Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Korporacja] International Online Unlimited


Mafio

Rekomendowane odpowiedzi

1-_transparent.png„Mówiąc o luksusie, masz na myśli Wenger Luxury. Myśląc nad pieniędzmi, mówisz IOU…”

International Online Unlimited to korporacja zajmująca się udzielaniem wsparcia finansowego dla prywatnych osób, inwestorów oraz lokalnych i krajowych biznesów i spółek. Firma powstała w 2008 roku i od tego czasu oferuje pożyczki oraz inwestycje, które przyczyniają się do rozwoju lokalnej gospodarki. Wraz z rozwojem technologii i popularnością internetu, spółka rozszerzyła swoją ofertę o wiele innych usług finansowych. International Online Unlimited odniosło wielki sukces dzięki swojemu innowacyjnemu podejściu do branży finansowej, a w szczególności do pożyczek online. Kenneth Thomason nie tylko wiedział, jak korzystać z nowoczesnych narzędzi, ale także znał potrzeby swoich klientów. IOU oferowało łatwy i wygodny sposób na zdobycie dodatkowych środków finansowych, co w czasach, gdy banki niechętnie udzielały kredytów, było nieocenioną usługą. Dzięki temu, IOU szybko stało się jednym z liderów w branży, a jego akcje zaczęły notować coraz większe zyski. Jednak Kenneth nie zadowalał się tylko i wyłącznie sukcesem finansowym - zawsze kładł nacisk na doskonałą obsługę klienta, co zyskało mu lojalność i uznanie w oczach wielu ludzi na całym świecie. Dziś IOU to nie tylko potężna korporacja, ale również marka kojarzona z najlepszymi usługami finansowymi na rynku.
 

Spoiler

Spółki/przedsiębiorstwa wcielone w struktury korporacji International Online Unlimited:

  • ByteBridge
  • FUKARU
  • Stronzo
  • Paleto Bay Forest Sawmill & Lumberjack Company
  • PRIME
  • Space Art Interiors
Spoiler

Dane korporacji:
 

  • Nazwa: International Online Unlimited
  • Adres:  Maze Bank Tower

Członkowie zarządu:

  • CEO: Alice Moner
  • COO: Kaylee Roxterhood

Udziałowcy:

  • 1000 Udziałów (100%) - Alice Moner

Kapitał

  • Kwota: 1 000 000 USD
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unknown.png

Spoiler

„Od razu lepiej”

 

„Trochę spokoju… i świetny widok”

 

„Więc… słyszałem że IOU ma ostatnio… gorsze tury?”

 

„Ma kilka aktywnych kontraktów, które gwarantują spokojny byt na najbliższy czas ale nie ma się co oszukiwać – po śmierci prezesa wszystko zmierza w wiadomym kierunku. Jego syn nie nadaje się do prowadzenia tak ogromnego przedsięwzięcia, stąd w powietrzu wisi decyzja o sprzedaży udziałów”

 

„Bardzo mi przykro, to musi pewnie pana mocno gryźć – syn człowieka z talentem bez daru. Ale nic nie można poradzić… skoro już chce pan sprzedawać to proponuje z głową.”

 

„Ja jestem tylko członkiem zarządu Panie Morningwood. Zajmuje się księgowością spółki nadzorem nad ważniejszymi projektami, ale nie jestem jedyną „decyzyjną” osobą. Przez kilka lat budowałem swoja pozycje w tych strukturach, włożyłem w to mnóstwo pracy dlatego chciałbym aby to funkcjonowało dalej jak należy. Pakiet większościowy przeszedł na syna zmarłego a on sam nie wykazuje chęci dalszych działań. Ja posiadam trzydzieści pięć procent akcji. IOU ma potężne możliwości i zaplecze. Jednak bez zwartego zarządu daleko nie zabrnie. Znam syna na tyle dobrze by powiedzieć, że akcje trafią na sprzedaż.”

 

„A więc najlepiej by było gdyby ów akcje wykupił ktoś, kto zagwarantuje panu możliwość głosu… Nieprawdaż?”

 

„Zapewne orientuje się Pan o jakiej wielkości spółki mówimy. Dla pojedynczej jednostki wykup tych akcji stanowi potężne obciążenie. Dlatego potrzebnych jest kilku zdecydowanych inwestorów, którzy będą w stanie zamrozić kapitał na jakiś czas. Traktuję IOU jako nieco personalny sukces, przez kilka lat mojego funkcjonowania dużo się tam zmieniło, dlatego nie chciałbym aby spółka trafiła w ręce kolejnego moloha, który wciągnie go pod swój brand.”

 

„Panie Whittington, widzę że rozumiemy siebie nawzajem… Idealnie, przejdźmy do mojej propozycji. Musimy być szybcy, najlepiej byłoby ekhem… Przekonać… syna zmarłego do przedwczesnej sprzedaży właśnie mi oraz Miss Moner. Panu gwarantuje pozycje w trójcy CEO, od siebie dam możliwości ekspansji na rynku konsultacyjnym oraz prawnym. Zaś Pani Moner Zagwarantuje dobry kontakt z potencjalnymi partnerami. Leży mi na sercu by fundusze zarobione przeznaczać w gospodarkę Los Santos i sprawić, by była ona niemalże niezależna od IOU.”

 

„Każdy z nas chce zarabiać pieniądze aby zagwarantować godne życie sobie i bliskim. Mimo tego, że nie obnoszę się z małżonka z majątkiem to spokój ducha dają mi wyniki na koncie. Proponuje abyśmy przespali się z zaczerpniętymi podczas tej rozmowy informacjami i spotkali się jutro w , że tak powiem , składzie wyjściowym – aby omówić kolejne szczegóły. Dostaliśmy od losu dodatkowy czas z racji wyjazdu niedoszłego prezesa. Trzeba więc dobrze to wykorzystać.”

 

„Na pewno wykorzystamy… Nie mogę sobie pozwolić na zmarnowanie takiej szansy. Mam wrażenie że będzie to coś wielkiego...”

 

"That's how the big dreamers started to dream even bigger. There was no way that they could realize the dreams they're dreaming - that's what people sayed. And so, look at them now..."

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vibe_Roleplay_Screenshot_29.png

Spoiler

**Chwycił za mikrofon, który ściągnął ze statywu po czym rozejrzał się po sali z uśmiechem.**

"Na sam początek chciałbym gorąco przywitać wszystkich obecnych oraz pogratulować organizatorom jak i wszystkim, którzy zaszczycili te targi swoją obecnością. Jak wspomniał James, logo które oświetla ścianę za nami to początek czegoś wielkiego co zaczyna się własnie w tym miejscu - na scenie SBE.  International Online Unlimited, wiodący na rynku podmiot zajmujący się sektorem finansów. Taki opis znajdziecie Państwo w sieci. Lecz kim naprawde jesteśmy? Odpowiedź jest bardzo prosta. Jesteśmy mieszkańcami wspaniałego Los Santos, takimi samymi jak wszyscy tutaj zebrani. Naszym celem jest wspomaganie tych mniejszych jak i tych wysoce rozwiniętych przedsiębiorców. : Pragniemy aby marka IOU zakorzeniła się w umysle kazdego przedsiębiorcy z Los Santos jak i całego naszego Stanu jako marka, która otwiera drzwi na dużo szersze horyzonty. I z tego miejsca pragnę również przedstawić Państwu zarząd International Online Unlimited zaczynając od tej piękniejszej strony **zaśmiał się wskazując na swoje lewo**  Alice Moner, Pearl Whittington **wskazując kolejno dłonią po kobietach** doskonale Państwu znany James Morningwood oraz moja skromna osoba, Marcus Whittington."

**Po słowach męża uśmiechnęła się skromnie spoglądając w stronę sali. Odgarniając kosmyk włosów speszona opuściła wzrok w dół**

"Cała nasza czwórka postawiła sobie jasny i sprecyzowany cel - chcemy aby rynek Los Santos zagościł w świecie, a każdy z przedsiębiorców mógł na nas liczyć. Te targi utwierdziły nas w jednym. To zaszczyt móc budować rynek wraz z takimi przedsiębiorcami. **spojrzał po członkach zarządu z uśmiechem** Nie będę już Państwa zanudzać długimi przemówieniami. Czy któryś z moich współpracowników chciałby coś dodać?"

**Odłożył mikrofon na statyw i zaklaskał kilkukrotnie w dłonie**

"Myślę że tylko jedno... czas na ostatnia nagrodę tego wieczora! Którą wręczymy my czterej, nagrodę publiczności dla najlepiej prezentującego się stanowiska na targach."

"Myślę, że to czas na to, by ogłosić drugiego zwycięzcę targów SBE. Tym razem mówimy o nagrodzie publiczności, ale zanim to nastąpi. Podkreślę jeszcze raz. W przedsiębiorcach jest przyszłość tego miasta. Tutaj nie organizatorzy decydowali o zwycięzcy, tylko goście targów. I tutaj była zażyła konkurencja. Minęło chwile nim mogliśmy przeanalizować wszystkie głosy. Padło na jedno stanowisko.
"

**Spoglądając na zebranych odebrała od Jamesa kopertę, którą otworzyła pokazując każdemu z członków zarządu z uśmiechem**

"Wielka chwila prawdy co?"

"Sama jestem zaskoczona, a może spełnił się mój głos oddany? Przekonajmy się."

"Widzę, że to ja dostąpię tego zaszczytu przekazania informacji o zwycięzcy." 

**zaśmiał się krótko**

"Dalej Marcus! Nie trzymaj nas w niepewności."

"Drodzy Państwo, jest nam niezmiernie miło ogłosić, że nagrode publiczności otrzymuje..."

"Kto podbił serca odwiedzających targi SBE...?"

"McGuire & Foster Limited Company... Wielkie brawa!"

**Po ogłoszeniu wyników tłum ludzi na sali zaczął klaskać w dłonie. Odbyło się oficjalne rozdanie nagród po czym tłum się rozszedł.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unknown.png

Spoiler

Marcus Whittington mówi: Dobrze, więc skontaktował się z nami Pan w sprawie pomocy finansowej związanej z pewnego rodzaju modernizacją Pańskiego warsztatu. Proszę nam przybliżyć na co dokładnie Pan potrzebuję środki?
Syed Rogers mówi: Zgadza się, podstawowa laweta do robienia zleceń lub wóz techniczny by jeździć nim w teren. kamery CCTV oraz systemy przeciwpożarowe, tak by pracownicy czuli się bezpiecznie a w razie jakiegoś włamania były jakiekolwiek nagrania.
**Alice Moner Zapisała cele na które środki zostaną przekazane.**

Marcus Whittington mówi: Dobrze, czyli celuje Pan w środku na zakup systemów ochrony oraz lawety o wykonywania zleceń dla swojego warsztatu. O jakiej kwocie Pan myślał?
Syed Rogers mówi: Owszem, laweta z tego zastawienia jest chyba najdroższa kosztuje ponad czterdzieści tysięcy nowa, na rynku wtórnym nie widziałem ofert, co do lawet nie wiem jak jest z systemami bezpieczeństwa cenowo kamery słyszałem coś w granicach piętnastu tysięcy.
Marcus Whittington mówi: Lecz nadal nie usłyszałem konkretnej kwoty o jakiej Pan myślał. Śmiało, proszę mówić.
**Alice Moner Na komputerze zapisała kwoty obok celów podane przez S. Rogers.**
Syed Rogers mówi: Ja również szukałem lawety dosyć długo, jeśli dostałbym coś koło osiemdziesięciu tysięcy było by naprawdę super mam jeszcze trochę swoich oszczędności wiec jakby brakowało na ten system bezpieczeństwa, to wyłożyłbym z własnej kieszeni.
Pearl Whittington mówi: Panie Rogers, spokojnie. Powoli. Inaczej.. Jaki ma Pan własny kapitał na inwestycję w zakup lawety oraz systemy bezpieczeństwa. Mowa o kamerach, zraszaczach, alarmie.
Marcus Whittington mówi: Tak, proszę nam wprost rzucić kwotę jaką Pan na chwilę obecną operuje na takie wydatki.

Syed Rogers mówi: Coś koło dwudziestu tysięcy.
Marcus Whittington mówi: Czyli celuje Pan w budżet stu tysięcy wraz ze swoimi oszczędnościami jeśli chodzi o te dwie inwestycje. Osiemdziesiąt od IOU oraz dwadzieścia tysięcy własnej inwestycji.



Marcus Whittington mówi: Jako IOU zaproponujemy Panu kwotę równych stu tysięcy dolarów. Do przeznaczenia wyłącznie na zakup lawety oraz systemów zabezpieczeń. Współpracujemy z wieloma instytucjami pozarządowymi, które finansują startupy. Istnieje duże prawdopodobieństwo że ta pożyczka może zostać zniwelowana do kwoty częściowej. Lecz na dzień dzisiejszy - spiszemy umowę z miesięcznym terminem spłaty, bez odsetek. Otrzymuje Pan od IOU sto tysięcy dolarów i do dnia... **spojrzał na ekran laptopa** szesnastego listopada musi Pan zwrócić całość na podane w umowie konto. Naturalnie jeśli będzie potrzebował Pan dokonać przesunięcia terminu czy tez będzie Pan w stanie szybciej spłacić należność - proszę się z nami skontaktować.
Syed Rogers mówi: Pasuje mi to jak najbardziej.
Pearl Whittington mówi: Dodatkowo prześle Pan na nasz email faktury za zakupione wyposażenie. Jak sam Pan rozumie, musimy mieć pewność, że gotówka została rozporządzona na konkretne cele.
Syed Rogers mówi: Rozumiem w pełni, w razie czego przesunięcie terminu czy wcześniejsza spłata również na maila?
Marcus Whittington mówi: Tak, w umowie zawarte są wszystkie kontakty do nas, tak samo adres e-mail. Proszę nie bać się kontaktu z nami, jestśmy tutaj aby pomagać takim podmiotom jak Pan. Postaramy się podpiąć Pańską firmę pod któryś z programów dotacyjnych tak aby środki chociaż w części zostały umorzone, ale na teraz nic nie mogę obiecać. Jeśli chodzi o formę spłaty - najwygodniejsza z możliwych, czyli przelew na konto IOU. Może Pan go wysyłać raz w tygodniu, może codziennie wpłacać jakąś kwotę - jak Panu wygodniej. Z doświadczenia wiem, że zawsze łatwiej operować mniejszymi kwotami niż uzbierać całość na jeden przelew.


unknown.png

Spoiler

Marcus Whittington mówi: W czym możemy Panu pomóc Panie Johnson?
Liam Johnson mówi: No więc... **delikatnie chrząka** Prowadzę lokal znanej sieci gastronomicznej pod szyldem Chihuahua Hot Dogs, jednakże widzę niedobory w tym segmencie i szukam firm, z którymi mógłbym pchnąć rynek nieco bardziej do przodu. Mówię o sektorze gastronomicznym, który w mojej ocenie nie jest na odpowiednim poziomie, na jakim mógłby być. Mimo dużej popularności widzę sporo zmian, które można wprowadzić na rynku zwiększając jego jakość.
**Marcus Whittington przytaknął po jego słowach, a następnie skinął dłonią zachęcając go aby kontynuował.**
Liam Johnson mówi: W najbliższym czasie planuję otworzyć firmę pod nazwą LS Foods, jest do dopełnienie luki w sektorze gastronomicznym, sęk w tym, że nie jestem w stanie zrobić tego sam, nawet gdybym zebrał wszystkich swoich pracowników.
**Marcus Whittington w międzyczasie wsłuchując się uważnie w słowa Liama zaczął wstukiwać coś na klawiaturze zerkając kątem oka na ekran.**
**Pearl Whittington zaciekawiona skupiła wzrok na mężczyźnie, otwierając przed sobą notatnik. Słuchając go uważnie zaczęła krótko punktować coś na jednej z kartek, przytakując głową.**
Marcus Whittington mówi: LS Foods, rozumiem. Czym ma się dokładnie zajmować ten podmiot? Przybliży nam Pan charakterystykę tej firmy?
Liam Johnson mówi: Oczywiście, wesprę się pomocami multimedialnymi.
**Liam Johnson sięga do torby po laptopa, wyjmuje go na stolik, coś na nim klika i obraca tak żeby wszyscy widzieli.**
**Pearl Whittington przeniosła wzrok na laptop, który mężczyzna obrócił w ich stronę.**
**Włączył na ekranie prezentację multimedialną, na której wyświetlają się slajdy. Liam opowiada i przechodząc do następnych kroków przełącza slajd na kolejny.**
**Marcus Whittington skupił swój wzrok na prezentacji.**
Liam Johnson mówi: No więc tak począwszy od sedna zauważyłem dosadne braki w kwestii doposażenia lokali gastronomicznych. Pracownicy często funkcjonują na urządzeniach prowizorycznych, albo nawet żadnych.
**Pearl Whittington uśmiechając się pod nosem spojrzała na pozostałych członków zarządu z wyraźnie pozytywnie zaskoczoną miną.**
Liam Johnson mówi: To oczywiście wpływa na standard obsługi klienta, dopiero wchodząc z marką Chihuahua Hot Dogs dostrzegłem jak duże znaczenie ma odpowiedni sprzęt w procencie obsługi klienta. Chciałbym zająć się dystrybucją sprzętu dla gastronomii, zleciłem już wstępne analizy zapotrzebowania rynkowego, dzięki czemu udało opracować się wstępną ofertę jaką moglibyśmy zaoferować naszym przyszłym klientom - mowa oczywiście o restauratorach i właścicielach gastronomii w całym Los Santos. W gamę początkowych produktów wchodziłyby przede wszystkim opakowania, profesjonalny sprzęt kuchenny i inne akcesoria.
Liam Johnson mówi: Kolejnym krokiem jest właśnie kamień milowy, którego osobiście nie jestem w stanie przeskoczyć. Chciałbym stworzyć sieć zrzeszającą wszystkich restauratorów w mieście, jako takie forum gdzie będą mogli zasięgnąć profesjonalnej porady, wymienić się doświadczeniami i wspólnie rozwiązywać problemy. Jako właściciel takiego biznesu jestem gotów wyjść do innych przedsiębiorców i podzielić się zdobytą wiedzą w tej dziedzinie.
**Liam Johnson przełyka ślinę i przełącza na kolejny slajd.**
**Pearl Whittington notując kolejne punkty w swoim notesiku ponownie zawiesiła wzrok na wyświetlonym slajdzie przytakując głową do samej siebie.**


Marcus Whittington mówi: Pana pomysłem jest zrealizowanie głównego celu. Aby do niego dotrzeć trzeba ustalić hierarchię kosztową, znaleźć wszelkie możliwe rozwiązania, które wprowadzą jak największą optymalizację kosztów. Głównym celem, do którego pan dąży jest centrum szkoleniowe. To jest wypadkowa wszystkich pomniejszych celów, które na ten moment będą w pierwszej kolejności realizowane. Musimy zacząć od samego szczytu idąc w tył. Centrum szkoleniowe, punkt detaliczny oraz import towarów, który możliwe, że będziemy w stanie pomóc zmienić na zakup lokalny. Mówi Pan, że posiada pan importera, który dostarczać będzie zamówione przez Pana towary. Jak wiemy import to koszty. Cło, logistyka, kursy walutowe. Zacznijmy od optymalizacji tych kosztów próbując postawić na krajowego dostawcę. To już da Panu dużą oszczędność kapitału, który spożytkować będzie można na realizację kolejnego celu.
Liam Johnson mówi: Sęk w tym, że nie posiadam pełnej oferty na miejscu. Jest kilka rzeczy, których jakości jeszcze nie przetestowałem i biorę je jako zaczepkę pod minimum logistyczne. Jeśli mam zlecić produkcję lokalnie muszę mieć produkt fizycznie, aby zbadać jego  właściwości i spróbować odwzorować w Państwa firmie produkcyjnej.
Marcus Whittington mówi: Jednorazowe poniesienie kosztów na sprowadzenie jakościowo odpowiadających Panu produktów będzie prawdopodobnie nieuniknione. Zawsze łatwiej rozmawia się z potencjalnym kontrahentem mając możliwość pokazania mu fizycznie produktu i jakości na jakiej nam zależy. Więc tego kosztu nie unikniemy. Jednak kto wie - bardzo możliwe, że uda się dzięki temu kosztowi zaoszczędzić kolejnych. Spróbować zawsze warto. Szczególnie mając pewną alternatywę.
Liam Johnson mówi: Rzeczywiście, dopuszczam taki scenariusz.
Marcus Whittington mówi: Przechodząc dalej - zakładamy, że temat produktów mamy za sobą. Kolejnym krokiem jest dystrybucja tych produktów wśród lokalnych przedsiębiorców z branży gastronomicznej, tak?
Liam Johnson mówi: Dokładnie tak i to chciałbym rozpocząć od restauracji Chihuahua Hot Dogs, ale nie w roli monopolisty, tylko równolegle otworzyć punkt sprzedaży w okolicach Phillbox Hill.
**Marcus Whittington przytaknął po słowach Liama.**
Marcus Whittington mówi: Temat, który nam Pan dzisiaj podał jest bardzo obszerny i nie do zakończenia na tym jednym spotkaniu. Chciałbym żeby podzielił Pan te wszystkie wymienione cele i skategoryzował je według ważności priorytetów. Przygotował wstępny biznesplan dotyczący punktu stacjonarnego oraz zamysł na działanie centrum, które jest finalnym i głównym celem do którego będzie Pan dążyć.
Pearl Whittington mówi: Podsumowując ode mnie. W pierwszej kolejności skupiłabym się na produktach oraz wprowadzeniu ich do obiegu. Gdy te dwa cele zostaną już zrealizowane, wtedy przejdziemy do głównego celu. Proponuję, aby przedstawił Pan wstępny kosztorys oraz jak wspomniał mąż plan działania co do pierwszych dwóch punktów. Przesyłając go za pomocą naszej aplikacji do nas, zapoznamy się i przygotujemy wstępną ofertę z naszej strony dla Pana, którą możemy omówić  nawet jutro na spotkaniu. Co Pan na to, panie Johnson? My w tym czasie również rozeznamy się w cenach firm produkujących taki asortyment, który Pana interesuje.
Marcus Whittington mówi: Umówimy się na kolejne spotkanie gdzie omówimy krok po kroku każdy z punktów. Ja do czasu następnego spotkania rozeznam się w aktualnych możliwościach dotacyjnych i zapotrzebowaniu inwestorów.

 

 

Mafio, kvbavxx, Specter i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KxWS7ie.png

Spoiler

* Marcus Whittington przechodząc przez recepcję zabrał odłożoną korespondencję po czym ruszył w kierunku biura przeglądając kolejno koperty. Odłożył na bok koperty urzędowe, a następnie sięgnął po nóż do kopert i rozciął jedną z nich po czym wyciągnął zawartość i zaczął czytać.

DYxTkae.png

Marcus Whittington mówi: Interesujące..
* Marcus Whittington odłożył list na bok po czym zalogował się do laptopa i rozpoczął research na temat ów ranczera oraz dostępnych możliwości inwestorskich i dotacyjnych w tym sektorze. Po dłuższym czasie stworzył plik tekstowy, w którym zapisał sobie najważniejsze, pozyskane informacje oraz potrzebne odnośniki.

 


* Marcus Whittington zalogował się do systemu księgowego IOU oraz maila, a następnie zaczął kolejno przeglądać korespondencje.

AuPhRqq.png
k3HBwrs.png
JClDy9C.png

* Marcus Whittington widząc maile od jednego z klientów, a dokładniej Japan Car Service uśmiechnął się pod nosem po czym przeszedł do systemu księgowego wybierając kontrahenta. Sięgnął po telefon z kieszeni, a następnie przeszedł do strony internetowej banku gdzie zalogował się uwierzytelniając działanie na telefonie. Odszukał w historii wpływów klienta, a nastepnie w systemie księgowym umieścił odpowiednie wartości.
* Marcus Whittington zamknął umowę pożyczkową kontrahenta po czym przygotował stosowne pismo potwierdzające, które nastepnie puścił do druku.

 

 

 

TZuJp6d.png

Spoiler

Marcus Whittington mówi: Bardzo ładnie prezentują się te Bensony, trzeba to przyznać.
Alice Moner mówi: Jakiś protokół odbioru do podpisania?
Pearl Whittington mówi: A ja cieszę się, że udało nam się dopiąć przetarg na żywo.
Thomas Markham mówi: Co do protokołu, będąc szczery nie przygotowałem się. To w sumie nasza pierwsza taka oficjalna dostawa.
Marcus Whittington mówi: Zawsze musi być ten pierwszy raz, prawda? Podeslijcie do nas na maila taki protokół jak go przygotujecie. Podpiszemy i odeślemy.
Alice Moner mówi: Okej... auta się prezentują pięknie. Mam nadzieję, że tak samo będą się sprawować *uśmiechnęła się*.
Pearl Whittington mówi: Uwierz Alice, Neon sprawuje się wyśmienicie.
Thomas Markham mówi: Oby działały jak najlepiej, a w razie problemów. Zapraszam również po sąsiedzku na serwis. Do Pole Position.
Marcus Whittington mówi: Prawdopodobnie niedługo pojawi się przetarg dotyczący obsługi naszej floty. Warto sprawdzać na bieżąco.
Thomas Markham mówi: Będe obserwować.*lekko sie uśmiecha* A więc od nas to wszystko na dziś, auta niech służą a nas niestety wzywają dalsze obowiązki.*wystawił dłoń kolejno do Pearl, Alice i Marcusa*.
Marcus Whittington mówi: Jasne, rozumiemy. Cieszę się, że dobiliśmy targu. Będziemy w kontakcie. Dziękujemy za szybką i profesjonalną obsługę. Miłego i spokojnego wieczoru.
Pearl Whittington mówi: Jeszcze raz dziękujemy za wszystko, również za szybką dostawę. Pozostaniemy w kontakcie, dobrej nocy.

 

 

 

QMICFfW.png

Spoiler

Marcus Whittington mówi: Jak zapewne Państwo wiecie IOU zajmuje się pozyskiewaniem funduszy oraz kontraktów dla kontrahentów. W ostatnim czasie Państwa spółka zwróciła na siebie uwagę jednego z naszych inwestorów z Nowego Jorku. Wifebeater Gin, bo o nim mowa to marka, której zapewne nie muszę Państwu przedstawiać. To lider na rynku wśród producentów ginu.
* Pearl Whittington wchodząc do biura wyciszyła telefon nie przerywając im rozmowy. Skinięciem głowy przywitała wszystkich z uśmiechem, przysiadając na krześle.
* Marcus Whittington spojrzał na Pearl z usmiechem i przytaknął do niej na przywitanie po czym wrocił wzrokiem na parkę przed sobą.
* James Foster słysząc otwierane drzwi spojrzał ukratkiem i również kiwnął głową na przywitanie nie przerywając wywodu mężczyzny.
* Maya Summer spojrzała na kobietę skinęła głową i posłała uśmiech. Wróciła wzrokiem na Marcusa skupiając swoją uwagę na jego słowach.

Marcus Whittington mówi: To moi drodzy Pearl Whittington, członek zarządu IOU oraz moja małżonka.
Pearl Whittington mówi: Dobry wieczór, miło państwa znów widzieć. Proszę wybaczyć mi delikatne spóźnienie, miałam spotkanie w swojej firmie.
James Foster mówi: James Foster i Maya Summer. Jesteśmy zarządem spółki M&F. Miło nam Panią poznać *Odparł ze spokojem i posłał kobiecie ciepły uśmiech*.
Maya Summer mówi: Dobry wieczór. I miło ponownie Panią zobaczyć.
Marcus Whittington mówi: Wracając do sprawy. Wifebeater Gin planuje ekspansję na tereny San Andreas, z wiadomych przyczyn wybrali Los Santos jako miejsce na swój pierwszy przystanek.
* Marcus Whittington przysunął do siebie teczkę z dokumentami, otworzył ją i przesunął w kierunku pary.
* James Foster pokiwał twierdząco głową, nie przerywając przysunął dokument bliżej i zerknął na niego pobieżnie, nie chcąc się rozpraszać. Widać, że jest zainteresowany przebiegiem rozmowy.

Marcus Whittington mówi: Naturalnie linia produkcyjna, o której czytają Państwo w dokumentacji jest przedmiotem tej współpracy. Wifebeater Gin kilka lat temu wykupiło upadającą spółkę Maclain's Scottish Whisky, która również była jedną z nielicznych, bardzo rzetelnych i nazwijmy to... rodzinnych spółek. Nasz klient z racji potężnych nakładów i zamiłowania do alkoholi szuka współpracowników - podkreślam to słowo dzięki którym będzie mógł wdrożyć w życie destylację whiskey w tradycyjny sposób.
Marcus Whittington mówi: Tak jak powiedziałem - współpracowników. Nie molohów z zatraconymi wartościami czy bezdusznych biznesmenów ukierunkowanych ślepo na zysk.
Marcus Whittington mówi: Spółka pozyskała środki z dofinansowań oraz od prywatnych inwestorów na stworzenie tego typu linii produkcyjnej w Los Santos. Zapewne pojawi się pytanie - dlaczego akurat Los Santos? Po pierwsze, z racji współpracy IOU z Wifebeater Gin, a po drugie z przyczyn zależnych tylko i wyłącznie od Państwa i tego w jaki sposób zbudowaliście swoją pozycję i wizerunek na rynku.
James Foster mówi: To co Pan mówi brzmi... Cóż może inaczej. *Zamyślił się na dłuższą chwilę, a jego ręka powędrowała do brody nieco ją mieżwiąc w zamyśleniu* Mówi Pan o skali przedsięwzięcia, o ogromnych nakładach pieniężnych i potężnej firmie wykupującej pomniejsze upadające biznesy i jednocześnie twierdzi Pan, że rzeczony interesant poszukuje wspólników, mniejszych firm, nie molochów mam rację? Czy to nie jest swojego rodzaju kuriozum Panie Whittington? W końcu spółka Wifebeater to ogromna niemal korporacja.
Marcus Whittington mówi: I tutaj należy zasięgnąć do powodów i niedalekiej przeszłości, Panie Foster. Spółka Maclain's Scottish Whisky nie została wykupiona przez Wifebeater Gin z powodów biznesowych. Te dwa podmioty wspólpracowały od wiely pokoleń ze sobą, niestety ostatni z prezesów Maclain's Scottish Whisky nie doczekał się potomstwa ani godnego następcy do przejęcia fotelu prezesa. Stąd w ostatnich latach cieżkiej choroby postanowił przekazać udziały spółki dla Wifebeater Gin. Stało się to dokładnie w 2018 roku. Od tamtej pory zarząd Wifebeater Gin nie znalazł nikogo godnego uwagi do współpracy, a nie chcieli szargać dobrego imienia i jakości zmarłego prezesa Maclain's Scottish Whisky. Wifebeater Gin owszem, jest potęgą na rynku alkoholi lecz może Pan prześledzić ich historię oraz ruchy rynkowe, wszystko jest dostępne publicznie. Spółka nigdy nie miała w swojej polityce na celu wchłaniania innych przedsiębiorców. Tak samo sprawa o której rozmawiamy oparta jest na kontrakcie, który nie ingeruje w żadne udziały Państwa spółki, a dodatkowo - nie narzuca nawet zakazu markowania produktu swoimi znakami towarowymi. Wiem, że to abstarkcyjne co teraz mówię bo w dzisiejszych czasach wszyscy nastawieni są na ostrą politykę jesli chodzi o interesy ale nasz klient został tym jednym z nielicznych, który stawia pasję ponad zarobek. Kontrakt, o którym rozmawiamy otwiera nowe ścieżki, można powiedzieć - niespotykane w dzisiejszych czasach ale nasz klient potrzebuje za kompana w interesach ludzi, którzy znają się na produkcji Whisky oraz nie są wypaczeni obecnymi schematami.
Maya Summer mówi: Odrobił Pan lekcje na nasz temat i tu chylę czoła. Jednak że nie wierzę w tak utopijne działania ciągle mnie zastanawia jaki jest w tym wszystki haczyk. Może nie chodzić o zarobek ale gdzieś w tym wszystkim takowy musi być.
Marcus Whittington mówi: Jedyny haczyk o jakim mowa to to, że nasz klient, a dokładnie prezes zarządu Wifebeater Gin jest wielkim miłośnikiem połowów i często zabiera swoich współpracowników na takowe. Więc jeśli ktoś cierpi na chorobę morską, może to być lekką komplikacją. *zaśmiał się*

 

 

 

 

NREg0ZP.png

Spoiler

Pearl Whittington mówi: Wydrukuję umowy i przejdziemy do kolejnego punktu.
Liam Johnson mówi: Oczywiście, ja tylko zaniosę sprzęt do samochodu.
* Pearl Whittington podnosząc się nacisnęła coś na laptopie, poprawiając dłonią spódniczkę ruszyła do biura.
* Pearl Whittington odkładając dwa egzemplarze umowy na stole usiadła spoglądając na wszystkich z uśmiechem.

** Standardowo zanim usiadł to zdjął ubranie wierzchnie i zarzucił na oparcie krzesła. (( Liam Johnson ))
Pearl Whittington mówi: Tak więc.. *przesunęła umowy w stronę Marcusa* Z racji zaufania, pierwszy podpis należy do Ciebie.
* Marcus Whittington sięgnął po pióro do wewnętrznej koszuli marynarki, a nastepnie otworzył je i złozył podpisy w wyznaczonych miejscach.
* Marcus Whittington przesunął dokumenty z piórem w kierunku Pearl.
* Pearl Whittington odbierając pióro od męża wyraźnie zadowolona złożyła podpisy. Spoglądając na Liama, przesunęła umowę do Morningwooda.
* James Morningwood złapał za arkusze oraz pióro i złożył czytelny podpis w wyznaczonym miejscu i przekazał dalej do klienta.
* Liam Johnson zabiera pióro podane przez James'a, podsuwa umowę do siebie. Poszukuje odpowiedniego miejsca gdzie składa podpis. Pióro i dokumenty oddaje w stronę pracowników.
* Marcus Whittington przysunął do siebie dokumenty po czym oddzielił kopię dla klienta, którą przesunął w kierunku Liama, a pióro schował do kieszeni marynarki.

Marcus Whittington mówi: Co więcej pozostaje nam powiedzieć Panie Johnson.. Powodzenia w realizacji celów i cieszymy się, że udało się nam nawiązać współprace. Pokładamy duże nadzieje w Pańskim projekcie i będziemy trzymać za niego kciuki. Naturalnie proszę pamiętać, że w momencie podpisania tej umowy staje się pan oficjalnym Klientem IOU. A co za tym idzie - wszystkie możliwości jakie daje Daily Globe stoją dla Pana otworem jeśli chodzi o marketing i reklamę. Naturalnie - za darmo.
Liam Johnson mówi: Dziękuję bardzo. *unosi się z krzesła kłaniając się towarzystwu. Podczas skłonu podtrzymuje krawat nad stołem*.
Pearl Whittington mówi: Co do pańskiego zapytania o leasing. Proponuję, by jak ostatnio przesłał nam Pan zapytanie meilowo, byśmy mieli czas na rozeznanie się cenowe na rynku. Oraz preferowany termin następnego spotkania.

 


 

 

Edytowane przez Specter
Mafio, TaOwca, kvbavxx i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

2_transparent.png.5707df30f28655de921e2ab84a048e0d.png

Ruchy International Online Unlimited w ostatnim czasie:

  • Akcje korporacji zostały wykupione przez 4 inwestorów: Alice Moner, James Morningwood, Pearl Whittington, Marcus Whittington
  • Pierwsze spotkanie inwestorów odbyło się podczas bankietu Daily Globe
  • Doszło do fuzji z agencją eventową Eventage przeradzając się w IOU Event Agency
  • Doszło do fuzji z agencją konsultacyjną Starway Consulting przeradzając się w IOU Consulting Agency 
  • Zmiany w zarządzie zostały ogłoszone podczas bankietu Santos Buisness Expo
  • Nowy zarząd został nagłośniony podczas audycji wykonywanej przez Self Radio
  • Pojawił się artykuł dotyczący bankietu organizowanego przez IOU Event Agency
  • Przekazano darowiznę na rzecz odbudowy restauracji Garage Restaurant w wysokości $100.000
  • Wynajęto firmę Project: EW do remontu zniszczonej restauracji
  • Zorganizowano nowe meble do Garage Restaurant od spółki Home Solutions
  • Ogłoszono przetarg dotyczący zakupu floty służbowej
  • Zakupiono 2 elektryczne auta od firmy Car Spot Dealer
  • Utworzona przetarg dotyczący montażu systemów zabezpieczeń i przeciwpożarowych
  • Odbyto spotkanie z zarządem Daily Globe w celu objęcia korporacji patronatem medialnym
  • Korporacja została objęta patronatem medialnym i otrzymała darowiznę w wysokości $500.000 od Daily Globe
  • W sieci pojawił się artykuł dotyczący współpracy na linii IOU - Daily Globe
  • Pod każdym artykułem Daily Globe pojawia się wzmianka o IOU z odnośnikiem do strony internetowej
  • Zorganizowano spotkanie dotyczące współpracy na linii Wifebeater Gin - McGuire & Foster Company
  • Odbyto spotkanie z przedsiębiorstwem Japan Car Service
  • Udzielono pożyczki przedsiębiorstwu Japan Car Service na kwotę $100.000
  • Zakwalifikowano przedsiębiorstwo Japan Car Service do programu dotacyjnego ukierunkowanego na zakup specjalistycznych pojazdów do celów służbowych. Zredukowano kwotę spłaty pożyczki do $55.000
  • Odbyto serie spotkań z przedsiębiorstwem LS Foods
  • Udzielono pożyczki przedsiębiorstwu LS Foods na kwotę $165.000
  • Założono stronę International Online Unlimited na Lifeinvaderze
  • Na lifeinvaderze pojawił się pierwszy promowany post przedstawiający korporację 
  • Odbyto spotkanie z przedsiębiorstwem Doxey Family Brewings w sprawie certyfikacji produktów i rozwoju firmy  
  • Pobrano produkty od przedsiębiorstwa Doxey Family Brewings do certyfikacji
  • Trójka z czterech inwestorów sprzedała swoje udziały i złożyła wypowiedzenia. Piecze nad korporacją przejęła Alice Moner.

WYDATKI:

Spoiler

image.png.f524634daf21f02f9da2b625d338bc9f.pngunknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.png

Łącznie: $705.000

PRZYCHODY:

Spoiler

unknown.pngunknown.pngunknown.png

Edytowane przez Mafio
Specter, TaOwca, MI4U3K i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • International Online Unlimited


Wydatki $705,000


 **Kapitał spółki $1,000,000 (Staż krótki).

**International Online Unlimited nie pozostaje w tyle i bacznie wchodzi w sfery Los Santos, liczne zapomogi i wsparcia - chociażby dla spalonego Garage Restaurant to dobre ruchy PR'owe które pozytywnie rzutują na korporację, poza tym ważnym aspektem jest rozwój medialny i podobnie jak wcześniej - korporacja nie dała tutaj ciała, konsekwetnie rozwijają swoje imie w mediach poprzez między innymi wykup usług reklamowych pod artykułami Daily Globe.

**Spółka może liczyć na wygenerowanie 330 tysięcy tygodniowo, przez następne trzy tygodnie.**

Mafio lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

2_transparent.png.5707df30f28655de921e2ab84a048e0d.png
Ruchy International Online Unlimited w ostatnim czasie:

  • IOU wcieliło pod siebie spółkę Chocoa.
  • IOU wcieliło pod siebie spółkę Stronzo.
  • IOU wcieliło pod siebie spółkę Jie Recycling.
  • IOU wcieliło pod siebie spółkę Green Dream.
  • IOU wcieliło pod siebie przedsiębiorstwo Moretti Construction.
  • IOU nawiązało współprace z agencją reklamową Rising.agency.
  • Doszło do redesingu logotypu spółki, projektu podjęła się agencja Rising.agency.
  • Zaprojektowano nowe bilbordy które zawisną na ulicach miasta, projektu podjęła się agencja Rising.agency.
  • Na stanowisko dyrektora finansowego została zatrudniona nowa osoba - Michael Moretti.
  • Reaktywowano dział prawny, zatrudniono nową osobę zarządzającą działem - Nick Zarella.
  • IOU zakupiło nowe biuro które zostanie oddane do działania dla działu prawnego.
  • Wynajęto architektów z spółki Saint Architecture to remontu biura dla działu prawnego. 
  • Dział prawny IOU podpisał kontrakt dotyczący opieki prawnej z spółką Royal Cigarettes.
  • Dział prawny IOU podpisał kontrakt dotyczący opieki prawnej z spółką OH ME.
  • Dział prawny IOU otrzymał zlecenie na reprezentacji byłej dziennikarki Self Radio w pozwie sądowym. 
  • IOU zainwestowało w nowe centrum logistyczne znajdujące się na obrzeżach Los Santos.
  • Dział pożyczek IOU udzielił pożyczki na kwotę $220.000 na zakup przedsiębiorstwa Green House Zone.
  • Dział pożyczek IOU udzielił pożyczki na kwotą $24.000 na zakup mieszkania. 
  • IOU zainwestowało w nowy garaż na pojazdy firmowe.
Spoiler

GTA5_2022-11-20_20-43-19.png
GTA5_2022-11-21_18-42-11.pngGTA5_2022-11-27_19-53-31.png

GTA5_2022-11-27_19-49-30.png

150K - zakup centrum logistyczne ((nie mam ss, wlk wyceniał))
60K - zakup biura ((nie mam ss, wlk wyceniał))
GTA5_2022-11-27_19-49-30.png - w ramach pożyczki

60K - zakup obiektów 

 



Ruchy STRONZO w ostatnim czasie:

 

  • Stronzo nadal poszerza lokale z którymi współpracuje tym razem lokale które przystąpiły na współprace były: Callaghan Motorsport, Rojo De Madera, Another Level Melody Pub
  • Stronzo podpisało umowę z holdingiem IOU wchodząc w ich struktury
  • CEO Stronzo przeprowadził rozmowę z przedstawicielem marki Xero i przedłużyli umowę na sprzedaż produktów Stronzo na owych stacjach
  • W Pin Up'ie pojawił się Stiriling GT w oldschool'owym oklejeniu Stronzo na ogumieniu Fukaru jako forma promocji nowego produktu powstałego przy pomocy Fukaru
  • Stronzo po podpisaniu umowy z Callaghan Motorsport pozostawili u nich swój bolid na przegląd oraz Stirilinga na oklejenie
     


Ruchy CHOCOA w ostatnim czasie:
 

  • Listopad był miesiącem reorganizacyjnym dla spółki Chocoa, w strukturach wewnętrznych nastąpiło wiele zmian
  • Rozpoczęto remont wcześniej kupionego przez spółkę wieżowca, spekuluje się, że jest to największa dotychasz inwestycja
  • Dnia 24.11.2022 pojawił się wpis ogłaszający dawno wyczekiwaną współprace z Fukaru i ich wspólny produkt
  • Dnia 25.11.2022 produkt pojawił się oficjalnie w sprzedaży na stronie chocoa.com
  • Dnia 25.11.2022 pojawił się wpis przedstawiający wynik współpracy z Fukaru, ich współny produkt
  • Spółka została wcielona w struktury International Online Unlimited, umożliwi to dalszy rozwój czekoladowej machiny
  • Główne centrum logistyczne Chocoa zostało przeniesnione do nowej inwestycji IOU, jest to pierwszy efekt współpracy
  • Dnia 27.11.2022 odbyło się spotkanie z zarządcą spółki Marlowe, omówiono i podpisano umowę dotyczącą przyszłej współpracy
  • Dnia 27.11.2022 odbyło się spotkanie z zarządcą spółki Jie Recycling, odnowiono współprace dotyczącą produkcji ekologicznych opakowań
  • W strukturach zarządu nastąpiły kolejne zmiany; CEO Kaylee Roxterhood, COO Alex Roy
  • Zwolnionych zostało około 75% pracowników Chocoa, jest to jeden z punktów reorganizacji spółki

 



Ruchy MORETTI CONSTRUCTION w ostatnim czasie:
 

  • Firma Moretto Construction została wcielona pod korporacje International Online Unlimited.
  • Firma Moretti Construction nawiązała stałą współpracę ze spółką Home Solutions.
  • Moretti Construction, zakupiło flotę specjalistycznych pojazdów z drugiej ręki, przeznaczając na to kwotę 110 tysięcy. (Dozer, Mixer, Tipper).
  • Firma dokonała prac remontowo - budowlanych wedle projektu Home Solutions Architecture - Jack Ricciardi w domku letniskowym za Santos.
  • Firma dokonała prac remontowo - budowlanych wedle projektu Home Solutions Architecture - Jack Ricciardi w domu na Vespucci Canals.
  • Firma dokonała prac remontowo - budowlanych wedle projektu Home Solutions Architecture - Jack Ricciardi w Paleto Bay Community Hospital.
  • Firma dokonała prac remontowo - budowlanych wedle projektu Home Solutions Architecture - Jack Ricciardi w biurowcu Self Radio.
  • Firma dokonała prac remontowo - budowlanych wedle projektu Home Solutions Architecture - Jack Ricciardi w sklepie odzieżowym Against the law.
  • Firma, podjęła się remontu oraz całkowitej przebudowy zniszczonej szkoły w Paleto Bay-prace remontowe są cały czas trwają.
Edytowane przez Mafio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • International Online Unlimited (Staż krótki; kapitał $1,000,000; wydatki $490,000)
Korporacja International Online Unlimited dosadnie zaznaczyła swoją obecność w
mieście zrzeszając coraz to więcej biznesów i spółek w swoje szeregi, a różnorodność
usług, jakie oferuje skutecznie wypełnia niszę na rynku zdominowanym niegdyś przez
CROWN. Pomimo krótkiego stażu na rynku, a także wątpliwej przeszłości CEO korporacji,
IOU zyskuje coraz większe zaufanie i nowych klientów.

Spółka może liczyć na wygenerowanie $330.000 tygodniowo przez następne trzy tygodnie.

kvbavxx lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

2_transparent.png.5707df30f28655de921e2ab84a048e0d.png

Ruchy International Online Unlimited w ostatnim czasie:
 

 



Ruchy CHOCOA w ostatnim czasie:
 


 

Ruchy FUKARU w ostatnim czasie:

 


 

Ruchy FAVE w ostatnim czasie:

 

  • Wcielono spółkę w struktury korporacji International Online Unlimited
  • Podjęto się współpracy z studiem graficznym Pixel Studio. Współpraca opiewała na zaprojektowanie logotypów oraz strony internetowej 
  • Po zaprojektowaniu nowych logotypów niezwłocznie zastrzeżono nazwę marki oraz logotypy
  • Podjęto się wstępnych rozmów z agencją modelek Arc Angels w sprawie współpracy i wspólnej kolekcji bielizny
  • Rozpoczęto prace nad pierwszą kolekcją ubrań, planowana data wypuszczenia jej na rynek to 15.01.2022
  • Założona stronę spółki na lifeinvaderze w celu promocji kolekcji i ruchów firmy
  • Brano udział w wigilii firmowej International Online Unlimited, integracja pracowników oraz uściślenie współpracy z korporacją IOU


Ruchy STRONZO w ostatnim czasie:

  • Stronzo zrobiło event motoryzacyjny dnia 17.12 o nazwie VOCS w które zaangażowały się przedsiębiorstwa takie jak Fukaru,OH ME, Endo, Callaghan Motorsport, Chocoa itd. oraz S2 Parts zasponsorowało nagrody
  • Spółka zakupiła również centrum logistyczne na wyspie elizejskiej doposażajac się w trzy Bensony w markowej okleinie
  • Stronzo poszerzyło lokale gdzie działa o takie lokale jak Gokart Speed Racing gdzie znalazł się automat Stronzo z napojami alkoholowymi oraz na ich gokartach pojawiły sie logotypy Stronzo oraz Chabs
  • Stronzo przed eventem VOCS'22 podpisało umowę z ArcAngels na wynajem modelek do eventu
  • Również ze strony Stronzo Media pojawiły się nowe materiały od Nagareboshi gdzie znalazła się reklama eventu VOCS'22 oraz program miscreated od Aishy Huxley
  • Stronzo Records rozpoczęło współpracę z młodym producentem Marko Sakkinenem 
Edytowane przez Mafio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • International Online Unlimited (Staż średni; kapitał $1,000,000; wydatki ???)

**IOU pomimo medialnej nagonki ze strony korporacji CROWN Holdings stara się iść sukcesywnie do przodu, wcielenie m.in. spółki Fukaru, Paleto Bay Forest Sawmill & Lumberjack Company czy restauracji Chébs Eaterie również inwestycja w przedsiębiorstwo prawnicze Schwarz LLP to z pewnością konkretne ruchy, które zezwolą na dalszą ekspansję rynkową korporacji. Mimo to niepokojącym stanem rzeczy jest rozwiązanie umów z Green Dream oraz JIE Recycling oraz trwający spór pomiędzy Chocoa oraz Blake Rawlings - nic tylko pozostaje nam czekać na to, co wyniknie z tej sytuacji.

**Korporacja może liczyć na wygenerowanie $325,000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

**Na oficialnej stronie korporacji pojawiła się nowa informacja.**

 

 

Posiadasz restauracje ale brakuje ci pieniędzy na rozwój i premie dla pracowników? A może jesteś właścicielem warsztatu któremu brakuje dobrych wyzwań i zleceń? Na te oba oraz inne problemy mamy rozwiązanie. IOU Partners!

IOU Partners – czyli nowy program partnerstwa dla biznesów na terenie San Andreas, dzięki któremu zyskacie same benefity spod szyldu IOU. Dodatkowa premia partnera do 100 tysięcy dolarów miesięcznie, bazująca na waszych osiągnięciach. Wszelkie usługi IOU w tym pomoc marketingowa, pomoc prawna (wkrótce) oraz doradztwo klienta bez opłat. IOU Partners to idealny program partnerstwa dla tych którzy na poważnie biorą swoją prace.

Oczywiście teraz padną pytania dotyczące zapłaty. Ile może kosztować członkostwo w takim programie? Otóż, ani centa. IOU nie zależy na pieniądzach partnerów. Jako korporacja dbamy o nasz image, nasz PR oraz dobre ruchy w stronę ludzi. Od naszych partnerów oczekujemy w zamian tylko jednego: wspólne ruchy oraz interesy. Nieważne czy wzmianki o IOU na Social Media, propozycje wspólnych interesów lub organizacja ciekawych wydarzeń z nami w roli partnera. Każda pomoc przy budowaniu marki IOU jest doceniana i wpływa na sumę premii partnerów. Z każdym partnerem rozmawiamy indywidualnie, gdyż indywidualność to przyszłość branży inwestycyjnej. Jedno możemy obiecać: Jako partner IOU nie zostaniesz na lodzie a twój biznes będzie gwarantowanym sukcesem.\

Aby zapisać się do programu IOU Partners, należy wypełnić formularz i przesłać go na stronę www.iou.com/partners (Serwer Discord: link poniżej). Lecz pamiętaj, miejsca są ograniczone. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy te biznesy, które najbardziej się nadają. Kryteriami są – aktywność, pomysłowość oraz wiedza w swojej branży.

Aktualnie wolne miejsca:

Gastronomia: 2

Warsztaty:2

Inne: 2

Spoiler

Hej, jak widzicie - startujemy z małym programem partnerskim. Rekrutacja jest poprzez serwer Discord naszej korporacji. Na miejscu zakładacie ticket, wpisujecie w niego Nazwę biznesu oraz krótki opis działalności. Potem następują indywidualne pytania od nas. Założenie jest proste: WY jako partnerzy gracie z nami oraz organizujecie z naszą pomocą ciekawe ruchy, MY podliczamy waszą pomoc i wkład i wypłacamy wam pod koniec miesiąca premię. Oprócz tego macie możliwość korzystania z innych usług IOU (doradztwo, marketing, Customer Service) w dobrej cenie, bądź też za darmo. Póki co szukamy 6 biznesów "na próbę" aby sprawdzić działalność naszego programu oraz jego pozytywne jak i negatywne atuty. Lista wolnych miejsc powyżej. Z czasem będziemy ulepszać program partnerstwa i zwiększać ilość miejsc dostępnych. Widzimy się na Discordzie, oraz w grze 😘

https://discord.gg/5TXMCpWPgg

 

kvbavxx i Mafio lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2_transparent.png.5707df30f28655de921e2ab84a048e0d.png

Ruchy International Online Unlimited w ostatnim czasie:

  • Alice Moner jako przedstawicielka korporacji wzięła udział w debacie dotyczącej problemów przedsiębiorstw. Wypowiedziała się na temat:
  1. Problemów przedsiębiorstw rozrywkowych przez rozwijającą się technologie 
  2. Wywiadu Jamesa Morningwooda w którym poruszył temat kradzieży sloganów. Zapowiedziała oficjalnie oświadczenie w którym korporacja zawrze swoje stanowisko.
  3. Współpracy z Kulture De Betances z spółką wcieloną w szeregi IOU, Chocoa
  • Podsumowanie debaty pojawiło się na stronie Daily Globe jako Faye Show, sam artykuł był zapowiadany również na lifeinvaderze. Wydarzenie również było promowane na lifeinvaderze [Post 1, post 2, post 3], poprzez plakaty oraz audycje na stacjach Daily Globe. 
  • Po przedstawieniu swojej teoretycznej wiedzy dotyczącej problemów przedsiębiorstw, korporacja przeszła wprost do działań. Wyszła naprzeciw problemom przedstawiając nowy program partnerski "IOU PARTNERS". Program ma na celu pomoc przedsiębiorstwom podczas panującego kryzysu i wzrost jakości oferowanych przez nich usług.
  • W celu promocji programu został stworzony spot reklamowy, ukazał się on na stronie spółki oraz lifeinvaderze. Zaprojektowany został również bilbord który zawiśnie na ulicach miasta.
  • Korporacja przejęła spółkę Paleto Bay Forest Sawmill & Lumberjack Company. Do jej prowadzenia został zatrudniony doświadczony biznesmen i polityk Alexander Roxterhood. 
  • W ostatnim czasie korporacja skupiła się na wsparciu jednego z podmiotów wcielonych - Chébs Eaterie. W celu wspierania lokalu zarząd IOU przydzielił dwóch pracowników do pomocy, dzięki nim restauracja stale się rozwija nawiązując nowe współprace oraz osiągając zaskakująco dobre wyniki finansowe. 
  • Dzięki współpracy z developerem Carson Development zakupiono 4 apartamenty w apartamentowcu na Del Perro. Apartamenty mają podnieść jakość oferty pracowniczej i zagwarantować wysoką jakość życia dla najlepszych współpracowników.
  • W szeregi International International Unlimited wcielono przedsiębiorstwo Space Art Interiors
     
Spoiler

image.png.21b85ae83514b7dc7827dfb5ebc9734e.png - apartamenty

20k - bilbord

Edytowane przez Mafio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • International Online Unlimited (Staż średni; kapitał $1,000,000; wydatki $320,000) 

**Wystąpienie Alice Moner w debacie dotyczącej problemów przedsiębiorstw, gdzie miała okazję chociażby stoczyć rozmowę z niejaką konkurentką w postaci Lucille Ferreira - cała akcja odniosła się neutralnym odbiorem ze strony społeczności, w dalszym ciągu pojawia się wiele komentarzy gdzie jedna strona cały czas aktywnie wspiera korporacje natomiast druga ją krytykuje - na ten moment pozostaje jedynie czekać na dalsze rozwiązanie tego sporu. Ogłoszenie nowego programu partnerskiego "IOU PARTNERS" a zarówno przejęcie nowo powstałej spółki Paleto Bay Forest Sawmill & Lumberjack Company czy inwestycja w lokal Chébs Eaterie okazały się dobrymi ruchami, które skutecznie zwróciły uwagę (w pozytywnym znaczeniu) na działania korporacji. Wcielenie przedsiębiorstwa Space Art Interiors do szeregów korporacji nie jest jeszcze w stanie zbyt dużo powiedzieć, pozostaje jedynie czekać na to, co będą w stanie pokazać.
**Korporacja może liczyć na wygenerowanie $340,000 tygodniowo przez następne trzy tygodnie.

mafineeek i Mafio lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

2_transparent.png.5707df30f28655de921e2ab84a048e0d.png

Ruchy International Online Unlimited w ostatnim czasie:

  • Zostanie Main Sponsorem medialnego wydarzenie WFF. Spółka była promowana w audycjach Daily Globe, na plakatach oraz podczas samego wydarzenia.
  • Zainwestowano w nowo powstającą spółkę ByteBridge, również wcielono ją szeregi International Online Unlimited.
  • Zatrudniono na stanowisko CTO młodego developera i biznesmena Travisa Torresa, właściciela ByteBridge. 
  • Rozpoczęto rozmowy dotyczące wprowadzenia na rynek nowej krypto waluty InterCoin przy współpracy z ByteBridge i Cryptobase.
  • Zrealizowano wspólną kampanie reklamową z spółką Chocoa dotyczącą promocji nowych batoników proteinowych. 
  • Zrealizowano wspólną kampanie reklamową z spółką ByteBridge dotyczącą promocji nowych zegarków spod szyldu spółki. 
  • Zakupiono najwyższy w Los Santos, 96 piętrowy wieżowiec w centrum miasta - Maze Bank Tower.
  • Zakupiono ekskluzywny, dwunastopiętrowy wieżowiec na Vinewood - Tinsel Tower.
  • Zakupiono wypoczynkowy, dziesięciopiętrowy wieżowiec na Del Perro - BANNER Apartments & Spa.
  • Zakupiono resort, składający się z 3 budynków koło Vespucci - Puerto Del Sol.
  • Rozpoczęto remont najwyższego wieżowca w Los Santos - Maze Bank Tower. Do jego remontu zatrudniono firmę Space Art Interiors. 
     
Spoiler

$500.000 - Inwestycja w Byte Bridge 
$500.000 - Kupno budynku Tinsel Tower 
$5.500.000 - Kupno budynku Maze Bank Tower, Puerto Del Sol, Banner Apartments & Spa.
$217.500 - Usługi architektoniczne 
$110.000 - Obiekty

Łączne wydatki za okres rozliczeniowy wyniósły: $6.827.500

+ pomniejsze wydatki typu obiekty, nie wpisuje ponieważ nie wszystko rozliczone z wlk 

Edytowane przez Mafio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin