Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[12.12] Tori Ramirez - LIVE


Krejzi

Rekomendowane odpowiedzi

                cXTsqBA.gif                                       

12.12.2022r na oficjalnym kanale V-Tube pojawił się stream młodej artystki. Po dłuższej przerwie piosenkarka powróciła do aktywności w internecie, na samym streamie poruszyła ona najważniejsze rzeczy z ostatniego czasu. Głównie na streamie można zauważyć ekran który przegląda nastolatka, zaś w rogu widnieje sporej jakości kamera gdzie siedzi Tori.

Heyka kochani! W końcu znowu się słyszymy, wybaczcie mi za tą dłuższą przerwę, ale potrzebowałam małych wakacji! Są za to dobre wieści! Złożyłam o to ten piękny komputerek, na którym będę streamowała i będziemy grali w gierki! A druga sprawa to że w końcu będę mogła spróbować sił w takich.. a'la rozmowach? Wiecie.. będziemy rozmawiali na różne tematy, coś jak podcasty..

Dobra, więc dzisiaj trochę się pośmiejemy i przesłuchamy sobie dissa na mnie, szczerze? Nie słuchałam tego jeszcze więc może być ciekawie.

Po chwili nastolatka puściła diss track na siebie od Ronniego, przesłuchała go cały, po czym rozpoczęła konwersacje z czatem.

Serio ten gość nawija że biorę narkotyki? Nie sądziłam że głupota ludzka ewoluowała na nowy poziom, ale jak widać.. jednak to się dzieje. Nie wiem szczerze co mam powiedzieć bo to są takie wypociny że chce mi się płakać.. ale skoro nawija o tym że biorę dragi to niech może to jakoś udowodni? OH TAK, czekamy Ronnie na udowodnienie mi że biorę narkotyki! Do boju!

Dobra, chodźmy dalej.. wbijam noże w plecy? Nie tylko głupota ewoluowała ale też hipokryzja na nowy poziom. Świętej już pamięci gość pisał takie coś.. ja go tam zapytałam kto źle mówi na mój temat, bo dostałam od niego taką informację, chwile popisaliśmy i w końcu napisał mi takie coś  ''RONNIE. Proszę bardzo a teraz mogę czekać że jutro zostanę przez niego zablokowany a moja kariera legnie w gruzach'' pokazała screen wiadomości do kamery Uważasz się za normalną osobę, skoro nawet Twoi znajomi się Ciebie boją? Smutno mi że takie osoby jak ty mogą działać w branży, mega mnie to boli, ale skoro już śpiewałeś coś o wbijaniu noża w plecy więc może też się do tego jakoś ustosunkujesz? Nie wiem.. argumentacja jakaś? Cokolwiek?

''Brakuje Ci już firm do współpracy'' Ja miałam może.. jedną współpracę? Damn.. jestem piosenkarką, a nie bannerem reklamowym.

''Wybielasz swoje akcje community LGBT, masz pojęcie co robisz?'' Yeah, w końcu konkret, brawo Ronnie. Jedyna prawdziwa rzecz w tym steku bzdur. na monitorze nastolatka przejechała do posta z którego wtedy wziął się hejt No tutaj fakt, nie przemyślałam tego wszystkiego - okay, mój błąd.

''Mijasz się cały czas z prawdą, wypisujesz głupoty w sieci, wyśmiewasz czyjąś śmierć'' Nie wiem.. wypowiadałam się już na ten temat że dałam missa na złą emotkę, ale nikt przecież nie popełnia błędów! A przede wszystkim mr. Ronnie! Yupi, dzięki takim artystom świat jest lepszy! dodała z mocno wyczuwalną ironią

''Mijasz się cały czas z prawdą, wypisujesz głupoty w sieci, mieszkanie dla fotografa - chciałbym Ci przypomnieć'' No to tutaj warto opowiedzieć to, rozsiądźcie się bo to akurat ciekawa historia. Jakiś czas temu napisał do mnie już świętej pamięci fotograf, pisał mi że go w domu biją, że nie ma pieniędzy i tak dalej, zaproponowałam mu więc wynajęcie pokoju w hotelu, by mógł mieć gdzie nocować. I tutaj zastopujmy trochę, spotkałam się z nim i facet przyjechał mi na spotkanie autem za kilkaset? Yeah, kilkaset tysięcy, to chyba była Rebla, ale mogę się mylić, co by nie było to było to bardzo drogie auto, więc już zauważyłam że coś kręci, chwile pogadaliśmy i finalnie rozjechaliśmy się, później ze sobą troszkę pisaliśmy i finalnie zaproponowałam że mu opłacę pokój w hotelu na miesiąc, no to był wybredny. sięgnęła po telefon, zaczęła coś w nim scrollować, zaraz to zaczęła cytować wiadomość ''Bo jesteś dobra.. Chciałaś mi pomóc z tym hotelem całym - mimo że mi się ten pomysł nie podoba bo nie lubię hoteli zbytnio, to i tak doceniam..'' pokazała screen wiadomości do kamery. Nie wiem.. czy te teksty pisałeś na kolanie czy może osoba która Ci pisze teksty jest niedoinformowana.. nie mam pojęcia.

Nastolatka chwile porozmawiała jeszcze na temat hipokryzji faceta, zaraz to odniosła się do pytań dotyczących co sądzi o osobach które wystąpiły w teledysku

Szczerze? Sama jestem zdziwiona co tam robi Kulture, zdawało mi się że nasze relacje są na dobrym poziomie, ale nie wiem, może ja się nie znam? Lub.. nie wiem.. może ktoś ją zmusił? Dziwnie to wygląda, aczkolwiek do Kulture nic nie mam.. Memphis.. raz z nim w życiu rozmawiałam jak oferował mi nagrywki w studio Gen A, to były właściwiej moje początki więc na jego temat raczej się nie wypowiem. 

Po chwili zaczęły latać pytania dotyczące tego czemu nastolatka nie odniosła się do negatywnych komentarzy na jej wcześniejszym live

Właśnieeeee, czemu nie wypowiadałam się? Bo to były dwa dni po moich urodzinach, a sam live był takim urodzinowym streamkiem, chciałam by to był miły streamek i był, a to że mi ktoś zarzuca fałszywy uśmiech to dajcie spokój, po tym zauważyłam jak wiele osób powinno pracować w Police Department, skoro potrafią tak dobrze przeczytać mimikę twarzy, oczywiście to jest ironia.

Ale chciałabym podziękować osobom które do mnie pisały i mnie wspierały, szczerze? Zrobiło mi się w tamtym momencie ciepło na serduchu, a jak zobaczyłam że Lucille Ferreira już się za mną stawiła w komentarzach to dajcie spokój! Chwilkę z nią popisałam i cieszę się niezmiernie że mogłam to zrobić. Po za tym odezwało się do mnie również kilku branżowiczów, fajnie widzieć że ktoś jednak nie popiera ataków poprzez muzykę.. no właściwie to muzyka powinna łączyć, nie dzielić.. i tutaj mogłabym skończyć rozmawiać, zostawiając taki muaaaa akcent, ale nieeee, nie ma opcji! Ale głównie chciałabym podziękować wam, moim fanom, bo dostawałam od was dziesiątki tysięcy miłych komentarzy, kocham was za to!

Podsumujmy sobie cały ten track, w głównej mierze jest zarzucanie mi tego że wbijam nóż w plecy czy biorę narkotyki.. czekam więc na udowodnienie mi tego no i oczywiście chyba my wszyscy czekamy na wyjaśnienia dlaczego osoba która pisała ten tekst była kompletnie niedoinformowana, dlaczego Twoja hipokryzja weszła na nowy poziom zenitu oooooooraz! Na to czemu Twój kumpel? Może przyjaciel się Ciebie bał, że jego kariera przez Ciebie legnie w gruzach. Kontynuując podsumowanko tracku, jedyna rzecz która faktycznie może być zarzucona to wybielenie się LGBT+, ale teraz już wiem że nie mogę popełniać błędów bo gość będzie musiał na nowo  nagrać diss tracka, szkoda mi tylko wschodzących artystów którzy popełnią jakiś błąd i taki gość się na nich uweźmie, serio.. 

Chwilę nastolatka jeszcze pokonwersowała z widzami na temat jej życia, uczenia na ULSA, na temat gierek oraz na temat przyszłych streamów. Następnie jak to ma w zwyczaju, ciepło pożegnała się z widzami. 


 

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Tori Ramirez 
Numer konta postaci: 4870613637
Przynależność: ---
Numer konta wytwórni: ---
Imię i nazwisko menadżera: ---
Numer konta menadżera: ---

 

Edytowane przez Krejzi

Dua Lipa Break My Heart GIF - Dua Lipa Break My Heart Future Nostalgia -  Discover & Share GIFs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** RONNIE dalej ciśnie beke z laski, której pali się grunt pod nogami w karierze. Obserwuje dokładnie upadek pseudo-gwiazdeczki, będąc jednocześnie dumny z siebie oraz innych celebrytów, którzy wsparli jego callout na tak śmieciowy produkt w przemyśle muzycznym, jakim jest upadająca gwiazdka. **

Edytowane przez naughty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**MOXXXY trafiając na transmisje zaciekawiona kolejnymi nieprzemyślanymi słowami artystki obejrzała krótki fragment. Widząc jak dwukrotnie pokazuje prywatne wiadomości zmarłych już osób skrzywiła i wyłączyła live czując, że dziewczyna choć próbowała to jednak znowu strzeliła sobie w kolano.**

naughty i Madeleine lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**ASTRØ przeglądając w wolnym czasie V-Tube natrafił na LIVE Tori, z zaciekawieniem przeglądnął urywki i zastanawia się co musiała mieć w głowie pokazując prywatne wiadomości zmarłych już osób, uważa że sama strzeliła sobie w kolano po raz kolejny.**

naughty lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**L. Ferreira wspiera T. Ramirez mimo narastającego hejtu. Uważa, że cała otoczka wokół nastolatki jest przesadzona i nikt nie bierze pod uwagę gorszych gwiazd z Los Santos, którzy swoją postawą często przewyższają wybryki kobiety, która nie osiągnęła pełnoletności.  Z swojego oficjalnego konta wspomniała na jej live ponownie o tezie kółka wzajemnej adoracji, tworzenia problemów z niczego i nie zajęcia się gwiazdami, którzy de facto mają gorszy wpływ na pewne środowiska niż nastolatka pokazująca, że jest nastolatką. Była aktywna w czacie na livestream.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Nemesis oglądała transmisję na żywo co jakiś czas wysyłając zabawniejsze momenty i wpadkę z prywatnymi wiadomościami do Blake Rawlings. Widząc komentarz L. Ferreira zastanowiła się nad faktem istnienia w Los Santos lesbijskiego kółka adoracji. **

Edytowane przez hashcakes
naughty lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin