Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Fuszerka u Capaniero - Showroom


Capaniero

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Fallen napisał:


To, że dwa lata temu kopiowałem Sevena nie oznacza że było to dobre, i miałem z nim podobną spinę jak teraz z Capaniero, ja do wniosków doszedłem i wiem że źle robiłem i nie powinienem. Nie każdy do takich wniosków dojść potrafi.

Nadszedł czas, kiedy sam rozumiem dlaczego Seven był tak zły o te interiory, w końcu ktoś kradł jego (i teraz moją) własność intelektualną.

Kiedyś capaneiro zrozumie to co ty (choć nie twierdzę ani troche że cie kopiuje).

I kiedyś będą kopiowali od capaneiro i koło się toczy.

To że ty kopiowałeś kogoś innego i zrozumiałeś swój błąd to nie jest usprawiedliwienie... Robiłeś to i to się liczy.

Pozwól pracować ludzia i skończ z tym twoim masterstwem i elitarnością architektoniczna chlopie bo cringe mnie łapie ja widzę gdzieś na forach/dc jaki to ty nie jesteś przez chuj. Trochę skromności bo jest dużo osób co budują na twoim poziomie 😉

Capaniero i mstrk lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kukoniasty napisał:

Wtrącę się do tej prześmiesznej dyskusji.. Dobrze wiemy, że Capaniero był ogromną kopiarką już na SA:MP. Pamiętam gdy siedział u mnie w interiorach i podpytywał patentów.. Przeszedłeś na Vibe i kalkujesz najlepszych, dobra insipiracja jest dobra do momentu gdy poczujesz tego smak i zrobisz coś po swojemu, a widząc np. Kuchnie 1;1 to aż chcę się wstać i jebnąc baranka w ścianę. Przyznaj się po prostu, że nie masz własnego stylu i nie potrafisz stworzyć nic oryginalnego.

 

Przecież dyskutuje tutaj ze mną gang kserokopiarek i Lufa który chciał nam zlecać ale nie było go stać, więc najdroższą klasę budował sam gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Fallen napisał:

Przecież dyskutuje tutaj ze mną gang kserokopiarek i Lufa który chciał nam zlecać ale nie było go stać, więc najdroższą klasę budował sam gorzej.

No i tu już piszesz brednie.

Zacząłem budowac interior luxury 3tyg przed zleceniem wam niższych klass, miałem szkielet i 8 chętnych na niego już (jest tylko 6 sztuk)

Kasy w tamtym momencie miałem 7mln więc nie pisz głupot proszę cię.

Chciałem dokończyć coś na co poświęciłem 3tyg i zleciłem wam 3 inne apartamenty przez brak czasu na budowę i chęci 😉

 

Nie jesteś jedynym bogaczem na serwerze, istnieją tez ludzie co mają pieniądze 

 

A co do tego gorzej to twoja opinia, są ludzie którym się podoba pępku swiata i było łącznie 17 kupców na luxury gdzie wasze high sprzedawało się 1.5msc

Edytowane przez lufaaatiVi
Capaniero i mstrk lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kukoniasty napisał:

Wtrącę się do tej prześmiesznej dyskusji.. Dobrze wiemy, że Capaniero był ogromną kopiarką już na SA:MP. Pamiętam gdy siedział u mnie w interiorach i podpytywał patentów.. Przeszedłeś na Vibe i kalkujesz najlepszych, dobra insipiracja jest dobra do momentu gdy poczujesz tego smak i zrobisz coś po swojemu, a widząc np. Kuchnie 1;1 to aż chcę się wstać i jebnąc baranka w ścianę. Przyznaj się po prostu, że nie masz własnego stylu i nie potrafisz stworzyć nic oryginalnego.

 

Widzę ze Fallen nowych "kolegów" którzy nawet tu nie grają woła do pomocy. 
1. Sam często podawałeś mi swoje patenty.
2. Trochę żałosne że stajesz po stronie osoby która cisnęła cie przez naprawdę długi czas.
3. Nikogo nigdy akurat nie skopiowałem na sampie i mój styl się tam akurat bardzo wyróżniał. (nie mówie ze był wspaniały i najlepszy ale sie wyrózniał)
4. Nie wiesz jak działa budowanie na GTA V, tu masz gotową kuchnie na jeden obiekt jedyną na serwerze i o nią chodzi xd

Edytowane przez Capaniero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Fallen napisał:

Przecież dyskutuje tutaj ze mną gang kserokopiarek i Lufa który chciał nam zlecać ale nie było go stać, więc najdroższą klasę budował sam gorzej.

Gang kserokopiarek, a przypadkiem nie cisnęliście Kukona za to samo robiąc takie same porównania jak Capaniero? Przypadkiem on z Was też beki nie cisnął? Super, że się już dogadujecie (pewnie dlatego bo budujecie na innych platformach), ale skończ już swoje głupie gadanie. Teraz się ziomkujesz z gościem który regularnie siedział w Twoim showroomie i leciał 1:1, a przywalasz się do Capaniero bo obudował gotowy obiekt kuchni. 

Capaniero i Warszawiak lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Fallen napisał:

Przecież dyskutuje tutaj ze mną gang kserokopiarek i Lufa który chciał nam zlecać ale nie było go stać, więc najdroższą klasę budował sam gorzej.

Wracając do pieniędzy to od 3msc twoj wspólnik wisi  mi 20k za zegarek xd

Capaniero i mstrk lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Fallen napisał:

Wybacz, przy moich obrotach marginalne 20k musiało mi gdzieś umknąć. Podaj swój numer konta i Ci przeleję.

Marginalne 20k a wtedy wycyckałeś się do 0.

Wyślij na /datek 😉

 

I odpowiedź na te brednie co piszesz ze zleciłem wam bo nie miałem kasy...

Edytowane przez lufaaatiVi
Capaniero lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Capaniero napisał:

Widzę ze Fallen nowych "kolegów" którzy nawet tu nie grają woła do pomocy. 
1. Sam często podawałeś mi swoje patenty.
2. Trochę żałosne że stajesz po stronie osoby która cisnęła cie przez naprawdę długi czas.
3. Nikogo nigdy akurat nie skopiowałem na sampie i mój styl się tam akurat bardzo wyróżniał. (nie mówie ze był wspaniały i najlepszy ale sie wyrózniał)
4. Nie wiesz jak działa budowanie na GTA V, tu masz gotową kuchnie na jeden obiekt jedyną na serwerze i o nią chodzi xd

Jeśli mowa o mnie to nikt mnie tu nie wołał, sam byłem tutaj często szkalowany za jakieś kopiowanie, wpadłem sobie poogladac kolejne pokolenia kłócące się z Fallenem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LosiekKruk napisał:

Jeśli mowa o mnie to nikt mnie tu nie wołał, sam byłem tutaj często szkalowany za jakieś kopiowanie, wpadłem sobie poogladac kolejne pokolenia kłócące się z Fallenem

 

Nie mówiłem o tobie, ty się nie wypowiedziałeś o rzeczach o których nie masz pojęcia. W dodatku stronniczo i fałszywie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Capaniero napisał:

Nie mówiłem o tobie, ty się nie wypowiedziałeś o rzeczach o których nie masz pojęcia. W dodatku stronniczo i fałszywie. 

Coo xD? Napisalem tylko 3 posty, jeden że flashbacki z wietnamu, drugi że Fallen nie kopiował z neta (przynajmniej za czasów kiedy budował intki na sampie, ale chyba sie to nie zmieniło ), I trzeci wyżej, po niczyjej stronie nie stoje, czytam sobie tylko

 

Fakt, zle przeczytalem, Pardon

Edytowane przez LosiekKruk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeez.. Jest 2023 rok a Wy wciąż wykłócacie się o kawałek pixela który za kilka lat nie będzie miał dla was żadnej wartości, po co.. Aby udowadniać komuś własną rację? Otwórzcie okno, wyjrzyjcie na standardy, bo średnio to widzę. Co do samego Capaniero, jeżeli się kimś inspiruje to jest to raczej normalne i nie wiem o co się tutaj właściwie spinać, życzę powodzenia w dalszym rozwoju. Bawcie się dobrze i pamiętajcie że jest to tylko gra, a spiny na forum to wylęgnięcie się toksyczności wobec innej osoby, lol

Nie ma zasad w naszych blokach, blizny krzyczą bym biegł

Narkotyki gonią młodych, oni gonią je też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LosiekKruk napisał:

Coo xD? Napisalem tylko 3 posty, jeden że flashbacki z wietnamu, drugi że Fallen nie kopiował z neta (przynajmniej za czasów kiedy budował intki na sampie, ale chyba sie to nie zmieniło ), I trzeci wyżej, po niczyjej stronie nie stoje, czytam sobie tylko

NIE mówiłem o tobie, tylko o kukonie - Coś źle przeczytałeś, nie spammy już xd

LosiekKruk lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Capaniero napisał:

Widzę ze Fallen nowych "kolegów" którzy nawet tu nie grają woła do pomocy. 
1. Sam często podawałeś mi swoje patenty.
2. Trochę żałosne że stajesz po stronie osoby która cisnęła cie przez naprawdę długi czas.
3. Nikogo nigdy akurat nie skopiowałem na sampie i mój styl się tam akurat bardzo wyróżniał. (nie mówie ze był wspaniały i najlepszy ale sie wyrózniał)
4. Nie wiesz jak działa budowanie na GTA V, tu masz gotową kuchnie na jeden obiekt jedyną na serwerze i o nią chodzi xd

Skoro dało się dogadać to się dogadaliśmy, fallen był przy budowie moich ostatnich prac na nowym serwisie i do niczego nie mógł się przyczepić, że jest kopią

 

31 minut temu, mistrik napisał:

Gang kserokopiarek, a przypadkiem nie cisnęliście Kukona za to samo robiąc takie same porównania jak Capaniero? Przypadkiem on z Was też beki nie cisnął? Super, że się już dogadujecie (pewnie dlatego bo budujecie na innych platformach), ale skończ już swoje głupie gadanie. Teraz się ziomkujesz z gościem który regularnie siedział w Twoim showroomie i leciał 1:1, a przywalasz się do Capaniero bo obudował gotowy obiekt kuchni. 

Nie siedziałem w shw Fallena to raz, a dwa pisałem do chłopaków jak zbudować dany custom obiekt. Faktem jest to, że kopiowałem ale dość szybko wyszedłem z tej opcji

Fallen lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin