Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Rem] fan brims borysa


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: fan brims borysa

Link do konta oskarżonego: Rem

Powód składania skargi: Gra terminatora, prowokacyjny typ rozgrywki do czwórki mobsterów, unikanie akcji RP, złamanie regulaminu o zakazie gry przestępczej będąc w LSPD

Wyjaśnienie sprawy: Większość zostało wyjaśnione w poprzedniej skardze tego użytkownika, ale tak po krótce Sprowokował nas będąc w środku lokalu gdy byliśmy w większej grupce, postanowiliśmy za nim pójść i wtedy jeden od nas Lance Brimsov uderzył go z metalowego kastetu w głowę gdy ten rozmawiał przez telefon na co oskarżony użytkownik nie zareagował i postanowił pobiec dalej. Został kilkukrotnie postrzelony a my uciekliśmy, z czego wynika wyjaśniona sprawa w skardze Remiel nie odgrywał konsekwencji z tego postrzelenia, ba - postanowił wyciągnąć konsekwencje na własną rękę i skonfrontować się z sprawcą jego czynu. (wiedział kto to jest, bo słyszał dźwięk smsa gdy ten mu odpisał będąc w tym samym miejscu). Kolejną sprawą jest przestępcza gra tego petenta, z filmiku można wywnioskować, że jego gra jest naganna i prowokacyjna (posiada felony) oraz ostatnio zostało na nim przeprowadzone potężne zatrzymanie.

Dowody: 

Edytowane przez fan brims borysa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak coś czułem że skarga się pojawi i przygotowywałem się na to. Tak więc zacznijmy od początku.

 

Po pierwsze, w jaki sposób miałem zareagować jak na samym filmiku byłem nie raz a kilka uderzany z kastetu więc działa się akcja dynamiczna, myślałem że mogę zacząć biec po jednym uderzeniu, nie dostałem serii więc jeżeli o to chodzi to może zaszedł mój błąd. 

 

Po drugie, daj mi dowód gdzie możesz wskazać na to że usłyszałem dźwięk SMS, nie było takiego a ja do momentu skargi nie wiedziałem że to ty jesteś tym mężczyzna, ba, myślałem że jest to ktoś z East Circle. Jednak dalej grałem IC i chciałem się z tobą umówić, zebrałem kierowników @MALINOWY @BorkOOoraz @stiflerek16cmi czekaliśmy w pokoju VIP na ciebie żeby pogadać o biznesie. Chłopaki potwierdzą.

 

Po trzecie, uważasz że gram grę przestępczą grając w PD drugi raz się zemną spotykając. Powtarzam poraz setny, felony są za posiadanie nielegalnej broni oraz jej używanie w celach samoobrony, na dwóch z tych akcji był @Spectreoraz @gbekarton. Oprócz tego dochodziło do bójek i korzystanie z usług prostytutek, myślę że to raczej nie jest nic złego i w prawdziwym życiu nie odbierane jako gangsterka. 

 

I ostatni czwarty punkt, nie prowokowałem was tylko zagadałem żebyś się przesunął, a ty odrazu zacząłeś mnie pchać i wyzywać, obraziłem ciebie i już prowokuje? Odpowiedziałem ci, raczej nie masz na czole napisane ,,gangster". W prawdziwym życiu też byś raczej odpowiedział na zaczepkę słowną.

 

Dpodatek: Zatrzymali mnie w tym ,, wielkim zatrzymaniu za korzystanie z usług prostytutki"

 

 

image-1.png

Edytowane przez Rem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, zebraliśmy się w pokoju V.I.P w celu jakiegoś spotkania o "nowych produktach". Nie wiedzieliśmy nic o zaistniałej sytuacji Carlito, wykonywał połączenia  ale ta osoba nie odbierała więc rozeszliśmy się po jakiejś godzinie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fan brims borysa napisał:

co ty właśnie napisałeś, nie raz a kilka razy a potem ze dostałeś pojedynczy cios loooot 

Dostałem raz cios, a wystartowałeś z serią tylko że nie trafiłeś we mnie a w kolege. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

ogólnie chciałbym włączyć do skargi informację taką, iż postać oskarżonego została nagrodzona 5'cioma gwiazdkami co sprawia iż ta postać nie wróci do społeczeństwa, czy dalej chcesz by sprawa była rozwiązana w inny sposób?

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin