Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

CHIEF PIMP (Avon Brice)


Mejaru

Rekomendowane odpowiedzi

 


"Purse first, ass last" is the motto of pimpin', the very foundation on which pimpin' is built. What separates a pimp from a trick is that a pimp completely flips the game. A trick pays a ho for the pussy, but a ho doesn't get to fuck a pimp until she pays him.


Bez-nazwy-1.png.3ea8e82fed7c2e402abb00e89961eb3e.pngAvon Brice szerzej znany pod imieniem Chief Pimp to pochodzący z zasłużonego rodu alfonsów filantrop i wizjoner. Ojciec Avona — Little Bear był kobieciarzem, rekinem biznesu i jego pierwszym wzorem do naśladowania który swoimi działaniami pokazał mu jak manipulować ludźmi. Jego tata nie miał żadnego szacunku dla dziwek i żadna dziwka nie mogła mówić jego ojcowi, co ma robić. Traktował dziwki jak gówno, ale one nigdy się od niego nie oddalały, bił je po dupach, wysyłał do szpitala, a one i tak nigdy nie odchodziły. Lekcje wyciągnięte z domu pokazały, jaką władze może mieć mężczyzna nad innymi sprawiając by ci robili wszystko, co się do nich rzuci. Avon nie poszedł dokładnie w ślady ojca i stworzył własną ścieżkę, zamiast używać terroru i przemocy opracował własną formę perswazji, wojnę psychologiczną czy inaczej pimpologii.

Podążając za regułami których nauczył się od swojego ojca Chief Pimp przez swoje trzydziestoletnie życie zebrał wokół swojej osoby grono wpatrzonych w niego wanna-be pimps, hustlerów z lokalnych osiedli czy lokalnych dilerów, którzy widzą w nim autorytet, którego nigdy nie zaznali w swoim domu.

Kryzys wieku średniego dopadł Avona bardzo szybko i nagle, wychowany całe życie na kodesksie Pimpology mając za swój autorytet osóby takie jak Don King, Pimpin' Keny czy Bishop Don /Magic/ Juan w wieku trzydziestu pięciu lat nadal jest tylko lokalnie rozpoznawalnym sutenerem, co jest jego największym faux paus.

LAW 36


Be Internationally Known, Nationally Recognized, and Locally Accepted


 

Obecnie Chief Pimp to właściciel klubu nocnego Vanilla Unicorn który kondensuje swoje działania na rozpromowaniu swojego imienia wykorzystując do tego osoby takie jak KANE SALEH którego jest mentorem, czy rapera znanego w dystrykcie Davis MAS3 DA TOE TAGGER, poza tym ma pod sobą kilka mniejszych projektów które nie osiągnęły jeszcze takiego stopnia rozpoznawalności, by było warto o tym pisać.

Ambicje mojej postaci to zapisanie swojego imienia na kartach historii wszystkimi możliwymi sposobami jak zrobił to chociażby Don Kinga odpowiedzialny za walke Rumble in The Jungle, najsławniejszej walki Muhammad Ali'ego którą zorganizował bez dolara w kieszeni, zaraz po wyjściu z więzienia za morderstwo, czy Pimpin Keny który swoim dokumentem /Pimps up ho's down/ i książką /Pimpology 101/ rozprzestrzenił ideę Pimpingu na wysoką skale w stanach zjednoczonych, planuje zrobić z mojej postaci typowego /Man Behind/ który zza kulis będzie promować swój lifestyle i swoje Imię, co znaczy dla niej wszystko.

Moja postać nie wpasowuje się w żadne sztywne ramy, nie planuje swojej postaci od samego początku po sam koniec tylko idę z żywiołem, jednego miesiąca mogę stać za sukcesami gwiazd hip-hopu, drugiego miesiąca mogę całkowicie reinwentować swoje podejście by zdobyć jeszcze większą sławę i znaleźć swoje "ja".

 

Edytowane przez Mejaru

#PRZECZzOSZOŁOMAMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Wspomniany w jednym z pierwszych tracków MAS3, którego przygarnął pod swoją dłoń by rozwinąć skrzydła u młodego artysty z Ponds
  • Osoby takie jak COMBO, HOODSTAR, MAS3, CoKane, Atropa, Gwapo Gang czy kiedyś Kulture De Betances są często widziane w jego pobliżu, częste imprezy czy nawet przejazdy w jego Hummerze-limuzynie, podczas których dochodzi do częstych, kontrowersyjnych zdarzeń (Alkohol, kokaina czy jego kierowca, który przy kamerach odganiał interesantów pokazując spluwę za paskiem)
  • Organizator imprezy w Vanilla Unicorn z koncertami MAS3, HOODSTAR i COMBO, na której wystąpiły również modelki z agencji ArcAngels
  • Posiada 25% udziałów w Kaneism, projekcie Kane CoKane Saleh
  • Wspomniany w kilku artykułach Mafia.com
  • Występuje na teledysku Born in Flames (Atropa) i wyszedł najlepiej ze wszystkich uczestniczących tam osób (nie można z tym dyskutować)
  • Uczestniczył w imprezie w studio CoKane, gdzie doszło do przedawkowania i śmierci Shantel Poulin
  • Organizator imprezy na cześć First Day Out CoKane, gdzie koncert dał Gwapo Gang w którego tekście został wspomniany, dodatkowo na tej samej scenie doszło do walki freestyle Gwapo Gang vs Hoodstar oraz kilku innych, mniej znanych (bądź w ogóle) osób

    Gram ciągle aktywnie jednak nie korzystam z forum za często, nie ma tu wszystkiego co zagrałem typowo pod branże bo sobie tego nie zapisuje, temat będę aktualizować co jakiś czas jak mnie mati pogoni, pozdrawiam - Chief Pimp

#PRZECZzOSZOŁOMAMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin