Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[12.28.22][vTube] Quick Questions! #1 /w ASAMI


wink

Rekomendowane odpowiedzi

77fgrwL.png**Na kanale Aishy pojawił się pierwszy odcinek nowego, epizodycznego programu nazwanego /Quick Questions/. W programie Aisha zadaje celebrytom lużne pytania zza kamery, a Ci na nie odpowiadają. Gościem pierwszego epizodu została piosenkarka Asami Kyoko.**

**Kadr ukazuje Asami na szarym tle, Aisha zadaje pytania zza kamery.**

AK: Hejka tutaj Asami, a to pierwszy odcinek Quick Questions!

**Azjatka pomachała do kamery uśmiechając się**

AH: Jaka jest twoja ulubiona muzyka kiedy pracujesz, potrzebujesz inspiracji podczas pracy. No i tak po prostu do sprzątania.

AK: Moją playliste trudno byłoby zamknąć w jednym gatanku muzycznym.. Jest to mieszanka dosłownie wszystkiego. Podoba mi się coś? Dodaje do playlisty. Ktoś mi ostatnio powiedział, że podobnie jak ja jest to mieszanka wybuchowa, która potrzebuje tylko odpowiedniego zapalnika, więc dlatego tak dobrze mi się przy niej tworzy. Powiem Ci w sekrecie, że Twój cover też się tam znajduje

AH: Miło słyszeć, że komuś się spodobał, serio. 

**Aisha zaśmiała się zza kamery, zadała kolejne pytanie**

AH: Kiedy czujesz największą wenę? Kiedy jesteś najbardziej kreatywna?

AK: Moja wena przychodzi w najmniej oczekiwanych momentach. Czasami potrafię się przebudzić o trzeciej w nocy z nowym pomysłem, który muszę od razu zacząć realizować - stąd też decyzja o stworzeniu mini studia nagraniowego w moim apartamencie. Więc jak kiedyś wyjdę w środku spotkania z Wami to wybaczcie już wiecie, dlaczego.

AH: No tak właściwie praca w takich domowych warunkach jest najlepsza, prawda? Wiesz, praca w studio a praca w domu to kompletnie dwie inne bajki.

AK: Nie można tego porównywać, w domowym zaciszu mogę sobie wstępne szkice przygotowac, sprawdzić jak to będzie brzmiało, albo jak moze brzmieć. Przy końcowych nagrywkach muszę i tak skorzystać z profesjonalnego studia i pomocy producenta.

AH: No niby tak, ale tak szczerze to zawsze możesz profesjonalne studio zrobić u siebie w domu, a z tego co mi tam wiadomo to niektórzy zdalnie prowadzą produkcję, więc myślę że obecnie to wszystko jest możliwe.

AK: Rozumiem osoby, które tak robią, ale jednak wolę nie zabierać całej pracy do domu.. Też aktualnie nie mam warunków na rozbudowę studia.

AH: Wiadomo, to kwestia już preferencji możliwości i po prostu każdy jest inny.

AK: Z drugiej strony, po to mam kontrakt z wytwórnią, by korzystać z tego pełnymi garściami.

AH: Też prawda, ale przejdźmy dalej - kiedy czujesz się najsilniejsza?

AK: Każdy kto mnie zna, wie, że jestem osobą bardzo rodzinną. Rodzice zawsze mnie wspierali we wszystkim, nie krytykowali moich wyborów, a przynajmniej nie za bardzo, więc odpowiedź sama się ciśnie na język.. Gdy jestem w towarzystwie rodziny i przyjaciół czuję się niezniszczalna 

AH: Jaką radę dałabyś sobie z przeszłości?

AK: Rada, którą dałabym młodszej sobie? Jakby to ująć. Nigdy o tym nie opowiadałabym publicznie, bo jest to dla mnie bardzo traumatyczne przeżycie, ale niektórzy na pewno wiedzą, że jako jeszcze dziecko straciłam głos na pięć lat i to dosłownie. Stąd to częste nawiązanie do Arielki z mojej strony.. głośno westchnęła ale niewiele osób wie, dlaczego tak się stało.. byłam bardzo wrażliwym dzieckiem, dzieckiem, które nie potrafiło sobie poradzić z utratą młodszej siostry zrobiła dłuższą przerwe w dzien finału programu w drodze do studia, wjechał w nas drugi samochód. Za kierowcą siedział pijany kierowca.. Wjechał w nas z taką siłą, że moja trzyletnia siostra nie miała szans, zginęła na miejscu.

**W oczach dziewczyny pojawiły się łzy, które od razu otarła dłonią**

AK: Wtedy myślałam, że cały świat się zawalił, więc jakbym mogła coś przekazać tej małej, przestraszonej dziewczynce to, powiedziałabym jej, że po każdej burzy wychodzi słońce, bo żadna burza nie trwa wiecznie.

AH: Osoba która najbardziej Cię wspiera?

AK: Na pierwszym miejscu zawsze są rodzice. Pomimo tego, że są tak daleko, nie dają mi tego odczuć. Jeśli chodzi o osoby stąd, osoby, które mam na miejscu to na pewno zaliczają się do nich Ronnie i Braylon.

AH: Najważniejsze wydarzenie w Twoim życiu? Wiesz tak do tego momentu. Może być związane z karierą, ale nie musi.

AK:  Na pewno przełomem był sam przylot tutaj, napisałam swój ostatni rozdział i mogłam zacząć od nowa. Teraz staram skupiać się tylko na pozytywach.

AH: Pytanie którego nienawidzisz dostawać, wiesz - nie tylko od dziennikarzy, ale ogólnie od ludzi

AK: Nie lubię pytań, które przekraczają pewną strefę prywatności. Jako osoba pewnego rodzaju publiczna, rozpoznawalna.. wolę, aby ludzie rozmawiali o tym co tworzę, a nie z kim randkuje **przewraca oczami.**

AH: Teraz wymień mi kilka rzeczy, które masz w torebce w tym momencie - możesz też dodać rzeczy bez których nie ruszasz się z domu i dlaczego je zawsze ze sobą nosisz.

AK: No to robimy sprawdzanie na żywo **uśmiechneła się do kamery i sięgnęła po torebkę, którą położyła na swoich kolanach**

**Asami zaczęła grzebać w torebce i wycigac po kolei przedmioty i pokazywać je do kamery.**

AK: Pierwsza rzecz to.. krem z filtrem. Kiedyś usłyszałam, że nasza skóra zawsze czuję się jakby była na plaży, więc od tego czasu używam go codziennie. Kolejna.. oczywiście klucze i telefon, ale tutaj nie ma co dodawać, każdy to nosi, czy nie? *zerknęła na Aishke*. Ale mogę Wam pokazać moją tapetę **odblokowała telefon i pokazała do kamery.**

**Na ekranie ukazała się tapeta z brązową krówką, na której głowie siedzi żółta kaczuszka. **

AK: O, mam też batonik, a dokładniej.. *zerknęła na etykietę* Healife o smaku truskawkowym. Mam też balsam do ust *nabrała odrobinę balsamu na palec i nałożyła na usta* Zawsze schną mi usta jak piję za mało wody. O, to jest fajne 

**Wyciągnęła mały flakonik w kształcie kobiecego ciała - są to perfumy od MAX RENDA Venus w wersji mini.**

AK: Są urocze, prawda? *zasmiała się machajc buteleczką*. Ponad to mam tutaj jeszcze jakies pierdoły jak powerbank, notes.. Zawsze przygotowana. Mam też cukierki **wyciagneła kilka i rzuciła w stronę kamery.**

AH: Dużo masz tych rzeczy w torebce.

AK: Nie bez powodu powstały memy, że w kobiecej torebce można pomieścić cały wszechświat.

AH: No niby ta, ja tam akurat jestem zwolenniczką kieszeni

AK: Jeśli mam możliwośc wyjścia z domu z samym telefonem to jestem mega szczęśliwa z tego powodu. nie umiałabym codziennie taszczyć ze sobą torebki.

AH: No na pewno tak jest najwygodniej

**Aisha weszła w kardr, ustała obok Asami, uśmiechnęła się do kamery i dodała.**

AH: Ale to będzie na tyle, bo widzę że Asami mi się tutaj rozgaduje, dzięki za obejrzenie pierwszego epizodu czegoś nowego na moim kanale, miejmy nadzieję, że to będzie pokazywać się częściej.

AK: Jak to się mówi? dajcie łapkę w góre i zostawcie suba **uniosła kciuka w górę, uśmiechając się do kamery.**

**Aisha zaśmiała sie, pomachała do kamery, po chwili wyłączyła kamerę.**

 

Spoiler

Imie i nazwisko postaci: Aisha Huxley
Numer konta postaci: 5924677773

 

Edytowane przez wink
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin