Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[ZAGRAM] Gówniarę.


jjordan

Rekomendowane odpowiedzi

Naszła mnie (znowu) ochota na granie zbuntowanej nastolatki, ale że wątki na takich postaciach często szybko się kończą, to szukam czegoś bardziej stałego.

 

Generalnie nie mam wielkich wymagań - szukam przede wszystkim ciekawej gry, więc granie idealnej, oddanej i kochającej się przez cały czas rodzinki odpada w zupełności, bo mam zamiar dokręcać śruby gdzie mogę. Bardziej interesują mnie postacie alkoholików, pracoholików, stosujących przemoc domową, ignorujących swoje dzieci czy cokolwiek w tych klimatach. Dodatkowo głównie interesują mnie białe postacie pochodzenia amerykańskiego, bądź przynajmniej dostatecznie "zamerykanizowani" imigranci drugiej czy trzeciej generacji. Fajnie też, jakby był wspólny spawn, ale nie jest to niezbędne. Mogą być postacie zarówno nowe jak i stare.

Swoją postkę chcę (znowu) utrzymać w klimacie punkowym, czyli awanturniczą, opryskliwą, sprawiającą kłopoty na każdym kroku, stawiającą na swoim, początkowo nie posiadającą większych perspektyw na przyszłość i zmierzającą do autodestrukcji, zostawiając resztę rozwoju postaci na później w zależności od wydarzeń IC. Mam już pomysł na ogólny image, ale wszelakie szczegóły można dogadać.

 

Majątek mnie nie obchodzi i żadnych datków nie oczekuję, więc mogę pograć córę komuś bogatemu, jak i komuś ze skrajnej biedy (choć idealny byłby niższy próg klasy średniej, o ile w ogóle ktoś to gra).

 

Od siebie mogę obiecać autentycznie nienaganną, realistyczną rozgrywkę bez must-winów. Nie należę może do najbardziej kreatywnych graczy, ale staram się ile mogę żeby moja gra była miła dla oka i w miarę interesująca.

 

Jak ktoś coś to albo discord, albo PW. Na razie zbieram chętnych i pomysły na gierkę.

Kamikaze, bajtek, Snoop i 7 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jjordan napisał:

mogę obiecać autentycznie nienaganną, realistyczną rozgrywkę bez must-winów. Nie należę może do najbardziej kreatywnych graczy, ale staram się ile mogę żeby moja gra była miła dla oka i w miarę interesująca.

Co tak skromnie ryju

jjordan i Wolfex lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin