Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

NAZWA TEMATU: [GRA/Nie pamiętam akcja z przed roku] HappyS1


SportowaWarszawka

Rekomendowane odpowiedzi

 

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/5804-happys1/

 

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Również nie Pamiętam jak pisałem akcja miała miejsce ponad rok temu 

Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada

Powód nałożenia kary: MK 

Członek ekipy nakładający karę: Ta sama sytuacja nie pamiętam i w banie nie piszę 

Wyjaśnienie sytuacji:

Witam na samym wstępie chciałbym poruszyć inną kwestię niz same MK. W dniu 19 kwietnia pisałem odwołanie które zostało odrzucone i w komentarzu administratora pojawił się wątek na temat mojej dużej toksyczności i właśnie to chciałbym poruszyć na wstępie. Ogólnie jestem w stanie przyznać że w okresie na którym zaczynałem rozgrywkę na waszym serwerze czyli rok temu byłem dosyć toksyczną osobą i nie mogę kłamać w tej kwestii bo sam o tym wiem, lecz na tamten okres nie przyjmowałem sobie tej wiadomości do głowy. Ogólnie kończąc temat toksyczności mogę jedynie przeprosić administrację za moje zachowanie które miało miejsce i obiecać że gdy moja kara zostanie skrócona bądź zdjęta przejawy toksyczności od mojej osoby się nie pojawia. No to teraz akcja główna która jest nic innego jak Multikonto i od razu napiszę że przyznaje się do tego że tworzyłem multikonta bo to nie pierwsza kara za to a już druga, ponieważ nie chciało mi się oczekiwać 10h na możliwość usunięcia postaci i wolałem wybrać drogę na skróty. Chciałbym napisać tylko, że rozumiem błąd który popełniłem tworząc multikonta w tamtym okresie dla mnie to było normalne a teraz rozumiem dlaczego otrzymałem karę na waszym serwerze. Obiecuję że już nigdy nie zrobię multikonta i to konto z którego pisze będzie jedynym wykorzystywanym przeze mnie kontem na waszym serwerze. Więc jeszcze raz przepraszam i liczę na pobłażliwość z waszej strony. Zależnie od momentu gdy Administratorze bądź Administratorko czytasz życzę miłego dnia bądź wieczoru .

 

+ Edycja (04.01.2023) - Czuję, że po takim czasie kary, w momencie jej zdjęcia wróciłbym na serwer z wiedzą o tym, że następne moje przewinienie skończyło by się z karą bez możliwości odwołania i moje starania byłyby o wiele większe niż na początku.

 

Ewentualne screeny/świadkowie:

Edytowane przez HappyS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin