Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Teddy] złomiarz


unforgettable

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3626-złomiarz/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Christian Kennedy
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada postaci 
Powód nałożenia kary: Lecisz v-maxem przez miasto, prawie taranujesz radiowóz. W momencie gdy za Tobą zawraca i włącza sygnały, zatrzymujesz się na środku drogi i idziesz w AFK. Czekaliśmy na Ciebie ponad 10 minut, tłumacz się w apelacji.
Członek ekipy nakładający karę: teddy
Wyjaśnienie sytuacji:cześć. Sprawa nie potoczyła się tak, jak napisane jest w karze, z mojej strony to co się tam stało wyglądało zupełnie inaczej a dokładnie to tak:
Jechałem samochodem (nie v-maxem) podczas tego, gdy członek mojej rodziny zawołał mnie do pilnej sprawy, która wyjściowo miała trwać kilka minut a lekko się przedłużyła przez drobne komplikacje. Znajdowało się to tutaj:
image.png.
(czerwona strzałka to ja, różowa kropka to MOTOCYKL, który zdążyłem zobaczyć). Mój samochód zjechał więc na pobocze po moim odejściu od komputera na inny pas a sprawa była na tyle pilna, że nie miałem czasu tego przestawić. Myślę, że nie powinno się rozpoczynać interakcji z graczem, który jest AFK. nawet widać to w logach. niestety lecz gracz lea chyba nie zrozumiał, że nie mogę z nim zagrać bo nie jestem przy komputerze. Według mnie, to kara jest kompletnie bezpodstawna a zawinił gracz lea. Uważam też, że Teddy. delikatnie mówiąc  zmyślił sobie ten powód bo jedynym faktem jest to, że poszedłem AFK z nie mojej winy. Powód: lecisz v-maxem przez miasto nawet nie miał takiego miejsca, taranowanie radiowozu? do takiego czegoś nawet nie doszło. to nawet nie był radiowóz, tylko motocykl z tego co zdążyłem ujrzeć przed swoim monitorem. Resztę już wytłumaczyłem. (Edit: pragne też napomnieć, że mój afk był przed zatrzymaniem  i nie był wymuszony tylko adekwatny do sytuacji prywatnej. )
Ewentualne screeny/świadkowie:
image.png?width=912&height=671
Widać, że jest to motocykl nie radiowóz, widać też, że jestem AFK(żeby afk się wbił, potrzeba chwili czasu.) przed rozpoczęciem gry.

 

Pragne też przeprosić za zaistniałą sytuację, bo nie powinna mieć miejsca z mojej strony... 😥

edit:/ podsumowując - chodzi mi o to, że motocykl LSSD który stał przede mną po prostu stał na stopie jak normalny gracz, nie zatrzymywał mnie ani nie gonił. Odszedłem od komputera a za mną nikogo nie było a przede mną stał tylko ten motocykl na STOP'ie. Po małej chwili zapewne gracz skapnął się, że  źle stoje samochodem i chciał mnie zatrzymać ale byłem AFK. Jeszcze raz bardzo przepraszam, że wyszło tak a nie inaczej.

Edytowane przez Złomiarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin