Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[23/12][vTube]Mikaila Lozano Q&A #001 Team RONNIE czy Team Atwell?


Mith

Rekomendowane odpowiedzi

Screenshot_7.thumb.png.0d1cfe71441cc4289ed1f998922f93ea.png

**Poźnym wieczorem na kanale vTube Mikaili Lozano pojawił się pierwszy odcinek z serii Q&A. Jest to krótkie podsumowanie dotychczasowych postępów w karierze artystki. Odcinek został nagrany w domu rodziców dziewczyny, a głównym gościem filmiku jest kot Mikaili, który wabi się Kimchi. Kot swoimi popisami w filmiku czesto robi za mistrza drugiego planu. Mikaila odpowiadając na pytania stara się być w pełni szczera, ponadto można zauważyć, że w odcinku nie występują charakterystyczne cięcia przy jej wypowiedziach. Dodatkowo wiele pytań, które pojawiają się w odcinku nie są korzystne dla artystki, jednak mimo to MIkaila odpowiada na nie bez wahania.**

 

Mikaila: Hej moi mili! Dzisiejszy dzień zapiszę się na kartach historii kanału, ponieważ postanowiłam wzbogacić go o nową serię, czyli Q&A! Zadajecie mnóstwo pytań, na które staram się Wam udzielać odpowiedzi, ale postanowiłam, że wydawanie ich w takiej będzie o wiele ciekawszą formą. Co sądzicie o tym pomyśle? Dajcie znać czy według Was jest to dobry pomysł. A teraz przejdźmy do zestawu pytań, bo już sama zaczynam umierać tutaj z ciekawości!

P: Czy po utworze "Lonely" trafili się jacyś adoratorzy?
**Mikaila zaśmiała się pod nosem.** W komentarzach pod utworem zdecydowanie były wpisy, sugerujące spotkanie, ale tak na poważnie to nie. Nie zjawił się jeszcze w moim życiu mój książę z bajki i szczerze mówiąc wolę na taką osobę z cierpliwością poczekać.

P: Jak to jest dzielić naukę oraz karierę muzyczną? Nie sprawia Ci to trudności jeśli chodzi o podział czasu?
Szczerze to cieszę się, że zdecydowałam się na ten krok już na ostatnim roku moich studiów. Nie jest to łatwe, nie ukrywam, ale jakoś sobie radzę. Nie mam żadnych zaległości i oceny też mam w porządku.

P: Co sądzisz o LGBT? Czy jeżeli kobieta podarowałaby Ci prawdziwą miłość to czy byś z nią stworzyła związek?
Całym sercem wspieram osoby LGBT. Cieszę się, że na przestrzeni lat zaszły takie zmiany zarówno w kampaniach reklamowych jak i w produkcjach filmowych. Każdy człowiek piszę swój scenariusz w swojej życiowej książce i nie mamy mu prawa narzucać tego jakim chce być i jakiej jest orientacji. Jesteśmy wolnymi ludźmi! Jeśli chodzi o drugą część pytania... Cóż... **Mikaila westchnęła głośno i zaczęła rozmyślać nad pytaniem, popijając espresso.** osobiście uważam siebie za osobę heteroseksualną, ale też nigdy nie byłam w takiej sytuacji i szczerze mówiąc na chwilę obecną nie jestem w stanie dać pewnej odpowiedzi, ale raczej bym nie chciała skrzywdzić tej drugiej osoby tym, że nie potrafiłabym dać od siebie tego, czego by oczekiwała ta osoba. 


P: Jakieś kolejne plany po "Street Lights"? Nie ukrywam, że pięć piosenek to za mało i oczekuję czegoś większego.
Oczywiście, że plany są mój drogi. Po Street Lights jeszcze nie zdążył opaść kurz. Ile raptem minęło? Dwa tygodnie od premiery EP'ki. Ostatnio wrzuciłam na kanał cover świąteczny, odsyłacz masz w prawym górnym rogu aktualnie. Oczywiście zachęcam inne osoby również do przesłuchania kawałka myślę, że na pewno wprawi Was w ten świąteczny vibe. Jak coś się będzie szykować to na pewno się o tym dowiecie.

P: Czy doczekam się w końcu wspólnego kawałka z jakimś innym artystą?
Jak wszyscy doczekamy się dnia, w którym Ray Atwell postanowi wyjść ze swojej jaskini na światło dzienne i dokończyć swój album "Angels & Demons" to będziecie mieć okazję przesłuchać nasz wspólny kawałek. Zdradzę Wam, że jest to dokładnie pozycja numer siedem w albumie, a piosenka nosi tytuł "Motivation". Więcej szczegółów Wam nie zdradzę, bo nie chcę potem odbierać sygnałów dymnych od Raya z jaskini, że za dużo paplam **zaśmiała się sama z siebie, głaszcząc w międzyczasie swojego kota, który ja podgryza delikatnie w ręke** W każdym razie jest to świetny kawałek, sama nie mogę się doczekać premiery tego krążka. Świetnie się bawiłam przy pracy nad nim.

P: Współpracowałaś zarówno z RONNIE jak i z Rayem Atwellem. Trudno się nie domyślić, że chłopaki raczej nie darzą do siebie pozytywnego uczucia. Proste pytanie, Team Ronnie czy Team Atwell?
Proste pytanie, na które nie odpowiem, bo po prostu nie należę do żadnej z tej drużyny. Zarówno lubie Raya jak i Tyrone, to jest RONNIE. Cieszę się, że RONNIE rozwinął jeszcze bardziej swoje skrzydła i mu się powodzi, ale wraz ze zmianą labelu z jego strony nasz wspólny kontakt się urwał nieco. Czasami wymienimy się kilkoma zdaniami pod postem na LI, ale cover Paramore wyszedł mu świetnie, sama miałam w planach wrzucić na warsztat Misery Business w przyszłości, kto wie kto wie... **spojrzała w bok, rozmyślając nad własnymi planami przez chwilę.** W każdym razie! Jeśli chodzi o Raya i RONNIE chłopaki zdecydowanie tą sprawę powinni między sobą rozstrzygnąć, uważam, że oboje się zachowują się jak duże dzieci w tym w konflikcie, ale jak to się mówi? U faceta najgorsze jest te czterdzieści lat dzieciństwa, potem zaczyna się okres dojrzewania.

P: Kiedy wspólny kawałek z KDB? OMG, kocham ją!
Hah! Zdecydowanie nie ta liga złotko. Myślę, że Kulture nawet nie wie o moim istnieniu, więc co tu mówić o collabie. Szczerze to nawet nie wiem jakby to miało wyglądać nasz styl wydaje mi się pod każdym względem
różni się. Ale nie będę ukrywać, że ostatni jej kawałek "almost 30" kompletnie mnie zaskoczył i wzbudził we mnie refleksje by przesłuchać ponownie jej twórczość.

P: Kim jest osoba, o której śpiewasz w "Stunned"?
Oczywiście, że nie powiem kim jest ta osoba. Adresat utworu jeżeli słuchał piosenkę to na pewno jest świadomy, że to chodzi o niego. Tą relację wraz z wydaniem utworu uważam za zamkniętą. Każdy z nas poszedł w swoją stronę już dawno.

P: Ile masz wzrostu i jaki rozmiar buta nosisz?
Mam 170cm wzrostu, a rozmiar buta zostawię pod znakiem zapytania. **spojrzala w stronę kamery nieco zniesmaczona i uśmiechnęła się sztucznie**

P: Czy mimo kłód jakie rzucane są pod firmę OH ME, nie boisz się współpracy z nimi? Nie ukrywajmy, ale media nie pozostawiają po nich suchej nitki.
Nie, nie boję się. Cieszę się, że mogę współpracować z tą firmą. Sophie i Jacob to naprawdę świetni ludzie i z rozsądkiem podchodzą do swojej działalności. Jeśli chodzi o negatywne komentarze to normalna sprawa, że konkurencja będzie chciała wyeliminować zagrożenie na swojej drodze. Tak działa wolny rynek i myślę, że każdy z nas jest już przyzwyczajony do takiej strategii między korporacjami. Jeśli chodzi o same produkty to uważam, że każdy powinien sam przetestować dany produkt i dopiero wtedy wyrazić swoją opinię.

P: Czekam na wspólny kawałek z RONNIE, doczekam się?!
Wiecie to nie jest też zależne ode mnie. Nie miałabym nic przeciwko wobec takiego collabu, ze względu na to, że nasze style muzyczne nie różnią się za bardzo od siebie myślę, że mogłoby się zrodzić z tego coś naprawdę super. Na chwilę obecną nie mam planów co do wspólnej piosenki z RONNIE.

P: Co sądzisz o Tori Ramirez i jej obecnej sytuacji?
Według mnie jest to przykra sytuacja, osobiście nie śledziłam całej tej dramy na bieżąco i nie jestem w stu procentach w temacie, aczkolwiek uważam, że media i inni celebryci za ostro z nią pograli. Uważam, że czynników zapalnych tutaj było zbyt dużo, które doprowadziły do sytuacji taką, jaką mamy. Jeśli chodzi o moją opinię to Tori Ramirez nie powinna się kierować samymi emocjami, tylko udzielać odpowiedzi poprzedzonym nawet chwilowym przemyśleniem. Nie popieram dissu na nią od RONNIE uważam, że był on niepotrzebny i tutaj mimo koleżeńskich relacji z Tyrone to w tej kwestii nieco się zawiodłam na nim. Liczę na to, że w końcu ludzie zejdą z dziewczyny i wróci do kariery ze świeżymi pomysłami. Żeby nie było, że ją w stu procentach bronię, uważam, że w tej dramie winni są po obu stronach. Dlaczego mam taką opinie? Cóż, może dlatego, że sama na początku kariery przeżyłam swój konflikt internetowy i przez to mam nieco inne poglądy ogólne na takie sprawy. A co do ostatniej sytuacji między GEN-A a LE Foundation, tutaj trzeba zadać sobie pytanie, czy warto kosztem jednej artystki poświęcać osoby, które potrzebują pomocy? Ja rozumiem, że GEN-A miało być głównym sponsorem festiwalu, ale przy takim celu myślę, że sprawa powinna potoczyć się inaczej.

P: Czy nagrasz kiedyś rapowy kawałek?
Od jakiegoś czasu chodzi mi w głowie piosenka, którą mogłabym wykonać z artystą z tego gatunku. Oczywiście ja bym nie była tą osobą co rapuje **MIkaila zaśmiała się przyjaźnie**. Podsumowując pytanie, myślę, że jest taka możliwość, by taka piosenka mogła powstać.

P: Zamierzasz kiedyś współpracować z inną wytwórnią niż Stronzo Records?
Na chwilę obecną jestem związana ze Stronzo Records i nie widzę potrzeby zmian. Mam możliwość rozwijać się i tworzyć muzykę wśród profesjonalistów. Co prawda wytwórnia sama się promuje, że chcą być start-up'em dla początkujących artystów. Kto wie jak moja ścieżka się rozwinie w przyszłości, czy będę potrzebować zmian czy też nie. To pytanie rodzi kolejne pytania, na które odpowiedzi będę w stanie udzielić w zależności od sytuacji w przyszłości, a wiemy, że każdy plan z dnia na dzień potrafi się posypać. Jedyne czego mi brakuje w wytwórni to aktualnie to Ilario i AIKO, nie ma co oszukiwać, że to właśnie ta dwójka trzymała pieczę nad labelem... Cholernie mi ich brakuje...

P: Jakiej produkcji innego artysty aktualnie najbardziej wyczekujesz?
Liczę, że w nieodległej przyszłości Breedlove Nas czymś zaskoczy. Po za nim to mam nadzieję, że się doczekać w tym wcieleniu na album Atwella. Wyczekiwałam też nowej piosenki Break Me autorstwa Asami i Heat', która swoją premierę miała wczoraj.

P: Czy będą kolejne projekty z Aishą Huxley? Wasza wersja Star Walkin' wymiata! 
Cieszę się, że cover się spodobał. Aisha zaskoczyła nas wszystkim swoim głosem. Czuć w tym utworze moc i sama jestem zadowolona z mojej ścieżki gitarowej w nim. Co do wspólnych projektów z Aishą to teraz nic nie jest w planach i nie zanosi się na to, ale liczę, że to się zmieni.

P: Czy mogłabyś powiedzieć jaki wpływ miały na Ciebie negatywne opinie po podpisaniu kontraktu ze Stronzo Records?
Tak jak wspominałam w wywiadzie dla magazynu OH ME, był to zimny kubeł wody wylany prosto na moją głowę. Wtedy zrozumiałam tak naprawdę w jaki świat postanowiłam wejść i że będę mierzyć się niejednokrotnie zapewne z takimi sytuacjami. Sama sytuacja była ciężka i zrodziła wiele niewiadomych i pytań, ale nie mogłam już odpuścić wtedy. Wyszła bym na żałosną idiotkę jakbym się wycofała i zapewne nie miałabym już możliwości spróbowania sił w showbiznesie. Teraz nie żałuję w ogóle tej decyzji, a sama z siebie jestem cholernie zadowolona i dumna, że podołałam wyzwaniu i pokazałam, że się mylili co do tej decyzji.

Mikaila: Myślę, że na tym pytaniu zakończymy pierwszy odcinek. Nie ukrywam, że daliście mi niezły wycisk pytaniami i liczę, że kolejne pytania będą na tym samym poziomie, a nawet wyższym! Dobrze wiecie, że lubię wyzwania. Tymczasem, dzięki, że byliście ze mną do końca w tym odcinku. Trzymajcie się i do zobaczenia!

**ODCINEK ZAKOŃCZYŁ SIĘ**

 

PROMOCJA:

Spoiler

soon

DLA OPIEKUNÓW:

Spoiler

Imie i nazwisko postaci: Mikaila Lozano
Numer konta: 7831202268

 

Edytowane przez Mith
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Marko Säkkinen oberjzał na drugim monitorze podczas przerwie między graniem w Call of Duty, czekał na swoje pytanie - gdy dziewczyna odpowiedziała na temat wzrostu i na rozmiar buta zaśmiał się z nutką zażenowania oczekując że Mikaila tego nie wrzuci**

Mith lubi to

تبدو الخنفساء في القصب ، تبا لي أيتها العاهرة !!! تعال إلينا سرقة السيارات الكبرى 2023 rp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin