Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Fuszerka u Capaniero - Showroom


Capaniero

Rekomendowane odpowiedzi

Zajeć całkiem sporo przygotowywując się na studia architektoniczne.. Gdybym nie miał innych zajeć nie pisał bym tego o tej porze i jeszcze po takim czasie. Wchodze raz na jakiś czas na forum i widze wszystko robione na jedno kopyto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kukoniasty napisał:

Zajeć całkiem sporo przygotowywując się na studia architektoniczne.. Gdybym nie miał innych zajeć nie pisał bym tego o tej porze i jeszcze po takim czasie. Wchodze raz na jakiś czas na forum i widze wszystko robione na jedno kopyto

Ale stary my rozmawiamy o pixelach których kiedyś nie będzie. Nie mam nic do ciebie i nie obraź się ale przypominasz mi taką głupią sukę z mojej klasy co nie dawała odpisać zadania bo bała się o konkurencję w pracy.

 

Obyś nie skończył tak jak ona bo finalnie zapierdala na mopie w galerii;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Kukoniasty napisał:

Zajeć całkiem sporo przygotowywując się na studia architektoniczne.. Gdybym nie miał innych zajeć nie pisał bym tego o tej porze i jeszcze po takim czasie. Wchodze raz na jakiś czas na forum i widze wszystko robione na jedno kopyto

studia architektoniczne? z takim podejściem to na połowę przedmiotów nie możesz chodzić bo będziesz musiał inspirować się czymś co ktoś już wymyślił i przyjąć standardy które już powstały 

Katharina i mstrk lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to naprawde podziwiam niektore osoby ze wam sie chce napierdalac na forum o godzinie 23 w czwartek na temat tego ze ktos komus "ukradl" interior ktory nawet nie jest podobny do tego rzekomo podrobionego xD
a zeby nie bylo ze offtop czy cos to wez poeksperymentuj z innymi stylami bo serio to nie wyglada dobrze kiedy stawiacie bog wie ktory wiezowiec zrobiony w doslownie tym samym stylu z doslownie tymi samymi bledami, czyli m.in duzymi pustymi przestrzeniami. porozbijaj ten otwarty plan jakimis scianami, polkami czy czyms i nie rob bezsensownie ogromnych korytarzy czy innych wiatrolapow ktore sa zbedne i bedzie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, greygods napisał:

ja to naprawde podziwiam niektore osoby ze wam sie chce napierdalac na forum o godzinie 23 w czwartek na temat tego ze ktos komus "ukradl" interior ktory nawet nie jest podobny do tego rzekomo podrobionego xD
a zeby nie bylo ze offtop czy cos to wez poeksperymentuj z innymi stylami bo serio to nie wyglada dobrze kiedy stawiacie bog wie ktory wiezowiec zrobiony w doslownie tym samym stylu z doslownie tymi samymi bledami, czyli m.in duzymi pustymi przestrzeniami. porozbijaj ten otwarty plan jakimis scianami, polkami czy czyms i nie rob bezsensownie ogromnych korytarzy czy innych wiatrolapow ktore sa zbedne i bedzie lepiej

eksperymentuje i dalej będę eksperymentował, ale głównie z formą i materiałami - otwarta przestrzeń akurat po prostu mi się podoba i to nie błąd bo taki od początku był mój cel, ale no kwestia gustu przecież 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odbudowane lobby do Gentory Manor po backupie, nowe lobby jest na 920 obiektów.  Zmieniłem parę rzeczy i teraz jest nawet lepiej niz było, kształt całości nie jest az tak regularny i ogarnąłem lepszą lade bo ta stara jakoś przestała mi sie podobać.   

SSY

 

 

VcJjctt.png0zIxwlc.pngyMNC7WZ.pngnWNjtFd.pngglPemLM.pngp2NTRX0.pngtVY2tkC.png

FILM

 

 

 

 

 

Edytowane przez Capaniero
mstrk lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salon masażu "Estetica" na 600 obiektów który również bedzie znajdował się w budynku Gentory Manor przy lobby, wszystko zrobiłem tak żeby do siebie pasowało i tak aby przejścia pomiędzy interiorami były w miarę intuicyjne.

SSY

 

 

fK2DSNv.jpgXBWGtOH.jpgZ5LOeqp.jpg3EOItDh.jpgDdNGTLE.jpg2KWrAKX.jpgiAetgCS.jpgNZd0yor.jpg

FILM

 

Edytowane przez Capaniero
mstrk lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Capaniero napisał:

Salon masażu "Estetica" na 600 obiektów który również bedzie znajdował się w budynku Gentory Manor przy lobby, wszystko zrobiłem tak żeby do siebie pasowało i tak aby przejścia pomiędzy interiorami były w miarę intuicyjne.

SSY

  Ukryj zawartość

 

fK2DSNv.jpgXBWGtOH.jpgZ5LOeqp.jpg3EOItDh.jpgDdNGTLE.jpg2KWrAKX.jpgiAetgCS.jpgNZd0yor.jpg

FILM

  Pokaż ukrytą zawartość

 

Screeny z tego intka już mi oczy pomasowały. 

Capaniero lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Customowy garaż dla mieszkańców Gentory Manor na 1230 obiektów, oczywiście w stylu pasującym do reszty interiorów z tego obiektu. Zamysł na początku miałem trochę inny, ale musiałem pogodzić się z tym ze nie jest on możliwy do wykonania przy ilości obiektów umożliwiającej każdemu stabilną rozgrywkę. Finalnie myślę ze i tak wyszło fajnie, no i mam w tym interiorze stabilne 100 fps na kilkuletnim konkuterze. 

A, no i miałem do ssów wszystkie miejsca autkami zapełnić, ale po 6 kursie wte i wewte mi się odechciało 

SSY

 

 

g4qnyYW.jpg25aFjig.jpgGZWFwBj.jpgnKQvva4.jpgDLQt3FP.jpgymXkeLR.jpgPmuUXdT.jpgIqBAGC7.jpgODeud1a.jpg92kxja6.jpg

FILM

 

Edytowane przez Capaniero
Mafio i mstrk lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Msheireb Doha Modern", czyli pierwsza klasa apartamentu do Gentry Manor na 1650 obiektów. Inspirowałem się mocno Katarskimi wnętrzami, gdzie oni tam ze względów religijnych nie mają za bardzo okien, albo je szczelnie zasłaniają i jednocześnie próbowałem pogodzić to z realiami viberp - No wyszło nietypowo, ale sporo bajerów ma ten apartament więc dla osób które coś tam praktykują roleplay w mieszkaniu, a nie tylko respią i wychodzą myślę że fajna opcja.

A no i ukradłem obiekty pod saunę bo mi się nie chciało samemu szukać.  

SSY

 

 

Przedpok-j-Msheireb-Doha-class-Gentry-ManorKorytarz-przy-wej-ciu-Msheireb-Doha-class-Gentry-ManorSalon-perspektywa-1-2-Msheireb-Doha-class-Gentry-ManorSalon-perspektywa-2-Msheireb-Doha-class-Gentry-ManorKuchnia-z-barkiem-Msheireb-Doha-class-Gentry-ManorJadalnia-Msheireb-Doha-class-Gentry-ManorTaras-1-3-Msheireb-Doha-class-Gentry-ManorTaras-2-3-Msheireb-Doha-class-Gentry-ManorWidok-z-tarasu-3-Msheireb-Doha-class-Gentry-ManorPierwsza-sypialnia-z-garderob-Msheireb-Doha-class-Gentry-Manorazienka-pierwszej-sypialni-Msheireb-Doha-class-Gentry-ManorTaras-pierwszej-sypialni-Msheireb-Doha-class-Gentry-ManorToaleta-dla-go-ci-Msheireb-Doha-class-Gentry-ManorKorytarz-na-drugim-pi-trze-Msheireb-Doha-class-Gentry-ManorDruga-sypialnia-Msheireb-Doha-class-Gentry-Manorazienka-drugiej-sypialni-Msheireb-Doha-class-Gentry-ManorSauna-w-azience-drugiej-sypialni-Msheireb-Doha-class-Gentry-ManorMa-e-biuro-gabinet-Msheireb-Doha-class-Gentry-Manor

FILM

 

 

 

 

Edytowane przez Capaniero
mstrk lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin