN: Agencje modelingowe wymagające..? Po części się zgodze, że są wymagające.. Fakt; agencje oczekują od nowych dziewczyn wyglądu, który będzie określany za elegancki czy też schludny w oczach innych. A jeżeli chodzi o perfekcje wśród nowych dziewczyn.. Nie oczekuje się tego od nowych dziewczyn, nie oszukujmy się - nowa dziewczyna wchodząca w ten świat nie będzie od razu wyśmienita na sesjach czy pokazie modowym, do tego potrzeba szkoleń i własnych nauk w tym zakresie.

AH: Rozumiem, jakiś czas temu natknęłam się na taki artykuł i stwierdziłam, że spytam osoby, która w tym siedzi, bo jednak wiadomo - Ty wiesz lepiej

AH: To teraz powiedz mi - bo często postujesz fotki czy to na story, czy na profil, że trenujesz - jak wygląda Twoja codzienna treningowa rutyna, żeby utrzymać sylwetkę?

MN:  Też wole się pytać i dowiadywać od osób, które w czymś siedzą o czym bym chciała wiedzieć niżeli czytać wszystko z artykułów; rozumiem to.. Moja rutyna..? Huh.. od niedawna korzystałam z usług trenerki personalnej i razem z nią urządziłyśmy plan treningowy.. A jego rutyna prezentuje się tak, że z poranka yoga z  dwadzieścia minut..? Brzuszki piętnaście po trzy serie,  bieg.. A co każdy piątek test, który zadecyduje o tym czy jestem gotowa na większe możliwości w treningu czy wypadałoby  zostać w kolejnym tygodniu na tym samym i doszlifować swoją kondycje i umiejętności na następny test, o.

AH: Rozumiem, a przestrzegasz jakiejś specjalnej diety, czy raczej jesz to co chces, czy uważasz za odpowiednie dla siebie?

MN: Ostatnim czasie jadłam w sumie wszystko, co było związane z zdrowym odżywianiem.. Jestem wegetarianką; a od jakiegoś czasu całą diete rozpisała moja trenerka personalna i staram się trzymać tego, co zostało mi tam dokładnie rozpisane.

AH: Rozumiem, przejdźmy dalej - powiedz nam jak ocenisz lokalny rynek modelingowy, jest w czym przebierać, czy raczej pustka?

MN: Wiesz, co.. Aisha..? Nie skupiam się w sumie na osobach z lokalnego rynku modelingowego.. Całą uwagę w tej kwestii skupiam na sobie, aby dążyć do perfekcji..

AH: Rozumiem, najlepiej nie zwracać uwagi na konkurencje i po prostu gnać przed siebie, dobre podejście. Ale ostatnio u ciebie dość cicho, jeśli chodzi o pracę modelki, masz w planach jakieś nadchodzące sesje zdjęciowe, możesz nam coś zdradzić?

MN: Staram się w takich kwestiach myśleć o sobie i nie zasprzątać głową innymi osobami. Dla każdego z rynku oczywiście życze jak najlepiej! Mhm.. Aktualne teraz jestem skupiona jestem na sylwetce, aby wyglądać jak najkorzystniej na niedalekich sesjach..  Jednak jest coś w planach cały czas, ale za niedługo z pewnością się coś pojawi z moim udziałem.

AH: Rozumiem, już myślałam, że przerwa się przedłuży - dobrze wiedzieć, że szykujesz coś nowego. Ale podczas przerwy nie obijałaś się. Ostatnio zaczęłaś wrzucać zdjęcia z gitarą, potem piosenkę z Valerie - twoim zdaniem wyszło dobrze, planujesz coś więcej

MN: Mhm.. Granie na gitarze to głównie jest moje hobby i nigdy się nie zastanawiałam nad tym czy bym chciała planować z tym coś więcej, kochana.. Piosenka z Valeria wyszła w sumie z takiego powodu, że na DM dostałam wiadomości od fanów żeby chcieli coś takiego zobaczyć po leaku z mojej gierki z Velą na domówce dla zabawy, to pomyślałam why not, spróbuje coś z Velą. Jak na ten czas to gram na gitarze tylko wyłącznie dla siebie hobbistycznie.

AH: Fajnie w sumie czasem spełnić oczekiwania fanów - na pewno jest to fajne uczucie.. tak przynajmniej mi się wydaje. Czyli muzyka to tak właściwie forma ekspresji siebie i wyluzowania się, tak? 

MN: Nie oszukujmy gdyby nie fani, to byśmy nie były popularne w niczym. Nie mam z tym najmniejszego problemu, aby spełnić pewne oczekiwania fanom, którym zawsze będe dziękowała. W sumie to muzyka dla mnie to jest właśnie taka forma ekspresji i wyluzowania się, yeah.. Po ciężkim dniu mam taką ochotę wychillować się w ciszy i coś sobie zagrać na gitarze akustycznej, aby umilić sobie resztę dnia nią.

AH: Rozumiem, każdy dużo zawdzięcza fanom. Wcześniej wspominaliśmy o Veli, powiedz mi akiś już czas temu wrzuciłaś fotkę na swój profil na lifeinvaderze wraz ze Valerie, kilkukrotnie też pokazywałyście się razem na wydarzeniach. Wiem, że w obecnych czasach ciężko utrzymać coś w sekrecie, lub dla siebie to kompletnie nie dziwi mnie to, że ogłosiłyście to publicznie. Tylko czy teraz będziecie starały się resztę zostawić dla siebie, czy raczej zrobić z tego kompletnie publiczny związek.

MN:  Huh.. Ja i Vela przeszłyśmy na przyjacielske relacje przez parę kwestii z tym wszystkim; dalej będziemy się pewnie spotykały na wydarzeniach albo po prostu tak dla siebie.

AH: Uh.. rozumiem - wyglądało to na związek, ale jednak nie wyszło. Czasem tak się dzieje w sumie i nie da się tego uniknąć. Przejdźmy do innego tematu - jesteś osobą, która w pewnym sensie jest częścią środowiska LGBT, co sądzisz o osobach, które się nim zasłaniają?

MN: Tak już to związkach bywa..  Jak dla mnie zasłanianie się środowiskiem LGBT jest złym ruchem. Nie rozumiem tego, czemu grupa na przykład właśnie LGBT jest w coś wplątywania gdzieś, gdzie nie ma takiej potrzeby, takie jest moje zdanie.

AH: No na pewno to jest złe, bo jednak nie wszystko jest odbierane pozytywnie i to w pewnym sensie też im szkodzi.

AH: Teraz na koniec najważniejsze pytanie, bo jak wiemy zostałaś jakiś czas temu dyrektor kreatywną agencji modelingowej Art of Beauty - jak się czujesz z posiadaniem tak ważnego stanowiska, jest do dla ciebie jakiś kamień milowy?

MN: Tak jak powiedziałam, nie ma sensu wplątywać daną grupę osób; gdzie nie są oni potrzebni do wplątywania. Nie ma to sensu żadnego.. Czuje się świetnie z posiadania takiego stanowiska w pewnym stopniu uważam to za wyróżnienie wśród innych dziewczyn za co byłam mile zaskoczona, yeah uważam to za kamień milowy do dalszej kariery z modelingiem i współpracy z agencją, Aisha.

AH: A wytłumacz, jak to się stało, że tak nagle, miesiąc po zostaniu modelką w Art of Beauty od razu zostałaś dyrektor kreatywną? Lexie zobaczyła w tobie ogromny potencjał, podoba jej się twoja wizja, czy jak? Wiesz, wygląda to dosyć dziwnie

MN: Z Lexie się troszkę wcześniej poznałam przed jej założeniem agencji.. Świetna i miła dziewczyna.. Wydaje mi się, Aisha że Lexie mogła we mnie zobaczyć potencjał na szkoleniach jakie odbywałyśmy czy też na sesjach i wydaje mi się, że to mogło właśnie przyczynić do tego, że zostałam dyrektorką kreatywną Art of Beauty, z tego miejsca chciałabym ją pozdrowić i dziękuje.

AH: Wiesz, no to normalne, że jeśli dawałaś od siebie dużo i twój wkład był wartościowy to o tym pomyślała.

AH: Dobra, chyba omówiliśmy wszystkie kwestie jakie chciałam poruszyć. Więc to by było na tyle w tym odcinku, dzięki Mae za wizytę w studio, mam nadzieję, że jeszcze się w nim spotkamy.

MN:  Dzięki Aisha za zaproszenie i mam nadzieje również, że nie raz jeszcze będe tutaj zaproszona. Dzięki raz jeszcze.

AH: Dziękuję za uwagę i odsłuchanie piątego odcinka miscreated. by Aisha, słyszymy się niebawem w odcinku specjalnym - dowiecie się na dniach, do następnego, paa!

unknown.png

Edytowane przez wink
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin