Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Fuszerka u Capaniero - Showroom


Capaniero

Rekomendowane odpowiedzi

 Eklektyczny, nowoczesny interior restauracji dla "Rojo De Madera" na 1400 obiektów. Nietypowy ale na pewno unikatowy i mocno wyróżniający się. Znajduje się w nim spory hol z wiatrołapem, kuchnia z zapleczem, bar, sala główna, WC, biuro oraz taras. 

SSY

 

PZFOTS5.pnga7Lap8c.pngeG0mVnG.pngcRoseoq.png8zATPwJ.pnguhqYsR9.pngVa316Qq.pngHWNLZy3.pngXAgLiFH.pngp46ksaI.png

FILM

 

Edytowane przez Capaniero
AzozowskY lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA
1. Kończę z budowaniem za darmo, od teraz biorę około 150$ za postawiony obiekt, czyli dalej prawie jak za darmo ale chce żeby każdy mógł sobie "na mnie" pozwolić. Jeśli dalej będzie takie duże zainteresowanie to podniosę jeszcze trochę cenę. 
2. Mam już biznes IC, jeśli ktoś chce coś pograć to zapraszam do kontaktu w grze. ( 
https://forum.v-rp.pl/topic/18952-biznesarchitekt-space-art-interiors/ )
3. Błagam zanim napiszecie to przemyślcie co chcecie mieć zbudowane, bo potem mam sytuacje typu; Ktoś chce retro warsztat, a gdy już kończę pyta czemu nie dałem nigdzie tych fajnych białych ledów. Albo ktoś się nie określił co dokładnie chce, wiec robię tak jak lubię w stylu minimalistycznym, a on się mnie pyta czemu tak pusto xd 

Nie buduje za pieniadze OOC!

 

Edytowane przez Capaniero
AzozowskY lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toaleta dla gości, trzy łazienki, dwie sypialnie, ogród i playroom do willi. Konstrukcje robił @lufaaatiVi, ja tylko zaaranżowałem wymienione wcześniej pomieszczenia. Ogród robiliśmy pół na pół, on układ w tym altankę i basen, ja roślinność i meble. Moje jest tu około 750 obiektów. 

Na ssach widać tylko moją pracę, film pokazuje też elementy robione przez lufę.

SSY

 

 doXAvUO.pngRmweoiJ.pngrJVpQY6.pngUAUbddL.pngCGuItMK.pngsokeLv2.pngFx5TOuW.pngXvzFp19.pngan9i6S4.png  

FILM

 

Edytowane przez Capaniero
mstrk i AzozowskY lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezczelnie skopiowałem sobie interior Fallena, trochę jest tam mojej interpretacji ale no nie oszukujmy się jest to kopia. Zrobiłem to w sumie dla challengu bo chciałem wycisnąć jak najwięcej z małej ilości obiektów, a jego styl i rozwiązania nadają się do tego idealnie. Efekt jest taki ze mamy; wiatrołap, przedpokój, salon z ręcznie składanym kominkiem, kuchnie z jadalnią, taras z widokiem na morze, sypialnie i łazienkę, wszystko to w tak niskim budżecie. No i raczej zaczerpnę z tego lekcję bo moje dotychczasowe prace żarły strasznie dużo obiektów i pora to zmienić. Spróbuje w przyszłości zrobić jeszcze coś podobnego na 500, może nawet i 300 obiektów już bez ściągania całkowicie po swojemu.

A, to nie jest tak że skopiowałem czyjąś pracę i się zasłaniam wyzwaniem zyskując coś na tym, bo zrobiłem to całkowicie za darmo osobie która spełniała warunki i potrzebowała taniego mieszkania z widokiem. 
I uprzedzając pytania, nie nie skopiuje wam czyjegoś interioru za 150$ za obiekt, to jednorazowy eksperyment. 

SSY

 

 

V54GtqB.pngr8EHWWo.pngNLMrVV0.pngvvnPM8T.pnghF67MUI.pngH1EIKg3.pngi9B6fnY.pngn6hm5Ni.png

FILM

 

Edytowane przez Capaniero
Mafio, AzozowskY i mstrk lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowoczesny apartament na zaledwie 500 obiektów, tym razem już bardziej po mojemu. Sypialnia i łazienka to trochę patodeweloperka bo serio obiektów już brakowało, ale ogólnie to jestem całkiem zadowolony.

SSY

 

 

Q7mDPdl.pngZIOPa6g.pngIn91LxZ.pngKBj4MrD.pngZEHSJgz.pnga4eM6cq.png

FILM

 

 

 

 

Edytowane przez Capaniero
mstrk lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebudowa i lekka modernizacja recepcji do apartamentowca, około 600 obiektów tam ruszyłem. Pierwotną konstrukcje zrobił @lufaaatiVi, podobała mi się dlatego za dużo tam nie zmieniałem, głównie kolorystykę i materiały podmieniłem. 

SSY

 


PRZED
xQPLa0I.png
PO
VNlqt9E.png
PRZED
oJ7JW5K.png
PO
Vm7f8DW.png
PRZED
3hYULzW.png
PO
1jMmFXG.png
PRZED
t8J0YDF.png
PO
8FYp4Ts.png


 

FILM

 

 

 

 

Edytowane przez Capaniero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimatyczna hala z boiskiem do kosza na 1150 obiektów dla branży rozrywkowej. Dosyć nietypowe zlecenie, okazało się że nie ma gotowego boiska jako obiekt w grze więc musiałem poskładać te wszystkie koła i linie na boisku ręcznie z kwadratów i prostokątów, co może wydaje się proste ale wcale takie nie jest. 

SSY

 

 

rUAN7Nk.pngVTJeJdf.png47nEe2w.png8Xqqj95.pngpkbvutb.pngtWsEvWa.pngdXz6Evn.png

FILM

 

Edytowane przez Capaniero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny nowoczesny dosyć budżetowy apartament na zaledwie 500 obiektów, ten wyszedł przepotężnie jak na taką małą ilość obiektów.

Tu więcej info jakby ktoś chciał jeden kupić w miarę tanio, 24 takie są dostępne - https://discord.gg/FK42bnzr6w

SSY

 

 

NLdhvFB.pngQLeYWlY.pngvIanYYO.pngdcBWkJX.pngthFmog7.pngo8C9ErU.pngKsIewV6.png

FILM

 

 

 



 

 

 

Edytowane przez Capaniero
mstrk lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin