Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Spectre] Aleks


ziomek_22

Rekomendowane odpowiedzi

NAZWA TEMATU: [GRA/Nick Nadającego Karę]

Link do Twojego konta globalnego:
https://forum.v-rp.pl/profile/16646-aleks/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Lily Tylor.
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada postaci.
Powód nałożenia kary: /q z akcji.
Członek ekipy nakładający karę: Spectre.
Wyjaśnienie sytuacji:
  ogólnie sprawa wygląda następująco. Mama mi wyłączyła korki gdyż miałem się uczyć na sprawdzian.
 A niestety człowiek który prowadził tą akcję zresztą długo moim zdaniem, nie szanował mojego czasu osobistego. mówiłem że muszę lecieć, 
niestety lekko tylko zwiększył temto a moja mama zdążyła wyłączyć korki. Nie miałem na to wpływu.
 
Ewentualne screeny/świadkowie: @KirsenHead / IC (Olivia Kijewska)

Edytowane przez Aleks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłeś prywatnym autem z dwoma kumplami i ścigałeś razem z całym LEA pojazd uczestniczący w pościgu. Twoja gra jest na słabym poziomie a kreacja postaci nadająca się do jej zablokowania. Akcja z mojej strony nie trwała długo, a była dopasowana do sytuacji, którą sami wykreowaliście. Dałeś mi znać, że musisz lecieć ale nie było to w formie pytania, a stwierdzenia. Po tym jak chciałem się z Tobą dogadać i dopasować, bo jednak jest to tylko gierka ty po prostu wyszedłeś z serwera. Jeśli oczekujesz od drugiej osoby szacunku Twojego czasu, to uszanuj też mój czas który straciłem na to by odciągnąć Cie od Twojej idiotycznej gry. 

Jako inicjator tej blokady chce byś wyciągnął z tego lekcje i pomyślał nad kreacją kolejnej postaci, która będzie miała background, kierunek a Twoja gra nie będzie tak żenująca jak do tej pory.

PRX i Strielok lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin