Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

kult Dah-halaas


Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png

 

 

 

*Rękopis z niezrozumiałymi szkicami w ledwo żywym zeszycie, w niektórych miejscach charakter pisma zmienia się nie do poznania*spacer.png

Przeklinam dzień, w którym pojechałem do Rumunii i wyruszyłem na tę nieszczęsną wyprawę do zamku
Corvin. Wędrując po przestronnych korytarzach znalazłem książkę w dziwnej starożytnej oprawie. Leżała
zupełnie sama... Bez swojego właściciela... Dopiero zagłębiając się w tłumaczenie starożytnych inskrypcji odkryłem, że jest to księga okultystyczna. W 5 tygodniu zaczęłam widzieć we śnie zmarłych obcych ludzi i zmarłych krewnych. W 12 tygodniu poznałam nazwę złośliwej książki z okładką z ludzkiej skóry... "Muntrim", jak nazwał go właściciel. W 14 tygodniu drzewa zaczęły wdzierać się do mojego domu w nocy, powodując paskudne skrzypienie okien i drzwi. Byłem zmęczony... Ktoś w środku mówi mi: "Poddaj się, odejdź z tego Świata...”, ale w moich uszach o wiele głośniej rozbrzmiewa słowo Pana. Nie wiem, jak długo jeszcze wytrzymam. Brakujące strony książki muszą być miejscem, w którym znajduje się wiedza... która pomogłaby mi wrócić na właściwe tory. Co drugi dzień po godzinie 18:00 ludzie na ulicy zamieniają się w straszne potwory, które chcą mnie zjeść lub ściągnąć do podziemi.

Nowy początek.
Od niepamiętnych czasów ludzie zapomnieli o swoim celu w świecie doczesnym, pobożnie wierząc w łańcuch życia; narodziny - życie - śmierć. Ale ten, kto ślepo wierzy w słowa, nigdy nie pozna prawdy o życiu. Bogowie dali ludzkości szansę na stanie się ucieleśnieniem wyższych mocy, ucieleśnieniem tego, o czym marzy każdy śmiertelnik. Ludzie zapominają o swoim przeznaczeniu, ślepo podążając za marzeniami. 

Po dokładnie 104 tygodniach udało mi się odnaleźć brakujące inskrypcje ksiązki... Szukałem ich wszędzie. Były one pod moimy paznokciami. Udało mi się odgadnąć zagadke na skraju szaleństwa. Gdybym wtedy nie wyrwał swoich paznokci byłbym już martwy... Nieustanne cierpnie dobiegło końca a ja jestem oświecony i na dobrej drodze aby głośic słowo boga. Nieustanne cierpnie dobiegło końca a ja jestem oświecony i na dobrej drodze aby głośic słowo boga. Nieustanne cierpnie dobiegło końca a ja jestem oświecony i na dobrej drodze aby głośic słowo boga.... 

 

 

Edytowane przez charon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3mF1Jzlo1Jk.png

Jaka jest różnica między zabójcą a maniakiem?

Zacznijmy od tego, że zabójca niekoniecznie jest maniakiem. Wiele morderstw zdarza się przypadkowo, bez stanowczej intencji. Przykład: Jan Kowalski nakrywa żonę na zdradzie i pod wpływem emocji zabija na miejscu jej kochanka. Morderstwo jest zaś specyficznym sposobem zabójstwa. Zazwyczaj kojarzy się z planowaniem i wyrachowaniem. Morderca działa z zimną krwią. Maniacy to ludzie z obsesją na punkcie swojego szaleństwa. Za przykład można nazwiązać do filmu "PACHNIDŁO" gdzie meżczyzna, od dziecka jest obdarzony genialnym węchem. Facet morduje kobiete aby wyekstraktować z jej ciała perfum. Nie miał wyraźnej chęci zabijania lecz przez manie zapachu doszło do niego.

 

Jak grać w maniaków?

Zacznijmy od przedmowy. Gra maniaka to niezwykle złożona, wymagająca doświadczenia rola. Role, które zabijają inne postacie, rzadko są dobrze odbierane przez innych graczy same w sobie. W związku z tym rola, która koncentruje się na częstych zabójstwach, powinna być jak najbardziej zróżnicowana i przemyślana.

 

Sekty

Przejdźmy do sekt. Grając w sekcie, musisz zrozumieć, że nie jesteś w jakimś kręgu miłośników ciasta. Jest wśród was wielu ludzi, którzy zmienili swoją psychikę lub są opętani przez demony. Manifestacja lęku przed niebezpiecznym i nieznanym będzie w takich miejscach bardzo akceptowalna, zwłaszcza gdy odbywają się rytuały i ceremonie. W sektach możesz wcielać się w różne role: od samej ofiary, po samego kustosza (posłańca, wodza). Rytuały, podobnie jak rytuały, odbywają się w ciemności, kiedy na zegarze jest północ. Nie mniej ważną częścią jest księżyc, który jest widoczny zza chmur. Zasadniczo sekciarze dokonują swoich okrucieństw na cmentarzach, w lasach, na bagnach. Palenie krzyży, wzywanie demona, składanie czegoś lub kogoś w ofierze to dokładnie to, co robią sataniści. Jednym słowem sabat. W satanizmie istnieją odrębne terminy, w których należy przeprowadzić określoną ceremonię. Najbardziej znaną liczbą jest piątek 13. Magia jest drugim ważnym aspektem sekty. Praktykowanie okultyzmu było i pozostaje najbardziej interesującym i najbardziej niebezpiecznym zajęciem Sabatu. Im dalej pójdziesz i zagłębisz się w okultyzm, tym trudniej będzie się z niego wydostać, ponieważ głowa jest po prostu zatkana mgłą. 

Każdy kto ma zamiar dołączyć do naszego projektu to discord: https://discord.gg/wAXcRndtZj

Edytowane przez thief
NaZeL, boa, Dex332 i 19 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin