Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Gastronomia] Chébs Eaterie


AzozowskY

Rekomendowane odpowiedzi

 jQ3k6gUBZp.png

**3 stycznia br. działacz Chebs Eaterie - M. Capaniero, spotkał sie z przedstawicielem spółki Fuzzy celem przedstawienia oferty współpracy i podpisania umowy na wprowadzenie nowych produktów do oferty. **

 

JE37u7C.png

  Ukryj zawartość

Marcus Capaniero mówi: Do widzenia! **uśmiechnął się otworzył drzwi od biura po czym zagestykulował wypuszczenie faceta jako pierwszego z uprzejmości**.
Volfango Interrante mówi: Jasne, będę informował Pana na bieżąco. Do zobaczenia!
Marcus Capaniero mówi: W takim razie jesteśmy w kontakcie - w razie czego będę dzwonił i czekam na wieści **uśmiechnął się**.
Volfango Interrante mówi: Dziękuję bardzo, jestem pewien, że współpraca będzie bardzo owocna **Uścisnął dłoń faceta**.
Marcus Capaniero mówi: W takim razie - dziękuję za wspaniałą ofertę **uśmiechnał się*** mam nadzieje ze bedzie to owocna współpraca **podniósł się z fotela, zgarnął wizytówkę, schował ją do kieszeni, podał mu rękę**.
** Volfango Interrante wyciągnął z teczki swoją wizytówkę i podał M.Capaniero.**
** Volfango Interrante zabrał tablet, który schował do teczki po czym przerzucił oczy na faceta.** **Marcus Capaniero złapał za rysik po czym podpisał się wyraźnie we wskazanym miejscu, finalnie odłozył całośc na blat, przesunął w stronę faceta.**
** Do tabletu został dołączony rysik. (( Volfango Interrante ))**
Marcus Capaniero mówi: Oczywiście **mówiąc to zatarł rączki, odebrał tablet od faceta, zerknął na wskazaną umowę nie pomijając żadnych szczegółów**.
** Volfango Interrante podał facetowi tablet z przygotowaną umową o współpracę.**
Volfango Interrante mówi: Cieszę się, przygotowałem dla Państwa umowę do podpisania. Proszę rzucić okiem i jeśli wszystko się zgadza w miejscu wyznaczonym na podpis, zwyczajnie podpisać się.
Marcus Capaniero mówi: Mhm jasne, w takim razie tak będzie wporządku, w takim razie to wszystko.
Volfango Interrante mówi: Z moich informacji wynika, że odbiorcy są na bieżąco informowani o lokalach, które z nami współpracują.
Marcus Capaniero mówi: Wie Pan co - słyszałem o tej firmie już dawno temu, zanim jeszcze ten lokal był w planach **zaśmiał się** myślę że na ten moment nie mam więcej pytań - co do tej oferty, czy Państwo również zamierzają poinformowac swoich odbiorców o tej współpracy?
Volfango Interrante mówi: Jestem zainteresowany taką opcją współpracy, social-media to najlepsza droga do wypromowania marki w tych czasach. Czy ma Pan jeszcze jakieś pytania co do marki Fuzzy?
Marcus Capaniero mówi: Na czym to tam stanęło? Ahh tak... mówiłem o promocji Państwa produktów. I co Pan na to? **wtopił wzrok w V.Interrante**.
Volfango Interrante mówi: Nie ma najmniejszego problemu.
Marcus Capaniero mówi: Oczywiście - socialmedia również wchodzą w tą propozycję.
Marcus Capaniero mówi: Dokładnie, zgadza się. Z naszej strony jesteśmy w stanie w ramach kontroferty zapewnić o medialnej promocji owych produktów w naszym lokalu - i oczywiście promowania ich każdemu klientowi przy okazji wizyty.
Volfango Interrante mówi: Już mówię **spojrzał w tablet** Tak, dwa energetyki oraz nasze soki.
Marcus Capaniero mówi: Jasne - byłbym bardzo wdzięczny gdyby mógł Pan to załatwić, co do reszty to jesteśmy zainteresowani. Na czym tam stanęło... Dwa energetyki, zwykły i zero, i te soki **podrapał się po głowie*.**
Volfango Interrante mówi: Hmm - szczerze mówiąc wszystko jest oczywiście do załatwienia, jednak to musi przejść jeszcze przez górę. Oczywiście po naszej rozmowie skontaktuję się z szefem i rozmówię z nim takową opcję.
Marcus Capaniero mówi: Mhm, rozumiem - ale to można w inny sposób. Może chcielibyście Państwo wypuścić tego typu produkt, oczywiście na wyłączność dla naszego lokalu - w małym nakładzie, powiedzmy że byłaby to swojego rodzaju kolaboracja.
Volfango Interrante mówi: Musze Pana rozczarować ale niestety nie posiadamy takowych.
Marcus Capaniero mówi: Tego w zasadzie brakuje w mieście - nie spotkałemi się z miejscem w którym mógłbym kupić piwo z sokiem **westchnął**.
Marcus Capaniero mówi: Mhm - jeszcze mam pytanie, posiadamy w swojej ofercie wiele różnego rodzaju piw, macie państwo w swojej ofercie jakiekolwiek skondensowane syropy do piw? Szukam również czegoś takiego...
Volfango Interrante mówi: Dobra to wydaje mi się, że temat energetyków póki co mamy załatwiony, jak stoimy z sokami? Jakieś konkretne smaki, czy raczej decydujecie się na wszystkie?
Volfango Interrante mówi: Z tym nie będzie najmniejszego problemu - posiadamy oba typy tych napojów u nas.
Marcus Capaniero mówi: Mhm - potrzebowałbym napewno napoju energetycznego w wersji Zero, ale również zwykłego - z pełną wartością składników odzywczych.
Volfango Interrante mówi: [...] natomiast z Soków proponuję Smoothie Orange, Smoothie Multivitamin oraz Smoothie Apple.
Volfango Interrante mówi: Z oferty energetyków mogę na pewno polecić Fuzzy Essential sygnowane Diddy oraz cała listę energetyków z serii 101 czyli Crazy Mango oraz Formuła Zero Sugar.
Marcus Capaniero mówi: [.] napewno również zainteresowani bylibyśmy sokami **mówiąc to odlozył tablet na blat, przesunał spowrotem w stronę faceta**
Marcus Capaniero mówi: Mhm, wie Pan co - z racji iż prowadzimy raczej lokal z przeznaczeniem na alkohole, to jest pare pozycji które by mnie interesowały - napewno byłby to jakiś napój energetyczny który możnaby było zastosować do konstruowania nowych pozycji w karcie [.].
Marcus Capaniero mówi: Mhm, oczywiście **podsunał tablet do brzegu biurka, zaczął przeglądać ofertę produktów przewijając palcem całą listę.**
Volfango Interrante mówi: Proszę rzucić okiem na wachlarz naszych produktów.
** Marcus Capaniero wsłuchał się w słowa Volfgango Interrante po czym nachylił się nad biurkiem, zerknął na tablet.**

** Volfango Interrante poklikał coś w swoim tablecie po czym położył go na biurku i podsunął w stronę faceta.**
Volfango Interrante mówi: Panie Marcusie - chciałbym zaproponować Panu podjęcie współpracy z naszą firmą, która opierałaby się na dystrybucji naszych produktów w waszym lokalu. Posiadamy w swojej ofercie Energetyki, Soki, Wody smakowe oraz Izotoniki.
Marcus Capaniero mówi: Dobrze, a więc zamieniam się w słuch **uśmiechnął się***.

** Volfango Interrante usiadł na fotelu, wyciągnął z niego swój firmowy tablet, który odblokowal i przerzucił wzrok na faceta.**

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jQ3k6gUBZp.png

**Na stronie internetowej Chébs Eaterie oraz w ich mediach społecznościowych pojawiły się wpisy prezentujące nowe produkty, które zostały wprowadzone ostatnio do oferty lokalu.**

 Oto nowe produkty będące efektem naszej współpracy z firmą Fuzzy, czyli marką która specjalizuje się w produkcji napojów bezalkoholowych, wyodrębniła się od konkurentów niepowtarzalną jakością przygotowywanych trunków oraz wyselekcjonowaną listą naturalnych składników stosowanych przy produkcji.

Stworzyliśmy wspólnymi siłami sześć wyjątkowych i pysznych smaków syropów do piwa!
Już od dłuższego czasu brakowało nam w mieście jakościowych syropów które wzbogacą smak podawanego piwa i oto nasza propozycja dla was.



1. Ginger -  Zrobiony na bazie syropu cukrowego oraz świeżego imbiru, jest gęsty i słodki jak miód, oraz lekko ostry od imbiru.
2. Hibiscus - Hibiskus to kwiat pochodzący z Egiptu i Azji, charakteryzuje się lekkim kwaskowatym smakiem. 
3. Respberry - Naturalny syrop malinowy, z wysoką zawartością malin w składzie.
4. Coconut - Połączenie pysznego kokosa z cukrem trzcinowym, bez sztucznych składników.
5. Strawberry - Syrop truskawkowy, charakteryzujący się mocnym aromatem dojrzałych truskawek. 
6. Lime - Intensywny smak i aromat limonki, kwaśny i słodki. 

Wpadnij do nas i wybierz swój ulubiony smak!

 



lWqxaNz.png

 

Edytowane przez Capaniero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jQ3k6gUBZp.png



**W ostatnim czasie w mediach społecznościowych Chebs została przeprowadzona ankieta.**

dsZPia4.png


**Na stronie internetowej Chébs Eaterie oraz w ich mediach społecznościowych pojawiły się wpisy prezentujące nowe pozycje w karcie.**

Zgodnie z waszymi prośbami, do naszej oferty alkoholowej zostały dodane dwie nowe pozycje. 
-Koniak Hennessy XO, ściśle limitowana wersja Hennesy, elegancja sama w sobie!
- Koniak Hennessy paradis rare, iście niebiański trunek, jego najmłodszy komponent ma 25 lat, zaś najstarszy niemal stulecie!

Zapraszamy do nas na naprawdę prestiżową degustację!

CAVmrcf.png


Edytowane przez Capaniero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jQ3k6gUBZp.png

 

**1 lutego br. działacz Chebs Eaterie - M. Capaniero, spotkał się z szefem kuchni francuskiej Bobby'm Richelieu, który jest posiadaniu dwóch gwiazdek Haul. Celem spotkania było omówienie nowego menu oraz warunków zatrudnienia w Chebs Eaterie.
Następnego dnia szef kuchni mógł pokazać część swoich umiejętności w kuchni. **

 

Spoiler

image.png.993c8c15a728ca5968726a0f7b103b5b.png

 

Spoiler

image.thumb.png.292fc3125f8361555cbe2b817b258a1e.png

Edytowane przez Aj_Love_It_Pompa
Youkes, Capaniero, Mafio i 9 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin