Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[18.01][LIVE] Kane Saleh (@CoKane)


thelordzibi

Rekomendowane odpowiedzi

INSTALIVE.png

** 18 stycznia w godzinach popołudniowych na koncie Kane Saleh (@CoKane) na Instagramie pojawiła się transmisja na żywo.

** W tle na dzień dobry słychać utwór Hoodstar - Hitsquad feat. Nightmare. Jest cicho, by nie przeszkadzał w monologu Saleha, jednakże track można łatwo rozpoznać.

** Kane Saleh rozpalił jointa patrząc na czat podczas live, buja się do muzyki w tle, nic nie mówi na początku. Wymachuje rękoma i vibe’uje do muzyki, co jakiś czas wykrzykuje do swojego telefonu poszczególne wersy swojego podopiecznego.

Kane Saleh mówi: Co jest, skurwysyny? Musimy trochę porozmawiać, jakieś medialne dziwki ostatnio próbują napluć na moje dobre imię, a mi się to bardzo nie podoba. Pamiętaj, że twoje imię jest dla ciebie wszystkim, czarnuchu. Musisz dbać o dobre imię, czarnuchu. Inaczej jesteś dziwką. Zadaj sobie pytanie, jesteś graczem czy jesteś dziwką, czarnuchu? Ja jestem graczem i ustawiam pionki na szachownicy.

Kane Saleh mówi: Kurwom bardzo nie podoba się to, że jestem z ulicy i to, że suki mnie kochają. Dlatego próbują zrobić ze mnie mordercę albo seksistę, yoo… Pieprzę waszą poprawność polityczną. Zapytajcie moich dziewczyn o mnie. Powiedzą wam prawdę jak bardzo mnie kochają. Suki kochają graczy, czarnuchu. Boli cię to, że suka daje się prowadzić na smyczy? Ona to robi, bo bardzo tego chce, jak nie chce to tego nie robi. A jak chce to co, człowieku? Mam jej zabronić? Zapytaj moich ludzi o mnie, poważnie. Zapytaj się suk i zapytaj się czarnuchów.

** Kane Saleh pali dalej jointa, rechocze sam do siebie.

Kane Saleh mówi: Celebrity Preview ostatnio ścigało mnie pół godziny po ulicy. Nagrałem tę komedię, poważnie. Pokażę wam teraz kto jest chory psychicznie.

** Kane Saleh złapał za swojego macbooka, odpalił nagranie i nakierował kamerę telefonu prosto na ekran, tak by było widać puszczone wideo w dobrej jakości.

** Widać jak dwójka paparazzi goni samochodem samochód Kane Saleh. Menadżer prowadzi samochód na luzie, nagrywa telefonem zachowanie paparazzi, które blokuje mu przejazd i tym samem blokuje cały ruch drogowy. Na nagraniu jest także Jill "Atropa" Skjeggestad, która towarzyszy Salehowi w przejażdżce – przy okazji jest nazywana przez paparazzi dziwką. Jeden z paparazzi próbuje dobić się do auta ale menadżer ma zamknięte drzwi, wchodzi z nim w dyskusję, jest wyczilowany.

Spoiler

Screenshot_9.png

Screenshot_10.png

Kane Saleh mówi: Znowu zrobią z ciebie prostytutkę, Jill.
Jill Skjeggestad mówi: Nawet nie mam aparycji dziwki.
* Jill Skjeggestad zaczyna się nieco bardziej nerwicować.
Amante Pudlisky krzyczy: Masz kolejną dziwkę obok siebie?! Twoja ofiara?! Ją też zerżniesz rurką i zamordujesz?!
Kane Saleh mówi: Dla tych kurew wszyscy są dziwkami i mordercami.
Timmy Crown krzyczy: Kane, nie ukrywaj się!
Jill Skjeggestad krzyczy: CELEBRITY PREVIEW POCAŁUJCIE MNIE W DUPĘ!
Amante Pudlisky krzyczy: Przyznaj się publicznie, że jesteś mordercą! PO CO TE NĘDZNE OŚWIADCZENIA?!
* Amante Pudlisky momentalnie wyszedł z samochodu, podszedł od strony kieropwcy żółtego samochodu próbując otworzyć drzwi.
** Ma zamknięte drzwi od środka. (( Kane Saleh ))
Jill Skjeggestad mówi: YO, SPIEPRZAJ - TO NAPAŚĆ.
* Kane Saleh nagrywa twarz A. Pudlisky.
* Amante Pudlisky walnął dłonią w kierunku szyby od strony kierowcy. Zaczął strzelać fleszami w kierunku K. Saleh i Jill Skjeggestad.

Amante Pudlisky mówi: POKAŻCIE TE TWARZE, NO POKAŻCIE JAK WYGLĄDA DZIWKA I MORDERCA!
* Jill Skjeggestad wyjęła ze schowka paczkę chusteczek, rzuciła nimi w Amante.
Timmy Crown krzyczy: Kane, zabiłeś ją?!
Kane Saleh mówi: Chcesz mnie wyprowadzić z równowagi?
Kane Saleh mówi: Wiem, że chcesz.
Amante Pudlisky mówi: O proszę, czyli jednak masz w sobie Demona? A może to demon seksu i martwych dusz, co?
Amante Pudlisky mówi: Dobrze Ci było mordując tą dziwkę?
Kane Saleh mówi: Nie mam w sobie żadnego demona, frajerze. Jestem teraz całkowicie opanowany. Z resztą. Tak jak zawsze.
Kane Saleh mówi: Rozpierdoliłeś mi prawie szybę.
Kane Saleh mówi: Kto ma w sobie demona?
Kane Saleh mówi: Czujesz go w sobie?
* Kane Saleh podklepał się po klatce piersiowej.
Kane Saleh mówi: Czujesz go tutaj?
Amante Pudlisky mówi: Masz na to dowód, debilu Ty? NO WIDZĘ, JAK PRZESIĄKASZ NERWAMI!
Amante Pudlisky mówi: ODPOWIADAJ NA PYTANIA!
* Jill Skjeggestad obserwuje wymianę zdań.
Kane Saleh mówi: Yoo, krzycz głośniej.
Kane Saleh mówi: Uwolnij demona.
Jill Skjeggestad mówi: Facet, mogę cię nauczyć growlować jak chcesz - pokażę Ci jak się uwalnia demony.
Amante Pudlisky mówi: Kane, odpowiedz na nasze pytania - czy MOXXXY ucieknie do Rawlingsa wraz ze zmianą wytwórni?
Amante Pudlisky mówi: Jak się z tym czujesz, że wypromowałeś wykręta, który kopnął Cię w dupsko, co?!
Kane Saleh mówi: Dlaczego miałaby uciec? Zobacz kto jest na zdjęciu z 101 po podpisaniu Moxxxy kontraktu. Doinformuj się.
* Kane Saleh śmieje się.
Kane Saleh mówi: Macie słaby research.
Kane Saleh mówi: Fo reaaal.
Kane Saleh mówi: Wiesz w ogóle w której wytwórni Moxxxy wydała ostatnią epkę?
Jill Skjeggestad mówi: Te głupki nawet nie czują różnicy między managementem a wytwórnią.

** Kane Saleh wyłączył nagranie, nakierował kamerę z powrotem na siebie.

Kane Saleh mówi: Widzieliście to, nie? Jak kiedykolwiek zastanowicie się nad sensem tego co pierdolą portale plotkarskie to przypomnijcie sobie to wideo. Przypomnijcie sobie te hieny. Jebać ich poważnie. Oni nawet nie wiedzą o co pytają, zero researchu. To tylko kłamliwe nagłówki z mocnymi nazwiskami.

** Muzyka w tle przeskoczyła na utwór MAS3 DA TOE TAGGER – Cancel Christmas. Saleh czyta pytania od ludzi na czacie. Wskoczyło pytanie o album Hoodstara, który ostatnio zaginął ale wrócił dwa dni temu: „yoooo, gdzie jest album Hoodstara, ten ziomek miał to już wypuścić, a zniknął”.

Kane Saleh mówi: Czarnuchu, Hoodstar o was pamięta. Widzieliśmy się ostatnio. Ten czarnuch siedzi w studio, robi materiał, to nie będzie gówno. Dostaniecie coś potężnego. Dostaniecie kawałek jego życia. Muzyka, sama otoczka wokół tego projektu… Będzie nieźle. Ale nie zdradzę wam więcej rzeczy, to asy w rękawie. Pazerne dziwki czyhają, nie można odsłaniać wszystkich kart, czujesz mnie? W skrócie, hawmie… Jest na co czekać.

** Czat leci, „co to za zdjęcia na LI, jakiś gotycki klimat, co jest”.

Kane Saleh mówi: Yoo, to zdjęcia z planu zdjęciowego. Sprawdźcie mój post na LI pod jednym zdjęciem, wszystko jest wyjaśnione, ziomek. To wstęp do większego projektu. Jak to zobaczycie to wam kurwa opadną kopary, fo real. Ja tutaj jestem dla sztuki, czarnuchu. I to będzie sztuka. Przekonacie się na dniach. Powiem wam na razie, że fani Teagan Thorne i Atropy powinni być w gotowości.

** Jakaś laska na czacie dopytuje o Mikailę Lozano, z którą Kane Saleh wrzucił dzisiaj fotę z planu zdjęciowego. W międzyczasie w tle muzyka przeskoczyła na Combo - Bad Bunnies (prod. CoKane).

Kane Saleh mówi: Mikaila Lozano też dołączyła małą cegiełkę do tego, co zobaczycie.

Kane Saleh mówi: Ogólnie, współpracuję ostatnio z sporą ilością nowych osób. Słyszycie ten kawałek? To Combo i Bad Bunnies, moja produkcja. Sporo siedziałem w studio też z Atropą. Ona jest całkiem podobna do mnie, też jest pierdolnięta. Ma cięty język. To taka Cardi B cięższych brzmień, hahahaha. Dogaduję się z nią tak jak z Moxxxy od pierwszego spotkania, a widzicie co robimy razem z Moxxxy.

** Kane Saleh pośmieszkował coś jeszcze z ludźmi na czacie, po jakimś czasie wyłączył transmisję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin