Skocz do zawartości

Update 1.41

Edytor obiektów, boombox, bankowość mobilna, nowe areszty... Zobacz sam co tym razem przygotowaliśmy!
Szczegóły

Polecane posty

  • Gamemaster

bigstock-Man-Drugging-Woman-s-Drink-In-1

 

To miał być wspaniały wieczór. Siedemnastoletnia Jimena Navarro wyrwała się z domu na imprezę w jednym z lepszych klubów w Vinewood. Z daleka od patologicznego środowiska, od którego odizolował ją jej ojciec, a w którym on sam spędził całe życie. Dziewczyna bawiła się prawie do samego rana, do momentu w którym ktoś wrzucił jej do drinka pigułkę gwałtu. Obudziła się w pokoju hotelowym, ciężko pobita i brutalnie zgwałcona. Napastnicy oprócz śladów biologicznych, pozostawili na miejscu telefon komórkowy, razem ze zdjęciami, które zrobili podczas gwałtu. Jimena trafiła do szpitala psychiatrycznego, doznała trwałego uszczerbku na psychice. Telefon jednego z gwałcicieli trafił do rąk Christiana Navarro - znanego i szanowanego gangstera z Rancho, ojca ofiary. Navarro wyznaczył nagrodę w wysokości $30.000 za dostarczenie każdego z gwałcicieli. Połowę nagrody ($15.000) zapłaci za jego zwłoki. Informacja ta dotarła do wszystkich ekip z południowego Los Santos, powoli dociera także w dalsze rejony miasta. Niewykluczone, że policyjni informatorzy doniosą o tym władzom.

Podobno zdjęcie gwałcicieli oraz aut należących do dwóch z nich można dostać u znanego w mieście handlarza informacją.

 

Technicy policyjni zabezpieczyli na miejscu zbrodni materiał biologiczny dwóch mężczyzn. Telefon został zabrany zanim policja dowiedziała się o zbrodni. Poszkodowana nie odzywa się od czasu gwałtu. Ojciec odmawia składania zeznań. Śledztwo stoi w miejscu.

 

((Zasady:

 

1. Porwać lub zabić i przyprowadzić zwłoki może jedynie postać będąca w grupie przestępczej, która kupiła zdjęcia od pasera. Akcję wykupu zdjęć rozgrywacie na własną rękę, po czym zgłaszacie się do mnie w grze, by wpłacić $5.000 i otrzymać fotografie. W przypadku porwania/zabicia jednego z gwałcicieli również zgłaszacie się do mnie celem odegrania epizodu z Christianem Navarro.

2. Wydarzenie trwa 30 dni od publikacji. Po tym czasie napastnicy zmienią wygląd lub wyjadą z miasta, nagroda przestanie być dostępna.

3. Napastnicy mogą zostać aresztowani przez LSPD. W momencie pobrania od nich odcisków palców i próbek DNA, zostaną powiązani z gwałtem i skazani za niego. W więzieniu także można wykonać zadanie, zabijając poszukiwanych.))

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...
  • Gamemaster

Miasto obiegła informacja o śmierci Michaela Murraya, jednego z mężczyzn podejrzanego o zgwałcenie Jimeny Navarro. Mężczyzna został uprowadzony i zginął we własnym samochodzie, podczas dachowania nieopodal blokowiska w Rancho. Plotki głoszą, że podczas zabezpieczenia miejsca wypadku, w pobliżu zauważono Christiana Navarro, lecz organy ścigania nie postawiły mu żadnych zarzutów, nie został nawet aresztowany.

mogiel lubi to
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝