Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Gastronomia] Chébs Eaterie


AzozowskY

Rekomendowane odpowiedzi

  

Zw0uj9b.png

Chébs Eaterie - Jest to nowo powstała luksusowa restauracja o charakterze działania zbliżonym do bistro. Została założona przez trzech niezależnych inwestorów, którzy poznali się w niedalekiej przeszłości i postanowili rozkręcić wspólny biznes, są to: Marcus Capaniero, biznesmen włoskiego pochodzenia który prowadził już nie jeden biznes w ojczyźnie i ma w tym nie małe doświadczenie, od dłuższego czasu chciał rozkręcić własny interes w Los Santos, i to on był pomysłodawcą, będzie spinał projekt w całość i pilnował aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Drugą postacią jest Moses Martin, amerykański architekt, który postanowił wesprzeć przedsięwzięcie swoim kapitałem w celach zarobkowych. Ostatnim przedstawicielem marki został Miles Kendrick, ekstrawertyczny biznesmen z Davis, który ma tysiąc pomysłów na sekundę, oraz również postanowił zainwestować w projekt.
Oferta lokalu jest skupiona głównie wokół szeroko pojętego asortymentu alkoholowego przez co służy rozległym wyborem piw, drinków, a nawet win. Można tu jednak przekąsić na szybko małe co nieco, dania te są raczej proste, ale wykonane z niezwykłą starannością i ze świeżych składników. Miejsce to znajduje się w prestiżowej dzielnicy Los Santos - Rockford Hills, która jest istnym placem zabaw dla bogatych i sławnych mieszkańców, a Chébs Eaterie daje im możliwość spędzenia czasu w nieprzeciętnym towarzystwie i otoczeniu z unikatowym klimatem. Spotykają się tu głównie najważniejsze postacie świata biznesu, artyści których prace zostały już docenione oraz rozpoznawalni influencerzy i ich mniej rozpoznawalni znajomi którzy zakręcili się w "dobrym towarzystwie". Wnętrze lokalu jest zorganizowane w stylu modernistycznym z modnymi ostatnio offowymi elementami wkomponowanymi w całość i zostało ono zaprojektowane przez samozwańczą ikonę designu. Często organizowane są tu wydarzenia takie jak wystawy i wystąpienia muzyczne głośnych ostatnimi czasy twórców oraz inne ciekawe imprezy tematyczne. Jest to więc niezwykła przestrzeń która rządzi się swoimi prawami nakreślanymi przez nieliczne grono nadzwyczajnych jednostek.


OFERTA

0070kRZ.png

 


LOKALIZACJA

OCx8z7T.png


PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ
Priorytetem w rozwoju Chébs Eaterie jest zbudowanie marki i wyrobienie renomy wśród najbogatszych mieszkańców miasta, tak aby klienci liczyli się z ceną jaką są zmuszeni ponieść za przebywanie w tak luksusowym miejscu. W końcu to nie jakość produktu, a sposób jego podania definiuje cenę - prawda? Tak działa kapitalizm. W dążeniu do postawionego celu stania się pożądaną marką pomogą liczne wydarzenia organizowane w lokalu oraz współprace mające przynieść korzyści marketingowe. Możliwe, że powstaną dedykowane temu miejscu produkty rangi premium.

 


REKRUTACJA
Do kogo kierujemy naszą ofertę?

  • Poszukujemy pracowitych osób które są otwarte na nowe doświadczenia i wyzwania na stanowisko kelner/barman. 

Dlaczego my?

  • Jesteśmy w stanie zaoferować naszym pracownikom więcej od klasycznego lokalu gastronomicznego, stawiamy przede wszystkim na miłą sprzyjającą pracy atmosferę w zgranym zespole oraz stały rozwój.

Wymagania

  • Ukończone 21 lat
  • Aktualne badania sanepidowskie
  • Kontaktowość
  • Tolerancyjność i empatia wobec drugiego człowieka
  • Nienaganna kultura osobista
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy barze i kurs barmański, może mieć ono istotny wpływ na proces rekrutacji

Podania należy składać poprzez naszą stronę internetową www.chebseaterie.ls ((dc: https://discord.gg/wwF38EhfE8 ))


KONTAKT

xxjzSgh.png

 


OOC

 

Cześć, nie ma się co tutaj zbędnie rozpisywać OOC bo wolimy grać IC. Wpadliśmy na ciekawy pomysł stworzenia lokalu w którym postawimy na coś więcej niż zwykłe podawanie jedzenia "na szybko". Chcemy przykładać dużą wagę do prezentowanego poziomu gry i kreować miejsce w którym nawet najbogatszych graczy będzie mógł zaboleć portfel, bo naszym zdaniem czegoś takiego obecnie brakuje. To u nas będą mogli napić się bardzo drogiego szampana po odniesieniu wielkiego sukcesu w grze 😮 
Duże znaczenie będzie miała dla nas gra RP, nie znajdzie się tutaj miejsce dla jakiegokolwiek pracownika z "łapanki"

Edytowane przez AzozowskY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jQ3k6gUBZp.png


**Właściciele Chébs Eaterie nie próżnowali w pierszych dniach funkcjonowania firmy, doszło do spotkania między dwójką przedstawicieli Chébs Eaterie, a właścicielką International Online Unlimited - A. Moner**

BFSsmFP.png

  Ukryj zawartość

Marcus Capaniero mówi: Jasne, w takim razie zapraszam, zaprezentuje to co mamy już przygotowane.
Alice Moner mówi: Może udajmy się tam, chętnie obejrzała bym lokal.
Marcus Capaniero mówi: Zgadza się - projektant na bierząco pracuje nad rozwiązaniami jakie będą w lokalu.
Alice Moner mówi: Rozpoczęliście już prace nad wnętrzem?
Marcus Capaniero mówi: Mam nadzieję że będzie to owocna współpraca **odwzajemnił uśmiech**.
Alice Moner mówi: No to co, witam nowych współpracowników **uśmiechnęła się**.
** Alice Moner przysunęła do siebie umowę po czym złożyła swój podpis.**
** Miles Kendrick delikatnie złapał za umowę; wszystko przeczytał powoli i dokładnie; po dłuższych przemyśleniach złapał za długopis i złożył swój podpis na umowie.**
** Marcus Capaniero po uważnym przeczytaniu umowy, lekko pochylił się, oparł umowę o blat po czym podpisał się w wyznaczonym miejscu, umowę przekazał Milesowi. Alice Moner mówi: Tak, dokładnie.**
Marcus Capaniero mówi: Jasne, jest to kopia kosztorysu jak i biznesplanu, oczywiście zachowujecie ją dla siebie - zgadza się? **mówiąc to odebrał wydrukowaną umowę i wczytał się w nią uważnie*.**
Alice Moner mówi: Przeczytajcie sobie.
Alice Moner mówi: No trochę tego jest... **wyklikała coś w komputerze po czym wydrukowała umowę oraz podała ją Marcusowi*.**
** Alice Moner przysunęła kosztorys po czym wczytała się w niego.**
Marcus Capaniero mówi: Oczywiście nie ma problemu **mówiąc to położył teczkę na kolanach, otworzył ją; wyjął z niej biznesplan i kosztorys, położył na blacie i przesunął w stronę kobiety*.**
Alice Moner mówi: Mogła bym zobaczyć ten kosztorys?
Alice Moner mówi: O jezu przepraszam, myślałam, że chodzi o całkowity kosztorys otwarcia przedsiębiorstawa.
Marcus Capaniero mówi: Wydawało mi się że około trzydziestu, biorąc pod uwagę nasze XXX i XXX od IOU.
Alice Moner mówi: Czyli IOU ma pokryć 62,5 procent inwestycji.
Marcus Capaniero mówi: Elementy wnętrza które będzie zamówić również robią swoje.
Marcus Capaniero mówi: Kwota ta nie jest jednak całkowita ponieważ architekt projektujący wnętrze otrzymał tylko zaliczkę za wykonanie projektu.
Marcus Capaniero mówi: Niech pomyślę, rano przeglądałem kosztorys **podrapał się po głowie** na ten moment jest to kwota w okolicach XXXXX tysięcy.
Miles Kendrick mówi: Chciałbym nadmienić tylko, że w owej kwocie inwestycji znajdą się procenty na infrastrukturę PR'ową.
Marcus Capaniero mówi: Dokładnie **przytaknął na jej słowa** tak jak już wspominałem ta kwota jest w zupełności wystarczająca i niesie za sobą wiele korzyści dla obu stron.
Alice Moner mówi: Ile wy inwestujecie?
Miles Kendrick mówi: Dokładnie tak.
Alice Moner mówi: Podsumowując, IOU ma zainwestować w waszą firme XXXXX. To się zgadza?
Marcus Capaniero mówi: Część inwestycji pokrywamy my jako jednostki, mam na myśli siebie, Milesa **skinął na niego** i Mosesa który aktualnie nie mógł zaszczycić Pani swoją obecnością. Co do IOU - to tak bylibyście jedynymi zewnętrznymi inwestorami dla naszej firmy.
** Miles Kendrick przytaknął głową na słowa Marcus'a;.**
Alice Moner mówi: Pytam czy mielibyśmy pokryć całą inwestycje, czy nie?
Marcus Capaniero mówi: Jako iż dopiero zaczynamy, mogę potwierdzić że na ten moment nie prowadzimy żadnych innych poważnych rozmów i negocjacji z innymi inwestorami.
Marcus Capaniero mówi: Zależy co Pani ma na myśli - z punktu widzenia biznesowego, większa ilość inwestorów świadczy o pewnego rodzaju sukcesie projektu.
Alice Moner mówi: Rozumiem, że mielibyśmy być jedynymi inwestorami?
Marcus Capaniero mówi: Na dobry start potrzebujemy XXXX. Jest to kwota pokrywająca wszelkie koszta wykończenia lokalu, wyposażenie magazynu, a i zarazem pewne zabezpieczenie na pokrycie pierwszej transzy wypłat dla pracowników.
Alice Moner mówi: Na jaką kwote miała by opiewać cała inwestycja?
Miles Kendrick mówi: Bardzo nas to cieszy, Wasza inwestycja w nasze struktury będzie świetną inwestycją nie tylko dla nas.
*** Miles Kendrick przytaknął delikatnie głową; cały czas wbijając swój wzrok w A. Moner.**
Alice Moner mówi: Może nie ja ale moi ludzie **lekko się zaśmiała** przeanalizowaliśmy państwa plany na otwarcie jak i rozwój firmy i są one jak najbardziej ciekawe i poprawne.
Marcus Capaniero mówi: Bardzo mi miło, wraz z Milesem **zwrócił wzrok na mężczyznę** reprezentujemy firmę Chébs Eaterie, zapewne zrobiła Pani pewien research w naszej sprawie.
Alice Moner mówi: Zgadza się, CEO IOU Alice Moner. Miło państwa poznać *uśmiechnęła się*.
Marcus Capaniero mówi: Tak - zgadza się, to my **uśmiechnął się** jak mniemam jest Pani przedstawicielem IOU - zgadza się?
Alice Moner mówi: Pan Miles Kendrick i Marcus Capaniero zgadza się? Panowie w sprawie inwestycji?
Marcus Capaniero mówi: Witam serdecznie **podniósł się po czym odwzajemnił gest, wyraźnym uściskiem dłoni**.
Miles Kendrick mówi: Witam! **wstał i podał kobiecie dłoń; następnie usiadł na krześle**.
Alice Moner mówi: Witam państwa **uśmiechnęła się po czym wstała i kolejno podała dłoń do M. Capaniero i M. Kendrick*.

 

***

**W późniejszym czasie, dzięki kontaktom A. Moner, jeden z działaczy Chébs Eaterie spotkał się z właścicielem spółki Stronzo jak i  Chocoa, gdzie wszczęły się pierwsze rozmowy współpracy na linii Chébs Eaterie - Stronzo ; Chébs Eaterie - Chocoa **

x4LiL7G.png

  Pokaż ukrytą zawartość

Alice Moner mówi: Do zobaczenia jutro.
Gregory Russell mówi: Super, miłego wieczoru.
Marcus Capaniero mówi: Dokładnie, jest Pan już wolny, dziękuję za poświęcony czas **zaśmiał się**.
Gregory Russell mówi: Z tego co mi się wydaje.
Gregory Russell mówi: Czyli jestem wolny.
** Gregory Russell uścisnął jego dłoń, dodając**.
Marcus Capaniero mówi: Mhm, w takim razie jesteśmy w kontakcie **mówiąc to uśmiechnął się, wstał po czym podał facetowi rękę**.
Gregory Russell mówi: Dobra, to mamy chyba dogadane.
** Gregory Russell przytaknął głową, odbierając wizytówke i wbił numer w telefon.**
Marcus Capaniero mówi: Super, tu jest moja wizytówka, czekam na telefon **mówiąc to wyciągnał z kieszeni płaszcza wizytówkę po czym wręczył ją mężczyźnie**.
Gregory Russell mówi: Dobrze, postaramy się to dla ciebie załatwić jak najszybciej.
Marcus Capaniero mówi: Myślę że możemy złozyć takie testowe zamówienie a następnie podpisać się na coś długoterminowego.
Gregory Russell mówi: Zobaczymy też jak biznes się buja.
Gregory Russell mówi: Jak narazie chcesz na próbe to nie musimy się stricte zoobowiązywać jakąś umową zamówisz zobaczysz i podejmiemy decyzje.
Gregory Russell mówi: Możemy to wszystko wprowadzić, prowadzimy na ten moment dostawy przez firmę zewnętrzną i wychodzi ci za butelke pięć dolarów w hurcie dodatkowo dorzucasz do tego swoja marże.
Gregory Russell mówi: Myśle że klasyki najlepiej schodza, wiadomo jak to z ludźmi czasem bywa.
Marcus Capaniero mówi: Myślę że to co proponowałeś jest wporządku - Dark lager, Premium i coś ze smakowych to Fruit ALE, ewentualnie Stronzo Lime. Co lepiej schodzi?
Gregory Russell mówi: No dobra, czyli co ostatecznie bierzesz?
Marcus Capaniero mówi: Kolejno w sytuacji w której alkohole te będą rozchwytywane i chętnie kupowane jesteśmy w stanie rozszerzyć współpracę o nowe smaki.
Marcus Capaniero mówi: Aktualnie w ofercie mamy dwa lokalne piwa Pißwasser, myślę że to o czym wspominałeś na sam początek współpracy wystarczy.
Gregory Russell mówi: Jednak możemy coś obmyślić jeszcze, jednak byś osobiście musiał zaproponować na czym tobie zależy dzięki temu zaoszczędzimy sobie sporo czasu i... Pieniędzy.
Gregory Russell mówi: Lub Stronzo Lime o limonkowym smaku.
Gregory Russell mówi: Mamy coś takiego, Fruit ALE dokładniej tam jest cytryna z mango.
Marcus Capaniero mówi: Hmm, z racji na poziom tego lokalu myślałem nad czymś z owocami tropikalnymi - wydaje mi się że jabłka i inne klasyczne owoce są już dosyć przereklamowane.
Gregory Russell mówi: To dobrze, konkurencja dobrze robi nie mogę tego ukryć - więc w takim razie co proponujesz?
Marcus Capaniero mówi: Rozumiem, coś z bezalkoholowych również by się przydało - mieliśmy propozycję w pewnym sensie od waszej konkurencji **zaśmiał się** na wprowadzenie bezalkoholowego piwa, chcielibyśmy mieć jednak coś dla każdego.
Gregory Russell mówi: No i wersje Free bez alkoholu, myśle że do takiego lokalu jak ten nie jest nic potrzebne możemy też coś wprowadzić.
Gregory Russell mówi: Jak Dark Lager, lub Premium czyli klasyczne jasne.
Gregory Russell mówi: Tak, dokładnie na ten moment mamy dość szeroką gamę produktów jednak przy lokalu takim jak ten pozostałbym przy klasycznych smakach.
Marcus Capaniero mówi: Pan jest odpowiedzialny za Stronzo - zgadza się? Alice wspominała coś o możliwości wprowadzenia produktów waszej firmy do naszego lokalu.
Gregory Russell mówi: To jaka kwestia do mnie była?
Marcus Capaniero mówi: W takim razie jesteśmy w kontakcie, do usłyszenia.
Kaylee Roxterhood mówi: Tak, tak. Dokładnie **wstaje i podaje rękę**.
Marcus Capaniero mówi: Czyli jesteśmy umówieni, **mówiąc to podniósł się i wyciągną rękę w stronę kobiety** rozumiem że sporządzicie umowę, i dostanę jakiś telefon w celu dopięcia całości?
Kaylee Roxterhood mówi: Też mi się tak wydaje.
Marcus Capaniero mówi: Wspaniale, w takim razie wydaje mi się że to tylko formalność, aby dopiąć tę współpracę.
Kaylee Roxterhood mówi: Po skończeniu spotkania wyślę dyspozycję do labolatorium, aby przyśpieszyli badania nad powyższym produktem.
Marcus Capaniero mówi: W takim razie nie mogę odmówić takiej oferty, prosze mi powiedzieć jeszcze - kiedy mogę spodziewać się próbki produktu?
Kaylee Roxterhood mówi: W takim razie no jak już padło to się nie będziemy zmieniać.
** Marcus Capaniero zwrócił wzrok na A.Moner po czym ponownie na kobietę z na przeciwka.**
Alice Moner mówi: Będzie za darmo.
Kaylee Roxterhood mówi: Nie mogę podać aktualnie konkretnej ceny, ponieważ jest to no praca w labolatorium i nie mamy pojęcia ile wyjdzie.
Marcus Capaniero mówi: Wspaniale, właśnie tego potrzebowałem. Prosze jeszcze powiedzieć - ile sobie cenicie za taką przyjemność?
Kaylee Roxterhood mówi: I myślę, że bylibyśmy w stanie uzyskać prawie 100% czekoladę w tym samym smaku jak nasze flagowe produkty.
Kaylee Roxterhood mówi: Możemy zlecić naszym technikom w labolatorium stworzenie czegoś takiego.
Marcus Capaniero mówi: I jeszcze jedna kwestia, potrzebował bym czekolady innej niż wszystkie - z najwyższą ilością kakao, taką której nie ma nikt. Jest taka możliwość?
Kaylee Roxterhood mówi: Tak i byśmy się umówili na daną każdą dostawę oczywiście w zależności od rozmariu.
Marcus Capaniero mówi: No dobra, niech tak bedzie, załóżmy że bierzemy tą czekoladę, i co dalej? Jak by to miało wyglądać. Rozumiem że dostawy co określony okres czasu.
Marcus Capaniero mówi: Po części, **zaśmiał się** ale tak IOU wspiera nas w tym projekcie.
Alice Moner mówi: Ogólnie żeby was wtajemniczyć Chébs Eaterie, czyli ta restauracja to nowa inwestycja IOU.
Gregory Russell mówi: Ale to moje spostrzeżenie, wyjdzie to każdemu lepiej.
Kaylee Roxterhood mówi: Jeśli macie już jakąś /recepturę/ to możemy dostarczać Wam po prostu czekoladę.
Gregory Russell mówi: Osobiście jak chcecie wyjść lepiej proponowałbym z własnej strony jedynie czekoladę.
Marcus Capaniero mówi: Potrzebny nam jakiś deser - coś z czekoladą oczywiście. Tylko teraz kwestia jest taka, robicie deser czy dostarczacie nam czekoladę do przygotowania tego deseru?
Kaylee Roxterhood mówi: Yhym, a co konkretnie?
Marcus Capaniero mówi: Mhm, pozwolicie że zacznę od Chocoa - tutaj sprawa jest raczej prosta, potrzebujemy dobrej czekolady do naszych deserów. Jak już wcześniej wspominałem Alice, nie serwujemy tutaj byle czego.
Alice Moner mówi: Marcus, opowiedz czego potrzebujesz.
** Gregory Russell usiadł na fotelu, wygodnie się na nim rozsiadając.**
Marcus Capaniero mówi: Jasne zapraszam, prosze się rozgościć **mówiąc to podszedł do drzwi po czym lekko je uchylił**.
Gregory Russell mówi: Porozmawiamy o wszystkim w środku.
Marcus Capaniero mówi: Witaj **uśmiechnął się do K.Roxterhood i podał jej dłoń** miło poznać.
Kaylee Roxterhood mówi: Hej, hej. Sory za zwłoke.
Gregory Russell mówi: Dokładnie tak.
Marcus Capaniero mówi: A więc to Pana trunki będą się znajdowały w tym lokalu **zaśmiał się**.
Gregory Russell mówi: Cześć. **uścisnął jego dłoń**.
Marcus Capaniero mówi: Cześć Alice **uśmiechnął się** Witam serdecznie **zwrócił wzrok na G.Russell po czym wysunął w jego stronę dłoń**.
Alice Moner mówi: I zaraz będzie jeszcze CEO Chocoa, tylko biegnie sprintem z Lake Vinewood.
Alice Moner mówi: Hey Marcus, to znowu ja. Przyprowadziłam ci CEO Stronzo.

 

***

**W dniu 22 grudnia br. dwóch właścicieli - M. Capaniero i Miles Kendrick zostali zaproszeni na wigilię spółki IOU, gdzie m.in. świętowali podpisanie kontraktu między markami.**

image.png

 

***

Edytowane przez AzozowskY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jQ3k6gUBZp.png

**Na stronie internetowej Chébs Eaterie pojawił się wpis oraz zdjęcia prezentujące nowe wnętrze lokalu po przeprowadzonym w ostatnim czasie remoncie.**

Chcielibyśmy zaprezentować wam nowe wnętrze naszego lokalu, jest ono mocno unikatowe i można nazwać je swoistym dziełem sztuki, zaprojektowane z myślą o tym aby wyróżnić nas na tle innych lokali w mieście i stać się naszą wizytówką. Zostało wykonane w stylistyce eklektycznej i stanowi połączenie wielu stylów architektonicznych, jest to czysta zabawa formą prezentowanej przestrzeni i każdy patrząc na przedstawioną kompozycje może zobaczyć coś trochę innego. Po wejściu do środka przywita was ogromny modernistyczny hol, jest on ukłonem w stronę wczesnego Bauhausu eksponowanego w Niemczech w drugim dziesięcioleciu 20 wieku, lecz znajdują się w nim też elementy nawiązujące do brutalizmu. Zaraz obok holu usytułowana jest również wielka sala urządzona w klasycznym nowoczesnym, minimalistycznym stylu, można nazwać go wręcz "katalogowym". Wszystko razem zgrywa się i tworzy spójną całość będącą niespotykaną dotąd strukturą. Cała konstrukcja została wykonana w mocno stonowanych barwach, wyróżniają się jedynie eleganckie bordowe detale mające nadać wnętrzu charakter. Wystrój jest wykonany tak aby eksponować otwartość naszego wnętrza i umożliwić łatwy i swobodny kontakt z innymi osobami spędzającymi czas w środku. Z uwagi na charakterystykę naszego lokalu główny nacisk został położony na mniejsze siedziska z nowatorskimi stolikami "kawowymi", jest to pełna elegancja z lekkim przymrużeniem oka. Wszystko dopełnia bujna roślinność której jaskrawo zielone barwy stanowią kolorystyczne przełamanie oraz będą koić wzrok naszych klientów i pozwolą im zrelaksować się po ciężkim dniu. 

 W skład całego kompleksu wchodzi; hol z wiatrołapem, bar, kuchnia, biuro, łazienka oraz wielka sala. W przyszłości po dokonanej renowacji planowane jest udostępnienie do dyspozycji klientów drugiego piętra na którym znajdzie się sala bankietowa z tarasem. 

Wpadnijcie do nas i zobaczcie to wszystko sami! Wielkie otwarcie już 27.12.2022, mamy nadzieje że się widzimy! 
Z wyrazami szacunku zarząd Chebs Eaterie.

 

RxenUCO.png

f2VQisS.png

CnwPnW0.png

ikDbNZk.png

K3brYyg.png

1htSoaf.png

sq7lfks.png

 

 

Edytowane przez Capaniero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jQ3k6gUBZp.png

 

**Działacze Chebs Eaterie spotkali się z właścicielem SafeGuard Security i podpisali wszelakie umowy nawiązujące współprace między firmami; zaraz po podpisaniu papierów, SafeGuard Security pojechało z właścicielami Chebs zamontować wszystkie niezbędne rzeczy w lokalu*

 

cQzloPf.png

 

Spoiler

Marcus Capaniero mówi: W takim razie prosze jechać za nami **zasmiał się**.
Isaiah Zoabi mówi: Chodźcie.
Isaiah Zoabi mówi (krótkofalówka): Przepakuj ją odrazu do van'a Lloyd i ruszamy.
Marcus Capaniero mówi: Ekipa pojechała po sprzęt - za chwile będą montować całość w lokalu.
**Isaiah Zoabi uścisnął jej dłoń.**
Marcus Capaniero mówi: Hej Alice **skinął w jej stronę**.
Isaiah Zoabi mówi: Isaiah.
Isaiah Zoabi mówi: Cześć, cześć.
Alice Moner mówi: Dobry wieczór **podała dłoń I. Zoabi** Alice Moner jestem.
Miles Kendrick mówi: No to świetnie! Nie zawiedzie się Pan! **zaśmiał się ciszej**.
** Isaiah Zoabi zaśmiał się.**
Isaiah Zoabi mówi: A zdarza mi się!
Miles Kendrick mówi: Mam nadzieję, że i lubi Pan pić, mamy szeroki wachlarz alkoholi!
Isaiah Zoabi mówi: Lubie dobrze zjeść.
Isaiah Zoabi mówi: Wpadne na jedzenie, napewno.
Miles Kendrick mówi: Dopiero startujemy. Oficjalnie papiery odebraliśmy dopiero w tamtym tygodniu.
** Isaiah Zoabi przytaknął na słowa Marcus Capaniero.**
Isaiah Zoabi mówi: Świetnie.
Mia Pemberton mówi: Wszystko spakowane.
Isaiah Zoabi mówi: To jak, długo jesteście na rynku?
Isaiah Zoabi mówi: Tylko siedzenia zamknij tylnie żeby się zmieściło.
Mia Pemberton mówi: Jasne.
Isaiah Zoabi mówi: Mia, popakuj wszystko do suva, wyjmij z magazynu drabiny i narzędzia.
Lloyd Darrington mówi: Niedlugo bede.
** Lloyd Darrington odebrał kartke od faceta po czym schował ja do kieszenie i przytaknał głowa.**
Isaiah Zoabi mówi: Jedź do naszego magazynu vanem, w sensie burrito i weź wszystko.
** Isaiah Zoabi zabrał kartke z biurka, podał ją Lloyd Darrington.**
Marcus Capaniero mówi: Powinno dotrzeć **mówiąc to wylogował się z konta po czym schował telefon do kieszeni*.**
Isaiah Zoabi mówi: Sprzęt, tu masz kartke.
Lloyd Darrington mówi: Co odebrac?
Isaiah Zoabi mówi: Lloyd, dasz rade to odebrać?
Marcus Capaniero mówi: Mhm, oczywiście **mówiąc to wyjął z kieszeni telefon, odpalił apkę Maze Banku po czym wykonał przelew w kwocie stu tysięcy dolarów na konto firmy SafeGuard Security*.**
Isaiah Zoabi mówi: Obecnie cztero.
Isaiah Zoabi mówi: Pewnie, wyślijcie pieniądze na konto ja wszystko zamówie.
Miles Kendrick mówi: Cześć **skierował wzrok na L. Darrington** Mam małe pytanie, tak.. Ilu osobową grupę ochroniarzy Pan posiada?
Marcus Capaniero mówi: Mhm **ponownie rozsiadł się na fotelu** jesteśmy zgodni, przedstawiona oferta zgadza się z tym co przesłaliście w wycenie - to jak finalizujemy transakcję?
Lloyd Darrington mówi: Hey.
** Na kartce spis zabezpieczeń i koszt w wysokości stu tysięcy dolarów. (( Isaiah Zoabi ))**
** Marcus Capaniero pochylił się w stronę stołu, po czym położył dłoń na kartce i wyraźnie przeczytał co się na niej znajdowało.**
Isaiah Zoabi mówi (krótkofalówka): Lloyd, zjeżdzajcie do biura, będziemy jechać na montaż.
Isaiah Zoabi mówi: Tutaj macie koszt zabezpieczeń, odrazu z montażem.
** Isaiah Zoabi nakreślił coś na kartce, przesunął ją do mężczyzn.**
Isaiah Zoabi mówi: Chwila, bo mi się zaraz pomiesza wszystko.
Isaiah Zoabi mówi: A ja wyśle tam ludzi, albo przyjade z nimi powiem im co i jak.
Isaiah Zoabi mówi: Wyślijcie mi dokładne informacje.
Isaiah Zoabi mówi: To będzie koszt dziesięciu tysięcy.
Marcus Capaniero mówi: Myślę że jeszcze przed dwudziestą drugą.
Marcus Capaniero mówi: Jasne, przekażemy mailowo na adres firmy.
Isaiah Zoabi mówi: Potrzebuje dokładnych informacji na temat wydarzenia.
Marcus Capaniero mówi: Jasne, po jutrzejszej wizycie dogadamy ewentualną kwestię patroli - tak może być.
Isaiah Zoabi mówi: Moja propozycja jest taka żebyśmy dogadali jutrzejsze wydarzenie a patrole zostawili na kolejny plan, zobaczycie czy się spiszemy będziecie pewniejsi.
Marcus Capaniero mówi: Mhm, jasne to się zgadza - co do jutrzejszego otwarcia, jesteście w stanie przyjechać i pilnować wydarzenia? Chcecie za to zapłatę, czy pierwsza wizyta w cenie całej umowy **zaśmiał się**.
Miles Kendrick mówi: Hm, czyli w ofertę patroli nie wchodzą obstawy na wydarzeniach tak? **pokiwał głową na boki**.
Isaiah Zoabi mówi: Wiecie, ludzie wtedy są praktycznie ciągle na nogach, muszę im dopłacać.
Isaiah Zoabi mówi: Jeśli chcecie to nie ma problemu, tylko wydarzenie nie wchodzi w oferte patroli.
Miles Kendrick mówi: Przydadzą się nam, fakt.. Możemy spróbować i dopłacić.
Marcus Capaniero mówi: Myślę że jesteśmy skłonni dopłacić do patroli - co ty na to Miles? **skinął na M.Kendrick**.
Isaiah Zoabi mówi: No pewnie, moge tam postawić swoich ludzi.
Isaiah Zoabi mówi: Wydarzenia to oddzielny temat, musicie to dogadywać z przyniesionymi informacjami na temat wydarzenia.
Marcus Capaniero mówi: Tak się składa że jutro o dwudziestej mamy otwarcie - i wydaje mi się że to najlepszy czas na zaprezentowanie się waszej firmy, tymbardziej ze z tego co wiem jesteście nowi na rynku **podśmiechuje**.
Isaiah Zoabi mówi: Powiem wam tak, rutynowe patrole do dodatkowe koszta, piętnaście tysięcy miesięcznie i co jakiś czas będzie wpadał do was patrol, conajmniej raz dziennie.
Marcus Capaniero mówi: Super, a właśnie miałem jeszcze o coś zapytać **podrapał się po głowie**, no tak - czy możemy liczyć na rutynowe patrole i służbę pełnioną w naszym lokalu przy wydarzeniach czy innych okazjach?
Isaiah Zoabi mówi: Ale to małoprawdopodobne żeby coś nie zadziałało, do tego co jakiś czas wpadniemy na konserwacje.
Isaiah Zoabi mówi: Dokładnie tak, jeśli coś nie będzie działać to możecie nas informować a my zajmiemy się usterką.
Marcus Capaniero mówi: Jest okej, w razie czego mam nadzieję że dołączycie dokumentację techniczną do tych wszystkich systemów - ewentualnie mozemy liczyć na całodobowe wsparcie - zgadza się? To dla nas istotne.
Miles Kendrick mówi: Aktualnie nie mam żadnych pytań.. **pokiwał głową na boki; spojrzał na M. Capaniero** A Ty?
Isaiah Zoabi mówi: Wiadomo to są rozwinięte technologie próbuje wam to przekazać w jak najlepszy sposób, jak macie jakieś pytania to pytajcie.
Isaiah Zoabi mówi: Mają duże pole zasięgu, ugaszą wszystko, to brzmi jak dobra reklama ale faktycznie wykładając tyle na zabezpieczenia tworzycie fortece a nie restauracje.
Isaiah Zoabi mówi: System przeciwpożarowy, wiadomo to system przeciwpożarowy, bardziej skupiłbym się na zraszaczach.
** Marcus Capaniero spojrzał na M.Kendrick po czym przytaknął ruchem głowy, spowrotem zwrócił wzrok na I.Zoabi.**
** Isaiah Zoabi zarechotał po jego słowach.**
Miles Kendrick mówi: No to nie wiem czy to takie dobre.. Mamy bardzo dużo wentylatorów w lokalu.. **zaśmiał się ciszej** Kontynuuj.
Isaiah Zoabi mówi: To obecnie najdroższy alarm na rynku, z najnowszą technologią, dostajecie powiadomienie na telefon, tak samo departament.
Isaiah Zoabi mówi: W przenośni ten alarm zareaguje na brzęczenie muchy i lekki powiew wiatru.
Isaiah Zoabi mówi: Mógłbym wam opowiadać o tym alarmie godzinami, w skrócie...
Isaiah Zoabi mówi: Alarm thriftex z czujkami ruchu, czujkami przeciwpożarowymi które będą podłączane do systemów zraszaczy flamebuster.
** Isaiah Zoabi zapisał obie rzeczy na kartce, odkładając długopis przeszedł dalej.**
Isaiah Zoabi mówi: Do tego dochodzą drzwi antywłamaniowe, no wiadomo to jest przymus, tak zwana brama bez tego nigdzie nie ruszymy.
** Miles Kendrick wsłuchuje się w ofertę I. Zoabi; co jakiś czas przytakuje głową.**
Isaiah Zoabi mówi: Zamontujemy wam parę kamer na strefy w waszej restauracji, do tego dołączymy kamery które mają większy zakres ruchu robiąc z waszego lokalu pole minowe dla potencjalnych włamywaczy.
Isaiah Zoabi mówi: Możecie łączyć się z nimi przez telefon, mają podczerwień, ściągają dźwięk i nagranie w wysokiej jakości.
Isaiah Zoabi mówi: Kamery CCTV, te nasze to kamery IP.
** Isaiah Zoabi wyciągnął z szafki notatnik wraz z długopisem, przyklekając przy biurku zaczął coś rozpisywać.**

Isaiah Zoabi mówi: No to tak...
** Isaiah Zoabi położył wszystko na biurku, zaraz po tym rozstawił dwie szklanki do mężczyzn, nalał wody do każdej z nich.**
**Isaiah Zoabi z szafki wyciągnął wode w szklanym naczyniu, zaraz po tym także dwie szklanki z którymi ruszył do biurka.**
Isaiah Zoabi mówi: Ale wy siadajcie, pewnie.
Marcus Capaniero mówi: Jeśli można to szklankę wody bym poprosił **uśmiechnął się po czym powolnie pochylił się i usiadl na fotelu**.
Isaiah Zoabi mówi: Wybaczcie nie lubie siedzieć, takie głupie przyzwyczajenie.
Isaiah Zoabi mówi: Pewnie, coś do picia?
**Mia Pemberton rowniez powtorzyla gest.**
Miles Kendrick mówi: Zapoznałem się z pańską ofertą, niemniej fantastycznie byłoby gdybyś powtórzył całą ofertę raz jeszcze, Isaiah.
Marcus Capaniero mówi: Może usiądziemy **zakrząknął po czym wpatrzył się w I.Zoabi**.
Marcus Capaniero mówi: Witam **potwórzył gest w stronę M.Pemberton**.
**Mia Pemberton rowniez podala dlon**.
Isaiah Zoabi mówi: Dostaliście dokładną wycene oferty i to co zawierała, czy przedstawić wam jeszcze raz spis zabezpieczeń?
**Miles Kendrick zerknął na obok siedzącą kobietę; w jej kierunku również wyjął dłoń.**
**Isaiah Zoabi uścisnął dłoń Marcus Capaniero**.
Marcus Capaniero mówi: Witam, Marcus **wyciągnał rękę w stronę faceta** my w sprawie tego przetargu.
**Isaiah Zoabi uścisnął jego dłoń**.
Isaiah Zoabi mówi: Tak, tak, cześć.
Miles Kendrick mówi: Isaiah? Z Tobą rozmawiałem przez telefon, tak? **wyjął dłoń w stronę faceta**.

***

Mafio, Capaniero i AzozowskY lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jQ3k6gUBZp.png

 

**Wczoraj o godzinie 20;00 miało miejsce oficjalne otwarcie Chebs Eaterie, z tej okazji trójka właścicieli przecięła symboliczną wstęge; wydarzenie było dość huczne, obsługa Chebs miała ręce pełne pracy. W lokum zjawiło się ogrom klientów. Całe wydarzenie pilnowała niezawodna grupa ochroniarska SafeGuard Security**

 

AK5mDkB.png

***

rTDMpnR.png

***

86C4iBc.png

***

u6tGI0d.png

***

huit0pz.png

***

1M6cVk1.png

***

yXhh94u.png

***

 

 

Edytowane przez Militao361
AzozowskY, Capaniero i Mafio lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Na stronie internetowej Chébs Eaterie oraz w ich mediach społecznościowych pojawiły się wpisy prezentujące nowe produkty, które zostały wprowadzone ostatnio do oferty lokalu.**tZREr9v.png


 
Chcielibyśmy zaprezentować wam nowe produkty będące owocem naszej współpracy z firmą Chocoa, czyli wiodącą marką zajmującą się wyrobami czekoladowymi.
Z kolaboracji jesteśmy osobiście bardzo zadowoleni, naszym zdaniem uzyskane wyroby są naprawdę wysokiej jakości i poprzez wyjątkową formę podania znacząco wyróżniają się na tyle słodkich przysmaków, które możecie znaleźć w innych lokalach w mieście. 

1. Chocoa Fontanna z truskawkami - Głównym punktem w nowej ofercie jest fontanna, która na życzenie klienta zostanie wypełniona wysokiej jakości gorzką czekoladą Chocoa. Fontanna rozgrzewa się  szybko więc czas oczekiwania, na nią nie powinien przekroczyć 25 minut.  Urządzenie to może pomieścić do 700ml czekolady, co powinno wystarczyć dla grupy od 10 do 20 osób na cały wieczór. Czekolada cały czas będzie wprawiona w ruch i na bieżąco podgrzewana. Do całości zostaną podane oczywiście pyszne świeże truskawki!
2. Chocoa ciasto czekoladowe - Drugą "pokusą" jest wilgotne, proste i niezwykle pyszne ciasto czekoladowe z gorzkiej czekolady i kakao Chocoa.
3. Chocoa babeczka czekoladowa - Kolejnym rarytasem są mięsiste wilgotne babeczki, z kawałkami roztapiającej się czekolady w środku oraz z chrupiącą skorupką na wierzchu. 
4. Chocoa gorąca czekolada - Ostatnią nowością jest gorąca czekolada podawana w kubku, czyli idealny wybór na długie zimowe wieczory w gronie najbliższych. Opcjonalnie podawana ze szczyptą chili lub kardamonu.

Mamy nadzieje że zaproponowane przez nas nowości przypadną wam do gustu tak samo jak nam!
Z wyrazami szacunku zarząd Chebs Eaterie.



zDQXIJi.png

 

Edytowane przez Capaniero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin