Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GASTRONOMIA] Coconut Cafeteria


boa

Rekomendowane odpowiedzi

 

z9XDXNy.png

 

 

Coconut Cafe to prężnie rozwijająca się kawiarnia umiejscowana w dzielnicy La Puerta na skrzyżowaniu ulic Bay City Ave z Goma Street. Jest to lokal gastronomiczny będący miejscem spotkań mieszkańców Los Santos. Miejsce to jest często odwiedzane przez turystów ze względu na swoją atrakcyjną lokalizacje blisko plaży oraz oryginalne menu w którym podawane są owoce morza, nieszablonowe kanapki oraz bajgle. W naszym lokalu podawane są różnego rodzaju napoje oraz desery z których każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Wszystkie wypieki oraz potrawy powstają w naszej kuchni. Personel składa się z wykwalifokowanych pracowników w swoich dziedzinach. Kawiarnia jest prowadzona przez sympatycznego Keelana Morrisona, który swoją osobowością nadaje dodatkowego klimatu temu miejscu. Jest to jeden z powodów dla których klienci lubią wracać do kawiarni. Razem ze swoim przyjacielem Normanem postanowili zainwestować ciężko zarobione pieniądze i postawili na gastronomie. Większość naszych produktów proponujemy także na wynos. Dla naszych gości udostępniliśmy mały ogródek oraz ciekawie zaprojektowane wnętrze. Za dnia jest to spokojny lokal, lecz w godzinach wieczornych głośna muzyka, potańcówki czy karaoke przyciągają uwagę mieszkańców Los Santos i zachęcają do odwiedzenia kawiarni szukając wrażeń samemu lub ze znajomymi.

 

lhrwHQd.gif

 

OOC: Chcę otworzyć fajną, klimatyczną kawiarnie kawałek dalej od centrum mając przy tym nadzieje że rozszerzy się perspektywa gry dalej niż Vespuci. Będzie to mój pierwszy biznes w gta 5 jednak prowadziłem dziesiątki tego typu działalności na SAMPie. Generalnie na role play gram od dobrych dziesięciu lat i przewinęło się mase różnych projektów, więc niechwaląc się posiadam spore doświadczenie. Biznes będzie prowadzony wspólnie z moim ukochanym przyjacielem @Galczo, który również jest starym wyjadaczem na scenie role play. Moja postać jest kierownikiem transportu w Los Santos Logistic oraz chciałbym otworzyć biznes, bo od samego początku miałem zamiar kształtować ją na przedsiębiorce. Dzięki właśnie logistyce w której gram będę łączyć ze sobą dwa projekty; transport towaru dla kawiarni i zaopatrywanie w pożywienie pracowników logstiki. Do działania potrzebuje panelu biznesu oraz interior ID 123.

Edytowane przez boadusiciel
Literówka w dwóch słowach
Specter, Galczo, Lemonadee i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin